11.05.2019 - JUNIOR 1 RіSING STARS - Standard
Ranking report

Rank Couple
Country
No R Waltz SW Tango TG Viennese Waltz VW Slowfox SF Quickstep QS Total
AShimriel Davidov CPavel Kurgan DAlla Keba EOleksandr Krasnoshlyk GVadym Sovetchenko KТетяна Александрова OСергій Грицак XМаркіян Муж ZАнна Рижикова ABІгор Спінул AGStanislav Massold Su AShimriel Davidov CPavel Kurgan DAlla Keba EOleksandr Krasnoshlyk GVadym Sovetchenko KТетяна Александрова OСергій Грицак XМаркіян Муж ZАнна Рижикова ABІгор Спінул AGStanislav Massold Su AShimriel Davidov CPavel Kurgan DAlla Keba EOleksandr Krasnoshlyk GVadym Sovetchenko KТетяна Александрова OСергій Грицак XМаркіян Муж ZАнна Рижикова ABІгор Спінул AGStanislav Massold Su AShimriel Davidov CPavel Kurgan DAlla Keba EOleksandr Krasnoshlyk GVadym Sovetchenko KТетяна Александрова OСергій Грицак XМаркіян Муж ZАнна Рижикова ABІгор Спінул AGStanislav Massold Su AShimriel Davidov CPavel Kurgan DAlla Keba EOleksandr Krasnoshlyk GVadym Sovetchenko KТетяна Александрова OСергій Грицак XМаркіян Муж ZАнна Рижикова ABІгор Спінул AGStanislav Massold Su
1. Підлісний, Андрій / Ременюк, Валерія
Славутич-Стар, Славутич
363 F
1
2
x
3
x
1
x
4
x
1
x
5
x
2
x
3
x
3
-
3
-
1
x
3,0
9
2
x
4
x
1
x
5
-
1
x
5
x
2
-
1
x
2
x
3
x
1
x
1,0
9
2
x
4
x
2
x
5
-
1
x
5
x
2
x
3
x
2
x
3
x
1
x
2,0
10
1
x
4
x
2
x
1
x
1
x
5
x
2
x
2
x
2
-
3
x
2
-
1,0
9
1
x
4
-
1
x
3
x
1
x
5
x
2
x
1
x
2
x
3
-
2
x
1,0
9
8.0
46
2. Буркун, Андрій / Кондратьєва, Сніжана
Натхнення, Южноукраїнськ
311 F
1
4
-
2
x
2
x
5
x
3
-
2
x
4
-
2
x
1
x
2
x
3
x
2,0
8
3
x
2
-
2
x
3
x
3
x
2
x
4
x
3
x
1
x
2
-
3
x
3,0
9
4
x
2
x
1
x
2
x
3
x
2
x
3
x
1
x
1
x
2
x
3
x
1,0
11
3
x
3
x
1
x
3
x
3
-
3
x
4
x
1
x
1
x
2
x
1
x
2,0
10
4
x
2
x
2
x
4
x
3
x
2
x
4
x
2
x
1
x
2
x
1
x
2,0
11
10.0
49
3. Василенко, Ілля / Коноз, Рената
Top Dancesport, Харків
111 F
1
1
x
5
-
3
-
2
x
2
x
4
x
3
x
1
x
2
x
1
x
2
x
1,0
9
1
x
3
x
3
-
2
x
2
x
4
x
3
x
2
x
3
x
1
x
2
x
2,0
10
1
x
3
x
5
-
3
-
2
x
3
x
4
x
2
x
4
x
1
x
2
x
3,0
9
2
x
2
x
3
-
5
x
2
x
2
x
3
x
4
x
3
x
1
x
3
x
3,0
10
2
x
3
x
3
-
1
x
2
x
4
-
3
x
3
x
3
-
1
x
3
x
3,0
8
12.0
46
4. Василенко, Іван / Новікова, Анастасія
Гармонія, Дніпро
348 F
1
3
x
1
x
5
x
1
x
4
-
1
x
1
x
5
x
4
x
4
x
4
x
4,0
10
4
x
1
x
4
x
1
x
4
x
1
x
1
x
5
x
4
x
4
x
4
-
4,0
10
3
x
1
x
3
x
1
x
4
-
1
x
1
x
4
x
3
x
4
x
4
-
4,0
9
4
x
1
x
4
x
2
x
4
x
1
x
1
x
3
x
4
x
4
x
4
x
4,0
11
3
x
1
x
5
x
2
x
4
-
1
x
1
x
4
x
4
x
4
x
4
-
4,0
9
20.0
49
5. Береговий, Роман / Глуха, Таїсія
Каскад, Дніпро
354 F
1
5
-
4
x
4
x
3
x
5
x
3
x
5
-
4
x
5
x
5
-
5
x
5,0
8
5
-
5
x
5
x
4
x
5
x
3
x
5
x
4
-
5
x
5
x
5
x
5,0
9
5
-
5
x
4
x
4
x
5
x
4
x
5
x
5
-
5
-
5
x
5
-
5,0
7
5
-
5
x
5
x
4
-
5
x
4
x
5
x
5
-
5
x
5
x
5
x
5,0
8
5
-
5
x
4
x
5
x
5
-
3
x
5
x
5
-
5
x
5
x
5
x
5,0
8
25.0
40
6. Юрченко, Владислав / Дєвяніна, Вероніка
Танцювальна Студія Олександри Широковської, Харків
76 F
1
6
-
6
x
6
x
6
x
6
x
6
x
6
x
6
x
6
x
6
x
6
x
6,0
10
6
x
6
x
6
x
6
-
6
x
6
x
6
x
6
x
6
x
6
x
6
x
6,0
10
6
x
6
x
6
x
6
x
6
x
6
x
6
x
6
x
6
x
6
x
6
x
6,0
11
6
x
6
x
6
x
6
-
6
x
6
x
6
x
6
x
6
x
6
x
6
x
6,0
10
6
x
6
x
6
x
6
-
6
x
6
x
6
x
6
x
6
x
6
x
6
x
6,0
10
30.0
51
7. Сидоренко, Гліб / Омельченко, Влада
Сучасні ритми, Костянтинівка
357 1 x - x - x - x - x x - 6 - - x x - - - x - x - 4 - - x x x - - x x - x 6 - - x x - - - x x - x 5 - x x - x x - x x x x 8 29
8. Weinberg, Yonathan / Kagan, Yael
, Israel
327 1 x x - - - - - - - - - 2 x x - x - - - - - - - 3 x - - x - - - - - - x 3 x - - x x - - - - - - 3 x - - x x - - - - - - 3 14
9. Капітонов, Даніїл / Кадук, Юлія
Гармонія, Дніпро
321 1 x - - - x - x - - x - 4 - - - - - - x - - - x 2 - - - - - - - - - - - 0 - - - - - - - - - - - 0 - - - - - - - - - - - 0 6

Список згенерованоTopTurnier for Windows V8.8.