East Ukrainian Cup

11-12 травня 2019 р.PC Lokomotiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (1 вiддiлення) / 12.05.19 10:25 /

 

Категорiя:
Програма:
Соло Діти Дебют / р.н. ( рокiв)/
Загальний залiк
Всього пар:
клубiв:
мiст:
26 (?-26)
9
3
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Золотий фiнал
1136 Тарасова ДианаХарківНатхненняЛевченко Лариса
1137 Любчак ЕлизаветаХарківНатхненняЛевченко Лариса
1140 Атоян АринаХарківНатхненняЛевченко Лариса
1283 Макійчук СофіяХарківТанцювальна студія ШироковськоїШироковська Олександра
Пахомова Наталія
1291 Динь Бао АньХарківКристалМоісеєв Антон
Смоляницька Єлизавета
1295 Вовк ЭльвираХарківКристалМоісеєв Антон
Смоляницька Єлизавета
1382 Бездітна ОленаМиколаївФрістайлКрижановський Юрій Крижановська Тетяна
1384 Шкрабак КристинаМиколаївФрістайлКрижановський Юрій Крижановська Тетяна
1385 Коренецька АннаМиколаївФрістайлКрижановський Юрій Крижановська Тетяна
22 Мац ВикторияХарківФеєріяСклярова Тетяна
Ситник Анастасія
221 Теплякова АнастасіяХарьковФантомГринишина Олена
Салін Сергій
223 Ермакова ИллирикаХарківКуражОвсиенко Мария
239 Стародубцева КіраХарьковФантомГринишина Олена
Салін Сергій
2121 Склярова КираХарьковТриумфБалагула Ирина
2139 Громадина КсенияХарківНатхненняЛевченко Лариса
2187 Кураксина СофияХарківСпорт ДансСамойленко Тамара
2188 Корниенко АринаХарківСпорт ДансСамойленко Тамара
2196 Савенок ЯрославаХарківСпорт ДансСамойленко Тамара
2251 Рашевская ЛинаХарківСпорт ДансСамойленко Тамара
2301 Еремка ВарвараХарьковТриумфБалагула Ирина
2302 Янченкова ПолинаХарьковТриумфБалагула Ирина
2303 Яровая ЕлизаветаХарьковТриумфБалагула Ирина
313 Соболева МаринаХарківКуражОвсиенко Мария
3252 Попова ЕкатеринаХарківСпорт ДансСамойленко Тамара
3504 Нетунаєва ПолінаХарківТанцювальна студія ШироковськоїПахомова Наталія
3511Зоріна Маргарита ХарківТанцювальна студія ШироковськоїПахомова Наталія
Голова змагань:Кеба Алла (Київ)
Технічний суддя:Русанова Катерина (Харків)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Золотий фiнал

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Віннік Ігор (Харків) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Коваленко Світлана (Маріуполь) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Крижановський Юрій (Миколаїв) 
4. (D) Кузьміна Ольга (Дніпро) 
5. (E) Мішина Вікторія (Харків) 
6. (F) Самойленко Олександр (Харкiв) 
7. (G) Широковський Клим (Харків) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWChВсього
1 384 Шкрабак Кристина1.11.11.1
1 137 Любчак Елизавета1.31.01.1
1 291 Динь Бао Ань1.31.01.1
1 140 Атоян Арина1.11.01.1
1 295 Вовк Эльвира1.31.11.2
1 382 Бездітна Олена1.41.11.3
1 283 Макійчук Софія1.41.41.4
1 385 Коренецька Анна1.41.71.6
1 136 Тарасова Диана1.61.61.6
2 2 Мац Виктория1.72.01.9
2 21 Теплякова Анастасія1.91.91.9
2 251 Рашевская Лина2.11.92.0
2 23 Ермакова Иллирика2.31.92.1
2 187 Кураксина София2.12.02.1
2 188 Корниенко Арина2.02.12.1
2 121 Склярова Кира2.12.02.1
2 139 Громадина Ксения2.42.02.2
2 301 Еремка Варвара2.32.12.2
2 196 Савенок Ярослава2.02.62.3
2 302 Янченкова Полина2.32.32.3
2 303 Яровая Елизавета2.42.12.3
2 39 Стародубцева Кіра2.62.02.3
3 252 Попова Екатерина1.92.92.4
3 13 Соболева Марина2.42.42.4
3 504 Нетунаєва Поліна2.42.72.6
3 511Зоріна Маргарита 2.62.92.7
МiсцеПараПартнерПартнеркаSWChВсього
ABCDEFGABCDEFG
1 384 Шкрабак Кристина12111111111121 1.1
1 137 Любчак Елизавета12211111111111 1.1
1 291 Динь Бао Ань12211111111111 1.1
1 140 Атоян Арина12111111111111 1.1
1 295 Вовк Эльвира12111211211111 1.2
1 382 Бездітна Олена11131211111211 1.3
1 283 Макійчук Софія11231111112212 1.4
1 385 Коренецька Анна12111222113221 1.6
1 136 Тарасова Диана12211221221212 1.6
2 2 Мац Виктория21222121231313 1.9
2 21 Теплякова Анастасія21231221123222 1.9
2 251 Рашевская Лина23223122222212 2.0
2 23 Ермакова Иллирика33212231321222 2.1
2 187 Кураксина София11333132232212 2.1
2 188 Корниенко Арина21233122332113 2.1
2 121 Склярова Кира21322231322222 2.1
2 139 Громадина Ксения23323222231213 2.2
2 301 Еремка Варвара23331222133222 2.2
2 196 Савенок Ярослава23222123233313 2.3
2 302 Янченкова Полина13332222233222 2.3
2 303 Яровая Елизавета22332232133222 2.3
2 39 Стародубцева Кіра23333221323122 2.3
3 252 Попова Екатерина21331123333323 2.4
3 13 Соболева Марина13323232223323 2.4
3 504 Нетунаєва Поліна23332222333323 2.6
3 511Зоріна Маргарита 23333223333323 2.7

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814