East Ukrainian Cup

11-12 травня 2019 р.PC Lokomotiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (1 вiддiлення) / 12.05.19 10:25 /

 

Категорiя:
Програма:
Соло Ювенали 1 Дебют / р.н. ( рокiв)/
Загальний залiк
Всього пар:
клубiв:
мiст:
13 (?-13)
5
3
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Золотий фiнал
1140 Атоян АринаХарківНатхненняЛевченко Лариса
1176 Алиева СоняХарківНатхненняЛевченко Лариса
1183 Самойленко АлександраХарківСпорт ДансСамойленко Тамара
1382 Бездітна ОленаМиколаївФрістайлКрижановський Юрій Крижановська Тетяна
1383 Пряничнікова Дар'яМиколаївФрістайлКрижановський Юрій Крижановська Тетяна
1384 Шкрабак КристинаМиколаївФрістайлКрижановський Юрій Крижановська Тетяна
1385 Коренецька АннаМиколаївФрістайлКрижановський Юрій Крижановська Тетяна
2136 Тарасова ДианаХарківНатхненняЛевченко Лариса
2137 Любчак ЕлизаветаХарківНатхненняЛевченко Лариса
2141Григорье Егор ХарківНатхненняЛевченко Лариса
2259 Козакевич ВероникаХарківСпорт ДансСамойленко Тамара
2396 Калашникова МарияМаріупольФеніксКоваленко Светлана
2512Зоріна Софія ХарківТанцювальна студія ШироковськоїАбакумова Катерина
Голова змагань:Кеба Алла (Київ)
Технічний суддя:Русанова Катерина (Харків)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Золотий фiнал

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Александрова Тетяна (Дніпро) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Богайчук Еліна (Харьков) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Коваленко Світлана (Маріуполь) 
4. (D) Кузьміна Ольга (Дніпро) 
5. (E) Самойленко Олександр (Харкiв) 
6. (F) Шашков Назар (Маріуполь) 
7. (G) Широковський Клим (Харків) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWChВсього
1 383 Пряничнікова Дар'я1.01.31.1
1 384 Шкрабак Кристина1.31.31.3
1 382 Бездітна Олена1.41.61.5
1 176 Алиева Соня1.41.71.6
1 140 Атоян Арина2.01.11.6
1 385 Коренецька Анна1.41.91.6
1 183 Самойленко Александра1.41.91.6
2 137 Любчак Елизавета1.91.61.7
2 136 Тарасова Диана1.91.71.8
2 141Григорье Егор 2.01.91.9
2 259 Козакевич Вероника1.92.01.9
2 396 Калашникова Мария1.92.62.2
2 512Зоріна Софія 2.02.42.2
МiсцеПараПартнерПартнеркаSWChВсього
ABCDEFGABCDEFG
1 383 Пряничнікова Дар'я11111111121112 1.1
1 384 Шкрабак Кристина11111221111122 1.3
1 382 Бездітна Олена11231111222112 1.5
1 176 Алиева Соня11221212122122 1.6
1 140 Атоян Арина22321311111121 1.6
1 385 Коренецька Анна12211211232122 1.6
1 183 Самойленко Александра21211123122122 1.6
2 137 Любчак Елизавета22221222221112 1.7
2 136 Тарасова Диана22221221221132 1.8
2 141Григорье Егор 23321123331111 1.9
2 259 Козакевич Вероника23111323132122 1.9
2 396 Калашникова Мария22231123333213 2.2
2 512Зоріна Софія 32321212333132 2.2

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814