East Ukrainian Cup

11-12 травня 2019 р.PC Lokomotiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (1 вiддiлення) / 12.05.19 10:25 /

 

Категорiя:
Програма:
Соло Діти 2 Школа / р.н. ( рокiв)/
Загальний залiк
Всього пар:
клубiв:
мiст:
17 (?-17)
7
3
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
111 Русанова ЗлатаХарківКатрінРусанова Катерина
112 Хорошавіна СофіяХарківКуражОвсиенко Мария
131 Фунина УльянаХарківКатрінРусанова Катерина
1104 Кравченко АринаХарківФеєріяСклярова Тетяна
Ситник Анастасія
1105 Переузник АрианнаХарківФеєріяСклярова Тетяна
Ситник Анастасія
1106 Манжос ДарьяХарківФеєріяСклярова Тетяна
Ситник Анастасія
1136 Тарасова ДианаХарківНатхненняЛевченко Лариса
1140 Атоян АринаХарківНатхненняЛевченко Лариса
1291 Динь Бао АньХарківКристалМоісеєв Антон
Смоляницька Єлизавета
1295 Вовк ЭльвираХарківКристалМоісеєв Антон
Смоляницька Єлизавета
1382 Бездітна ОленаМиколаївФрістайлКрижановський Юрій Крижановська Тетяна
1385 Коренецька АннаМиколаївФрістайлКрижановський Юрій Крижановська Тетяна
241 Мамалыга АннаХарьковТриумфБалагула Ирина
2121 Склярова КираХарьковТриумфБалагула Ирина
2137 Любчак ЕлизаветаХарківНатхненняЛевченко Лариса
2139 Громадина КсенияХарківНатхненняЛевченко Лариса
2384 Шкрабак КристинаМиколаївФрістайлКрижановський Юрій Крижановська Тетяна
Голова змагань:Кеба Алла (Київ)
Технічний суддя:Русанова Катерина (Харків)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Віннік Ігор (Харків) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Грицак Сергiй (Київ) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Мішина Вікторія (Харків) 3. (J) Джайв
4. (D) Савченко Євген (Костянтинівка) 
5. (E) Склярова Тетяна (Харкiв) 
6. (F) Шашков Назар (Маріуполь) 
7. (G) Широковський Клим (Харків) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWChJВсього
1 105 Переузник Арианна1.31.11.11.2
1 11 Русанова Злата1.11.11.31.2
1 291 Динь Бао Ань1.31.31.41.3
1 382 Бездітна Олена1.31.41.71.5
1 140 Атоян Арина1.71.31.61.5
1 136 Тарасова Диана1.71.41.41.5
1 31 Фунина Ульяна1.41.41.61.5
1 295 Вовк Эльвира1.31.31.91.5
1 12 Хорошавіна Софія1.41.61.61.5
1 385 Коренецька Анна1.61.71.61.6
1 106 Манжос Дарья1.41.32.01.6
1 104 Кравченко Арина1.41.71.61.6
2 137 Любчак Елизавета1.71.91.61.7
2 121 Склярова Кира1.71.61.71.7
2 384 Шкрабак Кристина1.61.71.91.7
2 41 Мамалыга Анна2.01.91.71.9
2 139 Громадина Ксения2.12.02.02.0
МiсцеПараПартнерПартнеркаSWChJ Всього
ABCDEFGABCDEFGABCDEFG
1 105 Переузник Арианна121211112111112111111 1.2
1 11 Русанова Злата111211111111211112112 1.2
1 291 Динь Бао Ань121111211111221311211 1.3
1 382 Бездітна Олена131111112111222312121 1.5
1 140 Атоян Арина122222112111121211222 1.5
1 136 Тарасова Диана121312212121211212112 1.5
1 31 Фунина Ульяна122211111111321212212 1.5
1 295 Вовк Эльвира111211213111111312132 1.5
1 12 Хорошавіна Софія111113213121121212122 1.5
1 385 Коренецька Анна122221113212211311221 1.6
1 106 Манжос Дарья121212113111111322132 1.6
1 104 Кравченко Арина121212112221221211132 1.6
2 137 Любчак Елизавета132112213112321112222 1.7
2 121 Склярова Кира122113212211222221122 1.7
2 384 Шкрабак Кристина121123113121221222222 1.7
2 41 Мамалыга Анна132213211222321221132 1.9
2 139 Громадина Ксения132223213122322221232 2.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814