East Ukrainian Cup

11-12 травня 2019 р.PC Lokomotiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (1 вiддiлення) / 12.05.19 10:25 /

 

Категорiя:
Програма:
Соло Ювенали 1 Школа / р.н. ( рокiв)/
Загальний залiк
Всього пар:
клубiв:
мiст:
13 (?-13)
7
5
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
157 Абеленцева ДарьяХарківВояжМишина Виктория
1143 Оловаренко АлинаХарківНатхненняЛевченко Лариса
1145 Вихор АнгелинаХарківНатхненняЛевченко Лариса
1383 Пряничнікова Дар'яМиколаївФрістайлКрижановський Юрій Крижановська Тетяна
1397 Кириченко МаргаритаМаріупольФеніксКоваленко Светлана
1502 Чебанова ЗлатаДніпроАстраКузьмина Ольга
255 Бродоцкая СофияХарківКуражЖученко Лилиана
278 Филатова КираХарківКуражЖученко Лилиана
2129 Ткаченко АнастасіяХарьковГрацияБогайчук Еліна
Віннік Ігор
2144 Малишевская АнастасияХарківНатхненняЛевченко Лариса
2174 Дмитренко ДарьяХарківНатхненняЛевченко Лариса
2176 Алиева СоняХарківНатхненняЛевченко Лариса
2396 Калашникова МарияМаріупольФеніксКоваленко Светлана
Голова змагань:Кеба Алла (Київ)
Технічний суддя:Русанова Катерина (Харків)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Віннік Ігор (Харків) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Грицак Сергiй (Київ) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Коваленко Світлана (Маріуполь) 3. (J) Джайв
4. (D) Крижановський Юрій (Миколаїв) 
5. (E) Мішина Вікторія (Харків) 
6. (F) Самойленко Олександр (Харкiв) 
7. (G) Широковський Клим (Харків) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWChJВсього
1 502 Чебанова Злата1.41.41.31.4
1 143 Оловаренко Алина1.31.31.61.4
1 397 Кириченко Маргарита1.41.41.61.5
1 145 Вихор Ангелина1.11.32.01.5
1 383 Пряничнікова Дар'я1.11.41.91.5
1 57 Абеленцева Дарья1.61.61.61.6
2 78 Филатова Кира1.71.72.01.8
2 176 Алиева Соня2.01.71.91.9
2 174 Дмитренко Дарья1.71.92.01.9
2 129 Ткаченко Анастасія1.61.72.31.9
2 144 Малишевская Анастасия1.91.72.11.9
2 55 Бродоцкая София1.61.72.31.9
2 396 Калашникова Мария1.92.62.02.1
МiсцеПараПартнерПартнеркаSWChJ Всього
ABCDEFGABCDEFGABCDEFG
1 502 Чебанова Злата113211111321111121121 1.4
1 143 Оловаренко Алина122111112211111331111 1.4
1 397 Кириченко Маргарита121211212112121212212 1.5
1 145 Вихор Ангелина211111112112111333112 1.5
1 383 Пряничнікова Дар'я121111111212121331221 1.5
1 57 Абеленцева Дарья122211211331111222121 1.6
2 78 Филатова Кира113222112221221233212 1.8
2 176 Алиева Соня233221112222121213312 1.9
2 174 Дмитренко Дарья122221222132121322312 1.9
2 129 Ткаченко Анастасія131221112231123213322 1.9
2 144 Малишевская Анастасия132212213221121232322 1.9
2 55 Бродоцкая София113221111322121332322 1.9
2 396 Калашникова Мария231311233232231133222 2.1

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814