East Ukrainian Cup

11-12 травня 2019 р.PC Lokomotiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (2 вiддiлення) / 12.05.19 12:10 /

 

Категорiя:
Програма:
Соло Ювенали 1Н / р.н. ( рокiв)/
Загальний залiк
Всього пар:
клубiв:
мiст:
13 (?-13)
9
4
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
1380 Марочканич АнастасіяМиколаївФрістайлКрижановський Юрій Крижановська Тетяна
2514 Щербатюк СофіяДніпроГармоніяІшкіна Наталія
3109 Андрусь МаргаритаХарківФеєріяСклярова Тетяна
Ситник Анастасія
4112 Козырева ВладиславаХарківФеєріяСклярова Тетяна
Ситник Анастасія
5150 Карманова МиланаХарківКуражЖученко Лилиана
6184 Байдук ЕкатеринаХарківСпорт ДансСамойленко Тамара
7520 Прихода ТетянаДніпроГармоніяБабій Андрій
1/2 Final
8170 Проскурякова ЮлияХарківНатхненняЛевченко Лариса
9502 Чебанова ЗлатаДніпроАстраКузьмина Ольга
10513 Бойко ПолінаКропивницькийКонваліяГончаренко Іван
11523 Соломаха ДианаХарківВояжЗаец Владимир
12524 Эткало КатяХарківВояжЗаец Владимир
1357 Абеленцева ДарьяХарківВояжМишина Виктория
Голова змагань:Кеба Алла (Київ)
Технічний суддя:Русанова Катерина (Харків)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Грицак Сергiй (Київ) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Коваленко Світлана (Маріуполь) 2. (Q) Квикстеп
3. (C) Крижановський Юрій (Миколаїв) 3. (Ch) Ча-ча-ча
4. (D) Овсієнко Марія (Харків) 4. (J) Джайв
5. (E) Савченко Євген (Костянтинівка) 
6. (F) Самойленко Олександр (Харкiв) 
7. (G) Спінул Ігор (Кропивницький) 
8. (H) Шашков Назар (Маріуполь) 
9. (I) Широковський Клим (Харків) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWQ ChJ Всього
ABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHI
1 380 Марочканич Анастасіяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxx 35
2 112 Козырева Владиславаxxxxxxx.xxxxxxxx.xxxxx.xxxxxx.xxxxxx 32
3 514 Щербатюк Софія...x.xxxxx.xxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxx 30
4- 5 109 Андрусь Маргаритаxx....xxxxxx....xxxxx.xx.xxxxxxxx.xx 25
4- 5 184 Байдук Екатерина.xxxxx..x.xxxxx....xx.xxxxx.xxxxx.xx 25
6 150 Карманова Миланаx.x.xxx.xxxxxxxxxxxx.x........x..x.. 20
7 520 Прихода Тетянаx.xx...x......xxx.x..xx.xxx.xx.x.xxx 19
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
8 170 Проскурякова Юлия.x..xx....x.x....x..x.x....x..x..... 10
9 502 Чебанова Златаx...x....x...x.......x.x.....x...... 7
10 513 Бойко Поліна......xx.......x........x..x.....x.. 6
11 523 Соломаха Диана.xxx...x........x................... 5
12 524 Эткало Катя.......................x........x... 2
13 57 Абеленцева Дарья.................................... 0

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWQChJВсього
1 380 Марочканич Анастасія1.01.01.03.06.0
2 514 Щербатюк Софія5.02.02.01.010.0
3 109 Андрусь Маргарита2.05.03.02.012.0
4 112 Козырева Владислава4.03.04.04.015.0
5 150 Карманова Милана3.04.07.06.020.0
6 184 Байдук Екатерина7.06.05.05.023.0
7 520 Прихода Тетяна6.07.06.07.026.0

 

Танок: /SW/ Медленный вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
380121312712-7-----1.0
109213423641--6----2.0
150547264134---6---3.0
112452146553---5---4.0
514635535425----8--5.0
520366757366-----7-6.0
184774671277------97.0

 

Танок: /Q / Квикстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
3801112121146------1.0
514533423322--7----2.0
112244176243---7---3.0
150352345435---6---4.0
109425534751---5---5.0
184767651667-----6-6.0
520676767576-----5-7.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
3801211165145------1.0
514215432132-5-----2.0
109433624221--6(13)----3.0
112342343343--6(17)----4.0
184754551665----6--5.0
520666765776-----6-6.0
150577277457------97.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
514213132212-7-----1.0
109322623121-6-----2.0
380141316643--5----3.0
112435254335---6---4.0
184664541454---5---5.0
150576465576-----7-6.0
520757777767------97.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814