East Ukrainian Cup

11-12 травня 2019 р.PC Lokomotiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (3 вiддiлення) / 12.05.19 15:10 /

 

Категорiя:
Програма:
Соло Ювенали 1+2Е / р.н. ( рокiв)/
Латино-американська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
18 (?-18)
10
4
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
1554 Горбань ТетянаДніпроГармоніяІшкіна Наталія
2117 Азаренко ЕлизаветаХарківФеєріяСклярова Тетяна
Ситник Анастасія
3380 Марочканич АнастасіяМиколаївФрістайлКрижановський Юрій Крижановська Тетяна
41 Ерохина АнастасияХарківКуражОвскиенко Мария
5112 Козырева ВладиславаХарківФеєріяСклярова Тетяна
Ситник Анастасія
6557 Готвянська АрінаДніпроАстраКузьмина Ольга
7556 Дакаленко АннаДніпроГармоніяІшкіна Наталія
8530 Наумік НікольДніпроГармоніяМартишенко Олена
1/2 Final
9378 Агафонова АлісаМиколаївФрістайлКрижановський Юрій Крижановська Тетяна
10184 Байдук ЕкатеринаХарківСпорт ДансСамойленко Тамара
11130 Гусейнова ЕсміраХарьковГрацияБогайчук Еліна
Віннік Ігор
12115 Шушунова МаринаХарківФеєріяСклярова Тетяна
Ситник Анастасія
1/4 Final
13- 148 Сытник ЕлизаветаХарківКатрінРусанова Катерина
13- 1445 Соболева ДарьяХарківКуражОвсиенко Мария
15170 Проскурякова ЮлияХарківНатхненняЛевченко Лариса
16108 Минакова ЕкатеринаХарківКуражЖученко Лилиана
17261 Купина СнежанаХарківСпорт ДансСамойленко Тамара
18128 Шляпцева МаріяХарьковФантомГринишина Олена
Салін Сергій
Голова змагань:Кеба Алла (Київ)
Технічний суддя:Русанова Катерина (Харків)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Александрова Тетяна (Дніпро) 1. (Sb) Самба
2. (B) Балагула Ірина (Харків) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Грицак Сергiй (Київ) 3. (J) Джайв
4. (D) Кузьміна Ольга (Дніпро) 
5. (E) Овсієнко Марія (Харків) 
6. (F) Савченко Євген (Костянтинівка) 
7. (G) Спінул Ігор (Кропивницький) 
8. (H) Шашков Назар (Маріуполь) 
9. (I) Широковський Клим (Харків) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChJ Всього
ABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHI
1- 2 117 Азаренко Елизаветаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 27
1- 2 380 Марочканич Анастасіяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 27
3 554 Горбань Тетянаxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxx 26
4- 7 112 Козырева Владиславаxxxxxx.xxxx.xx.xxxxxxxx.xxx 23
4- 7 378 Агафонова Алісаxxxxxxxxx.x.xxxxxx.x.xxxxxx 23
4- 7 184 Байдук Екатеринаx.xxxxxx.xxx.xxxxxxxx.xxxxx 23
4- 7 1 Ерохина Анастасияxxx.xxxxxxxx.xxxxxx.xxxxx.x 23
8 115 Шушунова Маринаxxxxxxx.xxxxx.xxxxxxxx.x..x 22
9 556 Дакаленко Аннаx..x....xxxxxxxxxxxxxxxxxxx 21
10 557 Готвянська Арінаxx.x..x.xxxxxx.x..xxxxxxxxx 20
11 530 Наумік Нікольxxxx...x.xxxx..xx.xxxx.xxxx 19
12 130 Гусейнова Есміра....xxxxxx.x.xxxxx..x.x.xxx 17
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
13- 14 8 Сытник Елизаветаxxxxxxx.xx..x..x..xx.....x. 14
13- 14 45 Соболева Дарья.x..xx.xx..xxxx.xx...xx..x. 14
15 170 Проскурякова Юлия.xxx.xx....xx.x....xxx.x... 12
16 108 Минакова Екатерина....x..x..x..x...x....x.x.. 7
17 261 Купина Снежана..x....x......x........x... 4
18 128 Шляпцева Марія......x...........x........ 2

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChJ Всього
ABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHI
1- 2 117 Азаренко Елизавета.x.xxxxxx.xxxxxxxxxxxx.xxxx 23
1- 2 380 Марочканич Анастасіяxxx.xx.xxxxx.xxxxxxxx.xxxxx 23
3 554 Горбань Тетянаxxxxxxx.xxxxxx.x.xxxxxxxx.. 22
4 1 Ерохина Анастасия.xx.xxx.x.xx.xxx.xx.x.xxx.. 17
5 112 Козырева Владислава...xxx.xx.x.xxx.xx...x...xx 14
6- 8 556 Дакаленко Аннаx.x......xxxx.x..x..xx.x..x 12
6- 8 557 Готвянська Арінаx..x.....x..x.xx..xx.x.xx.x 12
6- 8 530 Наумік Нікольx.xx...x.x.xx...x..xxx...x. 12
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
9 378 Агафонова Алісаx..xxxx.xx.....x......x.x.. 10
10 184 Байдук Екатерина.x.....x.....x..x.....x..xx 7
11 130 Гусейнова Есміра......xx........x.x...x..x. 6
12 115 Шушунова Марина.xx...x............x....... 4

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChJВсього
1 554 Горбань Тетяна2.01.01.04.0
2 117 Азаренко Елизавета1.02.02.05.0
3 380 Марочканич Анастасія3.03.05.011.0
4 1 Ерохина Анастасия5.04.03.012.0
5 112 Козырева Владислава4.05.04.013.0
6 557 Готвянська Аріна6.07.06.019.0
7 556 Дакаленко Анна8.06.07.021.0
8 530 Наумік Ніколь7.08.08.023.0

 

Танок: /Sb/ Самба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 71 - 8
117615121341-5------1.0
554121545235--5(9)-----2.0
380432663413--5(12)-----3.0
112844434722---7----4.0
1558812154----7---5.0
557367256687-----6--6.0
530273377868------7-7.0
556786788576------6-8.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 71 - 8
554111426166-5------1.0
117523131331--8-----2.0
380432562512--5-----3.0
1847613244---6----4.0
112665844423---5----5.0
556756778755------8-6.0
557378255877------7-7.0
530284387688------5-8.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 71 - 8
554111426217-6(8)------1.0
117522231131-6(9)------2.0
1758712322--5-----3.0
112845844453---5----4.0
380633553564----7---5.0
557276165886-----6--6.0
556467678648-----5--7.0
530384387775------7-8.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814