East Ukrainian Cup

11-12 травня 2019 р.PC Lokomotiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (3 вiддiлення) / 12.05.19 15:10 /

 

Категорiя:
Програма:
Соло Ювенали 1+2Е / р.н. ( рокiв)/
Європейська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
13 (?-13)
7
4
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
1117 Азаренко ЕлизаветаХарківФеєріяСклярова Тетяна
Ситник Анастасія
2554 Горбань ТетянаДніпроГармоніяІшкіна Наталія
3112 Козырева ВладиславаХарківФеєріяСклярова Тетяна
Ситник Анастасія
4153 Галущак МаргаритаХарківКуражПолуляхова Ольга
5380 Марочканич АнастасіяМиколаївФрістайлКрижановський Юрій Крижановська Тетяна
6557 Готвянська АрінаДніпроАстраКузьмина Ольга
7530 Наумік НікольДніпроГармоніяМартишенко Олена
1/2 Final
8378 Агафонова АлісаМиколаївФрістайлКрижановський Юрій Крижановська Тетяна
9520 Прихода ТетянаДніпроГармоніяБабій Андрій
10556 Дакаленко АннаДніпроГармоніяІшкіна Наталія
1145 Соболева ДарьяХарківКуражОвсиенко Мария
12128 Шляпцева МаріяХарьковФантомГринишина Олена
Салін Сергій
13186 Мушарова МарьянаХарківСпорт ДансСамойленко Тамара
Голова змагань:Кеба Алла (Київ)
Технічний суддя:Русанова Катерина (Харків)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Бабій Андрій (Дніпро) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Віннік Ігор (Харків) 2. (T) Танго
3. (C) Кузьміна Ольга (Дніпро) 3. (Q) Квикстеп
4. (D) Овсієнко Марія (Харків) 
5. (E) Склярова Тетяна (Харкiв) 
6. (F) Советченко Вадим (Київ) 
7. (G) Спінул Ігор (Кропивницький) 
8. (H) Ціхановський Валерій (Харків) 
9. (I) Широковський Клим (Харків) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT Q Всього
ABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHI
1 117 Азаренко Елизавета.xxxxxxxxxx.xxxxxx.xxxxxxxx 24
2 554 Горбань Тетянаxxx.xxx..xxxxxxxxxxx.xxxx.x 22
3- 7 153 Галущак Маргарита.x.xxxxxx.x.xx...xxx.xxx.x. 17
3- 7 530 Наумік Нікольx.xx...xxxxx...xx.xxx.x.xxx 17
3- 7 557 Готвянська Арінаxxxxxxx.x..xxxx.x...xx.xx.. 17
3- 7 380 Марочканич Анастасія..x.x.xx.xxx...x.xxxxx.xxxx 17
3- 7 112 Козырева Владиславаxx.xxx..x.x.xxx.xx.x..xx.xx 17
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
8 378 Агафонова Аліса.....xxxx..x.xxxxx..x...xxx 14
9 520 Прихода Тетянаx.x......x.x...x..x.x...... 7
10 556 Дакаленко Аннаx......x.x........x...x.... 5
11 45 Соболева Дарья...x........x.x......x..... 4
12 128 Шляпцева Марія.x......................... 1
13 186 Мушарова Марьяна........................... 0

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWTQВсього
1 117 Азаренко Елизавета1.01.01.03.0
2 554 Горбань Тетяна6.02.02.010.0
3 112 Козырева Владислава3.03.06.012.0
4 153 Галущак Маргарита4.04.05.013.0
5 380 Марочканич Анастасія5.05.04.014.0
6 557 Готвянська Аріна2.06.07.015.0
7 530 Наумік Ніколь7.07.03.017.0

 

Танок: /SW/ Медленный вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
117323213211-6-----1.0
557611362462--5----2.0
112737444334---7---3.0
153546125525----8--4.0
380455651643----7--5.0
554172536177----5--6.0
530264777756-----5-7.0

 

Танок: /T / Танго

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
1173132112115------1.0
554172322145-5-----2.0
112527533532--5----3.0
153636146724---5---4.0
380455654453----8--5.0
557741465376----5--6.0
530264777667-----5-7.0

 

Танок: /Q / Квикстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
117413211241-6-----1.0
554151334164--5----2.0
530264727416---5---3.0
380345552555----9--4.0
153526165622----6--5.0
112737646733-----6-6.0
557672473377-----5-7.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814