East Ukrainian Cup

11-12 травня 2019 р.PC Lokomotiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (3 вiддiлення) / 12.05.19 15:10 /

 

Категорiя:
Програма:
Соло Юніори 1+2Е / р.н. ( рокiв)/
Латино-американська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
15 (?-15)
12
6
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
1379 Рибка АнастасіяМиколаївФрістайлКрижановський Юрій Крижановська Тетяна
2299 Синенко УльянаХарківКристалМоісеєв Антон
Смоляницька Єлизавета
361Андрейко Павло ХарківКуражОвсієнко Марія
4389 Жарікова АнастасіяДніпроГармоніяІшкіна Наталія
5133 Баранович МіланіяХарьковГрацияБогайчук Еліна
Віннік Ігор
6127 Усова ЯрославаХарьковГрацияБогайчук Еліна
Віннік Ігор
1/2 Final
7559 Троценко ВалеріяДніпроКаскадАлександрова Тетяна
8260 Агаркова МиланаХарківСпорт ДансСамойленко Тамара
9538 Кочубей АнастасіяСлавутичСлавутич-СтарСоветченко Наталія
10- 1119 Гордеева ГалинаХарківКатрінРусанова Катерина
10- 11116 Махмудова КристинаХарківФеєріяСклярова Тетяна
Ситник Анастасія
12131 Сабрєкова КсеніяХарьковФантомГринишина Олена
Салін Сергій
1/4 Final
13546 Літвінова АннаСумиМаестроКрючков Дмитро
Мешкова Євгенія
14- 15132 Жабяк ЛізаХарьковГрацияБогайчук Еліна
Віннік Ігор
14- 15381 Ожема АрінаМиколаївФрістайлКрижановський Юрій Крижановська Тетяна
Голова змагань:Кеба Алла (Київ)
Технічний суддя:Русанова Катерина (Харків)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Балагула Ірина (Харків) 1. (Sb) Самба
2. (B) Грицак Сергiй (Київ) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Кузьміна Ольга (Дніпро) 3. (J) Джайв
4. (D) Мартишенко Олена (Дніпро) 
5. (E) Назаренко Любов (Кременчук) 
6. (F) Самойленко Олександр (Харкiв) 
7. (G) Советченко Вадим (Київ) 
8. (H) Шашков Назар (Маріуполь) 
9. (I) Широковський Клим (Харків) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChJ Всього
ABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHI
1- 3 260 Агаркова Миланаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 27
1- 3 379 Рибка Анастасіяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 27
1- 3 299 Синенко Ульянаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 27
4 559 Троценко Валеріяxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxx 26
5 389 Жарікова Анастасіяx.xxxx.xxx.xxxxxxxxxxxxxxxx 24
6- 7 127 Усова Ярослава.xxxxx.xxxxxxxx.xxxxxxxx.xx 23
6- 7 116 Махмудова Кристинаxxxxx.xxx.xxxx.xxxxxx.xxxxx 23
8 131 Сабрєкова Ксеніяxxx.x.x.xxxxxxxxxx..xxxxxxx 22
9 19 Гордеева Галинаxx..xxx..xx.xxxxxxxx.xxxxxx 21
10 61Андрейко Павло xxxx.xxx.xxxx.xxx..xxx.xxx. 20
11- 12 538 Кочубей Анастасія.x.x.xxxx.xx.x.xxxxxx.x.xxx 19
11- 12 133 Баранович Міланіяx.x.xx.xxx.xx.xx.xx.xxxxx.x 19
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
13 546 Літвінова Анна.xxxxxxxxxx...x.xx.x.x....x 16
14- 15 381 Ожема Арінаx..xxxxx....xxxx.xx..x.x.x. 15
14- 15 132 Жабяк Лізаxxxx..x.xxxx.x....xxx.x.x.. 15

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChJ Всього
ABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHI
1 389 Жарікова Анастасіяxxxxx.xxxxxxxx.xxxxxxxx.xxx 24
2 299 Синенко Ульянаxx.xxxxxxxxxxx.xxxxx.xx.xxx 23
3 379 Рибка Анастасіяxxxxxxx.x.xxxxx.xx.xx...xxx 20
4 61Андрейко Павло .xxx.xxx.xx...xxx..xxxxxxx. 18
5- 6 127 Усова Ярослава..x....xx.xxxx..xx.xx..x.x. 13
5- 6 133 Баранович Міланіяx...xxx..x...x.x.xx..xx.x.x 13
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
7 559 Троценко Валерія.xxxx..x...xx.x.x...xx...x. 12
8 260 Агаркова Милана.....x..x...x.x..xx..xxx..x 10
9 538 Кочубей Анастасіяx.....xx.x....xx..xx....x.. 9
10- 11 116 Махмудова Кристинаx.xx.....x...x.x.......x... 7
10- 11 19 Гордеева Галина....x.....x...x...x...xx..x 7
12 131 Сабрєкова Ксенія.x...x..x..x........x..x... 6

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChJВсього
1 379 Рибка Анастасія2.01.01.04.0
2 299 Синенко Ульяна1.03.03.07.0
3 61Андрейко Павло 3.02.04.09.0
4 389 Жарікова Анастасія4.04.02.010.0
5 133 Баранович Міланія5.05.05.015.0
6 127 Усова Ярослава6.06.06.018.0

 

Танок: /Sb/ Самба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
299236112115-6----1.0
379321531541--6(11)---2.0
61512363236--6(14)---3.0
389453226323--6(15)---4.0
133165644462---5--5.0
127644455654----7-6.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
379221431231-6----1.0
61512163126-5----2.0
299335324315--6---3.0
389443212453--5---4.0
133166545562----6-5.0
127654656644----5-6.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
379321341151-5----1.0
389233114432--7---2.0
299444222313--6---3.0
61512563226--5---4.0
133166435564----6-5.0
127655656645----5-6.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814