East Ukrainian Cup

11-12 травня 2019 р.PC Lokomotiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (1 вiддiлення) / 12.05.19 10:25 /

 

Категорiя:
Програма:
Діти Дебют / р.н. ( рокiв)/
Загальний залiк
Всього пар:
клубiв:
мiст:
9 (?-9)
4
2
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Золотий фiнал
17Бондарь МаркФунина УльянаХарківКатрінРусанова Катерина
128Власенко ВладиславРусанова ЗлатаХарківКатрінРусанова Катерина
1272Коростелев ВладиславГайдук ВалерияХарківСпорт ДансСамойленко Тамара
1273Бабыченко КонстантинМогилка МарияХарківСпорт ДансСамойленко Тамара
232Окемэ ОливерМамалыга АннаХарьковТриумфБалагула Ирина
2102Ромас ПлатонКульпинова АринаХарківФеєріяСклярова Тетяна
Ситник Анастасія
2274Назаров РамалЛобанова ВероникаХарківСпорт ДансСамойленко Тамара
2275Каплун ТимурЛитвинцева АлександраХарківСпорт ДансСамойленко Тамара
2280Ковалев МихаилСоловей АнастасияХарківСпорт ДансСамойленко Тамара
Голова змагань:Кеба Алла (Київ)
Технічний суддя:Русанова Катерина (Харків)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Золотий фiнал

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Александрова Тетяна (Дніпро) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Віннік Ігор (Харків) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Грицак Сергiй (Київ) 
4. (D) Кузьміна Ольга (Дніпро) 
5. (E) Мішина Вікторія (Харків) 
6. (F) Савченко Євген (Костянтинівка) 
7. (G) Шашков Назар (Маріуполь) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWChВсього
1 28Власенко ВладиславРусанова Злата1.41.01.2
1 7Бондарь МаркФунина Ульяна1.41.01.2
1 273Бабыченко КонстантинМогилка Мария2.01.31.6
1 272Коростелев ВладиславГайдук Валерия1.71.61.6
2 102Ромас ПлатонКульпинова Арина1.32.61.9
2 32Окемэ ОливерМамалыга Анна1.92.01.9
2 280Ковалев МихаилСоловей Анастасия1.62.31.9
2 274Назаров РамалЛобанова Вероника2.11.61.9
2 275Каплун ТимурЛитвинцева Александра2.62.02.3
МiсцеПараПартнерПартнеркаSWChВсього
ABCDEFGABCDEFG
1 28Власенко ВладиславРусанова Злата11311121111111 1.2
1 7Бондарь МаркФунина Ульяна21131111111111 1.2
1 273Бабыченко КонстантинМогилка Мария21331221111131 1.6
1 272Коростелев ВладиславГайдук Валерия21122222121122 1.6
2 102Ромас ПлатонКульпинова Арина21111123222333 1.9
2 32Окемэ ОливерМамалыга Анна12222312233211 1.9
2 280Ковалев МихаилСоловей Анастасия21221123121333 1.9
2 274Назаров РамалЛобанова Вероника12132331113221 1.9
2 275Каплун ТимурЛитвинцева Александра23233322131232 2.3

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814