East Ukrainian Cup

11-12 травня 2019 р.PC Lokomotiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (1 вiддiлення) / 12.05.19 10:25 /

 

Категорiя:
Програма:
Ювенали 1 Дебют / р.н. ( рокiв)/
Загальний залiк
Всього пар:
клубiв:
мiст:
7 (?-7)
5
2
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Золотий фiнал
1294Стороженко ДанилСемерьянова АнгелинаХарківКристалМоісеєв Антон
Смоляницька Єлизавета
1503Ілларіонов МаксимПетренко Дар'яМаріупольФеєрія ДансЛомакіна Наталя
Малишев Михайло
2147Григорье ЕгорОловаренко АлинаХарківНатхненняЛевченко Лариса
2267Христич ИванЛитвинцева АнастасияХарківСпорт ДансСамойленко Тамара
2277Быковец ДмитриЗапорощенко АринаХарківСпорт ДансСамойленко Тамара
2509Бодак СтепанКириченко МаргаритаМаріупольФеніксКоваленко Светлана
3281Владіміров ДенисРудяк ДіанаХарківСпорт ДансСамойленко Тамара
Голова змагань:Кеба Алла (Київ)
Технічний суддя:Русанова Катерина (Харків)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Золотий фiнал

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Александрова Тетяна (Дніпро) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Богайчук Еліна (Харьков) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Коваленко Світлана (Маріуполь) 
4. (D) Кузьміна Ольга (Дніпро) 
5. (E) Мішина Вікторія (Харків) 
6. (F) Савченко Євген (Костянтинівка) 
7. (G) Самойленко Олександр (Харкiв) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWChВсього
1 503Ілларіонов МаксимПетренко Дар'я1.01.01.0
1 294Стороженко ДанилСемерьянова Ангелина1.01.31.1
2 147Григорье ЕгорОловаренко Алина1.91.91.9
2 277Быковец ДмитриЗапорощенко Арина2.11.61.9
2 267Христич ИванЛитвинцева Анастасия2.02.02.0
2 509Бодак СтепанКириченко Маргарита1.92.12.0
3 281Владіміров ДенисРудяк Діана2.62.12.4
МiсцеПараПартнерПартнеркаSWChВсього
ABCDEFGABCDEFG
1 503Ілларіонов МаксимПетренко Дар'я11111111111111 1.0
1 294Стороженко ДанилСемерьянова Ангелина11111111131111 1.1
2 147Григорье ЕгорОловаренко Алина21231312232121 1.9
2 277Быковец ДмитриЗапорощенко Арина33321212311121 1.9
2 267Христич ИванЛитвинцева Анастасия23221313223211 2.0
2 509Бодак СтепанКириченко Маргарита22222212223132 2.0
3 281Владіміров ДенисРудяк Діана33332312232231 2.4

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814