East Ukrainian Cup

11-12 травня 2019 р.PC Lokomotiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (2 вiддiлення) / 12.05.19 12:10 /

 

Категорiя:
Програма:
Ювенали 1 Школа / р.н. ( рокiв)/
Загальний залiк
Всього пар:
клубiв:
мiст:
9 (?-9)
7
4
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
1294Стороженко ДанилСемерьянова АнгелинаХарківКристалМоісеєв Антон
Смоляницька Єлизавета
1503Ілларіонов МаксимПетренко Дар'яМаріупольФеєрія ДансЛомакіна Наталя
Малишев Михайло
1526Зарецький АндрійЯвтушенко ВіолеттаДніпроАстраКрасношлик Олександр
Кузьміна Ольга
2107Никулин НикитаМанжос ДарьяХарківФеєріяСклярова Тетяна
Ситник Анастасія
2119Ромах КириллЕрмольева РиммаХарьковТриумфБалагула Ирина
2266Огер МаксимКупина СнежанаХарківСпорт ДансСамойленко Тамара
2270Мединский ДмитрийАлексенко КаринаХарківСпорт ДансСамойленко Тамара
2399Бодак ЯрославЯнаки ТаисияМаріупольФеніксКоваленко Светлана
3278Негодуйко КириллМушарова МарьянаХарківСпорт ДансСамойленко Тамара
Голова змагань:Кеба Алла (Київ)
Технічний суддя:Русанова Катерина (Харків)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Ішкіна Наталія (Дніпро) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Богайчук Еліна (Харків) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Коваленко Світлана (Маріуполь) 3. (J) Джайв
4. (D) Крижановський Юрій (Миколаїв) 
5. (E) Кузьміна Ольга (Дніпро) 
6. (F) Мішина Вікторія (Харків) 
7. (G) Назаренко Любов (Кременчук) 
8. (H) Савченко Євген (Костянтинівка) 
9. (I) Шашаєва Ганна (Маріуполь) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWChJВсього
1 526Зарецький АндрійЯвтушенко Віолетта1.31.01.21.2
1 503Ілларіонов МаксимПетренко Дар'я1.21.11.31.2
1 294Стороженко ДанилСемерьянова Ангелина1.21.31.31.3
2 270Мединский ДмитрийАлексенко Карина1.42.21.91.9
2 399Бодак ЯрославЯнаки Таисия2.21.72.22.0
2 266Огер МаксимКупина Снежана1.82.22.02.0
2 107Никулин НикитаМанжос Дарья1.82.02.42.1
2 119Ромах КириллЕрмольева Римма2.62.22.02.3
3 278Негодуйко КириллМушарова Марьяна2.32.72.82.6
МiсцеПараПартнерПартнеркаSWChJ Всього
ABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHI
1 526Зарецький АндрійЯвтушенко Віолетта111111222111111111211111112 1.2
1 503Ілларіонов МаксимПетренко Дар'я112121111112111111111121221 1.2
1 294Стороженко ДанилСемерьянова Ангелина111121112111131121113111112 1.3
2 270Мединский ДмитрийАлексенко Карина212121211223221233213131231 1.9
2 399Бодак ЯрославЯнаки Таисия311331323211311213331321133 2.0
2 266Огер МаксимКупина Снежана312222121312232232312221223 2.0
2 107Никулин НикитаМанжос Дарья213131212112231233311333323 2.1
2 119Ромах КириллЕрмольева Римма323331233233321312232221213 2.3
3 278Негодуйко КириллМушарова Марьяна223222323323332233332332333 2.6

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814