East Ukrainian Cup

11-12 травня 2019 р.PC Lokomotiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (2 вiддiлення) / 12.05.19 12:10 /

 

Категорiя:
Програма:
Ювенали 2 Школа / р.н. ( рокiв)/
Загальний залiк
Всього пар:
клубiв:
мiст:
7 (?-7)
6
2
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
1103Москаленко МихаилАндрусь МаргаритаХарківФеєріяСклярова Тетяна
Ситник Анастасія
1149Матисс ЮрийВихор АнгелинаХарківНатхненняЛевченко Лариса
1360Жатько БогданШеремет ЄвгеніяКостянтинівкаСучасні РитмиСавченко Євген Швидченко Василь
215Шкода ГеоргійЄрмоленко КаринаХарківКуражОвсієнко Марія
256Ялтуховский ЕгорВоскобойник ВикторияХарківВояжМишина Виктория
2264Оводенко ДмитрийРябцева АнжеликаХарківСпорт ДансСамойленко Тамара
2265Огер МаксимСамойленко АлександраХарківСпорт ДансСамойленко Тамара
Голова змагань:Кеба Алла (Київ)
Технічний суддя:Русанова Катерина (Харків)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Ішкіна Наталія (Дніпро) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Богайчук Еліна (Харків) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Віннік Ігор (Харків) 3. (J) Джайв
4. (D) Мішина Вікторія (Харків) 
5. (E) Назаренко Любов (Кременчук) 
6. (F) Савченко Євген (Костянтинівка) 
7. (G) Склярова Тетяна (Харкiв) 
8. (H) Шашаєва Ганна (Маріуполь) 
9. (I) Широковський Клим (Харків) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWChJВсього
1 360Жатько БогданШеремет Євгенія1.01.01.01.0
1 103Москаленко МихаилАндрусь Маргарита1.11.21.41.3
1 149Матисс ЮрийВихор Ангелина1.71.41.71.6
2 56Ялтуховский ЕгорВоскобойник Виктория1.41.62.11.7
2 265Огер МаксимСамойленко Александра2.11.81.91.9
2 264Оводенко ДмитрийРябцева Анжелика2.41.91.72.0
2 15Шкода ГеоргійЄрмоленко Карина2.32.22.02.2
МiсцеПараПартнерПартнеркаSWChJ Всього
ABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHI
1 360Жатько БогданШеремет Євгенія111111111111111111111111111 1.0
1 103Москаленко МихаилАндрусь Маргарита111112111111113111111123112 1.3
1 149Матисс ЮрийВихор Ангелина211122222111121132211122132 1.6
2 56Ялтуховский ЕгорВоскобойник Виктория211112122211123121331113232 1.7
2 265Огер МаксимСамойленко Александра321133132311222122311223122 1.9
2 264Оводенко ДмитрийРябцева Анжелика332223232311222222321121122 2.0
2 15Шкода ГеоргійЄрмоленко Карина232233132212233232211232232 2.2

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814