East Ukrainian Cup

11-12 травня 2019 р.PC Lokomotiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (3 вiддiлення) / 12.05.19 15:10 /

 

Категорiя:
Програма:
Ювенали 1Н / р.н. ( рокiв)/
Загальний залiк
Всього пар:
клубiв:
мiст:
9 (?-9)
8
4
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
1298Михайлов ИванБогун КаролинаХарківКристалМоісеєв Антон
Смоляницька Єлизавета
2565Гапонов ІванГрушаніна ВарвараДніпроАстраКрасношлык Александр
3568Баєв АкимПолякова КрістінаМаріупольФеєрія ДансШашков Назар
475Садіков МаркЮрченко ОленаХарківТанцювальна студія ШироковськоїШироковська Олександра
Широковський Клим
5545Рощік МихайлоБершаденко НаталляКременчукВікторіяНазаренко Вiкторiя
Назаренко Андрій
6114Шушушнов АнтонКозырева ВладиславаХарківФеєріяСклярова Тетяна
Ситник Анастасія
7526Зарецький АндрійЯвтушенко ВіолеттаДніпроАстраКрасношлик Олександр
Кузьміна Ольга
1/2 Final
8101Федак АндрейКолесникова МиланаХарківКуражЖученко Лилиана
9522Дуксин ДанилПетленко АлинаХарківВояжЗаец Владимир
Голова змагань:Кеба Алла (Київ)
Технічний суддя:Русанова Катерина (Харків)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Александрова Тетяна (Дніпро) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Кузьміна Ольга (Дніпро) 2. (Q) Квикстеп
3. (C) Мартишенко Олена (Дніпро) 3. (Ch) Ча-ча-ча
4. (D) Овсієнко Марія (Харків) 4. (J) Джайв
5. (E) Советченко Вадим (Київ) 
6. (F) Спінул Ігор (Кропивницький) 
7. (G) Ціхановський Валерій (Харків) 
8. (H) Шашаєва Ганна (Маріуполь) 
9. (I) Широковський Клим (Харків) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWQ ChJ Всього
ABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHI
1 75Садіков МаркЮрченко Оленаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxx.xxxx 34
2 298Михайлов ИванБогун Каролинаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xx.x.x 33
3 565Гапонов ІванГрушаніна Варвараxx.xxxxx.xxxxxxxxxxxxx.xxxxxxx.xxxxx 32
4 568Баєв АкимПолякова Крістінаxxx.x.xxxxx..xxxx.xx..xxxxxxxx.xxxxx 28
5 114Шушушнов АнтонКозырева Владиславаxxxxx.x.x.xxxxx..x.xxxx.xxx.xxxxxx.x 27
6- 7 526Зарецький АндрійЯвтушенко Віолетта.xx....xx.xx...x...xxxxx....xxxxx.x. 18
6- 7 545Рощік МихайлоБершаденко Наталляx..xxxxxxx.x.x.xxxx.....xx.x.....x.. 18
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
8 101Федак АндрейКолесникова Милана...x.x...x..x.x...x.xxxx.xxx..x.x.x. 16
9 522Дуксин ДанилПетленко Алина..x..x......x...xx...........xxx..xx 10

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWQChJВсього
1 298Михайлов ИванБогун Каролина1.01.01.01.04.0
2 565Гапонов ІванГрушаніна Варвара2.02.03.02.09.0
3 568Баєв АкимПолякова Крістіна5.04.02.03.014.0
4 75Садіков МаркЮрченко Олена3.03.04.04.014.0
5 545Рощік МихайлоБершаденко Наталля4.06.05.05.020.0
6 114Шушушнов АнтонКозырева Владислава6.05.06.06.023.0
7 526Зарецький АндрійЯвтушенко Віолетта7.07.07.07.028.0

 

Танок: /SW/ Медленный вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
298372511221-6-----1.0
565111126433-5-----2.0
75245342342--5----3.0
545423774157---5(14)---4.0
568567433614---5(15)---5.0
114634255575----7--6.0
526756667766-----6-7.0

 

Танок: /Q / Квикстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
298232311121-7-----1.0
565111126233-6-----2.0
75326252442--5----3.0
568477533516----6(21)--4.0
114655445674----6(27)--5.0
545564674365----5--6.0
526743767757------97.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
298461421222-6-----1.0
568337513116--6----2.0
565212137544--5(9)----3.0
75146372631--5(10)----4.0
545553754353----8--5.0
114674245475----6--6.0
526725666767-----6-7.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
298341211322-6-----1.0
565112135234-5(7)-----2.0
568236522113-5(8)-----3.0
75453373541---6---4.0
545575664456----5--5.0
114667457667-----6-6.0
526724746775-----5-7.0

 

Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)

ПараSWQ ChJ Всього11-21-31-41-51-61-7Мiсце
Розподiлення з 3 по 4 мiсце
5685.04.02.03.0 14.0--2(5.0)----3
753.03.04.04.0 14.0--2(6.0)----4

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814