East Ukrainian Cup

11-12 травня 2019 р.PC Lokomotiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (3 вiддiлення) / 12.05.19 15:10 /

 

Категорiя:
Програма:
Ювенали 2Н / р.н. ( рокiв)/
Загальний залiк
Всього пар:
клубiв:
мiст:
10 (?-10)
8
5
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
1533Таран Лук`янРомазан АлісаДніпроГармоніяІшкіна Наталія
2298Михайлов ИванБогун КаролинаХарківКристалМоісеєв Антон
Смоляницька Єлизавета
3286Коваленко ДмитрийАлейник ЯнаХарківКристалМоісеєв Антон
Смоляницька Єлизавета
4535Мацко ВладиславКувічка НікольМаріупольФеєрія ДансШашаєва Ганна
5521Нечай АндрейКашталян Дар'яКропивницькийКонваліяБушляк Олександр
Гончаренко Іван
6123Едаменко ЗахарКолесник СофияХарківDancebreezeЛеонтьєв Олексій
7574Рясик ВячеславБеляєва ЗлатаДніпроАстраКрасношлик Олександр
1/2 Final
8395Жердієв ЛевЛiсовенко ЛадаКропивницькийКонваліяБалашова Оксана
Гончаренко Іван
9110Шивидкін МиколаГалущак МаргаритаХарківКуражОвсієнко Марія
10360Жатько БогданШеремет ЄвгеніяКостянтинівкаСучасні РитмиСавченко Євген Швидченко Василь
Голова змагань:Кеба Алла (Київ)
Технічний суддя:Русанова Катерина (Харків)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Бабій Андрій (Дніпро) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Віннік Ігор (Харків) 2. (Q) Квикстеп
3. (C) Грицак Сергiй (Київ) 3. (Ch) Ча-ча-ча
4. (D) Крижановський Юрій (Миколаїв) 4. (J) Джайв
5. (E) Овсієнко Марія (Харків) 
6. (F) Савченко Євген (Костянтинівка) 
7. (G) Спінул Ігор (Кропивницький) 
8. (H) Ціхановський Валерій (Харків) 
9. (I) Шашков Назар (Маріуполь) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWQ ChJ Всього
ABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHI
1 123Едаменко ЗахарКолесник Софияx.xx.xxxxxxxxx.xxxx.xx.x.xxxxxxxxxxx 30
2- 3 298Михайлов ИванБогун Каролинаxxxx.xxxxxx.x.xxxxxxx.x.xxxx..xx.xxx 28
2- 3 286Коваленко ДмитрийАлейник Янаxx.xxx.x.x.x.xx.xxxxxxxxxx..xxxxxxxx 28
4 533Таран Лук`янРомазан Аліса.xx.x.xxx.x..x.xxx.x.xxx.xxxxxxxxxxx 26
5- 7 521Нечай АндрейКашталян Дар'я.xxxx.xxxxxxxxxxx...x..xxx.......xx. 21
5- 7 574Рясик ВячеславБеляєва Златаxxxxxxx.x..xx.xxxx.xx..x..x..x..x..x 21
5- 7 535Мацко ВладиславКувічка Ніколь..x..x.xxxxxxx...xxx.xx.x.x.xxx.x..x 21
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
8 395Жердієв ЛевЛiсовенко Ладаx..xx.x..xxxx.xx....xx..x.xxxx.x.x.. 19
9 110Шивидкін МиколаГалущак Маргарита.x..x........x....xx.xx..x.xx.xx..x. 13
10 360Жатько БогданШеремет Євгеніяx....x........x...x...xxx..x....x... 9

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWQChJВсього
1 533Таран Лук`янРомазан Аліса1.03.01.01.06.0
2 298Михайлов ИванБогун Каролина2.01.03.02.08.0
3 286Коваленко ДмитрийАлейник Яна5.02.02.03.012.0
4 535Мацко ВладиславКувічка Ніколь3.04.06.05.018.0
5 521Нечай АндрейКашталян Дар'я6.05.04.06.021.0
6 123Едаменко ЗахарКолесник София7.06.05.04.022.0
7 574Рясик ВячеславБеляєва Злата4.07.07.07.025.0

 

Танок: /SW/ Медленный вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
533314313215--7----1.0
298433131144--6----2.0
535227742452---6---3.0
574741454561---5---4.0
286565565623----6--5.0
521652627376-----7-6.0
123176276737-----5-7.0

 

Танок: /Q / Квикстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
298222121132-8-----1.0
286533373625--5----2.0
533414514244---8---3.0
535366442563---5---4.0
521745635356----6--5.0
123157266717-----6-6.0
574671757471-----5-7.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
533112511434-5-----1.0
286327223717--6----2.0
298436134153--5----3.0
521643445266---5---4.0
123554356625----7--5.0
535275762542----6--6.0
574761677371-----5-7.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
5331122111275------1.0
298254334233--6----2.0
286435422455---6---3.0
123623155714---5---4.0
535367643662-----8-5.0
521546776346-----7-6.0
574771567571-----5-7.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814