East Ukrainian Cup

11-12 травня 2019 р.PC Lokomotiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (3 вiддiлення) / 12.05.19 15:10 /

 

Категорiя:
Програма:
Юніори 1+2Н / р.н. ( рокiв)/
Загальний залiк
Всього пар:
клубiв:
мiст:
11 (?-11)
10
8
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
1540Карпов ОлександрБіліцька КатеринаПолтаваФестивальПиварчук Вікторія
Бондарь Ю.
Пащенко А.
2304Довгополый ИванПалаткина ВалерияХарківВояжБобрусь Костянтин
3553Недосіка АртемБазик ВалеріяКременчукАстраНазаренко Андрей
Назаренко Любовь
Дубина Богдана
4263Жуков НикитаБелевцова ЕкатеринаХарківСпорт ДансСамойленко Тамара
5531Шаповал ПавлоЛавренюк ПолінаКиївStardustГрицак Сергiй
6375Манецький АртемКузнецова СофіяМиколаївФрістайлКрижановський Юрій Крижановська Тетяна
1/2 Final
7376Пахомов ІлляДимченко АлісаМиколаївФрістайлКрижановський Юрій Крижановська Тетяна
8358Єщенко ПавлоМельнічук СофіяКостянтинівкаСучасні РитмиСавченко Євген Швидченко Василь
9571Чигирьов ОлексiйКондрашова НаталяМаріупольФеєрія ДансЛомакіна Наталія Ломакін Георгій
10138Мальцев ЮрійСоболєва Дар'яХарківКуражОвсієнко Марія
11537Панкратов АнатолійКочубей АнастасіяСлавутичСлавутич-СтарСоветченко Наталія
Голова змагань:Кеба Алла (Київ)
Технічний суддя:Русанова Катерина (Харків)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Віннік Ігор (Харків) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Грицак Сергiй (Київ) 2. (Q) Квикстеп
3. (C) Крижановський Юрій (Миколаїв) 3. (Ch) Ча-ча-ча
4. (D) Мартишенко Олена (Дніпро) 4. (J) Джайв
5. (E) Склярова Тетяна (Харкiв) 
6. (F) Спінул Ігор (Кропивницький) 
7. (G) Ціхановський Валерій (Харків) 
8. (H) Шашаєва Ганна (Маріуполь) 
9. (I) Широковський Клим (Харків) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWQ ChJ Всього
ABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHI
1 540Карпов ОлександрБіліцька Катеринаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xx.xxxxxxxx.xxx 33
2 304Довгополый ИванПалаткина Валерия.x.xxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxx.x 32
3 531Шаповал ПавлоЛавренюк Полінаxxxxxx.xxxxxxxxxxx.xxxxxx.x.xx...xxx 29
4 553Недосіка АртемБазик Валерія.xx.x.x.x.xxxxxx.xxx.xxxxxxxx.xxxxxx 28
5 375Манецький АртемКузнецова Софіяxxxxxxxxxx.xxx.x.xx.x.xx.xxx.xxx...x 26
6 263Жуков НикитаБелевцова Екатеринаx....x...x........xxxxxxxxxxxxxxxxxx 21
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
7 376Пахомов ІлляДимченко Алісаx.x....x.x.x....x.x.xx...x.x.xxxx.x. 16
8 358Єщенко ПавлоМельнічук Софіяx.xxxxxxx.x...x.x..x........x...xx.. 15
9 571Чигирьов ОлексiйКондрашова Наталя.x.x..x.....xxxxxx...x..x.......x.x. 13
10 138Мальцев ЮрійСоболєва Дар'я..........x.........x............... 2
11 537Панкратов АнатолійКочубей Анастасія.......................x............ 1

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаChJSWQВсього
1 540Карпов ОлександрБіліцька Катерина1.01.01.01.04.0
2 304Довгополый ИванПалаткина Валерия5.04.03.02.014.0
3 553Недосіка АртемБазик Валерія3.03.04.04.014.0
4 263Жуков НикитаБелевцова Екатерина4.02.05.05.016.0
5 531Шаповал ПавлоЛавренюк Поліна6.06.02.03.017.0
6 375Манецький АртемКузнецова Софія2.05.06.06.019.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
540422331221-6----1.0
375151243612-5----2.0
553535112134--6---3.0
263363424553---6--4.0
304244556345---5--5.0
531616665466-----96.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
540533411112-5(6)----1.0
263422223551-5(9)----2.0
553355135236--5---3.0
304144542324---8--4.0
375261364645---5--5.0
531616656463-----96.0

 

Танок: /SW/ Медленный вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
5404131111117-----1.0
531126333344--6---2.0
304342424422--5(11)---3.0
553654242233--5(12)---4.0
263235556656----6-5.0
375561665565----5-6.0

 

Танок: /Q / Квикстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
5402121211215-----1.0
304133313412--8---2.0
531326252343--6---3.0
553644435254---6--4.0
263465546565----6-5.0
375551664636----5-6.0

 

Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)

ПараChJ SWQ Всього11-21-31-41-51-6Мiсце
Розподiлення з 2 по 3 мiсце
5533.03.04.04.0 14.0------3
3045.04.03.02.0 14.0-1(2.0)----2

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814