East Ukrainian Cup

11-12 травня 2019 р.PC Lokomotiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (3 вiддiлення) / 12.05.19 15:10 /

 

Категорiя:
Програма:
Ювенали 2Е / р.н. ( рокiв)/
Латино-американська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
19 (?-19)
13
10
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
1122Едаменко НазарМатвиенко АлександраХарківФеєріяСклярова Тетяна
Ситник Анастасія
2549Банахевич ОлегБендерська БогданаДніпроГармоніяІшкіна Наталія
3377Висоцький ЗахарКрижановська ВікторіяМиколаївФрістайлКрижановський Юрій Крижановська Тетяна
4529Бабак РадіонБабак АнастасіяХарьковТриумфБалагула Ирина
5551Прилуцький АртемМоторна МаргаритаДніпроАстраКрасношлик Олександр
Кузьмина Ольга
6350Бондарчук МаксимГаврилюк АннаКиївStardustГрицак Сергiй
1/2 Final
7552Забашта МаксимЧмихун ДаніелаДніпроГармоніяМартишенко Олена
8528Красножон ЗахарБойко СофіяКропивницькийКонваліяБалашова Оксана
9563Дьяков МатвейЛуцик ОлександраКременчукВікторіяНазаренко Вiкторiя
Назаренко Андрій
10- 11536Кособуцький ДенисПанкратова АннаСлавутичСлавутич-СтарСоветченко Свiтлана
10- 11561Лазебный ДмитрийКоновалова СветланаВолчанскDance Centre GrandГородничев Эрнест
12395Жердієв ЛевЛiсовенко ЛадаКропивницькийКонваліяБалашова Оксана
Гончаренко Іван
1/4 Final
1359Здоровый АртемМошенская ЕкатеринаХарьковТриумфБалагула Ирина
14110Шивидкин НиколайГалущак РитаХарківКуражОвскиенко Мария
15535Мацко ВладиславКувічка НікольМаріупольФеєрія ДансШашаєва Ганна
16- 17123Едаменко ЗахарКолесник СофияХарківФеєріяСклярова Тетяна
16- 17548Песчанський СергійТимчук СофіяДніпроКаскадАлександрова Тетяна
18521Нечай АндрейКашталян Дар'яКропивницькийКонваліяБушляк Олександр
Гончаренко Іван
1989Филиппов ИванЕрмакова РитаХарківКуражОвсиенко Мария
Голова змагань:Кеба Алла (Київ)
Технічний суддя:Русанова Катерина (Харків)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Бабій Андрій (Дніпро) 1. (Sb) Самба
2. (B) Грицак Сергiй (Київ) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Красношлик Олександр (Дніпро) 3. (J) Джайв
4. (D) Назаренко Любов (Кременчук) 
5. (E) Овсієнко Марія (Харків) 
6. (F) Склярова Тетяна (Харкiв) 
7. (G) Спінул Ігор (Кропивницький) 
8. (H) Ціхановський Валерій (Харків) 
9. (I) Шашков Назар (Маріуполь) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChJ Всього
ABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHI
1- 2 549Банахевич ОлегБендерська Богданаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 27
1- 2 377Висоцький ЗахарКрижановська Вікторіяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 27
3 350Бондарчук МаксимГаврилюк Аннаxxxx.xxxxxxxxxx.xxxxxxxx.xx 24
4 529Бабак РадіонБабак Анастасія.xx.x.xxxxxxxxxxxxx.xxxxxxx 23
5- 6 122Едаменко НазарМатвиенко Александра....xx.xxxxxxxxxxxxx.xxxxxx 21
5- 6 552Забашта МаксимЧмихун Даніелаxx.x.x.x.xxx.xxx.xxxxxxxxxx 21
7- 8 561Лазебный ДмитрийКоновалова Светланаxxxxxxxx.xx.xxxxx.x.x..xxx. 20
7- 8 551Прилуцький АртемМоторна Маргаритаxxxx.xxxxxxxx.xx..xxxxxx... 20
9 563Дьяков МатвейЛуцик Олександра..xxxxxx..xxx.xx.xx.xxx.xxx 19
10 536Кособуцький ДенисПанкратова Аннаxxxx....xxx.x.x...x.xxxxxxx 17
11- 12 395Жердієв ЛевЛiсовенко Ладаxxxxx.x..x..xxxxxx.x...xx.. 16
11- 12 528Красножон ЗахарБойко Софіяx.xxx.x.x.xxx..xxx.x..x.x.x 16
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
13 59Здоровый АртемМошенская Екатерина.x.x.xx.x...xx.xx..x.x.xxxx 15
14 110Шивидкин НиколайГалущак Ритаx..xx..xx..x.x..xx..xxx..xx 14
15 535Мацко ВладиславКувічка Ніколь.xx.x.x.xx.x....xxx.x....xx 13
16- 17 123Едаменко ЗахарКолесник София.x...x..x.....x.xx.x.x.x... 9
16- 17 548Песчанський СергійТимчук Софіяx.x..x.x.x.x......xxx...... 9
18 521Нечай АндрейКашталян Дар'я....xxxx.....x.x...x....x.. 8
19 89Филиппов ИванЕрмакова Ритаx...x.....x..x........x.... 5

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChJ Всього
ABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHI
1 549Банахевич ОлегБендерська Богданаx.x.xxxxxxxxxxxx.xxxxx.xxx. 22
2 377Висоцький ЗахарКрижановська Вікторіяxxxxxxx....xxxxxxxx.xxxxxx. 21
3 122Едаменко НазарМатвиенко Александра.x..xx.xx..xxxxxxx.x.xxxxxx 19
4- 6 350Бондарчук МаксимГаврилюк Анна.xxx.x.xx.x...x.x..xx.x..xx 14
4- 6 529Бабак РадіонБабак Анастасія..x.x.....xxxxx.xx.xx.xx..x 14
4- 6 551Прилуцький АртемМоторна Маргаритаxxxxxx...xxx..x....xxx..x.. 14
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
7 552Забашта МаксимЧмихун Даніелаx..x..x.xxxxx.....xx.x.x..x 13
8 528Красножон ЗахарБойко Софіяxxx.x.x.xx...x.x..x.....x.. 11
9 563Дьяков МатвейЛуцик Олександра...x..xx....x...xx..xxx..x. 10
10- 11 561Лазебный ДмитрийКоновалова Светлана.....x.x.x...x.x.xx...x...x 9
10- 11 536Кособуцький ДенисПанкратова Аннаxx.......xx.....x.x....x.xx 9
12 395Жердієв ЛевЛiсовенко Лада...x..xxx......x........x.. 6

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChJВсього
1 122Едаменко НазарМатвиенко Александра2.01.01.04.0
2 549Банахевич ОлегБендерська Богдана1.02.02.05.0
3 377Висоцький ЗахарКрижановська Вікторія4.03.03.010.0
4 529Бабак РадіонБабак Анастасія3.05.04.012.0
5 551Прилуцький АртемМоторна Маргарита5.04.05.014.0
6 350Бондарчук МаксимГаврилюк Анна6.06.06.018.0

 

Танок: /Sb/ Самба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
5491412111126-----1.0
122316132221-6----2.0
529552324533--5---3.0
377465443346---6--4.0
551233666455----6(22)-5.0
350624555664----6(25)-6.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
122245211211-7----1.0
549121123144-6----2.0
377452332362--6---3.0
551334565453---5(17)8-4.0
529563444625---5(17)7-5.0
350616656536-----96.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
1222451211115-----1.0
549121415222-7----2.0
377356243353--5---3.0
529562334534---6--4.0
551433566465----6-5.0
350614652646----5-6.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814