East Ukrainian Cup

11-12 травня 2019 р.PC Lokomotiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (3 вiддiлення) / 12.05.19 15:10 /

 

Категорiя:
Програма:
Ювенали 2Е / р.н. ( рокiв)/
Європейська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
13 (?-13)
10
8
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
1350Бондарчук МаксимГаврилюк АннаКиївStardustГрицак Сергiй
2549Банахевич ОлегБендерська БогданаДніпроГармоніяІшкіна Наталія
3552Забашта МаксимЧмихун ДаніелаДніпроГармоніяМартишенко Олена
4551Прилуцький АртемМоторна МаргаритаДніпроАстраКрасношлик Олександр
Кузьмина Ольга
5548Песчанський СергійТимчук СофіяДніпроКаскадАлександрова Тетяна
6528Красножон ЗахарБойко СофіяКропивницькийКонваліяБалашова Оксана
1/2 Final
7- 8536Кособуцький ДенисПанкратова АннаСлавутичСлавутич-СтарСоветченко Свiтлана
7- 8563Дьяков МатвейЛуцик ОлександраКременчукВікторіяНазаренко Вiкторiя
Назаренко Андрій
9377Висоцький ЗахарКрижановська ВікторіяМиколаївФрістайлКрижановський Юрій Крижановська Тетяна
10574Рясик ВячеславБеляєва ЗлатаДніпроАстраКрасношлик Олександр
11533Таран Лук`янРомазан АлісаДніпроГармоніяІшкіна Наталія
12561Лазебный ДмитрийКоновалова СветланаВолчанскDance Centre GrandГородничев Эрнест
13123Едаменко ЗахарКолесник СофияХарківDancebreezeЛеонтьєв Олексій
Голова змагань:Кеба Алла (Київ)
Технічний суддя:Русанова Катерина (Харків)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Кузьміна Ольга (Дніпро) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Мартишенко Олена (Дніпро) 2. (T) Танго
3. (C) Назаренко Любов (Кременчук) 3. (Q) Квикстеп
4. (D) Савченко Євген (Костянтинівка) 
5. (E) Советченко Вадим (Київ) 
6. (F) Ціхановський Валерій (Харків) 
7. (G) Широковський Клим (Харків) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT Q Всього
ABCDEFGABCDEFGABCDEFG
1 350Бондарчук МаксимГаврилюк Аннаxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxx 20
2- 3 549Банахевич ОлегБендерська Богданаxxx..xx.xx.xxx.x..xxx 14
2- 3 551Прилуцький АртемМоторна Маргаритаx.xxxx.x.xxxx.x.xx.x. 14
4- 5 552Забашта МаксимЧмихун Даніелаxx..xx.xx..xxxxx..xx. 13
4- 5 528Красножон ЗахарБойко Софія...xxxxxx.x.xxxx..x.x 13
6 548Песчанський СергійТимчук Софіяxx....xxx.x..xxxxx.x. 12
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
7- 8 536Кособуцький ДенисПанкратова Анна...xx....x.x...xxxx.x 9
7- 8 563Дьяков МатвейЛуцик Олександра.xx...x..xx..x..x.x.x 9
9 377Висоцький ЗахарКрижановська Вікторія..xx.....x.x....x..xx 7
10 574Рясик ВячеславБеляєва Златаxx.x...xx.....x...... 6
11 533Таран Лук`янРомазан Аліса..x.x.....x.x........ 4
12 561Лазебный ДмитрийКоновалова Светлана...x.x...........x... 3
13 123Едаменко ЗахарКолесник София......x..........x... 2

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWTQВсього
1 350Бондарчук МаксимГаврилюк Анна1.01.01.03.0
2 549Банахевич ОлегБендерська Богдана3.02.04.09.0
3 552Забашта МаксимЧмихун Даніела4.03.02.09.0
4 551Прилуцький АртемМоторна Маргарита2.04.03.09.0
5 548Песчанський СергійТимчук Софія5.05.06.016.0
6 528Красножон ЗахарБойко Софія6.06.05.017.0

 

Танок: /SW/ Медленный вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFG11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
3501321122-6----1.0
5512512515-4----2.0
5495233244--4---3.0
5523154453---5--4.0
5484465636----4-5.0
5286646361-----76.0

 

Танок: /T / Танго

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFG11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
3502312114-5----1.0
5494236231--5---2.0
5523153453--4---3.0
5511421546---5--4.0
5485564625----5-5.0
5286645362----4-6.0

 

Танок: /Q / Квикстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFG11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
35013112115-----1.0
5523153163--5---2.0
5512432526--4(9)---3.0
5495226334--4(10)---4.0
5286645442---4--5.0
5484564655----5-6.0

 

Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)

ПараSWT Q Всього11-21-31-41-51-6Мiсце
Розподiлення з 2 по 4 мiсце
5524.03.02.0 9.0-1(2.0)2(5.0)---3
5512.04.03.0 9.0-1(2.0)2(5.0)---4
5493.02.04.0 9.0-1(2.0)----2

 

Сводна таблиця по всiм танцям фiналу (параграф 11)

ПараSWT Q 11-21-31-41-51-6Мiсце
ABCDEFGABCDEFGABCDEFG
Визначення 2 мiсця
552315445331534533153163--12--- 
551251251514215462432526--11--- 
549523324442362315226334--13---2
Визначення 3 мiсця
552315445331534533153163--12---3
551251251514215462432526--11--- 

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814