East Ukrainian Cup

11-12 травня 2019 р.PC Lokomotiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (3 вiддiлення) / 12.05.19 15:10 /

 

Категорiя:
Програма:
Юніори 1Е / р.н. ( рокiв)/
Латино-американська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
10 (?-10)
8
6
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
194Садіков НазарОрєхова МаріяХарківТанцювальна студія ШироковськоїШироковська Олександра
Широковський Клим
2122Едаменко НазарМатвиенко АлександраХарківФеєріяСклярова Тетяна
Ситник Анастасія
3505Дралов СеменДудіна ДомінікаДніпроГармоніяГоловко Ольга
4570Харченко ОлексійСереденко ДаріяМаріупольФеєрія ДансЛомакіна Наталія Ломакін Георгій
5515Чураков МатвійМартиненко ВіталінаСумиМаестроКрючков Дмитро
Мешкова Євгенія
626Подойницын ДанилРеуцкая АнастасияХарківКатрінРусанова Катерина
1/2 Final
7371Петренко ЄгорКолосовська ВеронікаМиколаївФрістайлКрижановський Юрій Крижановська Тетяна
8547Пилипенко МиколаРябінчук МаріяДніпроГармоніяІшкіна Наталія
9531Шаповал ПавлоЛавренюк ПолінаКиївStardustГрицак Сергiй
10571Чигирьов ОлексiйКондрашова НаталяМаріупольФеєрія ДансЛомакіна Наталія Ломакін Георгій
Голова змагань:Кеба Алла (Київ)
Технічний суддя:Русанова Катерина (Харків)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Александрова Тетяна (Дніпро) 1. (Sb) Самба
2. (B) Грицак Сергiй (Київ) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Крижановський Юрій (Миколаїв) 3. (J) Джайв
4. (D) Мартишенко Олена (Дніпро) 
5. (E) Спінул Ігор (Кропивницький) 
6. (F) Шашков Назар (Маріуполь) 
7. (G) Широковський Клим (Харків) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChJ Всього
ABCDEFGABCDEFGABCDEFG
1 94Садіков НазарОрєхова Маріяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 21
2 505Дралов СеменДудіна Домінікаxxxxx.xxxxxx.xxxxxx.x 18
3- 4 515Чураков МатвійМартиненко Віталінаx.xxx.xx.xx..xx.xxx.x 14
3- 4 570Харченко ОлексійСереденко Даріяxxx.xxxxx..xx.xx..xx. 14
5- 6 26Подойницын ДанилРеуцкая Анастасия.x.x.xx.xxx.x..xxx.x. 12
5- 6 122Едаменко НазарМатвиенко Александраx.x..xxxx..x.xxx..xx. 12
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
7 371Петренко ЄгорКолосовська Веронікаx.x.x..x.xx.xx..xx..x 11
8 547Пилипенко МиколаРябінчук Марія...xx....xxx..x.xxx.x 10
9 531Шаповал ПавлоЛавренюк Поліна.x.x.x..x...xx.x...xx 9
10 571Чигирьов ОлексiйКондрашова Наталя.x...x.....xx......x. 5

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChJВсього
1 94Садіков НазарОрєхова Марія1.02.01.04.0
2 122Едаменко НазарМатвиенко Александра2.01.02.05.0
3 505Дралов СеменДудіна Домініка3.03.03.09.0
4 570Харченко ОлексійСереденко Дарія4.05.04.013.0
5 515Чураков МатвійМартиненко Віталіна5.04.05.014.0
6 26Подойницын ДанилРеуцкая Анастасия6.06.06.018.0

 

Танок: /Sb/ Самба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFG11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
9414133114-----1.0
1223146233--5---2.0
5054231462--4(8)6--3.0
5702365125--4(8)4--4.0
5155622544---4--5.0
266554656----4-6.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFG11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
1221146132-4(5)----1.0
942432311-4(6)----2.0
5053311453--5---3.0
5154623544---5--4.0
5705254225---4--5.0
266565666-----76.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFG11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
942422311-5----1.0
1221345132--5---2.0
5055111553--4---3.0
5704264225---5(14)--4.0
5153653444---5(18)--5.0
266536666-----76.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814