East Ukrainian Cup

11-12 травня 2019 р.PC Lokomotiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (3 вiддiлення) / 12.05.19 15:10 /

 

Категорiя:
Програма:
Юніори 1Е / р.н. ( рокiв)/
Європейська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
10 (?-10)
9
7
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
194Садіков НазарОрєхова МаріяХарківТанцювальна студія ШироковськоїШироковська Олександра
Широковський Клим
226Подойницын ДанилРеуцкая АнастасияХарківКатрінРусанова Катерина
3371Петренко ЄгорКолосовська ВеронікаМиколаївФрістайлКрижановський Юрій Крижановська Тетяна
4505Дралов СеменДудіна ДомінікаДніпроГармоніяГоловко Ольга
5547Пилипенко МиколаРябінчук МаріяДніпроГармоніяІшкіна Наталія
6539Абілов ТимурМогильная ДаринаКременчукАстраНазаренко Андрей
Назаренко Любовь
Дубина Богдана
1/2 Final
7- 8531Шаповал ПавлоЛавренюк ПолінаКиївStardustГрицак Сергiй
7- 8570Харченко ОлексійСереденко ДаріяМаріупольФеєрія ДансЛомакіна Наталія Ломакін Георгій
9515Чураков МатвійМартиненко ВіталінаСумиМаестроКрючков Дмитро
Мешкова Євгенія
10310Ивченко ДаниилОстапенко АннаХарківБалансЦвєткова Анна
Голова змагань:Кеба Алла (Київ)
Технічний суддя:Русанова Катерина (Харків)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Бабій Андрій (Дніпро) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Балагула Ірина (Харків) 2. (T) Танго
3. (C) Крижановський Юрій (Миколаїв) 3. (Q) Квикстеп
4. (D) Назаренко Любов (Кременчук) 
5. (E) Савченко Євген (Костянтинівка) 
6. (F) Советченко Вадим (Київ) 
7. (G) Широковський Клим (Харків) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT Q Всього
ABCDEFGABCDEFGABCDEFG
1 94Садіков НазарОрєхова Маріяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 21
2 26Подойницын ДанилРеуцкая Анастасия.xxxxxxxxxxxxxxx.xxxx 19
3 505Дралов СеменДудіна Домінікаxxxx.xxxx.x.xxxxxx.xx 17
4- 5 371Петренко ЄгорКолосовська Вероніка.xx.xxx.xx.xxxxxxxx.x 16
4- 5 539Абілов ТимурМогильная Даринаxxxx..xxxxxx.x.xxxx.x 16
6 547Пилипенко МиколаРябінчук Марія.x..x..xxx....xxx..x. 9
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
7- 8 531Шаповал ПавлоЛавренюк Полінаx...x.xx....xxx...x.. 8
7- 8 570Харченко ОлексійСереденко Дарія...xxx.....xx....xx.x 8
9 515Чураков МатвійМартиненко Віталінаx..x.....xxx....x..x. 7
10 310Ивченко ДаниилОстапенко Аннаx.x..x....x........x. 5

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWTQВсього
1 94Садіков НазарОрєхова Марія1.01.01.03.0
2 26Подойницын ДанилРеуцкая Анастасия2.02.03.07.0
3 371Петренко ЄгорКолосовська Вероніка3.03.04.010.0
4 505Дралов СеменДудіна Домініка4.04.02.010.0
5 547Пилипенко МиколаРябінчук Марія6.05.05.016.0
6 539Абілов ТимурМогильная Дарина5.06.06.017.0

 

Танок: /SW/ Медленный вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFG11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
9411211116-----1.0
263435322--5---2.0
3715212435--4---3.0
5052564643---4(13)--4.0
5396343554---4(14)--5.0
5474656266-----76.0

 

Танок: /T / Танго

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFG11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
9411211116-----1.0
265335323--5---2.0
3714214544---6--3.0
5052442635---5--4.0
5473556256----5-5.0
5396663462-----76.0

 

Танок: /Q / Квикстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFG11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
9411111117-----1.0
5052533532--5---2.0
264442323--4---3.0
3715225464---4(12)6-4.0
5473366246---4(12)4-5.0
5396654655----4-6.0

 

Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)

ПараSWT Q Всього11-21-31-41-51-6Мiсце
Розподiлення з 3 по 4 мiсце
3713.03.04.0 10.0--2(6.0)---3
5054.04.02.0 10.0--1(2.0)---4

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814