East Ukrainian Cup

11-12 травня 2019 р.PC Lokomotiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (4 вiддiлення) / 12.05.19 19:25 /

 

Категорiя:
Програма:
Ювенали 1+2Д / р.н. ( рокiв)/
Латино-американська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
7 (?-7)
6
4
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
1576Щепетков МаксимСтахняк АнастасіяДніпроГармоніяМартишенко Олена
2555Келеберда ІванСемчишина ЄваХарківКуражПолуляхов Сергій Полуляхова Ольга
3255Кадничанский ЗахарСвидло ВасилисаХарківКатрінРусанова Катерина
4549Банахевич ОлегБендерська БогданаДніпроГармоніяІшкіна Наталія
5350Бондарчук МаксимГаврилюк АннаКиївStardustГрицак Сергiй
6536Кособуцький ДенисПанкратова АннаСлавутичСлавутич-СтарСоветченко Свiтлана
7268Лелюк ВикторБобела КираХарківСпорт ДансСамойленко Тамара
Голова змагань:Кеба Алла (Київ)
Технічний суддя:Русанова Катерина (Харків)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Александрова Тетяна (Дніпро) 1. (Sb) Самба
2. (B) Балагула Ірина (Харків) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Головко Ольга (Дніпро) 3. (Rb) Румба
4. (D) Красношлик Олександр (Дніпро) 4. (J) Джайв
5. (E) Овсієнко Марія (Харків) 
6. (F) Спінул Ігор (Кропивницький) 
7. (G) Ціхановський Валерій (Харків) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbJВсього
1 576Щепетков МаксимСтахняк Анастасія1.01.01.02.05.0
2 555Келеберда ІванСемчишина Єва2.04.03.01.010.0
3 255Кадничанский ЗахарСвидло Василиса4.02.02.04.012.0
4 549Банахевич ОлегБендерська Богдана3.03.04.03.013.0
5 350Бондарчук МаксимГаврилюк Анна5.06.05.06.022.0
6 536Кособуцький ДенисПанкратова Анна6.05.06.05.022.0
7 268Лелюк ВикторБобела Кира7.07.07.07.028.0

 

Танок: /Sb/ Самба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFG11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
57613114154------1.0
5552132151-5-----2.0
5495423222-4-----3.0
2553245333--5----4.0
3504564564----5--5.0
5366676746-----5-6.0
2687757677------77.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFG11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
5761112225-6-----1.0
2552341312-4-----2.0
5495223433--5----3.0
5553434141--4----4.0
5367557574----4--5.0
3504665656-----7-6.0
2686776767------77.0

 

Танок: /Rb/ Румба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFG11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
57611112354------1.0
2552442322-4-----2.0
5553234141--5(10)----3.0
5495323413--5(12)----4.0
3504555656----5--5.0
5366667564-----6-6.0
2687776777------77.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFG11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
5553221131-5(7)7----1.0
5761112244-5(7)5----2.0
5496433412--4(9)----3.0
2552344325--4(10)----4.0
5365556563----5--5.0
3504665656-----7-6.0
2687777777------77.0

 

Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)

ПараSbChRbJ Всього11-21-31-41-51-61-7Мiсце
Розподiлення з 5 по 6 мiсце
5366.05.06.05.0 22.0----2(10.0)--6
3505.06.05.06.0 22.0----2(10.0)--5

 

Сводна таблиця по всiм танцям фiналу (параграф 11)

ПараSbChRbJ 11-21-31-41-51-61-7Мiсце
ABCDEFGABCDEFGABCDEFGABCDEFG
Визначення 5 мiсця
5366676746755757466675645556563-----22- 
3504564564466565645556564665656----16--5

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814