East Ukrainian Cup

11-12 травня 2019 р.PC Lokomotiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (4 вiддiлення) / 12.05.19 19:25 /

 

Категорiя:
Програма:
Ювенали 1+2Д / р.н. ( рокiв)/
Європейська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
8 (?-8)
7
5
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
1576Щепетков МаксимСтахняк АнастасіяДніпроГармоніяМартишенко Олена
2122Едаменко НазарМатвиенко АлександраХарківФеєріяСклярова Тетяна
Ситник Анастасія
3255Кадничанский ЗахарСвидло ВасилисаХарківКатрінРусанова Катерина
4350Бондарчук МаксимГаврилюк АннаКиївStardustГрицак Сергiй
5549Банахевич ОлегБендерська БогданаДніпроГармоніяІшкіна Наталія
6536Кособуцький ДенисПанкратова АннаСлавутичСлавутич-СтарСоветченко Свiтлана
7528Красножон ЗахарБойко СофіяКропивницькийКонваліяБалашова Оксана
8269Чеховский ЕгорАчкасова КираХарківСпорт ДансСамойленко Тамара
Голова змагань:Кеба Алла (Київ)
Технічний суддя:Русанова Катерина (Харків)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Бабій Андрій (Дніпро) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Грицак Сергiй (Київ) 2. (T) Танго
3. (C) Крижановський Юрій (Миколаїв) 3. (VW) Венский вальс
4. (D) Назаренко Любов (Кременчук) 4. (Q) Квикстеп
5. (E) Савченко Євген (Костянтинівка) 
6. (F) Советченко Вадим (Київ) 
7. (G) Широковський Клим (Харків) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWTVWQВсього
1 576Щепетков МаксимСтахняк Анастасія1.01.01.01.04.0
2 122Едаменко НазарМатвиенко Александра2.03.02.02.09.0
3 255Кадничанский ЗахарСвидло Василиса3.02.03.03.011.0
4 350Бондарчук МаксимГаврилюк Анна4.04.04.04.016.0
5 549Банахевич ОлегБендерська Богдана5.05.05.05.020.0
6 536Кособуцький ДенисПанкратова Анна6.06.07.06.025.0
7 528Красножон ЗахарБойко Софія7.07.06.07.027.0
8 269Чеховский ЕгорАчкасова Кира8.08.08.08.032.0

 

Танок: /SW/ Медленный вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFG11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 71 - 8
57614112214-------1.0
1222127652-4------2.0
2554542317---5----3.0
3507355143---4(11)----4.0
5493234765---4(12)----5.0
5366763536-----6--6.0
5285676474-----5--7.0
2698888888-------78.0

 

Танок: /T / Танго

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFG11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 71 - 8
57611221214-------1.0
2552611413-4------2.0
1223345252--4(10)-----3.0
3507233364--4(11)-----4.0
5494454547---4----5.0
5366766736-----5--6.0
5285577675-----4--7.0
2698888888-------78.0

 

Танок: /VW/ Венский вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFG11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 71 - 8
57611111117-------1.0
1224234222-4------2.0
2552523364--4-----3.0
3505342443---6----4.0
5493456755----5---5.0
5286665576-----6--6.0
5367777637------7-7.0
2698888888-------78.0

 

Танок: /Q / Квикстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFG11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 71 - 8
57611221214-------1.0
1223311213-4------2.0
2552534342--4-----3.0
3504253454---5----4.0
5496445666-----7--5.0
5367776535-----4--6.0
5285667877------6-7.0
2698888788-------78.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814