East Ukrainian Cup

11-12 травня 2019 р.PC Lokomotiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (4 вiддiлення) / 12.05.19 19:25 /

 

Категорiя:
Програма:
Юніори 2Д / р.н. ( рокiв)/
Латино-американська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
9 (?-9)
6
5
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
1292Вовк АртемСтеценко МаринаХарківКристалМоісеєв Антон
Смоляницька Єлизавета
2293Панфилов ЯрославФидяева СофияХарківКристалМоісеєв Антон
Смоляницька Єлизавета
3534Синельниченко ДанилоБєлінська УлянаСлавутичСлавутич-СтарСоветченко Свiтлана
4544Берт ВладиславХоменко ДаринаКременчукАстраНазаренко Андрей
Назаренко Любовь
Дубина Богдана
5517Паранчук МикитаВербенська АнастасіяМаріупольФеєрія ДансШашаєва Анна
Ломакін Георгій
6717Скуратович ВладимирЄрмакова ЗлатаХарківКуражПолуляхов Сергій Полуляхова Ольга
1/2 Final
7287Дикань ВадимМатицкас ЛєрікаХарківКуражПолуляхов Сергiй
Полуляхова Ольга
8558Зайцев ОлександрКамеко ЛіяДніпроГармоніяГоловко Ольга
9288Красніков ВікторНовікова КаринаХарківКуражПолуляхов Сергій Полуляхова Ольга
Голова змагань:Кеба Алла (Київ)
Технічний суддя:Русанова Катерина (Харків)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Бабій Андрій (Дніпро) 1. (Sb) Самба
2. (B) Грицак Сергiй (Київ) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Крижановський Юрій (Миколаїв) 3. (Rb) Румба
4. (D) Назаренко Любов (Кременчук) 4. (J) Джайв
5. (E) Овсієнко Марія (Харків) 
6. (F) Савченко Євген (Костянтинівка) 
7. (G) Самойленко Олександр (Харкiв) 
8. (H) Спінул Ігор (Кропивницький) 
9. (I) Широковський Клим (Харків) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbJ Всього
ABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHI
1 292Вовк АртемСтеценко Маринаxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 35
2 293Панфилов ЯрославФидяева Софияxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxx.xxxxxx.xxxx 33
3 534Синельниченко ДанилоБєлінська Улянаxx.x.xxxxxxxx.xxxxxxxx.x..xxxxxxxxxx 30
4 544Берт ВладиславХоменко Даринаxxxxxxx.xxxxxxx.xx.xxx.xxxxx.xx.xxx. 29
5 717Скуратович ВладимирЄрмакова Злата..xxx..x.xxx.x.xx.xxxxxxxx.xxx.xx.xx 25
6 517Паранчук МикитаВербенська Анастасія.x.xxxxx......xx.xxx.xxxx.x.x..xx... 19
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
7 287Дикань ВадимМатицкас Лєріка..x.x..xx..x.x.xxx....x.xxx...xx.xxx 18
8 558Зайцев ОлександрКамеко Ліяxxx...x.xxx.x..x..x.x...x..xxxx..... 16
9 288Красніков ВікторНовікова Каринаx...xx......xxx.......x..x.....x.x.x 11

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbJВсього
1 292Вовк АртемСтеценко Марина1.01.01.02.05.0
2 293Панфилов ЯрославФидяева София2.02.02.01.07.0
3 534Синельниченко ДанилоБєлінська Уляна3.03.03.03.012.0
4 544Берт ВладиславХоменко Дарина4.04.05.06.019.0
5 517Паранчук МикитаВербенська Анастасія5.06.04.04.019.0
6 717Скуратович ВладимирЄрмакова Злата6.05.06.05.022.0

 

Танок: /Sb/ Самба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
292212121132-8----1.0
293141213213-6----2.0
534423536451---6(17)--3.0
544354354325---6(19)--4.0
517535462644---5--5.0
717666645566-----96.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
2922111131117-----1.0
293122241232-7----2.0
534433424553---7--3.0
544345356424---6--4.0
717566635346----5(20)-5.0
517654562665----5(21)-6.0

 

Танок: /Rb/ Румба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
2921131143125-----1.0
293221233131-6----2.0
534432541554---6--3.0
517554452226---5--4.0
544345365663----6-5.0
717666626445-----96.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHI11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
2931211413135-----1.0
292212212221-9----2.0
534335526152--5---3.0
517443353446---7--4.0
717566635535----6-5.0
544654464664----5-6.0

 

Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)

ПараSbChRbJ Всього11-21-31-41-51-6Мiсце
Розподiлення з 4 по 5 мiсце
5175.06.04.04.0 19.0---2(8.0)--5
5444.04.05.06.0 19.0---2(8.0)--4

 

Сводна таблиця по всiм танцям фiналу (параграф 11)

ПараSbChRbJ 11-21-31-41-51-6Мiсце
ABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHIABCDEFGHI
Визначення 4 мiсця
517535462644654562665554452226443353446---19-- 
544354354325345356424345365663654464664---20--4

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814