East Ukrainian Cup

11-12 травня 2019 р.PC Lokomotiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (4 вiддiлення) / 12.05.19 19:25 /

 

Категорiя:
Програма:
Юніори 2Д / р.н. ( рокiв)/
Європейська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
6 (?-6)
6
6
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
1534Синельниченко ДанилоБєлінська УлянаСлавутичСлавутич-СтарСоветченко Свiтлана
2544Берт ВладиславХоменко ДаринаКременчукАстраНазаренко Андрей
Назаренко Любовь
Дубина Богдана
3359Струнчиков ДаніїлМирошниченко АлінаКостянтинівкаСучасні РитмиСавченко Євген Швидченко Василь
4517Паранчук МикитаВербенська АнастасіяМаріупольФеєрія ДансШашаєва Анна
Ломакін Георгій
5558Зайцев ОлександрКамеко ЛіяДніпроГармоніяГоловко Ольга
6284Диский МаксимКиргизова КамилаХарківСпорт ДансСамойленко Тамара
Голова змагань:Кеба Алла (Київ)
Технічний суддя:Русанова Катерина (Харків)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Александрова Тетяна (Дніпро) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Бабій Андрій (Дніпро) 2. (T) Танго
3. (C) Крижановський Юрій (Миколаїв) 3. (VW) Венский вальс
4. (D) Назаренко Любов (Кременчук) 4. (Q) Квикстеп
5. (E) Савченко Євген (Костянтинівка) 
6. (F) Советченко Вадим (Київ) 
7. (G) Ціхановський Валерій (Харків) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWTVWQВсього
1 534Синельниченко ДанилоБєлінська Уляна1.02.01.01.05.0
2 544Берт ВладиславХоменко Дарина3.01.02.02.08.0
3 359Струнчиков ДаніїлМирошниченко Аліна2.03.03.03.011.0
4 517Паранчук МикитаВербенська Анастасія4.05.04.04.017.0
5 558Зайцев ОлександрКамеко Лія5.04.05.05.019.0
6 284Диский МаксимКиргизова Камила6.06.06.06.024.0

 

Танок: /SW/ Медленный вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFG11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
53414112134-----1.0
3593533141--5---2.0
5445142325--4(8)---3.0
5172225534--4(9)---4.0
5584354452---5--5.0
2846666666-----76.0

 

Танок: /T / Танго

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFG11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
5443111225-5----1.0
5341432413--5(10)7--2.0
3595523131--5(10)5--3.0
5584344542---6--4.0
5172255354---4--5.0
2846666666-----76.0

 

Танок: /VW/ Венский вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFG11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
53412412114-----1.0
5442112333-4(6)----2.0
3594523122-4(7)----3.0
5173355454---4(14)--4.0
5585434545---4(15)--5.0
2846666666-----76.0

 

Танок: /Q / Квикстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFG11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
5341231212-6----1.0
5443112331-4----2.0
3594323123--6---3.0
5172555444---4--4.0
5585444555----7-5.0
2846666666-----76.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814