1- 2 червня 2019 р. | Одеса, СК "Динамо" |
Категорiя: Програма: | Ювенали 2Е / р.н. ( рокiв)/ Європейська | Всього пар: клубiв: мiст: | 19 (?-19) 12 5 |
Мiсце | №№ | Партнер | Партнерка | Мiсто (Країна) | Клуб | Тренер | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Финал | ||||||||
1 | 224 | Червінка Василь | Бурікова Наталія | Львів | Фокстрот | Поливка Андрій Явдошик Алла | ||
2 | 325 | Висоцький Захар | Крижановська Вікторія | Миколаїв | Фрістайл | Крижановський Юрій Крижановська Тетяна | ||
3 | 185 | Полторак Максим | Короєва Єкатерина | Одеса | Ріо-Ріта | Борисова Олександра Сазін Артем | ||
4 | 272 | Кульчицький Вячеслав | Кулішова Єва | Одеса | Слава | Маринеску Вячеслав | ||
5 | 336 | Устинський Дмитро | Савіна Софія | Южноукраїнськ | Натхнення | Банковська Світлана | ||
6 | 34 | Гончаренко Богдан | Маслова Єва | Одеса | Мега Данс | Кравчук Сергій | ||
1/2 финала | ||||||||
7 | 132 | Долганюк Петро | Арутюнян Діана | Одеса | Фантазія | Мочаліна Юлія | ||
8- 9 | 31 | Крантов Ігор | Форостянова Діана | Одеса | Мега Данс | Кравчук Сергій | ||
8- 9 | 178 | Горобець Арсеній | Шевченко Маргарита | Одеса | Ріо-Ріта | Борисова Олександра Сазін Артем | ||
10- 11 | 260 | Момот Іван | Платонова Олександра | Одеса | Тан-Го | Товмасян Арарат | ||
10- 11 | 337 | Шпак Денис | Банковська Маргарита | Южноукраїнськ | Натхнення | Рижикова Ганна | ||
12 | 27 | Бурлаченко Семен | Кіян Владислава | Одеса | Мега Данс | Кравчук Сергій | ||
1/4 финала | ||||||||
13 | 335 | Кавака Дмитро | Дробецька Евеліна | Южноукраїнськ | Натхнення | Банковська Світлана | ||
14- 15 | 214 | Корсун Денис | Пригункова Марія | Одеса | Престиж | Афтєній Ольга | ||
14- 15 | 332 | Рябоконь Родіон | Яцюк Поліна | Славутич | Славутич-Стар | Советченко Свiтлана | ||
16- 17 | 1 | Василенко Микола | Замосенчук Кароліна | Одеса | Данс-Хісторі | Радіонов Валерій | ||
16- 17 | 67 | Ілюшик Максим | Ніколайчук Ксенія | Одеса | Лілія | Федотова Лілія | ||
18 | 29 | Ласінський Ілля | Гриньок Поліна | Одеса | Мега Данс | Кравчук Сергій | ||
19 | 75 | Судєнков Кіріл | Александрова Вікторія | Одеса | Лілія | Федотова Лілія |
Голова змагань: | Базела Дмитро (Київ) |
Технічний суддя: | Загоруйко Олексій (Чернігів) |
Суддi, обслуговуючи тур: | Танцювальна програма туру: |
1. (A) Ковальов Станіслав (Київ) | 1. (SW) Медленный вальс |
2. (B) Мочаліна Юлія (Одеса) | 2. (T) Танго |
3. (C) Сальков Максим (Київ) | 3. (Q) Квикстеп |
4. (D) Советченко Свiтлана (Славутич) | |
5. (E) Степанов Євген (Одеса) | |
6. (F) Федчишина Анастасія (Київ) | |
7. (G) Чолан Георгій (Хмельницький) | |
8. (H) Шашков Назар (Маріуполь) | |
9. (I) Явдошик Алла (Львів) |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | T | Q | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHI | ABCDEFGHI | ABCDEFGHI | |||||
1 | 224 | Червінка Василь | Бурікова Наталія | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | 27 |
2 | 337 | Шпак Денис | Банковська Маргарита | xxxxxxxxx | .xxxxxxxx | xxxxxxxxx | 26 |
3 | 325 | Висоцький Захар | Крижановська Вікторія | xxxxx.xxx | xxxxxxxxx | x...xxxxx | 23 |
4 | 31 | Крантов Ігор | Форостянова Діана | xxx..x.xx | xxxxxx..x | xxxxxx.xx | 21 |
5- 6 | 178 | Горобець Арсеній | Шевченко Маргарита | x..xxxxxx | xx.x.xxx. | xx.xxxxx. | 20 |
5- 6 | 132 | Долганюк Петро | Арутюнян Діана | xxxxxxxx. | xxxxx.xx. | .xxx.xx.. | 20 |
7- 9 | 272 | Кульчицький Вячеслав | Кулішова Єва | ..xxxxxxx | .x..xxxxx | .xx..xxxx | 19 |
7- 9 | 185 | Полторак Максим | Короєва Єкатерина | x.xx..xx. | ..xxxxxxx | xxxx.xxx. | 19 |
7- 9 | 34 | Гончаренко Богдан | Маслова Єва | .x.x...xx | xxxxxxxx. | xx.xx.xxx | 19 |
10- 11 | 336 | Устинський Дмитро | Савіна Софія | xxxxxxxxx | x...x..x. | xx.xx..xx | 18 |
10- 11 | 260 | Момот Іван | Платонова Олександра | xx..xxx.x | .xx...x.. | xxxxxxxxx | 18 |
12 | 27 | Бурлаченко Семен | Кіян Владислава | x.x...x.x | ..xxxxxxx | x.xx.x..x | 16 |
Пари, не вибранi для участi в наступному турi | |||||||
13 | 335 | Кавака Дмитро | Дробецька Евеліна | .xxxxxx.. | x..xxx..x | ..x.xx.x. | 15 |
14- 15 | 214 | Корсун Денис | Пригункова Марія | ..x.xx.x. | x.xx.xx.x | ..x...xxx | 14 |
14- 15 | 332 | Рябоконь Родіон | Яцюк Поліна | .xxx...x. | ...x..xxx | xxxxx...x | 14 |
16- 17 | 67 | Ілюшик Максим | Ніколайчук Ксенія | xx..xx..x | xxx..x..x | ......x.x | 12 |
16- 17 | 1 | Василенко Микола | Замосенчук Кароліна | x..xxxx.x | x...x...x | x...xx... | 12 |
18 | 29 | Ласінський Ілля | Гриньок Поліна | .x....... | xx.....x. | .xx.x.... | 7 |
19 | 75 | Судєнков Кіріл | Александрова Вікторія | ......... | .xx...... | ...x..x.. | 4 |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | T | Q | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHI | ABCDEFGHI | ABCDEFGHI | |||||
1 | 224 | Червінка Василь | Бурікова Наталія | x.xxxxxxx | xxxxxxxxx | x.xxxxxxx | 25 |
2 | 185 | Полторак Максим | Короєва Єкатерина | xxxx.xxxx | .xxx.xxxx | .xxx.xxxx | 22 |
3 | 325 | Висоцький Захар | Крижановська Вікторія | x.xx.xxxx | x..xxxxx. | x..xxxxx. | 19 |
4 | 272 | Кульчицький Вячеслав | Кулішова Єва | .xx.x.xxx | x.x.x.xxx | x.x.x.xx. | 17 |
5 | 34 | Гончаренко Богдан | Маслова Єва | .xx.x...x | xx.xxxx.x | .xx.x.x.. | 15 |
6 | 336 | Устинський Дмитро | Савіна Софія | x..x...x. | x..x...xx | xxxxx..x. | 13 |
Пари, не вибранi для участi в наступному турi | |||||||
7 | 132 | Долганюк Петро | Арутюнян Діана | .x..x.... | .xx.xxx.. | .x.x.xx.. | 11 |
8- 9 | 31 | Крантов Ігор | Форостянова Діана | .xx..x... | xxx..x... | xxx...... | 10 |
8- 9 | 178 | Горобець Арсеній | Шевченко Маргарита | ....xx... | ..xxx.... | x..xxx..x | 10 |
10- 11 | 337 | Шпак Денис | Банковська Маргарита | ...x.xxxx | .......xx | .......xx | 9 |
10- 11 | 260 | Момот Іван | Платонова Олександра | xx.xx.x.. | .x....... | .x...x..x | 9 |
12 | 27 | Бурлаченко Семен | Кіян Владислава | x........ | ......... | ........x | 2 |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | T | Q | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 224 | Червінка Василь | Бурікова Наталія | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 3.0 |
2 | 325 | Висоцький Захар | Крижановська Вікторія | 3.0 | 3.0 | 2.0 | 8.0 |
3 | 185 | Полторак Максим | Короєва Єкатерина | 2.0 | 4.0 | 3.0 | 9.0 |
4 | 272 | Кульчицький Вячеслав | Кулішова Єва | 4.0 | 2.0 | 4.0 | 10.0 |
5 | 336 | Устинський Дмитро | Савіна Софія | 5.0 | 6.0 | 5.0 | 16.0 |
6 | 34 | Гончаренко Богдан | Маслова Єва | 6.0 | 5.0 | 6.0 | 17.0 |
Танок: /SW/ Медленный вальс
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHI | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
224 | 461146211 | - | 5(6) | - | - | - | - | 1.0 |
185 | 522261133 | - | 5(8) | 7 | - | - | - | 2.0 |
325 | 215312452 | - | 5(8) | 6 | - | - | - | 3.0 |
272 | 144424344 | - | - | - | 9 | - | - | 4.0 |
336 | 356535625 | - | - | - | - | 7 | - | 5.0 |
34 | 633653566 | - | - | - | - | 5 | - | 6.0 |
Танок: /T / Танго
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHI | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
224 | 131111211 | 7 | - | - | - | - | - | 1.0 |
272 | 266626333 | - | - | 5 | - | - | - | 2.0 |
325 | 414234552 | - | - | - | 7 | - | - | 3.0 |
185 | 642462145 | - | - | - | 6(17) | - | - | 4.0 |
34 | 323355464 | - | - | - | 6(19) | - | - | 5.0 |
336 | 555543626 | - | - | - | - | 7 | - | 6.0 |
Танок: /Q / Квикстеп
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHI | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
224 | 141111211 | 7 | - | - | - | - | - | 1.0 |
325 | 314223453 | - | - | 6 | - | - | - | 2.0 |
185 | 522362146 | - | - | 5(10) | - | - | - | 3.0 |
272 | 256635332 | - | - | 5(13) | - | - | - | 4.0 |
336 | 465544525 | - | - | - | - | 8 | - | 5.0 |
34 | 633456664 | - | - | - | - | 5 | - | 6.0 |
Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Анистратенко Владимир тел.0501518814