19-20 жовтня 2019 р. | Київ |
Категорiя: Програма: | Juvenile 1 H Beginners /2008- р.н. (до 10 рокiв)/ Загальний залiк | Всього пар: клубiв: мiст: | 23 15 10 |
Мiсце | №№ | Учасник1 | Учасник2 | Мiсто (Країна) | Клуб | Тренер |
---|---|---|---|---|---|---|
Final | ||||||
1 | 906 | Качаненко Захар | Лопата Єва | Кропивницький | Конвалія | |
2 | 998 | Рябко Владислав | Білоброва Вікторія | Одеса | Феміда | Артамонов Денис Кривенко Анна |
3 | 621 | Braniste Sebastian | Cerlat Emanuela | Moldova | - | |
4 | 511 | Радченко Андрей | Готвянська Аріна | Дніпро | Астра | Кузьміна Ольга |
5 | 737 | Шмушкович Роман | Кравчук Дар'я | Одеса | Мега Данс | Кравчук Сергій |
6 | 290 | Тхорик Денис | Буца Софія | Самбір | Фантазія | Дмитришин Віта Ленець Руслан |
1/2 F | ||||||
7 | 323 | Маршалюк Дмитро | Віщук Діана | Чернівці | Карнавал | Піскарьов Андрій |
8 | 932 | Петренко Олександр | Капука Марія | Миколаїв | Фрістайл | Крижановський Юрій |
9 | 732 | Щербань Кирило | Петровська Олександра | Київ | Мерідіан | Сальков Максим |
10 | 916 | Коновалов Денис | Іванова Аліса | Миколаїв | Фрістайл | Крижановський Юрій Крижановська Тетяна |
11 | 95 | Самбурський Даниїл | Архипенко Софія | Ірпінь | Адажіо | Салямон Віталій Салямон Катерина |
12 | 922 | Кривень Юрій | Бахор Мілена | Львів | Фокстрот | Поливка Андрій Явдошик Алла |
1/4 F | ||||||
13- 14 | 58 | Миголь Андрій | Богушева Юлія | Ірпінь | Адажіо | Салямон Віталій Салямон Катерина |
13- 14 | 605 | Якубів Орест | Чепурна Маргарита | Львів | Фокстрот | Поливка Андрій |
15 | 62 | Холодченко Кирилл | Сєрікова Аріна | Ірпінь | Адажіо | Салямон Віталій Салямон Катерина |
16 | 278 | Досвядчинський Стас | Сушко Лілія | Самбір | Фантазія | Дмитришин Віта Ленець Руслан |
17 | 958 | Зарецький Андрій | Явтушенко Віолетта | Дніпро | Астра | Красношлик Олександр |
18- 19 | 118 | Скакун Віктор | Шульга Емілія | Ірпінь | Адажіо | Салямон Віталій Салямон Катерина |
18- 19 | 748 | Баришполець Тимофій | Томилець Дар'я | Київ | Ліон | Ковальов Станіслав Пеліновська Ольга |
20 | 74 | Мазур Євгеній | Корсак Дар'я | Київ | Аматор-спорт-данс | Торошанко Олександр |
21 | 69 | Охріменко Артур | Абовян Вероніка | Київ | Данс-Арт | Козачук Алла |
22 | 64 | Сьомик Артем | Кондратенко Уляна | Київ | Bous Dance Club | Підченко Віталій Парфенова Катерина |
23 | 918 | Червінка Матвій | Тарас Марта | Львів | Фокстрот | Поливка Андрій Явдошик Алла |
Головний суддя: | Козак Володимир (Львів) |
Технічний суддя: | Радчекно Олена (Львів) |
Суддi, що обслуговують тур: | Танцювальна програма туру: |
1. (A) Negru Xenia (Moldova) | 1. (SW) Slow Waltz |
2. (B) Бабій Андрій (Дніпро) | 2. (Q) Quickstep |
3. (C) Водолазька Полiна (Львів) | 3. (Ch) Cha-cha-cha |
4. (D) Кравчук Юлія (Житомир) | 4. (J) Jive |
5. (E) Пеліновська Ольга (Київ) | |
6. (F) Піскарьова Оксана (Чернівці) | |
7. (G) Радіонов Валерій (Одеса) | |
8. (H) Салямон-Міхєєва Катерина (Ірпінь) | |
9. (I) Сябрюк Євген (Павлоград) | |
10. (J) Смірнова Наталія (Львів) | |
11. (K) Парфенова Катерина (Київ) |
Мiсце | Пара | Учасник1 | Учасник2 | SW | Q | Ch | J | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | |||||
1 | 906 | Качаненко Захар | Лопата Єва | xxxx.xxxxxx | .xxxx.xxxxx | xxxx.xxxxxx | ..x.xxx.xxx | 36 |
2 | 621 | Braniste Sebastian | Cerlat Emanuela | xxx.xxx.xxx | x.x.xxxx.xx | xxxx.xxx.xx | x.xxx.xxxxx | 35 |
3 | 737 | Шмушкович Роман | Кравчук Дар'я | xxxx.xxxxxx | xxxxxxx.xx. | x.xxx.x.x.x | ..xxxxxxx.x | 34 |
4 | 323 | Маршалюк Дмитро | Віщук Діана | x.xxxxxxx.. | xxx..xxxxxx | .xxx.xxxx.x | xxxx.xxx.x. | 33 |
5- 7 | 998 | Рябко Владислав | Білоброва Вікторія | x...x.x.xxx | xxxxxxx.xxx | xx.x.xxxxxx | x.x.x.x.xxx | 32 |
5- 7 | 916 | Коновалов Денис | Іванова Аліса | .x.x.x...x. | xxxxxx..xxx | x.xxxxx.xxx | xxxxxxx.xxx | 32 |
5- 7 | 290 | Тхорик Денис | Буца Софія | xxxxxxxxxxx | .xxx.xxxxx. | .xxx.xx.xx. | ..x.xxx..xx | 32 |
8 | 511 | Радченко Андрей | Готвянська Аріна | xxxxxxxxxxx | .xxx.xxxx.x | .xxxxx...xx | .x.xxx....x | 31 |
9 | 95 | Самбурський Даниїл | Архипенко Софія | xxx.xx.x.xx | xxx.xx.xxxx | x..x...xx.x | .x.x...xx.x | 27 |
10- 11 | 932 | Петренко Олександр | Капука Марія | x...x..xx.. | xx..xxxxxx. | x.x.x.xxxx. | xx..xxx.xx. | 26 |
10- 11 | 922 | Кривень Юрій | Бахор Мілена | .xx..x...xx | .......x..x | xxx.xxxxxxx | xxxxxxxx.x. | 26 |
12 | 732 | Щербань Кирило | Петровська Олександра | .x.xx.x.... | xx.xx.x.xxx | xx.xx..x.x. | xx.xx..xxx. | 25 |
Пари, що не вибранi для участi в наступному турi | ||||||||
13- 14 | 605 | Якубів Орест | Чепурна Маргарита | x....xxxx.. | x...x....x. | .x..xxxxxx. | xxxxxx.xx.. | 23 |
13- 14 | 58 | Миголь Андрій | Богушева Юлія | x..x..xx.x. | x..x..xx... | .x.x.xxx.x. | xx.x.xxx.xx | 23 |
15 | 62 | Холодченко Кирилл | Сєрікова Аріна | ...x...x..x | ..xx...x..x | xxx.x.xx.xx | .xxx..xxx.x | 22 |
16 | 278 | Досвядчинський Стас | Сушко Лілія | x.x..xx.xx. | ..x.xx...x. | ..xxxx..x.. | .xx..x.xx.. | 20 |
17 | 958 | Зарецький Андрій | Явтушенко Віолетта | .xx.x..xx.x | .x.x....... | .x..x...... | xx.xx..xxx. | 17 |
18- 19 | 118 | Скакун Віктор | Шульга Емілія | .x.xxx.xxx. | x..x...x... | .......x... | x......x... | 13 |
18- 19 | 748 | Баришполець Тимофій | Томилець Дар'я | .x..x.x.... | .x..xxxxx.. | x...x...x.. | x.......... | 13 |
20 | 74 | Мазур Євгеній | Корсак Дар'я | ..xx......x | ..xx.xx...x | ..x.......x | ......x...x | 12 |
21 | 69 | Охріменко Артур | Абовян Вероніка | ...x....... | x.......x.. | x...x...... | ..x..x..... | 7 |
22 | 64 | Сьомик Артем | Кондратенко Уляна | ....x.....x | ..........x | ..........x | ..........x | 5 |
23 | 918 | Червінка Матвій | Тарас Марта | ..x........ | ....x...... | .....x..... | .........x. | 4 |
Мiсце | Пара | Учасник1 | Учасник2 | SW | Q | Ch | J | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | |||||
1 | 906 | Качаненко Захар | Лопата Єва | xxxxxxxxxx. | xxxxxxxxxxx | x.xxxxxx.xx | xxxxxxxxxxx | 41 |
2 | 998 | Рябко Владислав | Білоброва Вікторія | xx.xx.x.xxx | xxxxxxxxxxx | xxxx.xx.xxx | x..xx.x.x.x | 34 |
3 | 511 | Радченко Андрей | Готвянська Аріна | .x.xxxxxxxx | xx.xx.x.x.x | xx.xx.xx..x | x.....xx.xx | 28 |
4 | 737 | Шмушкович Роман | Кравчук Дар'я | x.xx.xxx... | ..x..xxx.x. | ..xxxxxx..x | x.xx.xxxx.x | 26 |
5 | 621 | Braniste Sebastian | Cerlat Emanuela | xxx.xx...xx | x..xx....xx | xxxx..x.xxx | x.xx.....xx | 25 |
6 | 290 | Тхорик Денис | Буца Софія | .xxxxxxxx.x | .xx..xxxxxx | .x...x..xx. | ..x..x..... | 23 |
Пари, що не вибранi для участi в наступному турi | ||||||||
7 | 323 | Маршалюк Дмитро | Віщук Діана | x.x..xxx.x. | x.xx.xxx... | ..x..x..... | .xxx..xx.x. | 20 |
8 | 932 | Петренко Олександр | Капука Марія | x.......x.. | xx......xx. | x...x.x.x.. | xx..xxxxxx. | 18 |
9 | 732 | Щербань Кирило | Петровська Олександра | .x.xx...... | .x.xx...... | xx.x...xxx. | .x.xx....x. | 16 |
10 | 916 | Коновалов Денис | Іванова Аліса | ........xx. | .....x..x.. | ..x.x..xxx. | .x..xx..x.. | 13 |
11 | 95 | Самбурський Даниїл | Архипенко Софія | .......x..x | ..x.x..x..x | ....x..x..x | .......x..x | 11 |
12 | 922 | Кривень Юрій | Бахор Мілена | ..x.......x | ........... | .x...x..... | .xx.xx..x.. | 9 |
Мiсце | Пара | Учасник1 | Учасник2 | SW | Q | Ch | J | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 906 | Качаненко Захар | Лопата Єва | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 4.0 |
2 | 998 | Рябко Владислав | Білоброва Вікторія | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 8.0 |
3 | 621 | Braniste Sebastian | Cerlat Emanuela | 3.0 | 3.0 | 5.0 | 4.0 | 15.0 |
4 | 511 | Радченко Андрей | Готвянська Аріна | 5.0 | 6.0 | 3.0 | 3.0 | 17.0 |
5 | 737 | Шмушкович Роман | Кравчук Дар'я | 6.0 | 5.0 | 4.0 | 5.0 | 20.0 |
6 | 290 | Тхорик Денис | Буца Софія | 4.0 | 4.0 | 6.0 | 6.0 | 20.0 |
Танок: /SW/ Slow Waltz
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
906 | 13223511215 | - | 7 | - | - | - | - | 1.0 |
998 | 34662222131 | - | 6 | - | - | - | - | 2.0 |
621 | 25151363642 | - | - | 6 | - | - | - | 3.0 |
290 | 41415156426 | - | - | - | 7 | - | - | 4.0 |
511 | 62534635364 | - | - | - | 6(19) | - | - | 5.0 |
737 | 56346444553 | - | - | - | 6(22) | - | - | 6.0 |
Танок: /Q / Quickstep
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
906 | 33311111214 | 6 | - | - | - | - | - | 1.0 |
998 | 14552252121 | - | 7 | - | - | - | - | 2.0 |
621 | 25143433642 | - | - | 6 | - | - | - | 3.0 |
290 | 42424564436 | - | - | - | 8 | - | - | 4.0 |
737 | 56266345555 | - | - | - | - | 8 | - | 5.0 |
511 | 61635626363 | - | - | - | - | 6 | - | 6.0 |
Танок: /Ch/ Cha-cha-cha
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
906 | 23112113215 | - | 8 | - | - | - | - | 1.0 |
998 | 31341231131 | - | 6 | - | - | - | - | 2.0 |
511 | 42624522663 | - | - | - | 7(19) | - | - | 3.0 |
737 | 55263345344 | - | - | - | 7(23) | - | - | 4.0 |
621 | 16536654522 | - | - | - | - | 8 | - | 5.0 |
290 | 64455466456 | - | - | - | - | 7 | - | 6.0 |
Танок: /J / Jive
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
906 | 12122121324 | - | 9 | - | - | - | - | 1.0 |
998 | 33261233113 | - | - | 10 | - | - | - | 2.0 |
511 | 41613612452 | - | - | 6 | - | - | - | 3.0 |
621 | 24446554531 | - | - | - | 7 | - | - | 4.0 |
737 | 56334345646 | - | - | - | 6 | - | - | 5.0 |
290 | 65555466265 | - | - | - | - | 7 | - | 6.0 |
Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)
Пара | SW | Q | Ch | J | Всього | 1 | 1-2 | 1-3 | 1-4 | 1-5 | 1-6 | Мiсце |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Розподiлення з 5 по 6 мiсце | ||||||||||||
290 | 4.0 | 4.0 | 6.0 | 6.0 | 20.0 | - | - | - | - | 2(8.0) | - | 6 |
737 | 6.0 | 5.0 | 4.0 | 5.0 | 20.0 | - | - | - | - | 3(14.0) | - | 5 |
Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.12.0
©1996-2019 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Шулаков Антон, +38(050) 6122-958