19-20 жовтня 2019 р. | Київ |
Категорiя: Програма: | Juvenile 1 Е /2008- р.н. (до 10 рокiв)/ Латиноамериканська | Всього пар: клубiв: мiст: | 21 18 15 |
Мiсце | №№ | Учасник1 | Учасник2 | Мiсто (Країна) | Клуб | Тренер |
---|---|---|---|---|---|---|
Final | ||||||
1 | 982 | Данчук Андрiй | Багатирчук Адель | Житомир | Данс Лайф | Савицька Ольга Бафталовська Ірина |
2 | 545 | Долгов Андрій | Мельник Соломія | Львів | Талісман | Смірнова Наталія |
3 | 890 | Шуляцький Марк | Прихода Анна | Дніпро | Гармонія | Бабій Андрій |
4 | 978 | Садіков Марк | Юрченко Олена | Харків | ТС Олександри Широковської | Широковський Клим Широковська Олександра |
5 | 734 | Bucur Mark | Psederschi Rima | Moldova | - | |
6 | 968 | Durukan Osman | Alpay Derin | Turkey | - | |
1/2 F | ||||||
7 | 996 | Ротар Давид | Козоріз Зоя | Южноукраїнськ | Натхнення | Юрковська Вероніка |
8- 9 | 549 | Гай Михайло | Кочергіна Катерина | Львів | Талісман | Смірнова Наталія |
8- 9 | 553 | Кіндрат Андрій | Яцків Юлія | Львів | Талісман | Смірнова Наталія |
10- 11 | 278 | Досвядчинський Стас | Сушко Лілія | Самбір | Фантазія | Дмитришин Віта Ленець Руслан |
10- 11 | 569 | Жучій Ілля | Кравченко Катерина | Чернігів | Ніка | Алексей Загоруйко |
12 | 970 | Настюк Владислав | Коваленко Єлизавета | Житомир | Кристал | Нагорський Павло Кравчук Юлія |
13 | 894 | Гапонов Іван | Грушаніна Варвара | Дніпро | Астра | |
1/4 F | ||||||
14 | 693 | Павлівський Владислав | Борбот Марія | Суми | Маестро | Крючков Дмитро Мешкова Євгенія |
15 | 617 | Chistyakov Yegor | Bissembayeva Diana | Kazakhstan | - | |
16 | 323 | Маршалюк Дмитро | Віщук Діана | Чернівці | Карнавал | Піскарьов Андрій |
17 | 609 | Фьодоров Іван | Івахненко Марина | Полтава | Ліон-Денс | Шик Олег Ірина |
18 | 290 | Тхорик Денис | Буца Софія | Самбір | Фантазія | Дмитришин Віта Ленець Руслан |
19- 20 | 117 | Бєлєвцев Кирило | Прокопенко Марія | Ірпінь | Адажіо | Салямон Віталій Салямон Катерина |
19- 20 | 998 | Рябко Владислав | Білоброва Вікторія | Одеса | Феміда | Артамонов Денис Кривенко Анна |
21 | 922 | Кривень Юрій | Бахор Мілена | Львів | Фокстрот | Поливка Андрій Явдошик Алла |
Головний суддя: | Козак Володимир (Львів) |
Технічний суддя: | Радчекно Олена (Львів) |
Суддi, що обслуговують тур: | Танцювальна програма туру: |
1. (A) Dolghii Angel (Moldova) | 1. (Sb) Samba |
2. (B) Іліка Віталій (Чернівці) | 2. (Ch) Cha-cha-cha |
3. (C) Бабій Андрій (Дніпро) | 3. (J) Jive |
4. (D) Крижановський Юрій (Миколаїв) | |
5. (E) Крючков Дмитро (Суми) | |
6. (F) Кузьміна Ольга (Дніпро) | |
7. (G) Піскарьова Оксана (Чернівці) | |
8. (H) Салямон-Міхєєва Катерина (Ірпінь) | |
9. (I) Широковський Клим (Харків) |
Мiсце | Пара | Учасник1 | Учасник2 | Sb | Ch | J | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHI | ABCDEFGHI | ABCDEFGHI | |||||
1 | 982 | Данчук Андрiй | Багатирчук Адель | .xxxxxxxx | xxxxxxxxx | xxxxxxxxx | 26 |
2 | 890 | Шуляцький Марк | Прихода Анна | xxxxxxxxx | xxx.xxxxx | .xx.xxxxx | 24 |
3- 4 | 545 | Долгов Андрій | Мельник Соломія | xxx.x.xx. | .xxxxxxxx | xxxxxxxxx | 23 |
3- 4 | 978 | Садіков Марк | Юрченко Олена | xxxxxx.xx | xxxxx.xxx | xxx.x.xxx | 23 |
5 | 968 | Durukan Osman | Alpay Derin | .x.x..xxx | x.xxxxxxx | xxxxxxxxx | 22 |
6- 7 | 278 | Досвядчинський Стас | Сушко Лілія | .xxxxx.x. | xxxxxxxx. | .xxxx.xx. | 20 |
6- 7 | 553 | Кіндрат Андрій | Яцків Юлія | .xxxxxx.x | x..xxxxx. | xxxxxxx.. | 20 |
8- 9 | 970 | Настюк Владислав | Коваленко Єлизавета | ..xxx...x | xx.xxx.xx | xxxx.x.xx | 18 |
8- 9 | 569 | Жучій Ілля | Кравченко Катерина | xxxx.xx.. | xxxxxxxx. | .x.x..x.x | 18 |
10 | 549 | Гай Михайло | Кочергіна Катерина | x....xx.x | xxxx..xxx | xxxx..x.x | 17 |
11- 13 | 996 | Ротар Давид | Козоріз Зоя | xxx..x.xx | xxx..x.xx | xx...xx.. | 16 |
11- 13 | 734 | Bucur Mark | Psederschi Rima | ....x.xxx | x...xxx.. | x.xxxxxxx | 16 |
11- 13 | 894 | Гапонов Іван | Грушаніна Варвара | xxx.xxx.x | .xx..x..x | xxx..x..x | 16 |
Пари, що не вибранi для участi в наступному турi | |||||||
14 | 693 | Павлівський Владислав | Борбот Марія | xx.xxxxxx | x.xxx.x.. | ...xx.... | 15 |
15 | 617 | Chistyakov Yegor | Bissembayeva Diana | xx.xxx..x | ...x.x..x | ...xxx.xx | 14 |
16 | 323 | Маршалюк Дмитро | Віщук Діана | x.xxxxx.. | .x....x.. | x.....xx. | 11 |
17 | 609 | Фьодоров Іван | Івахненко Марина | x.....xx. | ......... | x.xxx..xx | 9 |
18 | 290 | Тхорик Денис | Буца Софія | x.xx..... | ...xx...x | ......... | 6 |
19- 20 | 998 | Рябко Владислав | Білоброва Вікторія | .......x. | .xx.....x | .....x... | 5 |
19- 20 | 117 | Бєлєвцев Кирило | Прокопенко Марія | .......x. | .......x. | ....xx.x. | 5 |
21 | 922 | Кривень Юрій | Бахор Мілена | ......... | ......... | ......... | 0 |
Мiсце | Пара | Учасник1 | Учасник2 | Sb | Ch | J | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHI | ABCDEFGHI | ABCDEFGHI | |||||
1 | 982 | Данчук Андрiй | Багатирчук Адель | xxxxx.xxx | xxxxx..xx | xx.xxx.xx | 22 |
2- 3 | 890 | Шуляцький Марк | Прихода Анна | xxx.xxxxx | xxx.xxx.. | ..x.xxx.. | 18 |
2- 3 | 545 | Долгов Андрій | Мельник Соломія | xxxx.x.xx | ..x..xxxx | .xxx..xxx | 18 |
4- 5 | 978 | Садіков Марк | Юрченко Олена | xxxxx.xxx | .x.x..xxx | ......xxx | 16 |
4- 5 | 968 | Durukan Osman | Alpay Derin | .......xx | xxx.xx.xx | xxxxx..xx | 16 |
6 | 734 | Bucur Mark | Psederschi Rima | x...xxx.. | x...xxx.. | xx.xxxx.. | 14 |
Пари, що не вибранi для участi в наступному турi | |||||||
7 | 996 | Ротар Давид | Козоріз Зоя | ..xx.x... | .......xx | x.x..xxxx | 11 |
8- 9 | 553 | Кіндрат Андрій | Яцків Юлія | xxx.x.x.. | x.x.x.... | x..x..... | 10 |
8- 9 | 549 | Гай Михайло | Кочергіна Катерина | ......... | x.xx..xxx | xx....x.x | 10 |
10- 11 | 278 | Досвядчинський Стас | Сушко Лілія | .x.x...x. | .x.x..... | .xx.x.... | 8 |
10- 11 | 569 | Жучій Ілля | Кравченко Катерина | ...xxxx.. | ...xx.x.. | ....x.... | 8 |
12 | 970 | Настюк Владислав | Коваленко Єлизавета | ........x | .x.x.x... | ...x.x.x. | 7 |
13 | 894 | Гапонов Іван | Грушаніна Варвара | .....x... | .....x... | ..x..x... | 4 |
Мiсце | Пара | Учасник1 | Учасник2 | Sb | Ch | J | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 982 | Данчук Андрiй | Багатирчук Адель | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 3.0 |
2 | 545 | Долгов Андрій | Мельник Соломія | 3.0 | 2.0 | 2.0 | 7.0 |
3 | 890 | Шуляцький Марк | Прихода Анна | 2.0 | 3.0 | 3.0 | 8.0 |
4 | 978 | Садіков Марк | Юрченко Олена | 4.0 | 4.0 | 6.0 | 14.0 |
5 | 734 | Bucur Mark | Psederschi Rima | 5.0 | 6.0 | 4.0 | 15.0 |
6 | 968 | Durukan Osman | Alpay Derin | 6.0 | 5.0 | 5.0 | 16.0 |
Танок: /Sb/ Samba
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHI | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
982 | 214112422 | - | 7 | - | - | - | - | 1.0 |
890 | 641353113 | - | - | 6 | - | - | - | 2.0 |
545 | 132445531 | - | - | 5(10) | - | - | - | 3.0 |
978 | 423236245 | - | - | 5(12) | - | - | - | 4.0 |
734 | 366621364 | - | - | - | 5 | - | - | 5.0 |
968 | 555564656 | - | - | - | - | 6 | - | 6.0 |
Танок: /Ch/ Cha-cha-cha
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHI | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
982 | 214324211 | - | 6 | - | - | - | - | 1.0 |
545 | 122436322 | - | 5 | - | - | - | - | 2.0 |
890 | 651552133 | - | - | 5 | - | - | - | 3.0 |
978 | 365241444 | - | - | - | 7 | - | - | 4.0 |
968 | 533165655 | - | - | - | - | 7 | - | 5.0 |
734 | 446613566 | - | - | - | - | 5 | - | 6.0 |
Танок: /J / Jive
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHI | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
982 | 124115121 | 5 | - | - | - | - | - | 1.0 |
545 | 211324214 | - | 6 | - | - | - | - | 2.0 |
890 | 542541432 | - | - | - | 7 | - | - | 3.0 |
734 | 436632356 | - | - | - | 5 | - | - | 4.0 |
968 | 353266645 | - | - | - | - | 6(22) | - | 5.0 |
978 | 665453563 | - | - | - | - | 6(25) | - | 6.0 |
Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.12.0
©1996-2019 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Шулаков Антон, +38(050) 6122-958