19-20 жовтня 2019 р. | Київ |
Категорiя: Програма: | Junior 1+2 Rising Star /2002- р.н. (до 16 рокiв)/ Європейська | Всього пар: клубiв: мiст: | 24 17 11 |
Мiсце | №№ | Учасник1 | Учасник2 | Мiсто (Країна) | Клуб | Тренер |
---|---|---|---|---|---|---|
Final | ||||||
1 | 257 | Остапенко Iгор | Щукіна Беатриса | Дніпро | Гармонія | Бабій Андрій |
2 | 141 | Крупко Ілля | Медвідь Єлизавета | Київ | Парфенон-Денс | Парфенюк Євген |
3 | 782 | Ненька Ярослав | Тонкіх Аріана | Харків | ТС Олександри Широковської | Широковський Клим Широковська Олександра |
4 | 60 | Підлісний Андрій | Ременюк Валерія | Славутич | Славутич-Стар | Красківська Юлія Кириєнко Дмитро |
5 | 638 | Єфремов Максим | Юрченко Анастасія | Київ | Фаров | Головащенко Алена Головащенко Руслан |
6 | 669 | Лабунський Артем | Процишина Валерія | Житомир | Данс Лайф | Савицька Ольга |
1/2 F | ||||||
7 | 201 | Нехаєв Іван | Головата Софія | Київ | Парфенон-Денс | Парфенюк Євген |
8 | 618 | Курдяєв Іван | Курдіяка Софія | Кривий Ріг | Школа танцю Вести Брандт | Брандт Веста |
9- 10 | 177 | Шпак Миколай | Міхайлуца Софія | Київ | Фаров | Головащенко Алена Головащенко Руслан |
9- 10 | 333 | Крістуреан Джордж Вільям | Посунько Аліна | Київ | Bous Dance Club | Підченко Віталій Парфенова Катерина |
11 | 738 | Vanica Roman | Psederschi Carolina | Moldova | - | |
12 | 83 | Zeinulla Abay | Tulesh Aisha | Kazakhstan | - | |
1/4 F | ||||||
13 | 444 | Радкевич Єгор | Грабенко Поліна | Одеса | Еліт Данс | Кравченко Оксана |
14- 16 | 65 | Костюк Ілля | Яковлєва Дар'я | Київ | Данс-Арт | Козачук Алла |
14- 16 | 271 | Бичик Вадим | Ковальчук Руслана-Марія | Самбір | Фантазія | Дмитришин Віта Ленець Руслан |
14- 16 | 423 | Gurinov Egor | Ceban Tatiana | Moldova | - | |
17- 18 | 87 | Maxin Vladislav | Nikiforova Darya | Kazakhstan | - | |
17- 18 | 395 | Єременко Максим | Гаврутенко Вероніка | Житомир | Мелодія | Супрунчук Олег |
19 | 926 | Мельник Володимир | Петрів Вікторія | Львів | Фокстрот | Поливка Андрій Явдошик Алла |
20 | 714 | Лемішевський Костянтин | Усань Поліна | Одеса | Слава | Марінеску Вячеслав |
21 | 291 | Чип Назарій | Капериз Соломія | Самбір | Фантазія | Дмитришин Віта Ленець Руслан |
22 | 274 | Буняк Олександр | Шуфан Юлія | Самбір | Фантазія | Дмитришин Віта Ленець Руслан |
23- 24 | 622 | Пузіков Эвген | Слободян Марія | Кривий Ріг | Школа танцю Вести Брандт | Брандт Веста |
23- 24 | 814 | Шукатка Андрій | Шаповалова Олександра | Львів | Флоріо | Хлян Максим Хлян Христина |
Головний суддя: | Базела Дмитро (Київ) |
Технічний суддя: | Радченко Олена (Львів) |
Суддi, що обслуговують тур: | Танцювальна програма туру: |
1. (A) Dolghii Angel (Moldova) | 1. (SW) Slow Waltz |
2. (B) Висоцький Олександр (Житомир) | 2. (T) Tango |
3. (C) Гловацька Світлана (Дніпро) | 3. (VW) Viennese Waltz |
4. (D) Кравчук Юлія (Житомир) | 4. (F) Foxtrot |
5. (E) Крижановський Юрій (Миколаїв) | 5. (Q) Quickstep |
6. (F) Ленець Руслан (Самбір) | |
7. (G) Підченко Віталій (Київ) | |
8. (H) Піскарьова Оксана (Чернівці) | |
9. (I) Парфенюк Євген (Київ) | |
10. (J) Салямон Віталій (Ірпінь) | |
11. (K) Советченко Наталія (Київ) |
Мiсце | Пара | Учасник1 | Учасник2 | SW | T | VW | F | Q | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | |||||
1 | 257 | Остапенко Iгор | Щукіна Беатриса | xxxxxxxxxxx | xxxxx.xxxxx | xxxxxxxxxxx | .xxxxxxxxxx | xxxxxxxxxxx | 53 |
2 | 141 | Крупко Ілля | Медвідь Єлизавета | x..xxxxxxx. | xxxxxxxxxxx | xxx.xxxxxxx | xxxxxxxxxxx | xxxxxxxxxxx | 51 |
3- 4 | 638 | Єфремов Максим | Юрченко Анастасія | x.xxxx.xxxx | xxxxxxxxxxx | xxxxxxxxxxx | .xxxx.xxxx. | xxxx.xxxxxx | 49 |
3- 4 | 782 | Ненька Ярослав | Тонкіх Аріана | xxxxxxxxxx. | xxxxxxxxxx. | xxxxxxxxxx. | xxxxxxx..xx | xxxxxxxxxx. | 49 |
5 | 618 | Курдяєв Іван | Курдіяка Софія | .xxxxxxxxxx | xx.x.xxxxxx | xxxxxxxx.xx | xxxx..xxxxx | .xxxx.xx.xx | 46 |
6- 7 | 333 | Крістуреан Джордж Вільям | Посунько Аліна | x.xxx.xxxxx | x.xxxxxxxxx | .xx.xxxxxx. | xxx.xxxxxxx | x.x.xxxx..x | 44 |
6- 7 | 60 | Підлісний Андрій | Ременюк Валерія | .xx.xxx..xx | xxx..x.x.xx | .xxxxxxx.xx | xxxxxxxxxxx | .xxxxxxxxxx | 44 |
8 | 177 | Шпак Миколай | Міхайлуца Софія | .x..xxx.x.. | .x.xxxx.x.x | xx.xxxx.xxx | .xxxxxxxxxx | xxxxxxxxx.x | 41 |
9 | 201 | Нехаєв Іван | Головата Софія | xxx.x.x.x.x | xxxxxxxxxxx | x.x.x.xxxxx | x.x.x.xxx.x | x.x.x.x.xxx | 40 |
10 | 669 | Лабунський Артем | Процишина Валерія | ..xxx..x.xx | .xxxx....x. | .xxxx.x.xxx | xxxxxxxxxxx | .xxx....xx. | 35 |
11 | 738 | Vanica Roman | Psederschi Carolina | xx.x.x.xx.x | xx...x.xx.. | xx.x..xxxx. | x....xxxxx. | x...x..x.x. | 29 |
12 | 83 | Zeinulla Abay | Tulesh Aisha | x....xxx.xx | .....xx..x. | x..xxx.x..x | x..x..xx.xx | x..xx.xx.xx | 28 |
Пари, що не вибранi для участi в наступному турi | |||||||||
13 | 444 | Радкевич Єгор | Грабенко Поліна | xx.x..xxx.x | xx.xx.x.x.x | ......x.x.x | xx......... | xx...xxxx.x | 26 |
14- 16 | 271 | Бичик Вадим | Ковальчук Руслана-Марія | .x...x.x... | ..x.xxxxxxx | x....x.x... | .....x..... | .....xx..x. | 18 |
14- 16 | 423 | Gurinov Egor | Ceban Tatiana | xxx........ | x.x........ | x.x.x...x.. | x.xxx...... | x.x.xx..x.. | 18 |
14- 16 | 65 | Костюк Ілля | Яковлєва Дар'я | xx.x......x | x....x....x | ...x.x....x | x...xx....x | x...xx....x | 18 |
17- 18 | 395 | Єременко Максим | Гаврутенко Вероніка | ...xx.xx.x. | .x.xx..x... | ...x...x... | ...x....... | .x.x...x.x. | 16 |
17- 18 | 87 | Maxin Vladislav | Nikiforova Darya | xx..x...x.. | ....x...x.x | xxx.......x | .x......x.x | .x........x | 16 |
19 | 926 | Мельник Володимир | Петрів Вікторія | ..x...x.xx. | ..x........ | .xx.....x.. | .xx.x..x... | .xx.....x.. | 15 |
20 | 714 | Лемішевський Костянтин | Усань Поліна | ...x.....xx | ...x...x.x. | ...x.....x. | ...x.....x. | ...x....... | 11 |
21 | 291 | Чип Назарій | Капериз Соломія | ..x..x..... | ........... | .....x..... | .....x..... | .....x..... | 5 |
22 | 274 | Буняк Олександр | Шуфан Юлія | ..x..x..... | ..x........ | ........... | .....x..... | ........... | 4 |
23- 24 | 814 | Шукатка Андрій | Шаповалова Олександра | ........... | ........... | ........... | ........... | ...x....x.. | 2 |
23- 24 | 622 | Пузіков Эвген | Слободян Марія | ........... | ......x.... | ........... | ........x.. | ........... | 2 |
Мiсце | Пара | Учасник1 | Учасник2 | SW | T | VW | F | Q | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | |||||
1 | 257 | Остапенко Iгор | Щукіна Беатриса | x.xxx.xxxxx | xxxxx.xxxxx | xxxxx.xxxxx | xxxxxxxxxxx | xxxxx.xxxxx | 50 |
2 | 782 | Ненька Ярослав | Тонкіх Аріана | xx.xxxx.xx. | .xxxxxxxxx. | xx.xx.x.xx. | xx.xxxxxxx. | xxxxxxxxxx. | 43 |
3 | 141 | Крупко Ілля | Медвідь Єлизавета | .xx.xxxxxxx | .xxxxx.xx.x | x.xxxxxxx.x | .xxxxxxxx.x | .xx.xx..x.x | 41 |
4 | 638 | Єфремов Максим | Юрченко Анастасія | xx.x...xx.x | xxxx.xxx.xx | .x.x..xxx.x | xx....xxx.x | xx.x.xxxxxx | 36 |
5- 6 | 60 | Підлісний Андрій | Ременюк Валерія | .xx..x.x.x. | x..x.x.xxxx | x..x.x...xx | x.xx....xxx | ..x..x...xx | 27 |
5- 6 | 669 | Лабунський Артем | Процишина Валерія | .x.xxx..xx. | .x.x....xx. | .xxxxx...x. | .xxxx....x. | xx.xx..x.x. | 27 |
Пари, що не вибранi для участi в наступному турi | |||||||||
7 | 201 | Нехаєв Іван | Головата Софія | ..x.x.x.x.x | ..x.x.x.x.. | .x..xxx.x.. | x.x.x.x.x.. | xxxxx.x.x.. | 26 |
8 | 618 | Курдяєв Іван | Курдіяка Софія | xx.x.xxx..x | .....xx..xx | ..x..x.x.xx | ...x.x.x..x | ..xx.x.x..x | 25 |
9- 10 | 333 | Крістуреан Джордж Вільям | Посунько Аліна | ..x...x.... | xxx.x.x...x | xxx.x.x..xx | .....xxx... | x....xx...x | 22 |
9- 10 | 177 | Шпак Миколай | Міхайлуца Софія | x..xxx.x.xx | ....xx.x... | ..x..x.xx.. | .x...x...xx | ......xxxx. | 22 |
11 | 738 | Vanica Roman | Psederschi Carolina | x.x........ | x.......... | x......x... | x.x........ | ........... | 7 |
12 | 83 | Zeinulla Abay | Tulesh Aisha | ........... | x.......... | ........... | ....x....x. | ....x...... | 4 |
Мiсце | Пара | Учасник1 | Учасник2 | SW | T | VW | F | Q | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 257 | Остапенко Iгор | Щукіна Беатриса | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 8.0 |
2 | 141 | Крупко Ілля | Медвідь Єлизавета | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 3.0 | 3.0 | 9.0 |
3 | 782 | Ненька Ярослав | Тонкіх Аріана | 4.0 | 4.0 | 3.0 | 2.0 | 2.0 | 15.0 |
4 | 60 | Підлісний Андрій | Ременюк Валерія | 6.0 | 5.0 | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 23.0 |
5 | 638 | Єфремов Максим | Юрченко Анастасія | 3.0 | 3.0 | 5.0 | 6.0 | 6.0 | 23.0 |
6 | 669 | Лабунський Артем | Процишина Валерія | 5.0 | 6.0 | 6.0 | 5.0 | 5.0 | 27.0 |
Танок: /SW/ Slow Waltz
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
141 | 44261242141 | - | 6 | - | - | - | - | 1.0 |
257 | 35112333214 | - | - | 9 | - | - | - | 2.0 |
638 | 21634421362 | - | - | 7 | - | - | - | 3.0 |
782 | 53443116426 | - | - | - | 8 | - | - | 4.0 |
669 | 62525555635 | - | - | - | - | 9 | - | 5.0 |
60 | 16356664553 | - | - | - | - | 7 | - | 6.0 |
Танок: /T / Tango
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
141 | 24241623161 | - | 6 | - | - | - | - | 1.0 |
257 | 45113442213 | - | - | 7(13) | 10(25) | 11 | - | 2.0 |
638 | 11624331442 | - | - | 7(13) | 10(25) | 10 | - | 3.0 |
782 | 32462115335 | - | - | 7(15) | - | - | - | 4.0 |
60 | 56355264654 | - | - | - | - | 8 | - | 5.0 |
669 | 63536556526 | - | - | - | - | 7 | - | 6.0 |
Танок: /VW/ Viennese Waltz
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
141 | 14262511161 | - | 7 | - | - | - | - | 1.0 |
257 | 45113232213 | - | 6 | - | - | - | - | 2.0 |
782 | 23441125326 | - | - | 7 | - | - | - | 3.0 |
60 | 36324364554 | - | - | - | 7 | - | - | 4.0 |
638 | 51556653442 | - | - | - | - | 9 | - | 5.0 |
669 | 62635446635 | - | - | - | - | 7 | - | 6.0 |
Танок: /F / Foxtrot
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
257 | 25114331312 | - | 6 | - | - | - | - | 1.0 |
782 | 34331215525 | - | - | 7 | - | - | - | 2.0 |
141 | 43443522161 | - | - | 6(12) | 9 | - | - | 3.0 |
60 | 16252163643 | - | - | 6(12) | 7 | - | - | 4.0 |
669 | 62525456436 | - | - | - | - | 8 | - | 5.0 |
638 | 51666644254 | - | - | - | - | 7 | - | 6.0 |
Танок: /Q / Quickstep
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
257 | 45116631212 | - | 6(8) | - | - | - | - | 1.0 |
782 | 23241214325 | - | 6(10) | - | - | - | - | 2.0 |
141 | 34353552161 | - | - | 6 | - | - | - | 3.0 |
60 | 16434163643 | - | - | - | 8 | - | - | 4.0 |
669 | 62522346536 | - | - | - | 6 | - | - | 5.0 |
638 | 51665425454 | - | - | - | - | 9 | - | 6.0 |
Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)
Пара | SW | T | VW | F | Q | Всього | 1 | 1-2 | 1-3 | 1-4 | 1-5 | 1-6 | Мiсце |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Розподiлення з 4 по 5 мiсце | |||||||||||||
60 | 6.0 | 5.0 | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 23.0 | - | - | - | 3(12.0) | - | - | 4 |
638 | 3.0 | 3.0 | 5.0 | 6.0 | 6.0 | 23.0 | - | - | - | 2(6.0) | - | - | 5 |
Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.12.0
©1996-2019 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Шулаков Антон, +38(050) 6122-958