27/Sep/2020 - CHIDREN DEBUT St+Lat - | ≡ |
Ranking report
Rank | Couple Country |
No | R | Waltz | SW | Cha Cha | CC | Total | ||||||||||||||||
QВладислав Корабльов | YДмитро Крючков | ABСтаніслав Михалевич | AEГліб Образцов | ANОлексій Резніченко | ARКатерина Салямон-Міхєєва | AUВіктор Соломко | BCДенис Чуприна | Su | QВладислав Корабльов | YДмитро Крючков | ABСтаніслав Михалевич | AEГліб Образцов | ANОлексій Резніченко | ARКатерина Салямон-Міхєєва | AUВіктор Соломко | BCДенис Чуприна | Su | |||||||
1. | Олександр Швець / Ольга Іванова Данс-Мрія, Хмільник |
360 | 1 | (6) | 6 | (5) | 6 | 5 | 5 | 6 | 5 | 33 | (6) | 6 | 6 | 6 | (5) | 6 | 6 | 5 | 35 | 68 | ||
2. | Георгій Овдієнко / Крістіна Сорока Славутич Стар, Київ |
104 | 1 | (6) | 6 | 6 | (5) | 5 | 6 | 5 | 5 | 33 | (6) | 6 | 5 | 6 | 6 | 6 | (4) | 5 | 34 | 67 | ||
3. | Кіріл Кожокар / Єлизавета Остапчук Естет, Житомир |
365 | 1 | 5 | (3) | 5 | (6) | 5 | 5 | 5 | 5 | 30 | (4) | (6) | 5 | 6 | 6 | 6 | 5 | 6 | 34 | 64 | ||
4. | Микита Ходаковский / Вікторія Кашеленко Данс-Арт, Київ |
50 | 1 | (6) | 5 | 5 | (4) | 6 | 5 | 5 | 5 | 31 | (6) | (4) | 6 | 5 | 6 | 6 | 5 | 4 | 32 | 63 | ||
5. | Артемій Кухтін / Ксенія Пенткаускайте Діамант-Еліт, Київ |
9 | 1 | (6) | (4) | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 6 | 30 | (6) | (5) | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 32 | 62 | ||
6. | Данііл Яценко / Єва Шанюк StyleDance, Житомир |
397 | 1 | 5 | 5 | 5 | (6) | (4) | 5 | 4 | 4 | 28 | (6) | 6 | 6 | (5) | 5 | 5 | 5 | 5 | 32 | 60 | ||
7. | Микита Макогон / Марія Шпінь Ліон, Київ |
205 | 1 | 5 | (4) | (6) | 5 | 6 | 5 | 5 | 5 | 31 | 5 | 5 | (4) | (6) | 4 | 4 | 4 | 5 | 27 | 58 | ||
8. | Арсеній Штокол / Дарья Дорош Ніка, Чернігів |
363 | 1 | (6) | 5 | 5 | 6 | 5 | (4) | 4 | 5 | 30 | (5) | (3) | 5 | 4 | 4 | 5 | 4 | 5 | 27 | 57 | ||
9.- 10. | Федір Сінельников / Інна Лазько Данс-Арт, Київ |
49 | 1 | 5 | (4) | 5 | 4 | (6) | 5 | 5 | 5 | 29 | (6) | (3) | 4 | 5 | 5 | 5 | 4 | 3 | 26 | 55 | ||
9.- 10. | Олександр Коріняк / Аріна Солтик Indigo, Благовіщенське |
220 | 1 | (6) | (4) | 5 | 4 | 5 | 4 | 4 | 5 | 27 | (4) | 4 | (6) | 6 | 4 | 5 | 4 | 5 | 28 | 55 | ||
11. | Макар Скорбач / Зорина Тюльченко Аматор-спорт-данс, Київ |
150 | 1 | 5 | (4) | (6) | 4 | 6 | 5 | 5 | 4 | 29 | (4) | (3) | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 23 | 52 | ||
12. | Імір Гнєдов / Євгенія Іванова Indigo, Благовіщенське |
217 | 1 | (5) | (4) | 5 | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 | 26 | (4) | 4 | (6) | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 24 | 50 | ||
13. | Данііл Писарєв / Злата Шафар Indigo, Благовіщенське |
222 | 1 | 4 | (3) | (5) | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 21 | (6) | (3) | 5 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 22 | 43 | ||