Ukrainian Open Championships - 2017

25-26 листопада 2017 р.Kyiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (2 вiддiлення) / 26.11.17 10:30 /

 

Категорiя:
Програма:
Juvenile 1+2 Solo 4 dance /2006 р.н. (11 рокiв)/
Загальний залiк
Всього пар:
клубiв:
мiст:
42
17
9
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
фiналу  
1145 Андрусенко ЄлизаветаКиївЮрісСенченко Тетяна
2338 Шаповал ДаріяДніпроГрація 
383 Завада ДаринаІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
4445 Ловчикова ВеронікаМиколаївFree StyleКрижановський Юрій
5374 Даценко МаріяКропивницькийФурор ДансВустілка Аліна
Суботін Євген
6327 Андрощук КарінаОдесаПрестижРечицька Ольга
7193 Кашталян Дар'яКропивницькийКонваліяСпінул Ігор
1/2 F  
8299 Бондаренко ПолінаКиївTeam DAnceГафонов
Шевчук
9451 Агафонова АлісаМиколаївFree StyleКрижановський Юрій
10191 Дунаєвська ЮліяКропивницькийКонваліяСпінул Ігор
11298 Ємельянова АннаКиївTeam DAnceГафонов
Шевчук
12- 13297 Лихачева МаргаритаКиївTeam DAnceГафонов Артем
Козачук Алла
Доскач Андрій
12- 13500 Лисечко ЕміліяКиївTeam DAnceГафонов Артем
Доскач Андрій
1/4 F  
14194 Торосян СофіяКропивницькийКонваліяСпінул Ігор
15325 Шелешкова ЕкатеринаОдесаПрестижРечицька Ольга
1647 Кузіна КіраКиївСлавутич-СтарСоветченко Светлана
17- 18174 Сидоренко ОленаКиївBOUS Dance ClubПідченко Віталій
Парфенова Катерина
17- 18340 Чемер ЄваКиївЛідер-ДансСєнченко Тетяна
19- 228 Ваапова ЄваКиївАматор-спорт-дансКеба Алла Та Мирослав
Тищенко Олексій
19- 22175 Пижова АнастасіяКиївBOUS Dance ClubПідченко Віталій
Парфенова Катерина
19- 22176 Василенко ТаїсіяКиївBOUS Dance ClubПідченко Віталій
19- 22296 Прудко КатеринаКиївTeam DAnceГафонов
Шевчук
23449 Красильнікова ПолінаМиколаївFree StyleКрижановський Юрій
24499 Сич СофіяКиївTeam DAnceГафонов Артем
Доскач Андрій
25164 Лучко КристинаКиївDancehallЗлиденко Вероніка
1/8 F  
26192 Балановська СофіяКропивницькийКонваліяСпінул Ігор
27- 28402 Кушнір ІринаЛьвівТалісманШалаковський Віталій
27- 28454 Мусійчук МаріяХмельницькийКрокЧолан Оксана
Квасниця Владислав
29- 30326 Букалова АннаОдесаПрестижРечицька Ольга
29- 30708 Янукович АнастасіяЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
3145 Шиман КіраКиївСлавутич-СтарСоветченко Світлана
32166 Калинова Дар'яКиївDancehallЛупеха Дмитро
33- 34178 Войтко-Новицька АнастасіяКиївBOUS Dance ClubПідченко Віталій
33- 34321 Курінна СофіяКиївЛіга-А КиївФедотова Яна
Федотов Максим
35- 3640 Кочубей АнастасіяКиївСлавутич-СтарСоветченко Світлана
35- 36183 Мудра ДаріяКиївBOUS Dance ClubПідченко Віталій
37- 3846 Філіпенко КатеринаКиївСлавутич-СтарСоветченко Світлана
37- 38177 Ткаченко КатеринаКиївBOUS Dance ClubПідченко Віталій
Парфенова Катерина
39186 Іванців МаринаКиївBOUS Dance ClubПідченко Віталій
Парфенова Катерина
40305 Гафонова СофіяКиївTeam DAnceГафонов
Шевчук
41328 Твалчрелідзе МаргаритаОдесаПрестижРечицька Ольга
42181 Оліфан МаріяКиївBOUS Dance ClubПідченко Віталій
Парфенова Катерина
Головний суддя:Bazela Dmytro (Kyiv), Bigas Oleksandr (Donetsk)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/8 F

Суддi, які обслуговують тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Дибань Людмила (Київ) 1. (SW) Повiльний вальс
2. (B) Ковальов Станіслав (Київ) 2. (Q) Квiкстеп
3. (C) Ленець Руслан (Самбір) 3. (Ch) Ча-ча-ча
4. (D) Луженецька Олена (Житомир) 4. (J) Джайв
5. (E) Сальков Максим (Київ) 
6. (F) Сенченко Тетяна (Київ) 
7. (G) Товмасян Арарат (Одеса) 
8. (H) Чолан Георгій (Хмельницький) 
9. (I) Шалаковський Віталій (Львів) 
10. (J) Шелкова Олександра (Чернігів) 
11. (K) Широковський Клим (Харків) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWQ ChJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 445 Ловчикова Веронікаxx.xxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxx 41
2 193 Кашталян Дар'яxxxxxxx.xxxx..xxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxx 40
3- 4 191 Дунаєвська Юліяxxxxxxxxx.xx.xxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxx.xxx.xxx 39
3- 4 327 Андрощук Карінаxxxxxxx.x.xxxx..xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxx 39
5 338 Шаповал Даріяxxxxxx.xxx.x.xxx.xxxx.xxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxx 38
6 299 Бондаренко Полінаxxxxxxxxxxxxxxxx.xxx.xxx.xx.xxx.xxxxxxx.xx.x 37
7- 10 194 Торосян Софіяxxxxxxxxxx..x.xxxxxxx..xxxx.xxxxx.xxxx.xxxxx 36
7- 10 374 Даценко Маріяxxx..xx.xx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.x.xx.x.xxxx 36
7- 10 145 Андрусенко Єлизаветаx.xxxxx.xxxxxxxxxx...xxxxxxxxx.xxxxxxxx.xx.x 36
7- 10 500 Лисечко Еміліяxxxxx.xx..xxxxx.xxxxxxxxx..xx.xxxxxxxx.xxxxx 36
11 83 Завада Даринаx.xxxxxxx.xx.xxx.x...xx.xxxxxxxxxxx.xxxxxxxx 35
12- 13 451 Агафонова Алісаxxxxxx.xxxxxxx.x.x.x.xxxxxxxx.xxxxx.x.xxxx.. 34
12- 13 297 Лихачева Маргаритаxxxxxxxxxxxxx.xxxx.xxxx.xxxxx...xx.xxx..x.xx 34
14- 16 174 Сидоренко Оленаx...xxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxx.xxxxx..x....x.x 32
14- 16 298 Ємельянова Анна.xxxxxxx.xx..xx.xxxxxx.xx....xx.xxxxxxxxxx.x 32
14- 16 175 Пижова Анастасіяx.x.xx.x.xxxxxx.x.xx..x..xxxxxxxxxxx.x.xxxxx 32
17 325 Шелешкова Екатерина.xx..xx.x.xxxx.xxxxx.x.xx.x.xx..xxxxxx.xxxxx 31
18 47 Кузіна Кіраxxx.xxx...xxxx.xxxxxxx.xx.xxx.x.x.xx..xxx..x 30
19 449 Красильнікова Полінаxx.xxxxxxxx.....x......xxxx.xxxxxxx.xxxx.xxx 29
20- 21 164 Лучко Кристинаx..xx..x.x.xxxx.xxxxx.xxxxx.xx...x.x..xxx... 26
20- 21 296 Прудко Катеринаx.x.xxxx.xx.xx.xx.x..xx...xxx..xxxx.xx.x...x 26
22- 23 176 Василенко Таїсіяxx.x.xxx.x.xx..x.x..x.x...xxx.x..x..xxxx.xxx 25
22- 23 340 Чемер Єваxx...xxx.xxxxx.xxxx..x..x..xxx..x.xx..x.x..x 25
24- 25 8 Ваапова Єва.xxx..x..x.xx.xx.xxxxxx.xx...xx....x...xxxx. 24
24- 25 499 Сич Софія.x..x...x.x.x...x.x...xxx.x.xxxxxx.x.xx.xxxx 24
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
26 192 Балановська Софія.xx..x.xxx.x.x.x..xxxx.xxxxx.xx.x.x.x....... 23
27- 28 402 Кушнір Ірина.xx.....xxx....x...x..xx.xx...xx.xxxxxxx.xx. 22
27- 28 454 Мусійчук Марія.xxx...xxx.xx.xx..xx.....x...xxxxx..x...x.xx 22
29- 30 326 Букалова Анна...xx..x...xx.x...xx..xx...x.xx...xxxxxx.xx. 21
29- 30 708 Янукович Анастасіяx...xx.xx..x.xxxxx..xxx..x.x...x..x.x.x...x. 21
31 45 Шиман Кіра..xx.xxx..x..xxxx...x.x......x.xxx....x....x 18
32 166 Калинова Дар'я..xxx..xxxx.....xx..xxxx...x...x.......x.... 16
33- 34 321 Курінна Софія.........xx..x.....xx......xx..x...xx.x.x.x. 13
33- 34 178 Войтко-Новицька Анастасіяxx.x..x.......x..xxx.....x.....x.....x.xx... 13
35- 36 183 Мудра Дарія...xx.x.x..........x.......x......x..xxx.xx. 12
35- 36 40 Кочубей Анастасія......x..x..xx....x.xx..x......x..xx..x..... 12
37- 38 46 Філіпенко Катерина.x.....xx...x.x.....x..x...........x....x.x. 10
37- 38 177 Ткаченко Катеринаx..x....x...........x....xx..x.x.....x..x... 10
39 186 Іванців Марина............xxx.x..........xxx............x. 8
40 305 Гафонова Софія..x...........xx....x...xx....x............. 7
41 328 Твалчрелідзе Маргарита.....................x.x..........x..x.x.x.. 6
42 181 Оліфан Марія..........x...x.x....x.......x.............. 5

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 F

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWQ ChJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 145 Андрусенко Єлизаветаxxxx.xxxx..xxxxxxxxxx.xxxxxx.xxx..xx..x..x.. 31
2- 4 338 Шаповал Дарія.x.xxx.xx..xxxx.xxxxx.xxxx.x.xxx.x..x.xx.xx. 29
2- 4 500 Лисечко Еміліяx..x.xxxxx..xxxxxx.xx....xx.xxxx..xx.xxxxxx. 29
2- 4 451 Агафонова Алісаxxxxxxxxxx...xxxxxxx....xx.xx..x.x.xxxxx..x. 29
5 83 Завада Даринаxx.xxxxxxx.x..xxxxxx......xxx....xx.xxxxxxx. 28
6- 7 191 Дунаєвська Юлія.xx.x.x.x..x.xx.xx..x.x.x.xxx.xx.xxxxxxx.xx. 27
6- 7 327 Андрощук Карінаx.x.x..xxx..x..x..xxx..xx.xxxxxx.xxxxx.xxx.. 27
8- 10 445 Ловчикова Вероніка.xxxx.x.x...xxxx.x..x..xxxxxx..x.x.xxx.xxx.. 26
8- 10 193 Кашталян Дар'яxxxxx...xx...xx....x...xxxx.xxxx.xxxxx..xxx. 26
8- 10 299 Бондаренко Полінаx.xx.xxx.x.x..xx.xxx..xxxx.......xxxxxxx.xx. 26
11 297 Лихачева Маргаритаxxxxxxxx....xxxxxx.xx..x.xxx......x.xx..x... 24
12- 13 374 Даценко Маріяx.xxx..xxx.xxxxxx.xxx..x....xxxx....x.....x. 23
12- 13 298 Ємельянова Аннаxx.xx....x.xx.xx.x.xx.xx.xx.xxx...x..x..xx.. 23
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
14 194 Торосян Софія.x..x.x......x.x..x...xxx.x.xxxx.xxx.x.x.xx. 21
15 325 Шелешкова Екатеринаxx..xxx....x...xx...x.xx....x.x...xxxxxxx... 20
16 47 Кузіна Кіра.xx..xxx....xx.xx.x.x....xxx.xx...x...x.x... 19
17- 18 174 Сидоренко Олена..x....x.x.xxx..x.xx..xx.....xx.....x...x.x. 16
17- 18 340 Чемер Єва.xx..x.x....xx..xxx.....x..xx......x..xxx... 16
19- 22 175 Пижова Анастасія...x...x......x...x.....xxx......x.xxx..xx.. 13
19- 22 296 Прудко Катеринаx.x..xx.xx..x...x.....x....x.x....x...x..... 13
19- 22 176 Василенко Таїсія......x..x.......x..x.x.xx..x.xx...x...x..x. 13
19- 22 8 Ваапова Єваx..x....xx.x......x.x.x....x.x...x....xx.... 13
23 449 Красильнікова Поліна....xx.....xx.........x.xx.x...x.x......xx.. 12
24 499 Сич Софія........xx.x.....x.x...x..x....x.x........x. 10
25 164 Лучко Кристина.....x.....x..........x......x........x...x. 6

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 F

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWQ ChJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 145 Андрусенко Єлизаветаxxxxxx.xxxxx.x.xx.xx.xxx..xxxxx....xxxx.xxxx 32
2- 3 338 Шаповал Даріяx.xx.xxxxxxx..x.x..x..xxxx.x..xxxx..x.xxxxx. 28
2- 3 445 Ловчикова Веронікаx..xx.xx...xx.xx.xx.x.x.xxx.x..xxxxxxxxx..xx 28
4 83 Завада Дарина...xx.xxxxx...xxxx.xxx.x...xxxxx......xx.x.. 23
5 327 Андрощук Каріна.xx..x......xx..xxxx.xxxx.xx..x...xx.xxx.x.. 22
6- 7 193 Кашталян Дар'яxxx.x...x.x..x......x.xxx.x..x..x.xxxx..xx.x 21
6- 7 374 Даценко Маріяxx...x..xx.xxx.xxxxx.x..xx...xxxx.......x... 21
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
8 299 Бондаренко Поліна..x.x.xx...x.xxx..x.x.......x....xxxxx..xxxx 20
9 451 Агафонова Алісаx..xxx.x....x.xx..x......x.x.x.xx.xx.xxx.... 19
10 191 Дунаєвська Юлія..x...x.x.x..x...x......xxx.xx...xx....xx..x 16
11 298 Ємельянова Анна.........x.xx.x.x...xxx...xxx....x........xx 14
12- 13 500 Лисечко Емілія.x.......x.........xx..x.x....xx.x........x. 10
12- 13 297 Лихачева Маргарита.x.x.xx...x.x....x...x..........x...x....... 10

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWQChJВсього
1 145 Андрусенко Єлизавета2.02.01.01.06.0
2 338 Шаповал Дарія1.04.04.03.012.0
3 83 Завада Дарина4.05.02.04.015.0
4 445 Ловчикова Вероніка5.06.03.02.016.0
5 374 Даценко Марія3.01.06.07.017.0
6 327 Андрощук Каріна7.03.07.05.022.0
7 193 Кашталян Дар'я6.07.05.06.024.0

 

Танок: /SW/ Повiльний вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
33812112134226-8-----1.0
14561263261155--6----2.0
37444445352311---9---3.0
8356721515433---6---4.0
44523654623677----6(19)--5.0
19335336777742----6(20)--6.0
32777577446564-----7-7.0

 

Танок: /Q / Квiкстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
37421251321311-8-----1.0
14555132152235--7----2.0
32744577443453---7---3.0
33817314566127---6---4.0
8372645235564----8--5.0
44536723617672-----8(29)-6.0
19363466774746-----8(39)-7.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
14542255241231-6-----1.0
8353611114424--6(9)----2.0
44521532326575--6(13)----3.0
33816447437112---8---4.0
19365123653743---6---5.0
37437364572356----7--6.0
32774776765667-----6-7.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
14525163231141-6-----1.0
44531321527673--7----2.0
33812517355214--6----3.0
8344642116427---8---4.0
32773455444732---7---5.0
19367234673366-----9-6.0
37456776762555-----8-7.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Page generated by programm "Tournament" v.11.5
©1996-2016 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Licence: Щучинский Владимир * (067) 1-590-590