Ukrainian Open Championships - 2017

25-26 листопада 2017 р.Kyiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (3 вiддiлення) / 26.11.17 13:20 /

 

Категорiя:
Програма:
Juvenile 1 N Початкiвцi /2008 р.н. ( 9 рокiв)/
Загальний залiк
Всього пар:
клубiв:
мiст:
47
27
13
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
фiналу  
1228Кривенко АртемПантелюк ІваннаОдесаФеміда 
213Підвербецький ЯрославХитрих ДарьяЧернівціФеніксГородинська Анастасія
392Солошенко ВолодимирГаламай ЄкатеринаКиївДанс-АртКозачук Алла
4235Полубень АртемТімченко АнастасіяКиївDancetimeПокладій Марія
5293Задирака ВолодимирГоловко КатеринаКиївTeam DAnceГафонов Артем
Козачук Алла
Доскач Андрій
6660Фоломієв МаксимСуховецька АнастасіяРівнеРитмБелей Володимир
7215Висоцький ІлляМартиненко СофіяКиївDance MaximumІгнатенко Андрій
Наталія
1/2 F  
8198Кучерявий МикитаЯковлєва СофіяКропивницькийКонваліяСпінул Ігор
9- 1028Галаев МихайлоІвчук НадіяОдесаЕліт ДансКравченко Оксана
9- 1086Жейда АртемРепа АнастасіяІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
11286Мацей ВолодимирАртемчук КамілаСамбірФантазіяЛенець Руслан
Дмитришин Віта
12375Ніколайченко ОлександрКрук МаріяКропивницькийФурор ДансВустілка Аліна
Суботін Євген
1/4 F  
134Віткін АртемКубальська АннаКиївАматор-спорт-дансКеба Мирослав
Михалевич Станіслав
14697Морар ДавідДубей ВладиславаЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
157Назаренко МаксимПітькун АнастасіяКиївАматор-спорт-дансКеба Мирослав
Тищенко Олексій
16344Іванов АндрійБанковська МаргаритаЮжноукраїнськНатхненняРижикова Анна
Зруйнований Дмитро
17- 19444Висоцький ЗахарКрижановська ВікторіяМиколаївFree StyleКрижановський Юрій
Крижановька Тетяна
17- 19466Підлубний АндрійКіян ВалеріяОдесаМаестроКапустинський Дмитро
Сікорська Євгенія
17- 19741Бурий НесторКозловська ІринаЛьвівТалісманЗагребіна Анна
20683Нестеренко МаксимНестеренко ВарвараКиївЛіга-А КиївФедотова Яна
Федотов Максим
21658Заєць ДмитроІванюк АннаКропивницькийФурор ДансВустілка Аліна
Суботін Євген
2285Стахейчук БорисОвдієнко ВарвараІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
23294Григоренко МирославГукайло ЮліяКиївTeam DAnceГафонов Артем
Козачук Алла
Доскач Андрій
24134Дребот МакарХудо КатеринаЛьвівФокстротПоливка Андрій
Любуська Христина
1/8 F  
25342Гончаров ЄгорПроскуріна АнастасіяДніпроГраціяКотенко Валентина
Сагайдак Крістіна
26156Костенок ЄлисейМозолєва СофіяКиївЛіга-А КиївФедотова Яна
Федотов Максим
27278Дзяпко РоманВаврін РоманнаСамбірФантазіяЛенець Руслан
Дмитришин Віта
28- 3019Попадюк ДанілаШевчук КатеринаЧернівціФеніксГородинська Анастасія
28- 3087Дяченко АртемСавінська ВеронікаІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
28- 30664Ворніков ДмитроОмельянчук ВікторіяЮжноукраїнськНатхненняСамчинська Людмила
31- 335Віткін ПавлоНазаренко Дар'яКиївАматор-спорт-дансКеба Мирослав
Михалевич Станіслав
31- 3318Томчук ДанилоГрамота ЮліаннаЧернівціФеніксГородинська Анастасія
31- 33333Кіріченко МаксимОлійник СофіяКропивницькийФурор ДансВустілка Аліна
Суботін Євген
34276Турецький ВадимСташків МаріяСамбірФантазіяЛенець Руслан
Дмитришин Віта
35418Карпишин АртемГезь ДаріяЖитомирДанс ЛайфСавицька Ольга
36- 37271Семак ОлексаСемчишин СоломіяЛьвівФокстротПоливка
Явдошик
36- 37398Чеканов ОлександрКононова КсеніяОдесаТан-ГоТовмасян Арарат
38154Дищук АртемБерестецька ЄваКиївStyleOlefirenko Ganna
39- 40381Юрченко НазарійДяговець ВалеріяЧернігівНікаЗагоруйко Олексій
39- 40667Рижий ГлібТвердохліб АннаЮжноукраїнськНатхненняСамчинська Людмила
41399Дикий МаксимЮрів МаріяЛьвівТалісманШалаковський Віталій
42329Костов ОлександрГоробець ВалеріяЮжноукраїнськНатхненняБанковська Світлана
43- 44397Пивоваров КирилКіріченко ЄлизаветаОдесаТан-ГоТовмасян Арарат
43- 44400Яцків ІгорХабурська КатеринаЛьвівТалісманШалаковський Віталій
45405Щербина ТарасЖеляпова МаргаритаОдесаГлоріяДжигалюк Олексій
46406Горбатюк ЕгорСловесник СофияОдесаГлоріяДжигалюк Олексій
47251Korsun DenisPrygunkova MariaОдесаВІкторіяДроздовська Галина
Багірова Маргарита
Головний суддя:Bazela Dmytro (Kyiv), Bigas Oleksandr (Donetsk)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/8 F

Суддi, які обслуговують тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Ігнатенко Андрій (Київ) 1. (SW) Повiльний вальс
2. (B) Висоцький Олександр (Житомир) 2. (Q) Квiкстеп
3. (C) Горбань Ольга (Благовіщинське) 3. (Ch) Ча-ча-ча
4. (D) Горбенко Олена (Харкiв) 4. (J) Джайв
5. (E) Ковальов Станіслав (Київ) 
6. (F) Кравчук Юлія (Житомир) 
7. (G) Рижикова Анна (Южноукраїнськ) 
8. (H) Торошанко Олександр (Київ) 
9. (I) Федотова Лілія (Одеса) 
10. (J) Шашков Назар (Маріуполь) 
11. (K) Явдошик Алла (Львів) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWQ ChJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1- 2 13Підвербецький ЯрославХитрих Дарьяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxx.xxxxx 42
1- 2 92Солошенко ВолодимирГаламай Єкатерина.xxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 42
3- 4 28Галаев МихайлоІвчук Надіяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx..xxxx.xxxx.xx.xxxxxxxxx 39
3- 4 235Полубень АртемТімченко Анастасіяxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxx.xxx.xxxxxxxxxx.x. 39
5- 6 228Кривенко АртемПантелюк Іванна.xx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx..xx.xxxx.x 38
5- 6 86Жейда АртемРепа Анастасіяxxxx.xxx.xxxxxxxxxx.xx.xx.xxxxxxxxx.xxxxxxxx 38
7 660Фоломієв МаксимСуховецька Анастасіяxxxx.xx.xxxxxx.xxxx..xxxxxxxx.x.xxxxxxxxxxxx 37
8- 9 198Кучерявий МикитаЯковлєва Софіяxx.x.x.xxxx.x.xxxx.xxxxxx..xxxxxxxx.xx.x.xxx 33
8- 9 466Підлубний АндрійКіян Валеріяxxxxxx..x..x.xxx..xx.xxxxxxx.xxxx.xxxxxx.xxx 33
10- 11 134Дребот МакарХудо Катеринаxxx.xx.xxxxx..x.x.xx.x.xx.xx.xxxxxxx..xxxxxx 32
10- 11 215Висоцький ІлляМартиненко Софіяxxxx.xxx.xxxxx..x.xxxxx.x.xxx.xxxx.x.xxx..xx 32
12 444Висоцький ЗахарКрижановська Вікторіяxx.xx.xxxxxx.xxx.x.xxxxx..x.xx.x.x.xxxxx.xx. 31
13- 14 7Назаренко МаксимПітькун Анастасія.xx.xx.xxx.xxxx.x.xxx..xxxxxxxxx..xx.x..xx.x 30
13- 14 85Стахейчук БорисОвдієнко Варвараxxxx..x..xx..xx..xxxxxxxxxxx..xx.xxxxx..xxx. 30
15- 16 375Ніколайченко ОлександрКрук Марія.xx.x....xxx.xxx.x.xx.xxxxxx.xxxxxxxx.x..xx. 29
15- 16 293Задирака ВолодимирГоловко Катерина.x...xx.xxxx.xxxxx.xx.xx.xxx..x...xx.xxxxxxx 29
17 658Заєць ДмитроІванюк Аннаx.x..xxx.xx.x..x.xxx.xx.xxx.xxxxxx..xxx..xx. 28
18- 19 4Віткін АртемКубальська Аннаxxxxx.xxx..xxxxxx.xxxxx.x.x.xx.x...x..x.x... 27
18- 19 286Мацей ВолодимирАртемчук Камілаxxx.xxxxxxxxxxxxx.x.xx....xx.x.xx.x...x...x. 27
20- 22 697Морар ДавідДубей Владислава..x.xx..x...xxxxxxxxxx.x..x...x.x.xxxxxx.xx. 26
20- 22 683Нестеренко МаксимНестеренко Варвараx....x.xx.xx....x..x.xx.xxxx.xxxxxxxxx..xxx. 26
20- 22 344Іванов АндрійБанковська Маргаритаxxxxx.x.xxx.x.xxxxxxxxxx.x..x..x.......x..xx 26
23 741Бурий НесторКозловська Ірина...x.x...xx.x.xxxxx.x..x.x..xxxxx.x.x.xx...x 23
24 294Григоренко МирославГукайло Юліяx.xx..x.x.....xx..xx..xxxxxxxxxx.xx..x...... 22
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
25 342Гончаров ЄгорПроскуріна Анастасія...x.x..x....x..x.......x.xxxxx.xxxxx.x.xxxx 21
26 156Костенок ЄлисейМозолєва Софія.......xx..xx.....xxx..xx.xx.x.xxxx..xx.x.x. 20
27 278Дзяпко РоманВаврін Романна..xxx.xx.xx..xx.xxx.x.....x.x....x.x...xx... 19
28- 30 19Попадюк ДанілаШевчук Катеринаxx.x.xx..........x.xxxx.....x.x.x..x.x.x.x.x 18
28- 30 87Дяченко АртемСавінська Веронікаxxxxxx.xx...x.....x.xx...x..x.x..x...x..x... 18
28- 30 664Ворніков ДмитроОмельянчук Вікторія..x.xxx....xxx.x.x..........x....x.xx.xxxx.x 18
31- 33 5Віткін ПавлоНазаренко Дар'яxxx.....x...xx.xx.x..x..x..x.x..x..x....x..x 17
31- 33 333Кіріченко МаксимОлійник Софія..x.x.xx.x.xxx.x.x..x............xx...x.xxx. 17
31- 33 18Томчук ДанилоГрамота Юліанна...x.....x............x.xxxxxx..x..xxxxx.x.x 17
34 276Турецький ВадимСташків Маріяx........x.x...xxx...xxxxx..x..x........x.xx 16
35 418Карпишин АртемГезь Даріяx....xx....x.x..x..x..xxx..x.x.x.x.......... 14
36- 37 398Чеканов ОлександрКононова Ксенія...xx..x..x.........xx............x.xxxxx..x 13
36- 37 271Семак ОлексаСемчишин Соломія....x.x..xx...x..x...x.....x....x...x.x...xx 13
38 154Дищук АртемБерестецька Єваxx..x..x...............x.x...x....xxx...x..x 12
39- 40 381Юрченко НазарійДяговець Валерія.x..xx.....xx..xx...x....x........x....x.... 11
39- 40 667Рижий ГлібТвердохліб Анна...xx.xx..x.x.x..x....x.............x..x.... 11
41 399Дикий МаксимЮрів Марія.......x....x..........x.x.....xxx..xx.....x 10
42 329Костов ОлександрГоробець Валерія......x..........x.......xx.x.....x..x.x.... 8
43- 44 397Пивоваров КирилКіріченко Єлизавета..........xx......x...x..x..............x... 6
43- 44 400Яцків ІгорХабурська Катерина...x.......x..x........x.........x.......x.. 6
45 405Щербина ТарасЖеляпова Маргарита....x...x..........x..........x..........x.. 5
46 406Горбатюк ЕгорСловесник София...x....x..........x..........x............. 4
47 251Korsun DenisPrygunkova Mariax......x.....x.............................. 3

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 F

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWQ ChJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 228Кривенко АртемПантелюк Іваннаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxx 43
2 92Солошенко ВолодимирГаламай Єкатеринаx.xxxxxxx.xxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxx 40
3 235Полубень АртемТімченко Анастасія.xxx...x.xxxxxxxx.x.xx.xxxx..x.xx..xx.xxxxxx 30
4- 5 660Фоломієв МаксимСуховецька Анастасія..x.x.xxxx.xx...xx.xxx.xxxx.xxxxx..x.x.xxxxx 29
4- 5 293Задирака ВолодимирГоловко Катеринаxxxx.xxxxxxxxxxx.xxxx.......x.x..x.xxxxx.x.x 29
6- 7 13Підвербецький ЯрославХитрих Дарьяx.xx.xx...xx.xx.xx.xxxx.xxx.xx.xx..xxx..x.xx 28
6- 7 198Кучерявий МикитаЯковлєва Софія.x..xxxxx.x.xxxx.x.x.xxxx.xxxxxx.xx..x...x.x 28
8- 10 28Галаев МихайлоІвчук Надія....xxxxxxxx.xxxxxxx.x....xxxxx....xx.xx.x.x 27
8- 10 215Висоцький ІлляМартиненко Софіяxxxxxxxx.x.xxx..xxx...xxxx.xx...xxx..xxx.... 27
8- 10 375Ніколайченко ОлександрКрук Маріяx.x.x.....x.....xx...xx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxx. 27
11 286Мацей ВолодимирАртемчук Каміла.x.x.xxxxxx.x....x.xxxx..xxx...xxx..x.x...xx 24
12 86Жейда АртемРепа Анастасія.xxxx.x.xx..xxx.x.xx..xx...x...x.xxx..x..xx. 23
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
13 4Віткін АртемКубальська Аннаxx..x..x....xxxx..x.xxx..x.x.x....xxx.xxx... 21
14 697Морар ДавідДубей Владислава.xx.xx.....xx..xx.x..x.xxx......x.xxx....x.x 19
15 7Назаренко МаксимПітькун Анастасіяx.x.x..x.x.x.x..x.xx....x....xx...xxx...x... 17
16 344Іванов АндрійБанковська Маргаритаx.....x..xxx..xx.x..x.......xx.x.x.....xx.x. 16
17- 19 466Підлубний АндрійКіян Валерія.x.x....x...x......x..xx.xxxx.x.x....x.....x 15
17- 19 444Висоцький ЗахарКрижановська Вікторіяx..x.xxxx.....xx.xx.x.......x....x...x.x.... 15
17- 19 741Бурий НесторКозловська Ірина.x.xxx...x....xxx...x..x...x........x.x.x.x. 15
20 683Нестеренко МаксимНестеренко Варвараxx......x..........x.....xx..xx..xx..x...xx. 13
21 658Заєць ДмитроІванюк Аннаx....x.....x.x......x.........xx..x..xxxx... 12
22 85Стахейчук БорисОвдієнко Варвара..xx....xxx....x..x.x.x.........x.x......... 11
23 294Григоренко МирославГукайло Юлія.......................xx.xx..x..xx.....xxx. 10
24 134Дребот МакарХудо Катерина..........x..........xxxx......xxx.........x 9

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 F

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWQ ChJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 92Солошенко ВолодимирГаламай Єкатерина.xxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxx.xxxxxxxx..xx.xx.xxx 37
2 228Кривенко АртемПантелюк Іванна.xxxxxxxx.x..xxxxxxx.xx.xxx.xxxxx.xxxxxxxxxx 36
3- 4 235Полубень АртемТімченко Анастасіяx..x...x.x.xxxxxx.x.xx.x..xx.x.x.xxxx.xxx.x. 26
3- 4 660Фоломієв МаксимСуховецька Анастасіяx..x.....xx.xxx...xxxx..xx.xx.xxx.x.xx.xxxxx 26
5 215Висоцький ІлляМартиненко Софіяxxxx.x.x...xxx...x..x.xxx.xxxx...xx...xx.... 22
6- 7 293Задирака ВолодимирГоловко Катерина..x.x.x.x..x....x..x....xx....x.xx.xxxxxxxxx 21
6- 7 13Підвербецький ЯрославХитрих Дарья.xxx..x.xx.xxxx..x..x.x..x..xx.x...xx...x..x 21
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
8 198Кучерявий МикитаЯковлєва Софіяx...xx..x.x...x....xxxxxx.xxx.xxxx.......x.. 20
9- 10 28Галаев МихайлоІвчук Надіяxx..x.xxx.x....xxxxx.x........x.x....x...x.x 18
9- 10 86Жейда АртемРепа Анастасія..x.xx...x..x..xx.x...xxx..x.....xxx.xx...x. 18
11 286Мацей ВолодимирАртемчук Камілаxx...xxx.xxxx..x.x.......xx................. 13
12 375Ніколайченко ОлександрКрук Марія.......................x.....x...xx..x..x... 6

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWQChJВсього
1 228Кривенко АртемПантелюк Іванна1.01.01.01.04.0
2 13Підвербецький ЯрославХитрих Дарья2.02.03.06.013.0
3 92Солошенко ВолодимирГаламай Єкатерина3.03.04.05.015.0
4 235Полубень АртемТімченко Анастасія4.04.06.03.017.0
5 293Задирака ВолодимирГоловко Катерина6.05.05.02.018.0
6 660Фоломієв МаксимСуховецька Анастасія7.07.02.04.020.0
7 215Висоцький ІлляМартиненко Софія5.06.07.07.025.0

 

Танок: /SW/ Повiльний вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
228611111311318------1.0
1323237315323--9----2.0
9235454223252--6----3.0
23546523442546---7---4.0
21514365554767----7--5.0
29377642666615-----9-6.0
66052776777474------117.0

 

Танок: /Q / Квiкстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
228631511511416------1.0
1312225526353--7----2.0
9236344613224--6----3.0
23544713372637---7---4.0
29357532445516----9--5.0
21525666234765----6--6.0
66071477767472------117.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
228611211111218------1.0
66033333523233--10----2.0
1325246734444---8---3.0
9252552245362---6---4.0
29346764357555----7--5.0
23574615662617-----9-6.0
21517477476776------117.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
228721211111617------1.0
29354532424512---8---2.0
23533614552437---7---3.0
66011375635245---6(14)---4.0
9266453266323---6(17)---5.0
1347246743674---6(21)---6.0
21525767377756-----6-7.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Page generated by programm "Tournament" v.11.5
©1996-2016 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Licence: Щучинский Владимир * (067) 1-590-590