Ukrainian Open Championships - 2017

25-26 листопада 2017 р.Kyiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (3 вiддiлення) / 26.11.17 13:20 /

 

Категорiя:
Програма:
Juvenile 2 N Початкiвцi /2006 р.н. (11 рокiв)/
Загальний залiк
Всього пар:
клубiв:
мiст:
35
25
12
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
фiналу  
132Влаєв ГоргійВлаєва ЗлатаКиївDance StyleРуденко Віталій
Левіт Світлана
2699Шелегон АндрійВіщук ЮліяЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
3324Попель НазарЗайонц ОрнеллаХмельницькийКрокЧолан Георгій
Чолан Оксана
4264Цап ОлегГородецька ТетянаЛьвівФокстротПоливка
Явдошик
524Олійник КостянтинПолянская АннаОдесаЕліт ДансКравченко Оксана
6440Петренко ЕгорКолосовська ВеронікаМиколаївFree StyleКрижановський Юрій
795Васько ДенисЯковлева ДарьяКиївДанс-АртКозачук Алла
1/2 F  
8675Дощенко ДмитроДьоміна КатеринаКиївМіфДибань Олена
9- 10119Базик ІванЗвіревич СофіяБлаговіщинськеІндігоГорбань Ольга
9- 10662Підгурський АндрійСергієнко КсеніяЮжноукраїнськНатхненняЮрковська Вероніка
11172Нігуріані ГеоргійГорбач ВладиславаКиївBOUS Dance ClubПідченко Віталій
Парфенова Катерина
12655Охрей ИванТопчий ПолинаБориспільДіамантРуденко Інесса
13243Катасанов ВолодимирКарташова КіраКиївАматор-спорт-дансКеба Алла Та Мирослав
Тищенко Олексій
1/4 F  
14417Карабанов ВікторКоржук КаролінаЖитомирДанс ЛайфСавицька Ольга
15- 16463Пиріков КостянтинПодзелінська НадіяОдесаМаестроКапустинський Дмитро
Сікорська Євгенія
15- 16654Селезень ПавелКоваленко ІваннаКиївДанс-АртЧерниш Артем
Черниш Катерина
17727Русінєк ЕгорБондаренко ЄлізавєтаОдесаЛіліяФедотова Лілія
18- 20332Petkevicius PijusKulaityte KlejaLithuania  
18- 20435Пендерецький РостиславЯкубович АнастасіяЛьвівФокстротПоливка Андрій
Князь Всеволод
18- 20437Сенищ ВладиславПендерецька КатеринаЛьвівФокстротПивоварова Олена
Князь Всеволод
21976Жуковець ВладиславКамнєва СвітланаЖитомирКристалКравчук Юлія
Нагорський Павло
22- 23146Неділько КирилоГригоренко МаріяКиївЮрісСенченко Тетяна
22- 23387Гуменюк НазарРенова АлінаЖитомирКолібріЛуженецька Олена
2456Сотниченко АртемНовожилова ЄваКиївСлавутич-СтарСоветченко Світлана
25344Іванов АндрійБанковська МаргаритаЮжноукраїнськНатхненняРижикова Анна
Зруйнований Дмитро
1/8 F  
26- 2788Гембусь ДанилоПетрук СофіяІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
26- 27168Бойко ДенисБондарук КатеринаКиївDancehallБабич Анастасія
28- 29369Федоров ВалераАндреева АняХмельницькийКрокЧолан Георгій
Чолан Оксана
28- 29676Сидун ТимофійФаріна ПолінаКиївМіфДибань Альона
30726Ілюшик МаксимНиколайчук КсеніяОдесаЛіліяФедотова Лілія
31724Судєнков КірілСухова АринаОдесаЛіліяФедотова Лілія
32- 33163Михальчук МихайлоЛучко КрістінаКиївDancehallЛупеха Дмитро
Злиденко Вероніка
32- 33725Бойчук АртемБратова ЗлатаОдесаЛіліяФедотова Лілія
34404Драбинка-Мелихов ПавелКаневская СофияОдесаГлоріяДжигалюк Олексій
35252Vdovichenko RomanGrinchuk PolinaОдесаВІкторіяДроздовська Галина
Багірова Маргарита
Головний суддя:Bazela Dmytro (Kyiv), Bigas Oleksandr (Donetsk)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/8 F

Суддi, які обслуговують тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Бабич Анастасія (Київ) 1. (SW) Повiльний вальс
2. (B) Белей Володимир (Рівне) 2. (Q) Квiкстеп
3. (C) Висоцька Тетяна (Житомир) 3. (Ch) Ча-ча-ча
4. (D) Гафонов Артем (Київ) 4. (J) Джайв
5. (E) Дибань Олена (Київ) 
6. (F) Загребіна Анна (Львів) 
7. (G) Левіт Ірина (Київ) 
8. (H) Луженецька Олена (Житомир) 
9. (I) Салямон Віталій (Ірпінь) 
10. (J) Спінул Ігор (Кропивницький) 
11. (K) Черниш Артем (Київ) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWQ ChJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 24Олійник КостянтинПолянская Аннаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxx 43
2 32Влаєв ГоргійВлаєва Златаxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxx 42
3- 6 440Петренко ЕгорКолосовська Веронікаxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxx.x.xxxxxxxxx. 39
3- 6 699Шелегон АндрійВіщук Юліяxxxxxxxxxxxxxxxxxx..xxxx.xxxxxxxxxx.xxxxxxx. 39
3- 6 264Цап ОлегГородецька Тетянаxxxxxxxxxxx.xx.xxxxxxxxx.x.xxxxxxx.xxxxxxxxx 39
3- 6 654Селезень ПавелКоваленко Іваннаxxxxxxxxxxx.xxxxxxx.xxxxxxx.xxxxxxxx.xxxx.xx 39
7 324Попель НазарЗайонц Орнеллаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx...xxxx.xx..xxxxxxxxxxx 38
8 662Підгурський АндрійСергієнко Ксеніяxxxx.x.xx.x.xxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxx..xxxxxx 37
9- 12 463Пиріков КостянтинПодзелінська Надіяxxxxxxxx.x.xxxxxx.x..xxxxxxxxxxx.xxxxxx.xxx. 36
9- 12 95Васько ДенисЯковлева Дарьяxxxx.xx.x.x.xxxxxxxxxxxxxx.xxxxxx.xxx.xxxx.x 36
9- 12 172Нігуріані ГеоргійГорбач Владиславаxx.xx.xx.xxxx..xxxxxxxxxxxxxx.xxxxx.x.xxxxxx 36
9- 12 146Неділько КирилоГригоренко Марія.xxxxx.xxx.xxxxxxxxxxxxxxxxx...xx.xxxx.xxxxx 36
13- 14 976Жуковець ВладиславКамнєва Світланаxxx.xx.xx.x.xxxxxxx.xxx...xxxxxxxxxx..xxx.xx 33
13- 14 332Petkevicius PijusKulaityte Klejaxx.x.xxxxxxxxx..xxxx.xx.xxxxxxx...x.xxx.xxxx 33
15- 16 727Русінєк ЕгорБондаренко Єлізавєтаxxxxxx.xxx.xx.x...xxx.xxxxx..xxxxxxx.xxx..xx 32
15- 16 435Пендерецький РостиславЯкубович Анастасіяxxxxxxxxxxx..xxxxxxxx..xxx..x..x.xxx.x.xxx.x 32
17- 18 119Базик ІванЗвіревич Софія.xxxxx..xxx.xx..xx....xxxxxxxxxxx.xx.xxxxx.x 31
17- 18 243Катасанов ВолодимирКарташова Кіра....xxx..xxx.xxxxx..x.xxxxxxxxxxxxx.xxx.x.xx 31
19- 20 387Гуменюк НазарРенова Алінаxxxx.xxxx..x..x...xx.x.xxxxx.x.x.x.xxxxxxxxx 30
19- 20 437Сенищ ВладиславПендерецька Катеринаx.x..x.xxx.x..xxxx.x.xxxx.xxx.xxx.xxxxxxx.x. 30
21 344Іванов АндрійБанковська Маргаритаxxxxxx..xxxxxxxxx.xxxxx.xxxx.......xx..x.xx. 29
22- 25 56Сотниченко АртемНовожилова Єва..x...xx..x.xxxx.x.xxxx.x.x.x.x.xxxxxxxx.xxx 28
22- 25 417Карабанов ВікторКоржук Каролінаx....x.xxxxx.x..xx.xxx.xxx.x.xx.xxxx.xx..xxx 28
22- 25 675Дощенко ДмитроДьоміна Катерина..x.xxx..xxxxxxx.xxxxxxxxxx.x..xxx...xx.x... 28
22- 25 655Охрей ИванТопчий Полинаxx.xx.xx.xxx..x...xx.x.xxx.x.xx..xxxxx.xx.xx 28
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
26- 27 168Бойко ДенисБондарук Катеринаx.xxx.xxxxxx..x.x...x.x...xxxxxxxx..x..xxx.x 27
26- 27 88Гембусь ДанилоПетрук Софіяxx....xxx.xxxx..x.xxxxx..xx.x.xxxx.x..x..xxx 27
28- 29 369Федоров ВалераАндреева Аняxxxxxxx.xx.xxxx..xxxxx..........xxx.xxxx.... 25
28- 29 676Сидун ТимофійФаріна Поліна..xxx.xx....x..xxx...xxxxxxxxxxx.x.xxxx..... 25
30 726Ілюшик МаксимНиколайчук Ксенія.x.x..xxxx..x.....xxx.xx....xx....xxxx..xxxx 22
31 724Судєнков КірілСухова Арина...xx.x..x.x..xx..x..x.x....xx.xxx.xx..xxx.x 21
32- 33 725Бойчук АртемБратова Злата........x.xx.xxx.xxx.....xx.xx......xx.x..xx 18
32- 33 163Михальчук МихайлоЛучко Крістінаxxx.xxx...xx.x.xxx....xx.....x.x.x.......x.. 18
34 404Драбинка-Мелихов ПавелКаневская София...........xx......xx..x..xx..xxx.x......x.. 12
35 252Vdovichenko RomanGrinchuk Polina..x.x..x.......x........x..x....x...x....... 8

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 F

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWQ ChJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1- 2 32Влаєв ГоргійВлаєва Златаxxxxxxxx.x...x.xxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxx 38
1- 2 324Попель НазарЗайонц Орнеллаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.x.xxxxx.x.xxxx..xxx 38
3 699Шелегон АндрійВіщук Юліяxx.xxxxx.xxxxxx.xxx.xxxxx.xx.xxxxx.x.xx.xxxx 35
4 24Олійник КостянтинПолянская Аннаxxxx...xxxxxxx.xx.xxxxxxx..xxx.xxxx.xxxxxxx. 34
5 264Цап ОлегГородецька Тетянаxxx.xx..x..xxxx.xxxx.xxx..xx..xxxxxxxxxxxxxx 33
6 662Підгурський АндрійСергієнко Ксеніяxx....x.xxxx..xx...x.xxxxxx.xxxxxxxx..xxxxxx 30
7 95Васько ДенисЯковлева Дарья...xxx..xxx.x.xxx.xxxx...x.xxxxxx...x.xxxxxx 28
8 440Петренко ЕгорКолосовська Веронікаxx.xxx.xx..xxxxx.x.x.xxxxxxx.xx..xx.x......x 27
9 675Дощенко ДмитроДьоміна Катеринаx.xxx.xx.xxxx.xx.x.xxxxx.xx...x...x.xx..x... 25
10 119Базик ІванЗвіревич Софіяx....xx.xxx..x..xxx...xxxxx.xxx.x.xx..x..x.x 24
11- 12 243Катасанов ВолодимирКарташова Кіраx...xxxxxxxx...xxx...x..x..xx...xxx..xxx...x 23
11- 12 655Охрей ИванТопчий Полина.xxxx.xxxxxxxxxx...xx.xx.x........x..x....xx 23
13 172Нігуріані ГеоргійГорбач Владиславаxx....xxx.xxxxxxx.xx.x..xx.xxx..x....x...... 22
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
14 417Карабанов ВікторКоржук Кароліна..x........xxx..x.xxx...xxxx.xxx...xxxx.xx.. 21
15- 16 654Селезень ПавелКоваленко Іваннаx..xxxx.x.x.xxx...x..x..x.......xx.xx..x.x.x 20
15- 16 463Пиріков КостянтинПодзелінська Надіяxxx.xx.xx...x..x.xx.x.x..xxx....x.xx.x...... 20
17 727Русінєк ЕгорБондаренко Єлізавєта...x...x....x.x..xx.xx.x...x.xxx..x.xx.xx.x. 19
18- 20 332Petkevicius PijusKulaityte Kleja.x.x.x...xxx...x.x..x..x..x...xx.x....x.x.x. 17
18- 20 435Пендерецький РостиславЯкубович Анастасія..x..x..........xx......xxx.x....xxxxx.xxxx. 17
18- 20 437Сенищ ВладиславПендерецька Катерина..xx.......x..x.x......xx.x.xx.xx...x.xxx..x 17
21 976Жуковець ВладиславКамнєва Світлана..x.......x.....x........x.xx..xxx.xx.xx..x. 14
22- 23 146Неділько КирилоГригоренко Марія.xx..........x.....xx....xx....x..xx...x..xx 13
22- 23 387Гуменюк НазарРенова Аліна...x..xx.x....x...x.....x...xx...x.....xxx.. 13
24 56Сотниченко АртемНовожилова Єва.xx.xxxx.....x........x.......x....x.....x.. 11
25 344Іванов АндрійБанковська Маргарита....x.x.xx.....x.x.xx.x.....x............... 10

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 F

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWQ ChJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 32Влаєв ГоргійВлаєва Злата.xxxxxxx..xxxx.xxxx.xx.xx.xxxxxxx..xxxxxx.xx 34
2 264Цап ОлегГородецька Тетянаxxxx.x.xxxx..xx....x..xxxxxx..xxxxxx.xxx.xxx 30
3 324Попель НазарЗайонц Орнеллаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx......xx.xx.x....... 29
4 24Олійник КостянтинПолянская Аннаx.x..xxx...x.x.xxxxxxxx..xx.xx.x.x.x.x.xxxxx 28
5 699Шелегон АндрійВіщук Юлія...xxxx..xxxx.x.x..xx..x..xxxxxxx.x...x.xxxx 26
6- 7 95Васько ДенисЯковлева Дарья...x.x..xxxx..x.x..x.x...x.xxxxxx...x.xxxxxx 24
6- 7 440Петренко ЕгорКолосовська Веронікаx..xx.xxxx..x...xxxx..x..xxx.x....xxxx..xx.x 24
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
8 675Дощенко ДмитроДьоміна Катеринаxx..x.x.xx.x..xx.xx.xxxx..x.x........x.x.... 19
9- 10 662Підгурський АндрійСергієнко Ксеніяx.........x...xx.....x..x...x.x.xx.xx..x..x. 14
9- 10 119Базик ІванЗвіревич Софія.x.....x....x....x.....xxx.x.x...xx.x.x..x.. 14
11 172Нігуріані ГеоргійГорбач Владислава..x..........x.x..x.x.x.x.......xx.x....x... 11
12 655Охрей ИванТопчий Полина.xx.x...x...xx..........xx........x..x...... 10
13 243Катасанов ВолодимирКарташова Кіра......................................x..... 1

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWQChJВсього
1 32Влаєв ГоргійВлаєва Злата2.02.02.01.07.0
2 699Шелегон АндрійВіщук Юлія5.03.01.03.012.0
3 324Попель НазарЗайонц Орнелла1.01.07.06.015.0
4 264Цап ОлегГородецька Тетяна4.05.04.04.017.0
5 24Олійник КостянтинПолянская Анна3.07.05.02.017.0
6 440Петренко ЕгорКолосовська Вероніка6.04.06.05.021.0
7 95Васько ДенисЯковлева Дарья7.06.03.07.023.0

 

Танок: /SW/ Повiльний вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
324112111231217------1.0
3224173212236-6-----2.0
2437435331645---7---3.0
26453326577453----8--4.0
69962542756714----7--5.0
44046764445567----6--6.0
9575657664372-----8-7.0

 

Танок: /Q / Квiкстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
324111122241117------1.0
3223361112325-6-----2.0
69935623447744---7---3.0
44042574336276---6---4.0
26454437675563----7--5.0
9577746563432----6(21)--6.0
2466255751657----6(23)--7.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
69956314152312--7(13)----1.0
3213143215543--7(14)----2.0
9534435324221--7(16)----3.0
26442521737455---6(16)9--4.0
2427256541634---6(16)8--5.0
44075762473167-----7(27)-6.0
32461677666776-----7(37)-7.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
3222163113112-8-----1.0
2416355531225--6(12)----2.0
69964512242533--6(13)----3.0
26433641755354---6---4.0
44055434474667----7--5.0
32441276667446-----9-6.0
9577727326771------117.0

 

Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)

ПараSWQ ChJ Всього11-21-31-41-51-61-7Мiсце
Розподiлення з 4 по 5 мiсце
243.07.05.02.0 17.0---2(5.0)---5
2644.05.04.04.0 17.0---3(12.0)---4

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Page generated by programm "Tournament" v.11.5
©1996-2016 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Licence: Щучинский Владимир * (067) 1-590-590