Ukrainian Open Championships - 2017

25-26 листопада 2017 р.Kyiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

1 день (2 вiддiлення) / 25.11.17 13:00 /

 

Категорiя:
Програма:
Juvenile 1 E /2008 р.н. ( 9 рокiв)/
Латино-американська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
32
22
12
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
фiналу  
1734Cojocari SebastianTaran DariaMoldova  
2961Андруневчин АрсенСоломчак МартаДрогобичЛібертангоМетик Мар'яна
3684Запаранюк ВладиславТимчук Ана-МаріяЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
4980Яковишин МаксимМихайловська АнастасіяЖитомирКристалКравчук Юлія
5713Дронов ДаниилГадараг МарияОдесаЛіліяФедотова Лілія
6942Zgardan OvidiuProcopi LoredanaМолдоваГлоріяHudorojcov Ciolacu
1/2 F  
7111Кашеєв ОлександрЄвдокимова МаріяКиївФантомКовальов Станіслав
Сальков Максим
8- 10202Бабак ДенисГорбенко АлінаКропивницькийКонваліяСпінул Ігор
8- 10224Пацаранюк МаксимГлинська АнастасіяЧернівціГрандДаньков Сергій
8- 10933Gnasenco LiviuBurlacu IulianaМолдоваГлоріяMaximova Cosman
11273Шимків МихайлоРева ВасілісаКиївЛіга-А КиївФедотова Яна
Федотов Максим
12- 13155Гіловянц ЯрославКіняр ВалеріяКиївЛіга-А КиївФедотова Яна
Федотов Максим
12- 13235Полубень АртемТімченко АнастасіяКиївDancetimeПокладій Марія
14998Ткачук АндрійПолюхович ДіанаРівнеАстраЗаваліна Юлія
1/4 F  
15- 16688Пентелейчук ПавлоПіскарьова ПолінаЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
15- 16966Ласінський ІлляБурдейна ВалеріяОдесаМегаДансКравчук Сергій
17- 1992Солошенко ВолодимирГаламай ЄкатеринаКиївДанс-АртКозачук Алла
17- 19729Булгаков ДмитроБулгакова КсеніяОдесаПрестижРечицька Ольга
17- 19982Щепетков МаксимСтахняк АнастасияДніпроГармоніяМартишенко Олена
20981Чупров МаксимБондар АнастасіяЖитомирКристалКравчук Юлія
21226Григоренко БрониславГригоренко АнастасіяЧернівціГрандДаньков Сергій
22- 24197Гуйван ДаніельМіхальцова ЄлизаветаКропивницькийКонваліяСпінул Ігор
22- 24683Нестеренко МаксимНестеренко ВарвараКиївЛіга-А КиївФедотова Яна
Федотов Максим
22- 24741Бурий НесторКозловська ІринаЛьвівТалісманЗагребіна Анна
25- 26250Ігнатов МаксимЗадирака ДаріяКиївLucky StepLomakin Sergii
25- 26899Бірюк ОлександрЦибрій ЄлизаветаХмельницькийКрокВедіщев Андрій
1/8 F  
27233Наньєв ОлександрОрловська АлісаКиївЛіга-А КиївФедотова Яна
Федотов Максим
2863Кособуцький ДенисПанкратова АннаКиївСлавутич-СтарСоветченко Світлана
29- 3011Поздняков ОлексійГнатюк ЮліанаЧернівціФеніксГородинська Анастасія
29- 3028Галаев МихайлоІвчук НадіяОдесаЕліт ДансКравченко Оксана
31- 3213Підвербецький ЯрославХитрих ДарьяЧернівціФеніксГородинська Анастасія
31- 32209Чередниченко СергійТоросян СофіяКропивницькийКонваліяСпінул Ігор
Головний суддя:Bazela Dmytro (Kyiv), Bigas Oleksandr (Donetsk)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/8 F

Суддi, які обслуговують тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Єгоров Дмитро (Київ) 1. (Sb) Самба
2. (B) Бабій Андрій (Дніпро) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Бузін Олександр (Нікополь) 3. (J) Джайв
4. (D) Ковальов Станіслав (Київ) 
5. (E) Кузьмінський Олександр (Чорноморськ) 
6. (F) Метик Мар'яна (Дрогобич) 
7. (G) Радіонов Артем (Київ) 
8. (H) Сенченко Тетяна (Київ) 
9. (I) Торошанко Олександр (Київ) 
10. (J) Федотова Лілія (Одеса) 
11. (K) Широковський Клим (Харків) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1- 5 982Щепетков МаксимСтахняк Анастасияxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 32
1- 5 942Zgardan OvidiuProcopi Loredanaxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxx 32
1- 5 684Запаранюк ВладиславТимчук Ана-Маріяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxx 32
1- 5 961Андруневчин АрсенСоломчак Мартаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxx 32
1- 5 111Кашеєв ОлександрЄвдокимова Маріяxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxx 32
6 226Григоренко БрониславГригоренко Анастасіяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxx.xxx 31
7- 9 741Бурий НесторКозловська Іринаxxxxxxxxxxxx.xxxxx.xxx.xxxxxxxxxx 30
7- 9 734Cojocari SebastianTaran Dariaxxxxxxx.xx.xxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxx 30
7- 9 224Пацаранюк МаксимГлинська Анастасіяxxxxxxx.xxxxx.xxx.xxxxxxxxxxxxxxx 30
10- 11 713Дронов ДаниилГадараг Марияxxxxxxxx.xxxxxxxxx..xxxxxx.xxxxxx 29
10- 11 273Шимків МихайлоРева Васілісаxxxxxxxxxxx.xxx.xxxxxx.xxxx.xxxxx 29
12- 14 729Булгаков ДмитроБулгакова Ксеніяxxxxxxx.xxxxxxx.xxx.xxxxx.xxx.xxx 28
12- 14 155Гіловянц ЯрославКіняр Валеріяx...xxxxxxxxxxxxxxxxxx.xx.xxxxxxx 28
12- 14 966Ласінський ІлляБурдейна Валеріяxxxx.xxx.xxxxxxxx.xxxx.xxxxxxx.xx 28
15- 16 202Бабак ДенисГорбенко Алінаxxxxx.xxxxxx..xxxxxxxxx..xxx.xxxx 27
15- 16 92Солошенко ВолодимирГаламай Єкатеринаxx.xxxxxxxxx.xx..xxxxxxxxx.xxxxx. 27
17- 19 998Ткачук АндрійПолюхович Діана.xxx.x..xxx.xxxxx.xxxxxxx.xxxx.xx 25
17- 19 899Бірюк ОлександрЦибрій Єлизавета.x.xxxxxxxx..x.x..xxxxx.xxxxxxxxx 25
17- 19 933Gnasenco LiviuBurlacu Iulianaxxx.xx.xx.xxxx.xxx.xxxx.xxxx.x.xx 25
20 980Яковишин МаксимМихайловська Анастасія....xxxxxx...xxxxx.xx.xxxxxxxxxxx 24
21- 22 235Полубень АртемТімченко Анастасіяxxx.xxx..x..xxx.xxxx..xxx.x.x.x.x 21
21- 22 688Пентелейчук ПавлоПіскарьова Полінаx.x.x.xxxx.x.x..x.xxxx.x.xx.xxxx. 21
23 250Ігнатов МаксимЗадирака Даріяx.xx..xx..xxxx.xxxx..xx..xxxx...x 20
24- 26 981Чупров МаксимБондар Анастасія..xx.x.xxxx..x.x..x..xxxxxx.x.x.x 19
24- 26 197Гуйван ДаніельМіхальцова Єлизавета..xx.x..x.xxxxxxxx.xxxx...x..x.x. 19
24- 26 683Нестеренко МаксимНестеренко Варвараxxx.x.xxx.x.xxxx..xx.x..xx....x.x 19
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
27 233Наньєв ОлександрОрловська Аліса.xxx.....xxxx.xxx.xxxx...x...x.xx 18
28 63Кособуцький ДенисПанкратова Аннаx....x.x...xxxxx.xx...xxxx.x.xx.. 17
29- 30 11Поздняков ОлексійГнатюк Юліанаxx.xx.x.xx....x.xx..x.xx..x.x..x. 16
29- 30 28Галаев МихайлоІвчук Надія..x.x.xx..xxx....xxx.x.x.x.xx.x.. 16
31- 32 13Підвербецький ЯрославХитрих Дарья.x.xxx.x...xx....x....xxxx.x.xx.. 15
31- 32 209Чередниченко СергійТоросян Софіяxx.x..xxx..xx..x.x....x...xxxx... 15

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 F

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 734Cojocari SebastianTaran Dariaxxxxxxx.xxxxxxx.x..xxxxxxxxxxxxxx 29
2- 3 942Zgardan OvidiuProcopi Loredana.xxxxx..x.xxxxxxxxxxxxx.xxxx.xxxx 27
2- 3 980Яковишин МаксимМихайловська Анастасіяxx.x.xxxxx.xxxxx.xxxxxxxx.xxxxxx. 27
4- 5 684Запаранюк ВладиславТимчук Ана-Маріяxxxx..xxxxxxxx.xx.xxxx.xx.xxx.xxx 26
4- 5 713Дронов ДаниилГадараг Марияxxx.xxxx.x.xxxx..xx.xxxxxxxxxxxx. 26
6 961Андруневчин АрсенСоломчак Мартаx..x.x.xxx.xxxxxxxxxx.xxxxxxxxx.. 25
7 224Пацаранюк МаксимГлинська Анастасія..xx.x.xxxx..x.xxxx.xxxxx.xx...xx 21
8 273Шимків МихайлоРева Васілісаxxx.x.x.x.....x.xxxx.x..xxxxxxxx. 20
9- 10 155Гіловянц ЯрославКіняр Валерія.xxx...xx...xxx.x.x....x.xxxxxxxx 19
9- 10 235Полубень АртемТімченко Анастасія.x.xx.xxx...x.xxxx.x.x..x.xxx.x.x 19
11 202Бабак ДенисГорбенко Алінаx.xx.xxxxxx....xx..x.xx..x....xxx 18
12- 14 111Кашеєв ОлександрЄвдокимова Маріяxx.xxxx...xx..x..xx...x..x..xxx.x 17
12- 14 998Ткачук АндрійПолюхович Діана..xx.x.xxxx.xxx..xx.xx..x..x....x 17
12- 14 933Gnasenco LiviuBurlacu Iuliana.xxxx....xxxxxxxx..xxx.x.x....... 17
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
15- 16 966Ласінський ІлляБурдейна Валеріяx....xxx.xx.x..xx.xxx..x.....x.xx 16
15- 16 688Пентелейчук ПавлоПіскарьова Поліна..x..x.xxx...x.xx.x.x.xxxx...x.x. 16
17- 19 982Щепетков МаксимСтахняк Анастасия.xx.x..x.xxxxx...x..x..xx........ 13
17- 19 729Булгаков ДмитроБулгакова Ксеніяxx.......xxxxxxx..x...x....x...x. 13
17- 19 92Солошенко ВолодимирГаламай Єкатеринаxx......x.xx...x...xx..x.x..x.xx. 13
20 981Чупров МаксимБондар Анастасія..x.xxx...............x.xxx.xx... 10
21 226Григоренко БрониславГригоренко Анастасія...xx.x.........xx....xx...xx.... 9
22- 24 741Бурий НесторКозловська Ірина....x.x...x......x...x......x...x 7
22- 24 197Гуйван ДаніельМіхальцова Єлизаветаx...x..x.........x.......x...x..x 7
22- 24 683Нестеренко МаксимНестеренко Варвара....x.........xx...x......x..xx.. 7
25- 26 899Бірюк ОлександрЦибрій Єлизавета.....x.....x.......x.x..........x 5
25- 26 250Ігнатов МаксимЗадирака Даріяx.....x....x..........x...x...... 5

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 F

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 684Запаранюк ВладиславТимчук Ана-Маріяxxx...x.xxxxxx.xxx.xx.xxxx.xxxxx. 24
2- 3 980Яковишин МаксимМихайловська Анастасіяxx..xxx.xx.xxxx..xx.x.xx.xxxxxxx. 23
2- 3 961Андруневчин АрсенСоломчак Мартаxx.xxx.x.x.x.xxxx.xxx.xxx.xxx.xx. 23
4 734Cojocari SebastianTaran Dariaxxxx.xx..xxxxx.xxx..x.xxxx.xx..x. 22
5 713Дронов ДаниилГадараг Марияx.x.xx.xxx...xxxx...xxx.xxxxxx.x. 21
6 942Zgardan OvidiuProcopi Loredana.xxxxx.xx.x.x..x.xxxxx.x..xx...xx 20
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
7 111Кашеєв ОлександрЄвдокимова Маріяx..x..xx...x..x.x.x..xxx.x...x..x 14
8- 10 224Пацаранюк МаксимГлинська Анастасія.xx.......xx.....xx..x..x.......x 9
8- 10 202Бабак ДенисГорбенко Аліна...x.x..xxx.....x....x........x.x 9
8- 10 933Gnasenco LiviuBurlacu Iuliana....x..x..x...xx...x.x....x.....x 9
11 273Шимків МихайлоРева Васіліса..xx..x.x.........x......x...xx.. 8
12- 13 155Гіловянц ЯрославКіняр Валерія.......x....xx.....x.........xx.x 7
12- 13 235Полубень АртемТімченко Анастасія....x.x.......x..x.x......x.x.... 7
14 998Ткачук АндрійПолюхович Діана............x...........x........ 2

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChJВсього
1 734Cojocari SebastianTaran Daria2.01.01.04.0
2 961Андруневчин АрсенСоломчак Марта3.02.02.07.0
3 684Запаранюк ВладиславТимчук Ана-Марія1.03.04.08.0
4 980Яковишин МаксимМихайловська Анастасія4.05.03.012.0
5 713Дронов ДаниилГадараг Мария6.04.05.015.0
6 942Zgardan OvidiuProcopi Loredana5.06.06.017.0

 

Танок: /Sb/ Самба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
68462113612113-7----1.0
73421226526642-6----2.0
96113435164435---8(23)--3.0
98034644431256---8(25)--4.0
94255351345361---6(15)--5.0
71346562253524---6(17)--6.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
73423124216642-6----1.0
96112336151235--8---2.0
68451245334124--6---3.0
71336561443513---7--4.0
98044653622366---6--5.0
94265412565451----9-6.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
73411214426241-7----1.0
96134325233135--8---2.0
98023661611356--6---3.0
68452156344413---8--4.0
71345543152624---7--5.0
94266432565562----7-6.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Page generated by programm "Tournament" v.11.5
©1996-2016 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Licence: Щучинский Владимир * (067) 1-590-590