Ukrainian Open Championships - 2017

25-26 листопада 2017 р.Kyiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

1 день (1 вiддiлення) / 25.11.17 9:30 /

 

Категорiя:
Програма:
Juvenile 1 E /2008 р.н. ( 9 рокiв)/
Стандартна
Всього пар:
клубiв:
мiст:
28
22
12
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
фiналу  
1202Бабак ДенисГорбенко АлінаКропивницькийКонваліяСпінул Ігор
2729Булгаков ДмитроБулгакова КсеніяОдесаПрестижРечицька Ольга
3942Zgardan OvidiuProcopi LoredanaМолдоваГлоріяHudorojcov Ciolacu
4104Тичук МатвiйГречаник ЄлизаветаЖитомирГолден СтарсРадіонов Артем
5224Пацаранюк МаксимГлинська АнастасіяЧернівціГрандДаньков Сергій
692Солошенко ВолодимирГаламай ЄкатеринаКиївДанс-АртКозачук Алла
1/2 F  
7- 9273Шимків МихайлоРева ВасілісаКиївЛіга-А КиївФедотова Яна
Федотов Максим
7- 9713Дронов ДаниилГадараг МарияОдесаЛіліяФедотова Лілія
7- 9734Cojocari SebastianTaran DariaMoldova  
10684Запаранюк ВладиславТимчук Ана-МаріяЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
11982Щепетков МаксимСтахняк АнастасияДніпроГармоніяМартишенко Олена
12980Яковишин МаксимМихайловська АнастасіяЖитомирКристалКравчук Юлія
1/4 F  
13961Андруневчин АрсенСоломчак МартаДрогобичЛібертангоМетик Мар'яна
14998Ткачук АндрійПолюхович ДіанаРівнеАстраЗаваліна Юлія
15966Ласінський ІлляБурдейна ВалеріяОдесаМегаДансКравчук Сергій
1628Галаев МихайлоІвчук НадіяОдесаЕліт ДансКравченко Оксана
17- 18235Полубень АртемТімченко АнастасіяКиївDancetime 
17- 18933Gnasenco LiviuBurlacu IulianaМолдоваГлоріяMaximova Cosman
19- 20111Кашеєв ОлександрЄвдокимова МаріяКиївФантомКовальов Станіслав
Сальков Максим
19- 20197Гуйван ДаніельМіхальцова ЄлизаветаКропивницькийКонваліяСпінул Ігор
21- 2213Підвербецький ЯрославХитрих ДарьяЧернівціФеніксГородинська Анастасія
21- 22155Гіловянц ЯрославКіняр ВалеріяКиївЛіга-А КиївФедотова Яна
Федотов Максим
23- 24741Бурий НесторКозловська ІринаЛьвівТалісманЗагребіна Анна
23- 24899Бірюк ОлександрЦибрій ЄлизаветаХмельницькийКрокВедіщев Андрій
1/8 F  
25981Чупров МаксимБондар АнастасіяЖитомирКристалКравчук Юлія
2611Поздняков ОлексійГнатюк ЮліанаЧернівціФеніксГородинська Анастасія
27226Григоренко БрониславГригоренко АнастасіяЧернівціГрандДаньков Сергій
2863Кособуцький ДенисПанкратова АннаКиївСлавутич-СтарСоветченко Світлана
Головний суддя:Bazela Dmytro (Kyiv), Bigas Oleksandr (Donetsk)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/8 F

Суддi, які обслуговують тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Cosman Ivan (Moldova) 1. (SW) Повiльний вальс
2. (B) Єгоров Дмитро (Київ) 2. (T) Танго
3. (C) Богданова Тетяна (Чернівці) 3. (Q) Квiкстеп
4. (D) Данканич Мирослава (Ужгород) 
5. (E) Дибань Людмила (Київ) 
6. (F) Крижановський Юрій (Миколаїв) 
7. (G) Метик Мар'яна (Дрогобич) 
8. (H) Рижикова Анна (Южноукраїнськ) 
9. (I) Салямон Віталій (Ірпінь) 
10. (J) Турків Андрій (Львів) 
11. (K) Широковський Клим (Харків) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT Q Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1- 4 202Бабак ДенисГорбенко Алінаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 33
1- 4 942Zgardan OvidiuProcopi Loredanaxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 33
1- 4 684Запаранюк ВладиславТимчук Ана-Маріяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 33
1- 4 224Пацаранюк МаксимГлинська Анастасіяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 33
5- 7 92Солошенко ВолодимирГаламай Єкатеринаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. 32
5- 7 734Cojocari SebastianTaran Dariaxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 32
5- 7 273Шимків МихайлоРева Васілісаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxx 32
8- 13 729Булгаков ДмитроБулгакова Ксеніяxxxxxxxxxx.xxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxx 31
8- 13 197Гуйван ДаніельМіхальцова Єлизаветаxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxx.xxxxx 31
8- 13 713Дронов ДаниилГадараг Марияxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxx.xxxxxxxxxxx 31
8- 13 235Полубень АртемТімченко Анастасіяxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxx 31
8- 13 155Гіловянц ЯрославКіняр Валеріяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxx.xxxx 31
8- 13 966Ласінський ІлляБурдейна Валеріяxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxx.xxxxxxxxx 31
14- 15 998Ткачук АндрійПолюхович Діанаxxxxxxxxxxxxx.x.xx.xxxxxxxxxxxxxx 30
14- 15 28Галаев МихайлоІвчук Надіяxxxxx.xx.x.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 30
16- 18 982Щепетков МаксимСтахняк Анастасияx.xxxx.xxxxxxxxxx.xx.xxxxxxxxxxxx 29
16- 18 961Андруневчин АрсенСоломчак Мартаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxx.xxx.. 29
16- 18 104Тичук МатвiйГречаник Єлизаветаxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxx.xx.xxxxxxx. 29
19- 20 13Підвербецький ЯрославХитрих Дарья.x.xxxxxxx.xxxxxxxxx.xxx..xxxxxxx 27
19- 20 111Кашеєв ОлександрЄвдокимова Маріяxxx.xxxxxxx.xxxxxxxxxx..xxxx.x.xx 27
21- 22 741Бурий НесторКозловська Іринаx.xx.xxxxxxx.x..xxxx.xx.xxxxxxxxx 26
21- 22 899Бірюк ОлександрЦибрій Єлизаветаxxxxx.xxxxxxxxx.x.x.xxxxxx.x..xxx 26
23 980Яковишин МаксимМихайловська Анастасіяxxxxxxxx.xx.xx.xxxx.xxxxx..xx..xx 25
24 933Gnasenco LiviuBurlacu Iulianax.xxxx...xxx.x..x.xxxxxxxxxx.xxxx 24
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
25 981Чупров МаксимБондар Анастасіяx..x.xx.xxxxx.xx.x.xxxxx...xxxxxx 23
26 11Поздняков ОлексійГнатюк Юліана.xx.xx..x.x..xxxxx.xxx.xxxx.x...x 20
27 226Григоренко БрониславГригоренко Анастасія.xx....xx.x.x.xx.xxxxx.xxxx.x.x.. 19
28 63Кособуцький ДенисПанкратова Анна.x.x..x....x...xxx...xx...xxxx..x 14

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 F

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT Q Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 202Бабак ДенисГорбенко Алінаxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxx 32
2 734Cojocari SebastianTaran Dariaxxxxx.xx.xxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxx. 29
3 942Zgardan OvidiuProcopi Loredanaxxx...xxxxxxxx.xxxxxxxxxx.xxxxxxx 28
4 273Шимків МихайлоРева Васілісаx..xxx..xxxx.xx.xx.xxxxxxxxx..xxx 24
5- 8 684Запаранюк ВладиславТимчук Ана-Маріяxxxxx.x..xxx.xxxx.xxx.xxxxx....x. 22
5- 8 92Солошенко ВолодимирГаламай Єкатерина.xx....xxx.xxxxx.xxxxxxx...xx.xxx 22
5- 8 713Дронов ДаниилГадараг Марияxxxxxx.xx..xx.x..xxxx.xxxx.xx.x.. 22
5- 8 104Тичук МатвiйГречаник Єлизавета.....xxxxx.x.xxxxxxxx...xxxxxxxx. 22
9 729Булгаков ДмитроБулгакова Ксеніяxxx.x.xxxx.xx...xxxxx..xxx..xxx.. 21
10 224Пацаранюк МаксимГлинська Анастасіяxxx.xxxx.xx.xx.xx.x..x..x.x.xx..x 20
11 982Щепетков МаксимСтахняк Анастасия..x.xx.xxx...xxx...xx..xx.xx.xx.x 18
12 980Яковишин МаксимМихайловська Анастасіяxx.xxxx.x...x..x..xx..xx..xx.xx.. 17
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
13 961Андруневчин АрсенСоломчак Марта.x.x.xx.x...xxxx.xxx...x.x..x.x.. 16
14 998Ткачук АндрійПолюхович Діана.x.x.xx.x.x........x..x.xx.xxx.xx 15
15 966Ласінський ІлляБурдейна Валеріяx..xx.....xx.xx.xx..xx.....x...xx 14
16 28Галаев МихайлоІвчук Надія.......xx..x........xxx....xxxxxx 12
17- 18 235Полубень АртемТімченко Анастасія..xx.x......xx.xxx......xxx...... 11
17- 18 933Gnasenco LiviuBurlacu Iulianax.x.xx....xx....x....xx...x.....x 11
19- 20 197Гуйван ДаніельМіхальцова Єлизаветаxxx...x........x......xx..xx..... 9
19- 20 111Кашеєв ОлександрЄвдокимова Марія.....x.x.xx.x.x..xx..x........... 9
21- 22 155Гіловянц ЯрославКіняр Валерія......xx.x......x........x...x.x. 7
21- 22 13Підвербецький ЯрославХитрих Дарья....x.....x.x........x......xx..x 7
23- 24 741Бурий НесторКозловська Ірина...x..........x..........x.....x. 4
23- 24 899Бірюк ОлександрЦибрій Єлизавета...x......x..........x..........x 4

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 F

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT Q Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 202Бабак ДенисГорбенко Алінаxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xx 31
2 942Zgardan OvidiuProcopi Loredanaxx...xxx..xxxxxxx.xxxxxxx..x.xx.x 23
3- 4 104Тичук МатвiйГречаник Єлизавета.xxxxx..xx..xxx.xxxxx..x.xxxx.xx. 22
3- 4 729Булгаков ДмитроБулгакова Ксеніяxxxx.xxxx.xxxxx.x.xx..xx.....xxxx 22
5 224Пацаранюк МаксимГлинська Анастасія..x.xxxxxxx..x.x.xx..x..xxxxxx..x 20
6 92Солошенко ВолодимирГаламай Єкатеринаx.x..xx.xx..x..x.x..x...xxx.xx.x. 16
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
7- 9 734Cojocari SebastianTaran Dariax...x..x..xx..xx..xx.xxx.....x..x 14
7- 9 273Шимків МихайлоРева Васіліса...x.....x.x..x.xx..x.x.xx.xx.xx. 14
7- 9 713Дронов ДаниилГадараг Мария.x.x..xxx...x....x.x.xxx....x.x.x 14
10 684Запаранюк ВладиславТимчук Ана-Маріяx.x.x....x...x.x....x...x.x....x. 10
11 982Щепетков МаксимСтахняк Анастасия....x...x.xx.........x...xxx..x.. 9
12 980Яковишин МаксимМихайловська Анастасія.x.x............x................ 3

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWTQВсього
1 202Бабак ДенисГорбенко Аліна1.01.01.03.0
2 729Булгаков ДмитроБулгакова Ксенія2.03.03.08.0
3 942Zgardan OvidiuProcopi Loredana4.02.04.010.0
4 104Тичук МатвiйГречаник Єлизавета3.04.05.012.0
5 224Пацаранюк МаксимГлинська Анастасія5.05.02.012.0
6 92Солошенко ВолодимирГаламай Єкатерина6.06.06.018.0

 

Танок: /SW/ Повiльний вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
202111111112419-----1.0
72932225362434--7---2.0
10453633245125--6---3.0
94225464634352---7--4.0
22464352553563----9-5.0
9246546426616----6-6.0

 

Танок: /T / Танго

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
202221113112416-----1.0
94213252622462-6----2.0
72931425553134--6---3.0
10446634145315---7--4.0
22465363264553----8-5.0
9254546436626----7-6.0

 

Танок: /Q / Квiкстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
202121211113517-----1.0
22466352233443--6---2.0
72931414454134---10--3.0
94224265542562---6--4.0
10445643665225----8-5.0
9253536326616----7-6.0

 

Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)

ПараSWT Q Всього11-21-31-41-51-6Мiсце
Розподiлення з 4 по 5 мiсце
2245.05.02.0 12.0---1(2.0)--5
1043.04.05.0 12.0---2(7.0)--4

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Page generated by programm "Tournament" v.11.5
©1996-2016 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Licence: Щучинский Владимир * (067) 1-590-590