Ukrainian Open Championships - 2017

25-26 листопада 2017 р.Kyiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

1 день (1 вiддiлення) / 25.11.17 9:30 /

 

Категорiя:
Програма:
Juvenile 2 Е /2006 р.н. (11 рокiв)/
Стандартна
Всього пар:
клубiв:
мiст:
44
30
18
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
фiналу  
1956Сорокін ЛевРижикова ОринаКиївЧемпіонГритчак Дмитро
2717Федотов ВладиславФедотова АлінаОдесаЛіліяФедотова Лілія
3995Ненька ЯрославТонкіх АріанаХарківТС Олександри ШироковськоїШироковський Клим
Широковська Олександра
4230Кузьоний МаксимДойнікова СофіяОдесаФемідаАртамонов Денис
Крівенко Анна
5970Крычун РоманСедюк ЕкатеринаБориспільДіамантРуденко Инесса
625Мельник ДенисБабіч КамілаОдесаЕліт ДансКравченко Оксана
7221Підлісний АндрійРеменюк ВалеріяСлавутичСлавутич-СтарКирієнко Дмитро
Красківська Юлія
1/2 F  
8714Душак ІлляГонимович АнісіяОдесаЛіліяФедотова Лілія
9711Сорощук IванМайковська ОльгаЧернівціГармоніяБогданова Тетяна
10935Данчук АнтонЛевчук АннаЖитомирДанс ЛайфСавицька Ольга
11988Черненко ЕдуардПодолян АнастасіяЗапоріжжяЛідерГончаров Денис
Гончарова Олена
12231Дойніков АртемСапко АнастасіяОдесаФемідаАртамонов Денис
Кривенко Анна
13685Носей ІванМолдован ЮліяЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
1/4 F  
1429Парфенюк ЄгорШапошник МаріяКиївРеверансКравчук Оксана
Федчишина Анастасія
15692Чубей АртемБєлякова ЄлизаветаЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
16- 1793Костюк ИльяЗубрицька АннаКиївДанс-АртКозачук Алла
16- 17969Гребенченко КириллХарьковська КатяДніпроГармоніяБабій Андрій
18277Бичик ВадимКовальчук Руслана-МаріяСамбірФантазіяЛенець Руслан
Дмитришин Віта
19985Кондратюк ОлександрДмитришин АнтонінаХмельницькийКрокЧолан Георгій
Чолан Оксана
20948Гойдич ЕгорКосогова ОлександраВознесенськРенесансСолодовніченко Ігор
21- 22965Котенко ЄвгенійМашкевич ВіолеттаОдесаМегаДансКравчук Сергій
21- 22972Яновский ЕгорБлагодыр ТаяБориспільДіамантРуденко Инесса
23984Васін ВладиславГулецька АнастасіяДніпроГармоніяМартишенко Олена
24989Ільченко ДмитроСахань АлінаЗапоріжжяЛідерГончаров Денис
Гончарова Олена
25990Шестяєв ЗахарІльїна МаргаритаКиївДанс-АртЧерниш Артем
Черниш Катерина
1/8 F  
26265Заболотний НесторУсенко ВікторіяЛьвівФокстротПоливка Андрій
Явдошик Алла
27- 3224Олійник КостянтинПолянская АннаОдесаЕліт ДансКравченко Оксана
27- 32225Вакарчук ЄвгенМацарюк АнастасіяЧернівціГрандДаньков Сергій
27- 32686Бабинський МаксимРоманчишина МаріяЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
27- 32739Рудих МакарСамойленко АлінаЮжноукраїнськНатхненняСамчинська Людмила
27- 32938Охман НікітаКозлова ВалеріяЖитомирДанс ЛайфСавицька Ольга
27- 32997Криловець НазарійСтасюк ВеронікаРівнеАстраЗаваліна Юлія
33960Фігель РоманАндрієвська ДаріяДрогобичЛібертангоМетик Мар'яна
34- 35971Руденко ПавелШевченко ДарьяБориспільДіамантРуденко Инесса
34- 35991Андросович ОлександрХаменушко КатеринаКиївДанс-АртЧерниш Артем
Черниш Катерина
36967Яремчук КірілОстапчук-Назарчук ВладиславаЖитомирЕстетВисоцький Олександр
37- 38740Бойко ІванГузема ВеронікаЧернігівНікаЗагоруйко Олексій
37- 38968Меренич ОлександрЮрічко АлінаУжгородГлоріяДанканич Мирослава
3912Воєвідко АндрійБурдейна СофіяЧернівціФеніксГородинська Анастасія
40- 41669Смалько АндрійЧала АнастасіяКиївМіфДибань Альона
40- 41964Івліков МаксимПопова ДаріяОдесаМегаДансКравчук Сергій
423Степаненко ВікторДмитренко АлександраКиївАматор-спорт-дансКеба Алла Та Мирослав
Тищенко Олексій
43949Плакущий МаксимБуглакова ІринаВознесенськРенесансСолодовніченко Ігор
44978Сіманов ЄвгенійВеличко ВікторіяЖитомирКристалКравчук Юлія
Нагорський Павло
Головний суддя:Bazela Dmytro (Kyiv), Bigas Oleksandr (Donetsk)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/8 F

Суддi, які обслуговують тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Hudorojcov Aleksandr (Молдова) 1. (SW) Повiльний вальс
2. (B) Артамонов Денис (Одеса) 2. (T) Танго
3. (C) Висоцький Олександр (Житомир) 3. (Q) Квiкстеп
4. (D) Гафонов Артем (Київ) 
5. (E) Дибань Олена (Київ) 
6. (F) Кирієнко Дмитро (Житомир) 
7. (G) Ковальов Станіслав (Київ) 
8. (H) Литвиненко Вадим (Київ) 
9. (I) Підченко Віталій (Київ) 
10. (J) Савич Ігор (Львів) 
11. (K) Федотов Максим (Київ) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT Q Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1- 3 29Парфенюк ЄгорШапошник Маріяxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxx. 31
1- 3 969Гребенченко КириллХарьковська Катяxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxx 31
1- 3 970Крычун РоманСедюк Екатеринаxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxx.xxxxxxxxxx 31
4- 5 25Мельник ДенисБабіч Камілаxxxxxxxxx.xxx.xxxxxxxx.x.xxxxxxxx 29
4- 5 717Федотов ВладиславФедотова Алінаxxxxxxxxxx.xxxx.xxxxxxxx.xxxx.xxx 29
6- 7 985Кондратюк ОлександрДмитришин Антонінаxxxxxxxxx.xxx.xxxxxxx.xxxxxxx..xx 28
6- 7 277Бичик ВадимКовальчук Руслана-Маріяxx.xxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxx..xx. 28
8- 9 230Кузьоний МаксимДойнікова Софія.xx.x.xxx.xxxxxx..xxxxxxxxxxxxxxx 27
8- 9 956Сорокін ЛевРижикова Оринаxx.x.x.xxxxxxx..x.xxxxxxxxxxxxxxx 27
10- 13 988Черненко ЕдуардПодолян Анастасіяxx..xxxxxxxxxxxxxx.xx.xxxx..xx.x. 25
10- 13 93Костюк ИльяЗубрицька Аннаxxxxxx.xxxx.xxxxx..x.x.xxx.xxxx.x 25
10- 13 231Дойніков АртемСапко Анастасіяxx..x.xxxxxxxxxx.x.xxxxx.xx.xxxx. 25
10- 13 711Сорощук IванМайковська Ольгаxxx.xxxxx...xxxx..xx.xxxxxx.xxxxx 25
14- 16 714Душак ІлляГонимович Анісіяxxxxxxxxxx.xx.x..xxxxx.xx..x..xxx 24
14- 16 935Данчук АнтонЛевчук Аннаxxxxxxxx.x.x..xxx.xxx.x.xx..xxxxx 24
14- 16 221Підлісний АндрійРеменюк Валеріяx.xx.x..xxxxxx.xx.xx..x.xxxxxxxxx 24
17 972Яновский ЕгорБлагодыр Таяxxxxxxx.xxx..xx..x.xx.xxx..xxx.xx 23
18 995Ненька ЯрославТонкіх Аріанаx.xx....xxxxxxxx.xxxx.xxx.xx..xx. 22
19- 20 984Васін ВладиславГулецька Анастасіяx.xx.xxx.xx.xxxx.xxx.xxxx.x.....x 21
19- 20 692Чубей АртемБєлякова Єлизавета.xxx..xx.xx..xxx.xx.xxx.x.xx.xx.x 21
21 989Ільченко ДмитроСахань Аліна.x.x...x.xxxx.xxxxx.x..x.x..xxxxx 20
22- 23 685Носей ІванМолдован Юлія.xxxxxx....xx..xxxx.xx.x...xx..xx 19
22- 23 965Котенко ЄвгенійМашкевич Віолетта..x.xxx.xxxx.x.xxxxxxx.x.....xx.. 19
24- 25 948Гойдич ЕгорКосогова Олександра..xxxxxxx.....xx.x...xx....xxx.xx 17
24- 25 990Шестяєв ЗахарІльїна Маргаритаx.xxxx.xxxxx..xx..xx.x....x...x.. 17
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
26 265Заболотний НесторУсенко Вікторія..x.x.x..x...x..xx.x...xxxxxx.xx. 16
27- 32 24Олійник КостянтинПолянская Анна.x..x...xx..x.......x..xxxxx.xx.x 14
27- 32 997Криловець НазарійСтасюк Веронікаxx.x.....x....x..xxx..x.x..xx.xx. 14
27- 32 938Охман НікітаКозлова Валерія.x....xxxxx.x.x.xx....x..xx.x.... 14
27- 32 686Бабинський МаксимРоманчишина Маріяx.....xxx.......xx..xxx.xx.x.x.x. 14
27- 32 225Вакарчук ЄвгенМацарюк Анастасія..........xx.xxxx.x...xx.xxxx...x 14
27- 32 739Рудих МакарСамойленко Аліна.x.xx.x...x.xx.x..xx.....xx..x..x 14
33 960Фігель РоманАндрієвська Даріяx....x.x.xxx..x...x.xx........xxx 13
34- 35 991Андросович ОлександрХаменушко Катерина.....x.....xxx..x.......x.xxxx..x 11
34- 35 971Руденко ПавелШевченко Дарьяx.....x.x..xx..x.....xx.x....x..x 11
36 967Яремчук КірілОстапчук-Назарчук Владислава..x........x.x...x..xxxxx........ 9
37- 38 740Бойко ІванГузема Вероніка..x..x..........xx.......xxx..... 7
37- 38 968Меренич ОлександрЮрічко Аліна...x.x........x.x.....x..x..x.... 7
39 12Воєвідко АндрійБурдейна Софіяx..xx.....x.........xx........... 6
40- 41 669Смалько АндрійЧала Анастасія....x........x.xx.........x...... 5
40- 41 964Івліков МаксимПопова Дарія.x..x........x..x............x... 5
42 3Степаненко ВікторДмитренко Александра.......x.............x......xx... 4
43 949Плакущий МаксимБуглакова Ірина..x...........................x.. 2
44 978Сіманов ЄвгенійВеличко Вікторія................................. 0

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 F

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT Q Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 717Федотов ВладиславФедотова Алінаxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxx.xxxx.xxx 30
2- 3 970Крычун РоманСедюк Екатеринаxx..xxxxxxxxx.xxxxx.xxxx.xxxxxx.. 26
2- 3 25Мельник ДенисБабіч Камілаxxxx..xx.xxxxxx.xxx..xxxxxxx.xxxx 26
4 221Підлісний АндрійРеменюк Валеріяx.xxxxxx.xxxxxx.xxxx.xxxx.xx.x..x 25
5- 6 230Кузьоний МаксимДойнікова Софія.xxxx...x.xxx..xxx.xxxxxxxx.xxxxx 24
5- 6 956Сорокін ЛевРижикова Оринаxxxx.x.x...xxxx.xx.xx.xxxx.xxxxxx 24
7 935Данчук АнтонЛевчук Анна.xx.x.xxxxxxxxxx..xxxx..xx..x.x.x 22
8 711Сорощук IванМайковська Ольга.xx.xxxxxx..xx.xx..x..xxx.xx.x.x. 20
9- 10 988Черненко ЕдуардПодолян Анастасіяxxx.xxxxxxxx....x..xx.xx....x.xx. 19
9- 10 231Дойніков АртемСапко Анастасіяxx..xxxxx...x.xx..xxxx.x.xx.xx... 19
11- 13 714Душак ІлляГонимович Анісіяxxx...xxx.x.xxx..xxx...x.x.xx.x.. 18
11- 13 995Ненька ЯрославТонкіх Аріанаx.x.....xx.x.x.x...xxxx.xxx..xxxx 18
11- 13 685Носей ІванМолдован Юліяx..x.x.....x.xxxx.x.xxx.x.xxx.xx. 18
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
14 29Парфенюк ЄгорШапошник Марія...xx...xxxx..xx.x.x.x..x.x.xxx.x 17
15 692Чубей АртемБєлякова Єлизавета....x.xx.x.....xxxx.xx..xxx.x..xx 16
16- 17 969Гребенченко КириллХарьковська Катя...x.x..xxx..xx..xx.x.x....x.x.xx 15
16- 17 93Костюк ИльяЗубрицька Анна..xx.x.x..x.xxxx.x.x.x...x.x....x 15
18 277Бичик ВадимКовальчук Руслана-Маріяx...x...xx.....x..x.x...xxxx.xxx. 14
19 985Кондратюк ОлександрДмитришин Антонінаxxxx.xx....x....x.....x.x...x..x. 12
20 948Гойдич ЕгорКосогова Олександра...x.xxxx.x.....x.xx......xx..... 11
21- 22 972Яновский ЕгорБлагодыр Тая.x...xx..x..x....x....xx....x.x.. 10
21- 22 965Котенко ЄвгенійМашкевич Віолетта..........xx.x....x..x.x.x.x.x..x 10
23 984Васін ВладиславГулецька Анастасія...x.........xx.x.......x....x.xx 8
24 989Ільченко ДмитроСахань Алінаxx..x.......x....x..x..x......... 7
25 990Шестяєв ЗахарІльїна Маргарита..xxx........x.x................. 5

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 F

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT Q Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 717Федотов ВладиславФедотова Алінаxxxxxxxxx.xxx.xxxxxx.xxxxxxxxxx.x 29
2 230Кузьоний МаксимДойнікова Софія.x.xx.x.xx..xxxxxx.xxxxxxxx.xxxxx 25
3 970Крычун РоманСедюк Екатеринаx.x.xxxxxxxxx..xxxxx.xx...xxxx.xx 24
4 956Сорокін ЛевРижикова Оринаxx....xx.xxxxxx....xxxxxxx.x..xxx 21
5- 6 25Мельник ДенисБабіч Камілаxxxxxx.x..x.xxxx..x..x.x.x..xx.x. 19
5- 6 995Ненька ЯрославТонкіх Аріанаx.x.xx..xx.x.x.x...xx.x.xxxx..xxx 19
7 221Підлісний АндрійРеменюк Валерія..xx.x.xx.x...x.xxxx.x..x.xxxx.x. 18
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
8 714Душак ІлляГонимович Анісіяxx.x..x.x.xxx.x..xx....x.x.x.x.x. 16
9 711Сорощук IванМайковська Ольга.xx.xxxx.x...x.xx...x...x...xxx.. 15
10 935Данчук АнтонЛевчук Анна..xxx.....x..x.xx.x..x.xx.x...x.x 14
11 988Черненко ЕдуардПодолян Анастасіяx.......xx......xxxxx.x...x.x.x.. 12
12 231Дойніков АртемСапко Анастасія.x...xx....xx....x..x..x...x....x 10
13 685Носей ІванМолдован Юлія...x...x.x.x.xx.....x.x..x....... 9

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWTQВсього
1 956Сорокін ЛевРижикова Орина3.01.01.05.0
2 717Федотов ВладиславФедотова Аліна1.03.02.06.0
3 995Ненька ЯрославТонкіх Аріана2.04.03.09.0
4 230Кузьоний МаксимДойнікова Софія4.02.04.010.0
5 970Крычун РоманСедюк Екатерина5.05.05.015.0
6 25Мельник ДенисБабіч Каміла6.06.06.018.0
7 221Підлісний АндрійРеменюк Валерія7.07.07.021.0

 

Танок: /SW/ Повiльний вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
71763513562241--6(12)----1.0
99547251345333--6(15)----2.0
95624637753412---7---3.0
23071374617126---6(12)---4.0
97015762231654---6(13)---5.0
2552445474567----8--6.0
22136126126775----6--7.0

 

Танок: /T / Танго

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
95624627732331--7----1.0
23051431617215--6(9)----2.0
71762714326142--6(11)----3.0
99537142574423---8---4.0
97015573463654----8--5.0
2573256251577----7--6.0
22146365145766----6--7.0

 

Танок: /Q / Квiкстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
95614127322311-7-----1.0
71773712466132--6(12)----2.0
99537543274223--6(15)----3.0
23061334715644---7---4.0
97025671543755----8--5.0
2552456631467----7--6.0
22146265157576----6--7.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Page generated by programm "Tournament" v.11.5
©1996-2016 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Licence: Щучинский Владимир * (067) 1-590-590