Ukrainian Open Championships - 2017

25-26 листопада 2017 р.Kyiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

1 день (2 вiддiлення) / 25.11.17 13:00 /

 

Категорiя:
Програма:
Juvenile 1+2 D /2006 р.н. (11 рокiв)/
Латино-американська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
33
23
15
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
фiналу  
1210Єрьоменко ДанилоУсатенко ОльгаКропивницькийКонваліяСпінул Ігор
2911Бойко МаксимКопач АнастасіяЛьвівТалісманЗагребіна Анна
3945Чернокунь Дем'янМуж СоломіяЛьвівЕстетМуж Богдан
4975Овчаренко АнтонКрасножон ВарвараКиївЮрісСенченко Тетяна
5735Gore StefanBirliba AlexandrinaМолдоваГлорія 
6200Бударецький ГлібХурсова АнастасіяКропивницькийКонваліяСпінул Ігор
1/2 F  
7712Акимов ДанилТерещенко АнастасiяОдесаСлаваМаринеску Вячеслав
Стародубська Олена
8272Шимків ОлексійКім МаріяКиївЛіга-А КиївФедотова Яна
Федотов Максим
9986Данилевський ДенисПавлюк ЯнаХмельницькийКрокЧолан Георгій
Чолан Оксана
10- 11315Герман ЯрославКостюк АнастасіяЧернігівНікаЗагоруйко Олексій
10- 11937Луценко ТарасНечипорук КатеринаЖитомирДанс ЛайфСавицька Ольга
1227Іванов ДмитроРадчук АнастасiяОдесаЕліт ДансКравченко Оксана
13950Prokopovicius EgidijusKucauskaite SauleLithuaniaAlemanda 
1/4 F  
14- 1569Тананаєв ІлляМуштаєва ДаринаІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
14- 15208Григоренко КирилоЛеонова ВікторіяКропивницькийКонваліяСпінул Ігор
16- 18218Холявчук АртемМеленівська МаріяКоростеньМріяНіколайчук Володимир
16- 18713Дронов ДаниилГадараг МарияОдесаЛіліяФедотова Лілія
16- 18963Рябой МихайлоДавидюк АнастасіяОдесаМегаДансКравчук Сергій
19692Чубей АртемБєлякова ЄлизаветаЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
20685Носей ІванМолдован ЮліяЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
21- 22717Федотов ВладиславФедотова АлінаОдесаЛіліяФедотова Лілія
21- 22935Данчук АнтонЛевчук АннаЖитомирДанс ЛайфСавицька Ольга
23- 24714Душак ІлляГонимович АнісіяОдесаЛіліяФедотова Лілія
23- 24747Мосієнко КирилоМедвежинська МаріяЛьвівШкола СавичаСавич Ігор
25234Буренко МаркДичук АнастасіяКиївЛіга-А КиївФедотова Яна
Федотов Максим
1/8 F  
26943Шукатка АндрійРожкова ЗлатаЛьвівЕстетМуж Богдан
27- 28230Кузьоний МаксимДойнікова СофіяОдесаФемідаАртамонов Денис
Крівенко Анна
27- 28283Шевчик СвятославПетрина ТетянаСамбірФантазіяЛенець Руслан
Дмитришин Віта
29221Підлісний АндрійРеменюк ВалеріяСлавутичСлавутич-СтарГритчак Дмитро
30- 31124Петрук МаксимРубашевська ЛіліяЧервоноградГлорія-ДансРадух Юрій
30- 31281Буняк ОлександрШуфан ЮліяСамбірФантазіяЛенець Руслан
Дмитришин Віта
32742Бурий НазарВарава МартаЛьвівТалісманЗагребіна Анна
33952Курносов СеменГерасимчук ОлександраЖитомирГалатеяГавриліна Людмила
Головний суддя:Bazela Dmytro (Kyiv), Bigas Oleksandr (Donetsk)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/8 F

Суддi, які обслуговують тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Cosman Ivan (Moldova) 1. (Sb) Самба
2. (B) Богданова Тетяна (Чернівці) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Данканич Мирослава (Ужгород) 3. (J) Джайв
4. (D) Дибань Олена (Київ) 
5. (E) Кравчук Сергій (Київ) 
6. (F) Литвиненко Вадим (Київ) 
7. (G) Салямон Віталій (Ірпінь) 
8. (H) Советченко Світлана (Київ) 
9. (I) Чолан Георгій (Хмельницький) 
10. (J) Явдошик Алла (Львів) 
11. (K) Кравченко Оксана (Одеса) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 200Бударецький ГлібХурсова Анастасіяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 33
2- 3 210Єрьоменко ДанилоУсатенко Ольгаxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxx 31
2- 3 975Овчаренко АнтонКрасножон Варвара.xxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxx 31
4- 6 218Холявчук АртемМеленівська Маріяxx.xxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxx.xxx 30
4- 6 712Акимов ДанилТерещенко Анастасiяx.xxxxxxxxxxxxx..xxxxxxxxxxxxxxxx 30
4- 6 945Чернокунь Дем'янМуж Соломіяxxxxxxxx.xxxxxxxxxx.xxxxxx.xxxxxx 30
7 735Gore StefanBirliba Alexandrinaxxxxxx..xx.xxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxx 29
8- 9 208Григоренко КирилоЛеонова Вікторіяxxxxxxx.xx.xxxx.xxxxx.xxx.xxxxxxx 28
8- 9 911Бойко МаксимКопач Анастасія.xxx.xxx.xxxxxx.xxxxxxxxxxxxxx.xx 28
10- 12 692Чубей АртемБєлякова Єлизавета.xxxxxxxx...xx.xxxx.xxxxxxxxxxxxx 27
10- 12 937Луценко ТарасНечипорук Катеринаxxxxxx...xxxxxxxxxx.xxxxx.xxxxx.x 27
10- 12 986Данилевський ДенисПавлюк Янаxxx.xxxxxxxxxxx.xx.xxxxx..x.xxxxx 27
13- 16 272Шимків ОлексійКім Маріяxxx.xx.xxx.xx.xxx.x.x.xxxxxxxxxxx 26
13- 16 315Герман ЯрославКостюк Анастасія.xxxxxxxxx..xxxxx.xxx.xx.xxxxxxx. 26
13- 16 685Носей ІванМолдован Юліяx.xxx.xxxxxx.xxx.x.x..xxxxxxxxxxx 26
13- 16 713Дронов ДаниилГадараг Марияx..x.xxxxxxxxxx.xxxxxxx.xxxx.x.xx 26
17- 18 935Данчук АнтонЛевчук Аннаxxxxx.xxxxxxx.xxxxxxxxxx.xx....x. 25
17- 18 950Prokopovicius EgidijusKucauskaite Saulexx.x.xxxxx.x..xx.xxxxxx.xxxxx.xxx 25
19 747Мосієнко КирилоМедвежинська Маріяxxxx.xx..xx.xxxxx....xxxxx.x.xxxx 23
20- 22 27Іванов ДмитроРадчук Анастасiя.x..xxxxxxxxx.x...x.xxxxxx...xxxx 22
20- 22 69Тананаєв ІлляМуштаєва Даринаxxx..xx.x..xxxxxxxxxx..xx.xxxx... 22
20- 22 963Рябой МихайлоДавидюк Анастасіяxxx.xx.xxxx..x.xx.x.xx.xx.xx.x.xx 22
23- 25 234Буренко МаркДичук Анастасія..xx.x.xxxx.xx.xxxxx..xxxxx.xx... 21
23- 25 714Душак ІлляГонимович Анісіяx.xxx..xx.xxx.xx...x.xx..xx.xxxxx 21
23- 25 717Федотов ВладиславФедотова Алінаx.xxx.xxx.xx.xxx.xxx.x..xx..xx..x 21
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
26 943Шукатка АндрійРожкова Златаx..xx..x.xxxxx..xx.xxx.x..xx.xxx. 20
27- 28 230Кузьоний МаксимДойнікова Софіяx.xx...xx.xx.xxxx..xxx..xxx.x...x 19
27- 28 283Шевчик СвятославПетрина Тетяна.x.xxxx...xx.x..x.xx.xx.xx.x..xxx 19
29 221Підлісний АндрійРеменюк Валерія.xx.x.xx..x..x.x.xx..x..x..xxxx.x 17
30- 31 124Петрук МаксимРубашевська Лілія....xxx..x.x...xxxxxxx..xxx.x.... 16
30- 31 281Буняк ОлександрШуфан Юліяxx.x..xxxx...xxxx..xx......x..xx. 16
32 742Бурий НазарВарава Мартаxx..xxx...x.x.xx.x...x.x...xx.x.. 15
33 952Курносов СеменГерасимчук Олександраxxx.....xxx.x....x.x..xx.x....x.. 13

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 F

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 210Єрьоменко ДанилоУсатенко Ольгаx.xxxxxxxxxx..xxxxxxxxx.xxxxxxxxx 29
2- 3 200Бударецький ГлібХурсова Анастасія.xxxxxxxxx..xxxxxxxxxx.xxxxxxxxx. 28
2- 3 911Бойко МаксимКопач Анастасія.xxxxx...xxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxx 28
4- 5 945Чернокунь Дем'янМуж Соломіяxxxx..xxxxx.xx.xxxxxxx.xxx.xxxxxx 27
4- 5 735Gore StefanBirliba Alexandrinaxxxxxxxx...xxxxxxxxxx.xxxxxxxxx.. 27
6 712Акимов ДанилТерещенко Анастасiяxxxx.xxxxxx.xx.x..xx.xx.x...xxxxx 23
7 272Шимків ОлексійКім Маріяx.x..x.xxx.xxxxxxx..x.xxx.xxx.x.x 22
8 950Prokopovicius EgidijusKucauskaite Saulexx.xxxxx...xx.xx..xx..xxxx..xxxx. 21
9 986Данилевський ДенисПавлюк Янаxx...xx.x.xxxx...x.x..x.x.xxxxx.x 19
10- 11 937Луценко ТарасНечипорук Катерина.x.xxxxxx..xx.xx.xx....x.xxx...x. 18
10- 11 315Герман ЯрославКостюк Анастасія.x.xx.xx.x.xx.xx..x...xx.xx.xxx.. 18
12- 13 975Овчаренко АнтонКрасножон Варвараx.x.x..xx.x...xxx.xx.xx...x.xxx.. 17
12- 13 27Іванов ДмитроРадчук Анастасiяx.xx.x.xxxxx..x...xxxxx.x.......x 17
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
14- 15 208Григоренко КирилоЛеонова Вікторія.xx.x...xx...x..x.xxx..xx..x..xx. 15
14- 15 69Тананаєв ІлляМуштаєва Дарина...xxxx...x...x.xx.x..xx.x.xx...x 15
16- 18 218Холявчук АртемМеленівська Марія..x.x.x..xx..x..xx..xx.....x...xx 13
16- 18 713Дронов ДаниилГадараг Марияx..x..x.x.x..x...x..xx...xx..x..x 13
16- 18 963Рябой МихайлоДавидюк Анастасіяxx........xxx..xxx.x.xx....x....x 13
19 692Чубей АртемБєлякова Єлизавета..x.xx...x..x...xx.....xx.xx...x. 12
20 685Носей ІванМолдован Юлія.xx...x.x..x.x......x.x.xx.....x. 11
21- 22 935Данчук АнтонЛевчук Аннаxx.x...xx..xx.xx.......x......... 10
21- 22 717Федотов ВладиславФедотова Алінаx......x..xx.x....x.xx.......x..x 10
23- 24 747Мосієнко КирилоМедвежинська Марія.....x.......x......xx.x.xx.x..x. 9
23- 24 714Душак ІлляГонимович Анісія....x....xx...x.x....x...x....x.x 9
25 234Буренко МаркДичук Анастасія.........x.....x..........x..x.x. 5

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 F

Суддi, які обслуговують тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Cosman Ivan (Moldova) 1. (Sb) Самба
2. (B) Богданова Тетяна (Чернівці) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Данканич Мирослава (Ужгород) 3. (J) Джайв
4. (D) Дибань Олена (Київ) 4. (Rb) Румба
5. (E) Кравчук Сергій (Київ) 
6. (F) Литвиненко Вадим (Київ) 
7. (G) Салямон Віталій (Ірпінь) 
8. (H) Советченко Світлана (Київ) 
9. (I) Чолан Георгій (Хмельницький) 
10. (J) Явдошик Алла (Львів) 
11. (K) Кравченко Оксана (Одеса) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChJ RbВсього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 210Єрьоменко ДанилоУсатенко Ольгаx.xxxxxxxxxx.xxxxxxxxxx.xxxxxxxxxx.xxxxxxxxx 40
2 945Чернокунь Дем'янМуж Соломія.xx.x.xxxxx.x..xxxxx..xx..x.x.xx.xxx.xxxxxxx 30
3- 4 200Бударецький ГлібХурсова Анастасія.xxxxxxx.x..x.x.x.x.x..xx..x.xxx.xxxx.x.x.xx 27
3- 4 735Gore StefanBirliba Alexandrinaxx.xxxx..xxxx.x.x..xx.xxxx.xx.x..xx.xxx.x... 27
5 911Бойко МаксимКопач Анастасіяxxx....xx...xx.xxxx.xxxxx...xx.x..x...xx.xxx 25
6 975Овчаренко АнтонКрасножон Варвара...xxx..x.x..xxxxxxx.xx..xx.x...x....xxxxx.. 23
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
7 712Акимов ДанилТерещенко Анастасiяx.x.x...xxx..xx..x..xx..xx.....xx..x......xx 18
8 272Шимків ОлексійКім Маріяx....x.....xxx.........xx..x...xxxxxx.....x. 15
9 986Данилевський ДенисПавлюк Яна......x.x..xx......x.x.x..xx..x.xxx......x.. 14
10- 11 937Луценко ТарасНечипорук Катерина.x.x.........xxx.........xx.xx......xx.x.x.. 13
10- 11 315Герман ЯрославКостюк Анастасія.x.x...x.......x..x......xxx.xx.....xx..x... 13
12 27Іванов ДмитроРадчук Анастасiяx....x...xxx........xxx.........x......x...x 11
13 950Prokopovicius EgidijusKucauskaite Saule..x...xx...x.....x.x.........x.....x........ 8

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChJRbВсього
1 210Єрьоменко ДанилоУсатенко Ольга1.01.01.01.04.0
2 911Бойко МаксимКопач Анастасія2.02.04.02.010.0
3 945Чернокунь Дем'янМуж Соломія5.03.02.03.013.0
4 975Овчаренко АнтонКрасножон Варвара3.05.03.05.016.0
5 735Gore StefanBirliba Alexandrina6.04.05.04.019.0
6 200Бударецький ГлібХурсова Анастасія4.06.06.06.022.0

 

Танок: /Sb/ Самба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
210251122112116-----1.0
91132225634352--7---2.0
97546331445464---8--3.0
20064446162523---7--4.0
94551563523146---6--5.0
73513654356635----8-6.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
210262213111116-----1.0
91132133425452--7---2.0
94541314532245--6---3.0
73513455146536---6--4.0
97554562653364----8-5.0
20065646264623----6-6.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
210161111111159-----1.0
94551624634231--6---2.0
97545432542343---9--3.0
91133243456652---7--4.0
73522555323466---6--5.0
20064366265524----7-6.0

 

Танок: /Rb/ Румба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
210261111112127-----1.0
91153324622631--7---2.0
94531445553125---7(18)--3.0
73512633245466---7(19)--4.0
97544552436353---7(23)--5.0
20065266364544----7-6.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Page generated by programm "Tournament" v.11.5
©1996-2016 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Licence: Щучинский Владимир * (067) 1-590-590