Ukrainian Open Championships - 2017

25-26 листопада 2017 р.Kyiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

1 день (1 вiддiлення) / 25.11.17 9:30 /

 

Категорiя:
Програма:
Juvenile 1+2 D /2006 р.н. (11 рокiв)/
Стандартна
Всього пар:
клубiв:
мiст:
30
23
15
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
фiналу  
1975Овчаренко АнтонКрасножон ВарвараКиївЮрісСенченко Тетяна
2986Данилевський ДенисПавлюк ЯнаХмельницькийКрокЧолан Георгій
Чолан Оксана
3950Prokopovicius EgidijusKucauskaite SauleLithuaniaAlemanda 
4712Акимов ДанилТерещенко АнастасiяОдесаСлаваМаринеску Вячеслав
Стародубська Олена
5937Луценко ТарасНечипорук КатеринаЖитомирДанс ЛайфСавицька Ольга
6210Єрьоменко ДанилоУсатенко ОльгаКропивницькийКонваліяСпінул Ігор
1/2 F  
7945Чернокунь Дем'янМуж СоломіяЛьвівЕстетМуж Богдан
8283Шевчик СвятославПетрина ТетянаСамбірФантазіяЛенець Руслан
Дмитришин Віта
9952Курносов СеменГерасимчук ОлександраЖитомирГалатеяГавриліна Людмила
10- 11208Григоренко КирилоЛеонова ВікторіяКропивницькийКонваліяСпінул Ігор
10- 11717Федотов ВладиславФедотова АлінаОдесаЛіліяФедотова Лілія
12281Буняк ОлександрШуфан ЮліяСамбірФантазіяЛенець Руслан
Дмитришин Віта
1/4 F  
1325Мельник ДенисБабіч КамілаОдесаЕліт ДансКравченко Оксана
14- 15714Душак ІлляГонимович АнісіяОдесаЛіліяФедотова Лілія
14- 15735Gore StefanBirliba AlexandrinaМолдоваГлорія 
16200Бударецький ГлібХурсова АнастасіяКропивницькийКонваліяСпінул Ігор
17- 1827Іванов ДмитроРадчук АнастасiяОдесаЕліт ДансКравченко Оксана
17- 18272Шимків ОлексійКім МаріяКиївЛіга-А КиївФедотова Яна
Федотов Максим
19- 20315Герман ЯрославКостюк АнастасіяЧернігівНікаЗагоруйко Олексій
19- 20963Рябой МихайлоДавидюк АнастасіяОдесаМегаДансКравчук Сергій
21221Підлісний АндрійРеменюк ВалеріяСлавутичСлавутич-СтарКирієнко Дмитро
Красківська Юлія
22231Дойніков АртемСапко АнастасіяОдесаФемідаАртамонов Денис
Кривенко Анна
23943Шукатка АндрійРожкова ЗлатаЛьвівЕстетМуж Богдан
24124Петрук МаксимРубашевська ЛіліяЧервоноградГлорія-ДансРадух Юрій
1/8 F  
25- 26234Буренко МаркДичук АнастасіяКиївЛіга-А КиївФедотова Яна
Федотов Максим
25- 26747Мосієнко КирилоМедвежинська МаріяЛьвівШкола СавичаСавич Ігор
27- 2993Костюк ИльяЗубрицька АннаКиївДанс-АртКозачук Алла
27- 29218Холявчук АртемМеленівська МаріяКоростеньМріяНіколайчук Володимир
27- 29948Гойдич ЕгорКосогова ОлександраВознесенськРенесансСолодовніченко Ігор
3069Тананаєв ІлляМуштаєва ДаринаІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
Головний суддя:Bazela Dmytro (Kyiv), Bigas Oleksandr (Donetsk)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/8 F

Суддi, які обслуговують тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Cosman Ivan (Moldova) 1. (SW) Повiльний вальс
2. (B) Бабій Андрій (Дніпро) 2. (T) Танго
3. (C) Балашова Оксана (Кропивницький) 3. (VW) Viennesse Waltz
4. (D) Гавриліна Людмила (Житомир) 4. (Q) Квiкстеп
5. (E) Городинська Анастасія (Чернівці) 
6. (F) Дибань Людмила (Київ) 
7. (G) Крижановський Юрій (Миколаїв) 
8. (H) Піскарьов Андрій (Чернівці) 
9. (I) Радіонов Артем (Київ) 
10. (J) Сенченко Тетяна (Київ) 
11. (K) Черниш Артем (Київ) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT VWQ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 975Овчаренко АнтонКрасножон Варвараxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 44
2 986Данилевський ДенисПавлюк Янаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxx.xx 42
3- 7 315Герман ЯрославКостюк Анастасіяxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxx.xxxxxx.xxxxxxxxxxx 41
3- 7 281Буняк ОлександрШуфан Юліяxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxx.x 41
3- 7 714Душак ІлляГонимович Анісіяxxxxxxxx.xx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxx 41
3- 7 950Prokopovicius EgidijusKucauskaite Saulexxxxxxxx..xxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 41
3- 7 712Акимов ДанилТерещенко Анастасiяxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxx.x.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 41
8- 10 210Єрьоменко ДанилоУсатенко Ольгаxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxx.xxxx.x 40
8- 10 952Курносов СеменГерасимчук Олександраxxxxxxxx.xxxx.xxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxx 40
8- 10 945Чернокунь Дем'янМуж Соломіяxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxx..xxxx.xxxxxxxxxxxxx 40
11- 12 937Луценко ТарасНечипорук Катеринаxx..xxxxxx.xxxxx.xxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxx 39
11- 12 200Бударецький ГлібХурсова Анастасіяxxxxxxxxxxxx.xxxxxxx.xxxxxxxxxx...xxxxxxxxxx 39
13- 14 717Федотов ВладиславФедотова Алінаxx.xxxx.xxxxxxxxx..xxxxx.xxx.xxxxxxxxxxxxxxx 38
13- 14 272Шимків ОлексійКім Маріяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.x.xxxxxx.x..x.xxxxxx 38
15 27Іванов ДмитроРадчук Анастасiяxxxxxxxxxxxxxx.x.x.xxxxx.xxxxxx.xxx.xxxxxx.x 37
16 283Шевчик СвятославПетрина Тетянаxxx.xxxxxxxxxx.xxxx.xxxxxxxx.x.xxxxx.x.xxxx. 36
17- 18 208Григоренко КирилоЛеонова Вікторіяx.x.xxxxxxxxxxxxxxxxx.x..x.x.x.xxxxxxxxxx.xx 35
17- 18 221Підлісний АндрійРеменюк Валеріяxxx.x.xxxxxxx.xx.xx.xxxxxxx.x.xxxxxxxx.x.xxx 35
19 735Gore StefanBirliba Alexandrinaxx.x....x.xxxxxxxx.xx.xxx.xxxxxx.xxxxxxxxxxx 34
20 943Шукатка АндрійРожкова Злата.xxx.x.x.x.x.xxxx.xxxxxxx.xxxx.xxxxxxx.xx.xx 33
21 25Мельник ДенисБабіч Каміла.xx.xxxxxxx.xx...xxx.xxx.xx.xxxx.xxx..xxxxxx 32
22 124Петрук МаксимРубашевська Ліліяx..x..xxxxxxx.xx.xx..xxxxxxxxxxxxx..xx.xx.x. 31
23 963Рябой МихайлоДавидюк Анастасіяxx.xx.xxx..xxx.xx.x..x..xx.xx.x.xxxxxxxxxx.x 30
24 231Дойніков АртемСапко Анастасіяxxxxxxxxxx.xx.xxxx.xxx..x...x..xx..xxxx.x.x. 29
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
25- 26 747Мосієнко КирилоМедвежинська Маріяx.xx.xx.x.x.x...xxxxxx.xxx..xxxxx.xx.x..xxx. 28
25- 26 234Буренко МаркДичук Анастасія.xxxxx.xxx.x.xx..xx.x..xxxxx.xxxx..xxxxx.... 28
27- 29 948Гойдич ЕгорКосогова Олександра..x...xxxxx.xxx.xxx..xxx.xx..x..xxx.x.x..xxx 26
27- 29 218Холявчук АртемМеленівська Маріяxx.xxx..x.xx.xxxxx.x.x..xxxxx.x...x..xx..xx. 26
27- 29 93Костюк ИльяЗубрицька Анна..xxxxx..xx..xx.x.xxxx.xxx.x..xxx....x.x.xxx 26
30 69Тананаєв ІлляМуштаєва Дарина..xx....x...x.x.xx.xx.xxxx.xx.xxxxxxx.x..x.x 25

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 F

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT VWQ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 986Данилевський ДенисПавлюк Янаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxx 43
2 975Овчаренко АнтонКрасножон Варвара.x.xxx.xxxxxxx.xx.xxxx.x.xxxxxxxx.xx.xxxxxxx 35
3 950Prokopovicius EgidijusKucauskaite Saule.xxx.x.xx.xxxxx.xxxxxxxx.xx..xxx.xxxxxx.xxxx 34
4 210Єрьоменко ДанилоУсатенко Ольгаxxxx.x.xxxxxxx..x..x.xx.x.xxx.xx.xxx..x..xxx 29
5- 6 281Буняк ОлександрШуфан Юліяxxx.xxxxx.x.xxxx.xx.x..x..xxxx.x.xx..x..xxx. 28
5- 6 945Чернокунь Дем'янМуж Соломія..x.xxxxx.x.x.x..xx.x.x.x.x.xx.x..xxxxxxxxxx 28
7 937Луценко ТарасНечипорук Катеринаx.x.xxx.x...xxxxx.xxx.x.xxxx.x.xx.x..x..xx.x 27
8 952Курносов СеменГерасимчук Олександра.xxxx..x...x.xxx..x.xxxxxxxx.x.x.xxxx.x..x.. 26
9- 12 712Акимов ДанилТерещенко Анастасiяx.....x....x..x.xxxxxxxx.x..x.x.x.x.x.x.x.xx 22
9- 12 717Федотов ВладиславФедотова Аліна.....x..xx.xx..xxx.x.xxx.x.xxxxx.....x...xxx 22
9- 12 283Шевчик СвятославПетрина Тетянаxx.xxxxx.x..x..x.xxx...x..x..xx.xx...xxx.... 22
9- 12 208Григоренко КирилоЛеонова Вікторіяxxx.x.xx.x..xxx.x...x...x..x.xx.xxxx....x.x. 22
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
13 25Мельник ДенисБабіч Каміла.xx...x.xxxx.......xx...x...x.x.xxx.x.xx.xxx 21
14- 15 714Душак ІлляГонимович Анісія.x..xxx..x......xxx.x.xxx.xxx.......x.xxx.x. 20
14- 15 735Gore StefanBirliba Alexandrinax..x......xx...x.....xxxxx.xxx.xxx.x..xx...x 20
16 200Бударецький ГлібХурсова Анастасіяx.xx.x.x..x..xx.x.x..x..xx........xxx.x.x... 18
17- 18 272Шимків ОлексійКім Марія.x.xx...x..x.xx..x.x.x.x....x.x..x.xx...x... 17
17- 18 27Іванов ДмитроРадчук Анастасiя.x....x.xx.....xx..x.x....x...x.x...xx.x.xxx 17
19- 20 315Герман ЯрославКостюк Анастасія...xxxxx.xx..x.xxx......x.xx....x.....x..... 16
19- 20 963Рябой МихайлоДавидюк Анастасія.......xx.xxx.x..x.x.x..x..x..xx.....x.x.x.. 16
21 221Підлісний АндрійРеменюк Валеріяx...x....x.x.....x..x.xx.x..x..xx..x.x.x.... 15
22 231Дойніков АртемСапко Анастасіяx.x...x..xx.xxxx................x..x.......x 12
23 943Шукатка АндрійРожкова Златаx.xx...........x.........x.......x..xx.xx... 10
24 124Петрук МаксимРубашевська Лілія...x..............x...x..x...x...x..x..x.... 8

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 F

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT VWQ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 975Овчаренко АнтонКрасножон Варвараxxxxxxxxxx.xx.xxxxxxxx.x.xxx.xxxx.xxxxxxxxxx 38
2 986Данилевський ДенисПавлюк Янаxxx.xx.x.xxxxxxx.xxxxxxxx.x..xxxxxxx.xxxxxxx 36
3 950Prokopovicius EgidijusKucauskaite Saule.xxxxx.xx.xxxxx.x.xx..xxxxxxxxx...xx.xx.xxx. 31
4- 5 937Луценко ТарасНечипорук Катеринаx...xxxxx.....xxx.x.xx.xxxxx.x.xxxx..xx.xxxx 28
4- 5 712Акимов ДанилТерещенко Анастасiяxx.x..x.xxxx..x.xx.xxx.x...xx.xxxxxxx.xx..xx 28
6 210Єрьоменко ДанилоУсатенко Ольгаxxx..xx..xxxxx..xxx...x.xx.xx...xx.xx...xx.x 25
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
7 945Чернокунь Дем'янМуж Соломія.xxxx.xx.xx.xx.x.x..x....xx.xx.x.x..xx.x...x 23
8 283Шевчик СвятославПетрина Тетянаx...x..xxxxxx..xx.xxx...x.x..xx......xxxx.x. 22
9 952Курносов СеменГерасимчук Олександра...x.x........x.......xx.x.x..xxx...x....... 11
10- 11 717Федотов ВладиславФедотова Аліна...x....x..........x.xx.....x..........x.x.. 8
10- 11 208Григоренко КирилоЛеонова Вікторія..x..........x.......x..x........xxxx....... 8
12 281Буняк ОлександрШуфан Юлія......x......x.x.x....x.....x............... 6

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWTVWQВсього
1 975Овчаренко АнтонКрасножон Варвара2.01.01.01.05.0
2 986Данилевський ДенисПавлюк Яна1.02.02.02.07.0
3 950Prokopovicius EgidijusKucauskaite Saule3.03.03.03.012.0
4 712Акимов ДанилТерещенко Анастасiя5.05.04.04.018.0
5 937Луценко ТарасНечипорук Катерина4.04.05.05.018.0
6 210Єрьоменко ДанилоУсатенко Ольга6.06.06.06.024.0

 

Танок: /SW/ Повiльний вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
986121643114116-----1.0
97541611152122-8----2.0
95023322524335--8---3.0
93766443263563---6(19)--4.0
71254536436246---6(20)--5.0
21035255645654----9-6.0

 

Танок: /T / Танго

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
97541514121122-8----1.0
98613233312411-6----2.0
95022141563235--7---3.0
93756462234554---6(19)9-4.0
71235626456343---6(19)8-5.0
21064355645666----6-6.0

 

Танок: /VW/ Viennesse Waltz

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
97531613211323-6----1.0
98613325332411--9---2.0
95042251563134--6---3.0
71225536426262---6(15)--4.0
93756442154645---6(19)--5.0
21064164645556----7-6.0

 

Танок: /Q / Квiкстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
975315131211126-----1.0
98612134312321-7----2.0
95043321553435--6---3.0
71224646436253---7(22)--4.0
93755452244544---7(24)--5.0
21066265665666-----116.0

 

Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)

ПараSWT VWQ Всього11-21-31-41-51-6Мiсце
Розподiлення з 4 по 5 мiсце
7125.05.04.04.0 18.0---2(8.0)--4
9374.04.05.05.0 18.0---2(8.0)--5

 

Зведена таблиця по всiм танцям фiналу (параграф 11)

ПараSWT VWQ 11-21-31-41-51-6Мiсце
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
Визначення 4 мiсця
71254536436246356264563432553642626224646436253---25(76)--4
93766443263563564622345545644215464555452244544---25(81)-- 

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Page generated by programm "Tournament" v.11.5
©1996-2016 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Licence: Щучинский Владимир * (067) 1-590-590