Ukrainian Open Championships - 2017

25-26 листопада 2017 р.Kyiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

1 день (1 вiддiлення) / 25.11.17 9:30 /

 

Категорiя:
Програма:
Junior 1 D /2004 р.н. (13 рокiв)/
Латино-американська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
31
24
12
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
фiналу  
1710Панцир ТімурВанзуряк ЛюдмилаЧернівціГармоніяБогданова Тетяна
216Федак СергійВакарчук КатеринаЧернівціФеніксГородинська Анастасія
3973Ярославцев МаксимСальник ВдадиславаЧорноморськСузір яАфанасьэва В И
4687Шостак ОлександрШпорта КсеніяЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
5672Сорока ВолодимирКоваль МирославаКиївМіфДибань Олена
Мачулка Володимир
6993Шершун ТарасІгнатовска КатеринаКиївДанс-АртЧерниш Артем
Черниш Катерина
7748Дуліб'яник АндрійГірник АдріанаЛьвівШкола СавичаСавич Ігор
1/2 F  
8955Канарський ДанілШнайдер СофіяЖитомирСтардейсВолівецька Валерія
9- 1062Синельниченко ДанилоБєлінська УлянаКиївСлавутич-СтарСоветченко Світлана
9- 10946Рожков РусланКлимишин СофіяЛьвівЕстетМуж Богдан
11959Гучко МаркоМельничук НікольДрогобичЛібертангоМетик Мар'яна
12199Боцула ПетроГерасименко СофіяКропивницькийКонваліяСпінул Ігор
13- 1414Тащук ЮрійГаврищук ЮліяЧернівціФеніксГородинська Анастасія
13- 1465Білий ДанілОнуфрик Єва-МаріяІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
1/4 F  
15- 16223Кушнірик МаксимБрус ЯнаЧернівціГрандДаньков Сергій
15- 16983Рубанець СергійКозюк АнастасіяЧернівціGolden DreamБерник Владислав Берник Олександра
17- 1868Потапов ЯрославТарнавська СофіяІрпіньАдажіоСалямон Віталій
17- 18730Іващенко АртурНосікова КатеринаОдесаЛіліяФедотова Лілія
19- 21731Лисенко АртемЛисенко Дар'яОдесаЛіліяФедотова Лілія
19- 21901Кушнір ВіталійНенчин ОлександраХмельницькийКрокВедіщев Андрій
19- 21940Крикунов МиколаСвінціцька АлінаЖитомирДанс ЛайфСавицька Ольга
22- 23132Боровков МиколаМотилькова ВалерiяКиївDance AvenueЄгоров Дмитро
Єгорова Iрина
22- 23266Мельник ВолодимирПетрів ВікторіяЛьвівФокстротПоливка Андрій
Явдошик Алла
24944Шлом'як ДанилоРославіцька ЯнаЛьвівЕстетМуж Богдан
25260Єфімов МаркіянВезденко СофіяЛьвівФокстротПоливка Андрій
Князь Всеволод
1/8 F  
26- 27728Усатенко ДенисСавченко ОринаОдесаПрестижРечицька Ольга
26- 27733Scorici DavidCordonean ValeriaMoldova  
28292Грицаенко ВладиславТокар ОлександраКиївTeam DAnceГафонов Артем
Козачук Алла
Доскач Андрій
29936Лабунський АртемПроцишина ВалеріяЖитомирДанс ЛайфСавицька Ольга
3067Махновець ІлляКалініченко ОлександраІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
31123Осіїк БогданЗахарко УлянаЧервоноградГлорія-ДансМавдрик Дмитро
Головний суддя:Bazela Dmytro (Kyiv), Bigas Oleksandr (Donetsk)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/8 F

Суддi, які обслуговують тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Cosman Ivan (Moldova) 1. (Sb) Самба
2. (B) Бабій Андрій (Дніпро) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Балашова Оксана (Кропивницький) 3. (J) Джайв
4. (D) Загребіна Анна (Львів) 
5. (E) Кравчук Юлія (Житомир) 
6. (F) Ленець Руслан (Самбір) 
7. (G) Рижикова Анна (Южноукраїнськ) 
8. (H) Руденко Інесса (Київ) 
9. (I) Слободян Сергій (Чорноморськ) 
10. (J) Торошанко Олександр (Київ) 
11. (K) Турків Андрій (Львів) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1- 2 687Шостак ОлександрШпорта Ксеніяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxx 32
1- 2 710Панцир ТімурВанзуряк Людмилаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxx 32
3- 6 672Сорока ВолодимирКоваль Мирославаxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. 31
3- 6 946Рожков РусланКлимишин Софіяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx..xxxxxxxxx 31
3- 6 955Канарський ДанілШнайдер Софіяxxxxxxxxx.xxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxx 31
3- 6 993Шершун ТарасІгнатовска Катеринаxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxx.xxxxx 31
7- 9 16Федак СергійВакарчук Катеринаxxx.xxxxxxxxxx.xxxxxxxxxx.xxxxxxx 30
7- 9 748Дуліб'яник АндрійГірник Адріанаxxxx.xxxxxxxx.xxxxxxxxxx.xxxxxxxx 30
7- 9 973Ярославцев МаксимСальник Вдадиславаx..xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxx 30
10 944Шлом'як ДанилоРославіцька Янаxxxxxxx.xxxxxxxxx.xxxxxxxxx.xxx.x 29
11- 12 266Мельник ВолодимирПетрів Вікторіяxxx.xxxxxxxxx..xxxxxxxxxx.xxx.xxx 28
11- 12 730Іващенко АртурНосікова Катерина.xxxxxx.xx..xxxxxxxxx.xxxxxxxxxxx 28
13 983Рубанець СергійКозюк Анастасіяx.xxx.xxxxxx.xx.xxxxx.xxxxxx.xxxx 27
14- 15 14Тащук ЮрійГаврищук Юлія..x.xx.xx.xxxxxxxx.xxxxxxxxxxxx.x 26
14- 15 940Крикунов МиколаСвінціцька Алінаxxxxxx.xxx.xxxxx..xxxxx.xxx.xx.xx 26
16- 20 68Потапов ЯрославТарнавська Софіяxx.x.x.xxx.xxx.xxxxxx.xxxx..xxxxx 25
16- 20 199Боцула ПетроГерасименко Софія.xxx..xxxx.xxxxxxx..xxxxxxxx..xxx 25
16- 20 223Кушнірик МаксимБрус Янаx..xxxxx.xxxxxxxx.x.x.xxxxxx.xxx. 25
16- 20 731Лисенко АртемЛисенко Дар'яxxx.xxx.xxx..xx.xx.xxxxxxx.xxxxx. 25
16- 20 959Гучко МаркоМельничук Нікольx.xxxx.x..xx.xxxxxxxxxxx.xxxxx..x 25
21 65Білий ДанілОнуфрик Єва-Маріяxxx.xxxxx.xxxx...xxxx.xxx..xxx.xx 24
22 132Боровков МиколаМотилькова Валерiяxx.xxxxxx.xxxx.xxxxxxxx...x..xx.. 23
23- 25 62Синельниченко ДанилоБєлінська Улянаxxxxx.x..xxx..x..xx..x.x.xxxxxxxx 22
23- 25 260Єфімов МаркіянВезденко Софія.xxxxxxx.xx.xxx.x..x.xxxxx.xx..x. 22
23- 25 901Кушнір ВіталійНенчин Олександраxx..xxxxxxx.xxxx.xx..x..x.xx.x.xx 22
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
26- 27 728Усатенко ДенисСавченко Орина.xxxx..xxxxx.xxx...xxx.xxx.xx.x.. 21
26- 27 733Scorici DavidCordonean Valeriaxxxx.x.x.x.xx....xxx.xxx.x.xxx.xx 21
28 292Грицаенко ВладиславТокар Олександра..xxx.x.x.xxxx..xxxx..xxx...x.xxx 20
29 936Лабунський АртемПроцишина Валеріяxxxx.xx..x....xxx.x..x...xxxxxx.x 19
30 67Махновець ІлляКалініченко Олександраx.....x...xxx.xxxx...x..x.xx..xxx 16
31 123Осіїк БогданЗахарко Уляна.x.x...xxx..x.xx..x.xx...xx.xx... 15

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 F

Суддi, які обслуговують тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Cosman Ivan (Moldova) 1. (Sb) Самба
2. (B) Бабій Андрій (Дніпро) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Балашова Оксана (Кропивницький) 3. (Rb) Румба
4. (D) Загребіна Анна (Львів) 4. (J) Джайв
5. (E) Кравчук Юлія (Житомир) 
6. (F) Ленець Руслан (Самбір) 
7. (G) Рижикова Анна (Южноукраїнськ) 
8. (H) Руденко Інесса (Київ) 
9. (I) Слободян Сергій (Чорноморськ) 
10. (J) Торошанко Олександр (Київ) 
11. (K) Турків Андрій (Львів) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 710Панцир ТімурВанзуряк Людмилаxx.xxxxxxx.xx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 41
2 16Федак СергійВакарчук Катеринаxxx.x.xxxxxxxx.xxxxxxxxxx.xxxxxxxxxx.xxxxxxx 39
3 973Ярославцев МаксимСальник Вдадиславаxxx.xxxxx.xx.xxxxxxxx.x.xxxxxxxx.xxx.xxxxxxx 37
4 687Шостак ОлександрШпорта Ксеніяxxxx.xxxxxxxx.x...xxxx.x.x.xxxxx.xxxxxxxxxxx 35
5 993Шершун ТарасІгнатовска Катерина.xxxxxxx.xx.xxxxxxxxxxxxxxx.x...xx.x.xxx.xxx 34
6 748Дуліб'яник АндрійГірник Адріанаxxxx.x.xxxxxxxx.xxx..xxx.x.xxx.xxx..x.xxx..x 31
7- 8 672Сорока ВолодимирКоваль Мирослава.xxxx.x..xx.xxxx.xxxxxxx.xx.xxxx..x.xx.xx.x. 30
7- 8 946Рожков РусланКлимишин Софіяx..xxx.x..xxxxxxxxxx....xxxx.xxxx.x.xx.xx.xx 30
9- 10 955Канарський ДанілШнайдер Софіяxx.xx.xxxx.x..xx...xxxxxxxx.x...xx.xxx.x.x.x 28
9- 10 14Тащук ЮрійГаврищук Юліяxxxxxxx.x.x.x..xx..x.x.xx.xx.xxx.xx.xxxx.x.. 28
11 199Боцула ПетроГерасименко Софія.xx.xxx..xx.xxx.xx..x.xxxx.xxxxx...xx...x... 25
12 959Гучко МаркоМельничук Ніколь..xx......x.xxxxxxx..x...xxx....x.xxxxxxxx.x 24
13- 14 65Білий ДанілОнуфрик Єва-Маріяx...x.xxxxx.xx....x.xx.x.....x.xxxx....xxxxx 23
13- 14 62Синельниченко ДанилоБєлінська Уляна.x......xx.xxx..xxxxxxxx...xxxx.x.x....x..xx 23
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
15- 16 983Рубанець СергійКозюк Анастасіяx..xxx.xx.x...xx...x....xxxx.....xxxxxx..x.. 21
15- 16 223Кушнірик МаксимБрус Янаx.xxxx...x.x..xx....x.xx.xx...xx.x.xxx....x. 21
17- 18 730Іващенко АртурНосікова Катерина.x...x..x.......xx.xx....x.x.....xx.xxx..xx. 16
17- 18 68Потапов ЯрославТарнавська Софіяx....x..xxxx...x......x.x.x..x.x...x..x.x.x. 16
19- 21 940Крикунов МиколаСвінціцька Аліна..x.x.x........x....x...x.xx.......x..x.xx.. 12
19- 21 731Лисенко АртемЛисенко Дар'я......xxx.......x.x.....x.....x.x.x.x....x.x 12
19- 21 901Кушнір ВіталійНенчин Олександра.x.x.x.x........xxx.....x...x...x..x..x..... 12
22- 23 266Мельник ВолодимирПетрів Вікторія...x.....x.x.........xxx.......xx.........xx 10
22- 23 132Боровков МиколаМотилькова Валерiя..x...xx...x.x.....x........xxx.........x... 10
24 944Шлом'як ДанилоРославіцька Янаx..........xxx........x.......x.xx.......... 8
25 260Єфімов МаркіянВезденко Софія..x..........xx..x...x......x............... 6

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 F

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 710Панцир ТімурВанзуряк Людмилаxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxx 42
2 16Федак СергійВакарчук Катеринаxxx.x.xxxxxxxx.xxx.xxxxxx.xxxxxxxxxx.xxx.xxx 37
3 973Ярославцев МаксимСальник Вдадиславаx.x.xxxxxx...x.xxx.xx...x.x.x.x..x.xxxxx.x.x 26
4 687Шостак ОлександрШпорта Ксенія.x.x...xxxx.x.x.xx.x...x.x.x.xxx..xxx.xxxxx. 25
5 672Сорока ВолодимирКоваль Мирославаxx..x..x.x.xx..x..x.x..xx.xxxx.x..x..x..x.x. 21
6- 7 993Шершун ТарасІгнатовска Катеринаx.xx.xx...x..xxxx.x..x...x.x.x.....x....xx.. 18
6- 7 748Дуліб'яник АндрійГірник Адріанаx..x.xx.x.x.x.x..xx...x....xxx.xx...x......x 18
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
8 955Канарський ДанілШнайдер Софія..x.xxx.x....x.x..xx..x.xxx..........x.xx... 16
9- 10 946Рожков РусланКлимишин Софія.x.xx..x...x..x...x..x...x......x.x....xx..x 14
9- 10 62Синельниченко ДанилоБєлінська Уляна..x.......x.x........xxx...xx.x.xxx...x..x.. 14
11 959Гучко МаркоМельничук Ніколь...x.......x..x.....xx...xx.....xx..xx.....x 12
12 199Боцула ПетроГерасименко Софія..x..x...x...x...x..x...x......x...xx.....x. 11
13- 14 14Тащук ЮрійГаврищук Юлія................x..x...x......x.......x..... 5
13- 14 65Білий ДанілОнуфрик Єва-Марія.x.........x..........x..........x........x. 5

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbJВсього
1 710Панцир ТімурВанзуряк Людмила1.01.01.01.04.0
2 16Федак СергійВакарчук Катерина2.02.02.02.08.0
3 973Ярославцев МаксимСальник Вдадислава3.03.03.04.013.0
4 687Шостак ОлександрШпорта Ксенія6.04.05.03.018.0
5 672Сорока ВолодимирКоваль Мирослава4.05.04.05.018.0
6 993Шершун ТарасІгнатовска Катерина5.07.07.06.025.0
7 748Дуліб'яник АндрійГірник Адріана7.06.06.07.026.0

 

Танок: /Sb/ Самба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
710113111114158------1.0
1624162222221-9-----2.0
97356243646144---7---3.0
67233576735536----7(27)--4.0
99367455553662----7(29)--5.0
68772624377357----6(19)--6.0
74845737464773----6(23)--7.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
710134111114177------1.0
1621172244231-7-----2.0
97357263433155---6(16)---3.0
68774724357362---6(18)---4.0
67232655726523----8--5.0
74845537565674----7--6.0
99366346672746-----9-7.0

 

Танок: /Rb/ Румба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
710111111112328------1.0
1624262322311-7-----2.0
97355353434155---6(18)---3.0
67232445547727---6(19)---4.0
68773524765473----7--5.0
74847637256564----6--6.0
99366776673646-----8-7.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
710121111114327------1.0
1623362244211-6-----2.0
68771424623363--6----3.0
97346243335144---9---4.0
67234556457726----7--5.0
99355675772657-----7(34)-6.0
74867737566575-----7(36)-7.0

 

Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)

ПараSbChRbJ Всього11-21-31-41-51-61-7Мiсце
Розподiлення з 4 по 5 мiсце
6724.05.04.05.0 18.0---2(8.0)---5
6876.04.05.03.0 18.0---2(7.0)---4

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Page generated by programm "Tournament" v.11.5
©1996-2016 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Licence: Щучинский Владимир * (067) 1-590-590