Ukrainian Open Championships - 2017

25-26 листопада 2017 р.Kyiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

1 день (2 вiддiлення) / 25.11.17 13:00 /

 

Категорiя:
Програма:
Junior 1 D /2004 р.н. (13 рокiв)/
Стандартна
Всього пар:
клубiв:
мiст:
32
21
14
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
фiналу  
1986Данилевський ДенисПавлюк ЯнаХмельницькийКрокЧолан Георгій
Чолан Оксана
214Тащук ЮрійГаврищук ЮліяЧернівціФеніксГородинська Анастасія
3199Боцула ПетроГерасименко СофіяКропивницькийКонваліяСпінул Ігор
4263Смільський АртурПіган СоломіяЛьвівФокстротПоливка Андрій
Явдошик Алла
5932Мотузко ОлексійКалітіна МаргаритаЗапоріжжяГрандМухина Дарья
Пуд Александр
6748Дуліб'яник АндрійГірник АдріанаЛьвівШкола СавичаСавич Ігор
1/2 F  
716Федак СергійВакарчук КатеринаЧернівціФеніксГородинська Анастасія
8943Шукатка АндрійРожкова ЗлатаЛьвівЕстетМуж Богдан
962Синельниченко ДанилоБєлінська УлянаКиївСлавутич-СтарСоветченко Світлана
10731Лисенко АртемЛисенко Дар'яОдесаЛіліяФедотова Лілія
1167Махновець ІлляКалініченко ОлександраІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
12909Елисеев ДмитрийЛогуткина МирославаКраматорськАльянсДанилюк Антон
1/4 F  
13905Бобух МирославМихайлюк АрианаКраматорськАльянсДанилюк Антон
1468Потапов ЯрославТарнавська СофіяІрпіньАдажіоСалямон Віталій
15106Кучинський ВолодимирСиньова ЄлизаветаЖитомирГолден СтарсРадіонов Артем
16- 17260Єфімов МаркіянВезденко СофіяЛьвівФокстротПоливка Андрій
Князь Всеволод
16- 17266Мельник ВолодимирПетрів ВікторіяЛьвівФокстротПоливка Андрій
Явдошик Алла
18936Лабунський АртемПроцишина ВалеріяЖитомирДанс ЛайфСавицька Ольга
19- 20901Кушнір ВіталійНенчин ОлександраХмельницькийКрокВедіщев Андрій
19- 20940Крикунов МиколаСвінціцька АлінаЖитомирДанс ЛайфСавицька Ольга
21730Іващенко АртурНосікова КатеринаОдесаЛіліяФедотова Лілія
22946Рожков РусланКлимишин СофіяЛьвівЕстетМуж Богдан
23955Канарський ДанілШнайдер СофіяЖитомирСтардейсВолівецька Валерія
24959Гучко МаркоМельничук НікольДрогобичЛібертангоМетик Мар'яна
1/8 F  
25- 26131Чуб ОлександрБойченко ДаринаКиївDance AvenueЄгоров Дмитро
Єгорова Iрина
25- 26962Середич ВіталійВійчук ДіанаЛьвівШкола СавичаСавич Оксана
27746Vartic LeonardCebotari DariaChisinauAfor 
28728Усатенко ДенисСавченко ОринаОдесаПрестижРечицька Ольга
29993Шершун ТарасІгнатовска КатеринаКиївДанс-АртЧерниш Артем
Черниш Катерина
30123Осіїк БогданЗахарко УлянаЧервоноградГлорія-ДансМавдрик Дмитро
31- 32733Scorici DavidCordonean ValeriaMoldova  
31- 32907Клименко ДаниилБережная ЕкатеринаКраматорськАльянсДанилюк Антон
Головний суддя:Bazela Dmytro (Kyiv), Bigas Oleksandr (Donetsk)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/8 F

Суддi, які обслуговують тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Cosman Ivan (Moldova) 1. (SW) Повiльний вальс
2. (B) Данканич Мирослава (Ужгород) 2. (T) Танго
3. (C) Даньков Сергій (Чернівці) 3. (VW) Viennesse Waltz
4. (D) Кравчук Сергій (Київ) 4. (Q) Квiкстеп
5. (E) Кузьмінський Олександр (Чорноморськ) 
6. (F) Метик Мар'яна (Дрогобич) 
7. (G) Парфенова Катерина (Київ) 
8. (H) Рижикова Анна (Южноукраїнськ) 
9. (I) Чолан Георгій (Хмельницький) 
10. (J) Явдошик Алла (Львів) 
11. (K) Сенченко Юрій (Київ) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT VWQ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 986Данилевський ДенисПавлюк Янаxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxx..x........xxxxxxxxxxx 33
2 16Федак СергійВакарчук Катеринаxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxx..x........xxx.xxxxxxx 32
3- 5 260Єфімов МаркіянВезденко Софіяxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxx...........xxxxxxxx.xx 31
3- 5 955Канарський ДанілШнайдер Софіяxxx.x.xxxxxxxxxxxxxxxx..x........x.xxxxxxxxx 31
3- 5 748Дуліб'яник АндрійГірник Адріанаxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxx...........xx.xxxxxxxx 31
6- 9 905Бобух МирославМихайлюк Арианаxxxxxxxxxxxxxxx..xxxxx..x.........xxxxx.xxxx 30
6- 9 909Елисеев ДмитрийЛогуткина Мирославаxxxxxxxxxxx.x.xxxxxxxx..x........xxxxxx.xx.x 30
6- 9 946Рожков РусланКлимишин Софіяxxxx.xxxxxxxxx.xxxxxxx..x........xxx..xxxxxx 30
6- 9 943Шукатка АндрійРожкова Злата.xxxx.xxxxxx.xxxxxxxxx..x........xxxxxxxxxx. 30
10- 12 199Боцула ПетроГерасименко Софія...xxxxxxx.xxxxxxxxxxx..x........xxx.xxxxxxx 29
10- 12 940Крикунов МиколаСвінціцька Аліна..xxxxxx..xxxxxxxxxxxx..x........xxxxxx.xxxx 29
10- 12 266Мельник ВолодимирПетрів Вікторіяxxxx.xxxxx.xxxx.xxxxxx...........xx.xxxxxxxx 29
13 731Лисенко АртемЛисенко Дар'яxxxxxxxxxxxxx.xxx.x.x...x........xxxxxxxxx.. 28
14- 15 14Тащук ЮрійГаврищук Юліяxxxxx.xxx..xxxxxxxxxx...x.........xxxx.xxxx. 27
14- 15 263Смільський АртурПіган Соломіяxx..x.xxxxxxxxxx.xxxxx............xx.xxxxxxx 27
16- 18 62Синельниченко ДанилоБєлінська Улянаx.x.xx...xx..xxxxxxxxx..x........xxxxxxxx.xx 26
16- 18 932Мотузко ОлексійКалітіна Маргаритаxxxxxx..xxxxxx.xxxx.xx..x........x.x..xx.xxx 26
16- 18 901Кушнір ВіталійНенчин Олександра.xx.xxx.xx.xxxxxxxxx.x..x........x.x.xxxxxx. 26
19 959Гучко МаркоМельничук Нікольxxxxxxxx..xxxxxxx..xx.............xx.xxxx.xx 25
20- 24 68Потапов ЯрославТарнавська Софіяx.xxxxxxxxxx..xxxx.xxx...........x..x...xxxx 24
20- 24 730Іващенко АртурНосікова Катеринаxxxx.xx..xxx.xx.xx.xxx..x.........xxxx...xxx 24
20- 24 106Кучинський ВолодимирСиньова Єлизаветаxxx.xx.xx..xx..xxxxxxx...........xx.xx.xxx.x 24
20- 24 936Лабунський АртемПроцишина Валеріяxxxxxxxxxxx.xx...xx.....x........xxxxxxx..x. 24
20- 24 67Махновець ІлляКалініченко Олександраxx.xxx.xxxxxxxx.x.x.....x........xxxxx.xx..x 24
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
25- 26 131Чуб ОлександрБойченко Дарина...xxxxx.xx.xxxx.xxx.x...........x.xxx.xxx.x 23
25- 26 962Середич ВіталійВійчук Діана.x..xx.x.xxxxx.xx...xx..x........xxx.xxx.xxx 23
27 746Vartic LeonardCebotari Dariaxxx..xxxxx...xxx.x......x........x.xx.xxxxxx 22
28 728Усатенко ДенисСавченко Орина..x...x.xxxxx..x.xxx.x..x..........xx...x.xx 18
29 993Шершун ТарасІгнатовска Катеринаx..x........x.x.x.xxxx...........xxxxxxx.x.. 17
30 123Осіїк БогданЗахарко Уляна...xx..xx.x...xx.x.x.x............xxx.x....x 15
31- 32 907Клименко ДаниилБережная Екатеринаxx.x.xx.x...xx..x...x.............x.x....xx. 14
31- 32 733Scorici DavidCordonean Valeriaxxxx..x.x.xx............x........x.xx.xx.... 14

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 F

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT VWQ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1- 2 16Федак СергійВакарчук Катеринаxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxx.x........... 30
1- 2 14Тащук ЮрійГаврищук Юлія.xxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxx.xxx........... 30
3 986Данилевський ДенисПавлюк Янаx.xxx.xxxxxxxxxxx.xxxxx.xxxxxxxxx........... 29
4- 5 909Елисеев ДмитрийЛогуткина Мирослава..xxxx.xxxxxxxxxx.xx.x.xx.xxxxxxx........... 26
4- 5 199Боцула ПетроГерасименко Софіяxx.xxxxxxxx...xxxxxx.x.xxxxx.xxxx........... 26
6 731Лисенко АртемЛисенко Дар'яxxx.xx.x...xxx.xx.xxx.xxx.xx.x.xx........... 22
7- 8 263Смільський АртурПіган Соломіяx.x...xx.x.xxx.x.xxxxxxxxx..x..x............ 20
7- 8 932Мотузко ОлексійКалітіна Маргарита..x...x.xx.x.xx.xx.xxxx.xxxxxxx............. 20
9 748Дуліб'яник АндрійГірник Адріана.x.xx..x.xx.x.xx.xx.x..x.xxxx..xx........... 19
10- 11 943Шукатка АндрійРожкова Златаxxxxx.xx.....x.x.xx.x.x.x...xx.xx........... 18
10- 11 67Махновець ІлляКалініченко Олександраxxxx.x.....xxxx..xx..x.xxxx....xx........... 18
12 62Синельниченко ДанилоБєлінська Улянаxxxxxx....x.xxx......xxx...xx.x.x........... 17
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
13 905Бобух МирославМихайлюк Ариана.....x..x.xxx..xx..xxx.x..x.xx..x........... 15
14 68Потапов ЯрославТарнавська Софіяxx....x.xx.xx..x...xx.x.xxx................. 14
15 106Кучинський ВолодимирСиньова Єлизаветаx...xxxxx.x...x..xxx.........xx............. 13
16- 17 260Єфімов МаркіянВезденко Софія.x...xxx.xx...x..xx.x.x........x............ 12
16- 17 266Мельник ВолодимирПетрів Вікторіяx...x.x..x...x...x..x.xxx...x..x............ 12
18 936Лабунський АртемПроцишина Валеріяxx.x..x.x..xx..xx.....x.......x............. 11
19- 20 940Крикунов МиколаСвінціцька Аліна...x...xx.x...x....x.x....x..x.............. 9
19- 20 901Кушнір ВіталійНенчин Олександра..xx....x....x.....x.....x.x..xx............ 9
21 730Іващенко АртурНосікова Катерина.x..xx....x............x...x.xx............. 8
22 946Рожков РусланКлимишин Софія..x.x...........x....x...x..x...x........... 7
23 955Канарський ДанілШнайдер Софія...........x....xx.......x...xx............. 6
24 959Гучко МаркоМельничук Ніколь.....x...x......x........x.x................ 5

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 F

 

Примiтка:Пара 909 дiсквалiфiкована у танцi(ях) SW, T, VW, Q

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT VWQ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 986Данилевський ДенисПавлюк Янаx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xx.xxxxx.xxxxxxxxxxx 40
2 14Тащук ЮрійГаврищук Юліяxxxxxxxxx.xxxxx.x.xx..xxxxxxxx.xx.xxx.x.xxx. 34
3- 4 199Боцула ПетроГерасименко Софія...xxx.xx.x..x.xxxxxxxxxxx.x.xx..x.xx.xxxx.. 28
3- 4 263Смільський АртурПіган Соломіяxxx.....xx.xxx...x.xxxxxx...x..xxxxx.xxxxxxx 28
5 932Мотузко ОлексійКалітіна Маргаритаx.x.x.xx.xx...xx.xxxx.xx.xxxxxxx.x.xx...x.x. 27
6 748Дуліб'яник АндрійГірник Адріана.x.xxx.....xx.xxxx...x...x.xx.x.x.x.xxxx...x 22
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
7 16Федак СергійВакарчук Катеринаxxxx..x.x.xxxx..xx.x....xx....x..xx....x.x.. 20
8 943Шукатка АндрійРожкова Злата.x..x..x.x....x...x.x.....x..x.xx....x..x.xx 15
9 62Синельниченко ДанилоБєлінська Уляна.x...xx.....x........x.x..x.x...x.x....x...x 12
10 731Лисенко АртемЛисенко Дар'я..x..x...x...x.xx.x....xx.x..........x...... 11
11 67Махновець ІлляКалініченко Олександраx........................................... 1
12 909Елисеев ДмитрийЛогуткина Мирослава-------------------------------------------- 0

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWTVWQВсього
1 986Данилевський ДенисПавлюк Яна1.01.01.01.04.0
2 14Тащук ЮрійГаврищук Юлія2.03.02.02.09.0
3 199Боцула ПетроГерасименко Софія5.02.05.03.015.0
4 263Смільський АртурПіган Соломія4.04.04.04.016.0
5 932Мотузко ОлексійКалітіна Маргарита6.06.03.05.020.0
6 748Дуліб'яник АндрійГірник Адріана3.05.06.06.020.0

 

Танок: /SW/ Повiльний вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
986141211111119-----1.0
1423315222456--7---2.0
74862634436644---7--3.0
26331266545325---6(15)--4.0
19956452354262---6(17)--5.0
93245543663533---6(20)--6.0

 

Танок: /T / Танго

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
986112331111118-----1.0
19955152335252--6(13)---2.0
1423426242344--6(14)---3.0
26332365526435---6(17)--4.0
74864614453663---6(19)--5.0
93246541664526----7-6.0

 

Танок: /VW/ Viennesse Waltz

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
986231231111117-----1.0
1411412242223-8----2.0
93244331453545---8--3.0
26332566625432---6(16)--4.0
19956254364364---6(20)--5.0
74865645536656----6-6.0

 

Танок: /Q / Квiкстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
986131131111119-----1.0
1421424256336--6(13)---2.0
19945252342263--6(14)---3.0
26332366424424---9--4.0
93254531663645----8(30)-5.0
74866645535552----8(34)-6.0

 

Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)

ПараSWT VWQ Всього11-21-31-41-51-6Мiсце
Розподiлення з 5 по 6 мiсце
7483.05.06.06.0 20.0----2(8.0)-6
9326.06.03.05.0 20.0----2(8.0)-5

 

Зведена таблиця по всiм танцям фiналу (параграф 11)

ПараSWT VWQ 11-21-31-41-51-6Мiсце
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
Визначення 5 мiсця
74862634436644646144536636564553665666645535552----28- 
93245543663533465416645264433145354554531663645----35-5

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Page generated by programm "Tournament" v.11.5
©1996-2016 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Licence: Щучинский Владимир * (067) 1-590-590