Ukrainian Open Championships - 2017

25-26 листопада 2017 р.Kyiv

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

1 день (3 вiддiлення) / 25.11.17 16:10 /

 

Категорiя:
Програма:
Junior 1 С /2004 р.н. (13 рокiв)/
Латино-американська
Всього пар:
клубiв:
мiст:
16
15
9
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
 671Яковенко БогданГаєва ЗінаїдаКиївМіфДибань Олена
фiналу  
1928Рогоза ВадимБардон АлинаДніпроГармоніяПетровський Олег
Гловацька Світлана
2496Дікенштейн КостянтинКозак Дар'яОдесаКолов-Мега-ДансКолов Євген
3891Стружак ВалерiйУранова КатеринаУжгородГлоріяДанканич Мирослава
4170Ільченко ДанилоБабкова СофіяДніпроКаскадАлександрова Тетяна
5115Бальковський ВладиславОхендовська КсеніяКиївФантомКовальов Станіслав
Сальков Максим
6236Близнюк ІлляРуденко СтефаніяКиївDancetimeПокладій Марія
Радіонов Артем
7306Задирака ОлександрЧервінська-Івашура ОленаКиївЮрісСенченко Тетяна
1/2 F  
816Федак СергійВакарчук КатеринаЧернівціФеніксГородинська Анастасія
9973Ярославцев МаксимСальник ВдадиславаЧорноморськСузір яАфанасьэва В И
10946Рожков РусланКлимишин СофіяЛьвівЕстетМуж Богдан
11263Смільський АртурПіган СоломіяЛьвівФокстротПоливка Андрій
Явдошик Алла
1/4 F  
13206Матвієнко СергійБеседа ВладиславаКропивницькийКонваліяСпінул Ігор
1462Синельниченко ДанилоБєлінська УлянаКиївСлавутич-СтарСоветченко Світлана
1514Тащук ЮрійГаврищук ЮліяЧернівціФеніксГородинська Анастасія
16123Осіїк БогданЗахарко УлянаЧервоноградГлорія-ДансМавдрик Дмитро
Головний суддя:Bazela Dmytro (Kyiv), Bigas Oleksandr (Donetsk)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 F

Суддi, які обслуговують тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Ashrafov Azar (Azerbaijan) 1. (Sb) Самба
2. (B) Cosman Ivan (Moldova) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Бабій Андрій (Дніпро) 3. (Rb) Румба
4. (D) Грицак Сергій (Київ) 4. (Pd) Пасодобль
5. (E) Колов Євген (Одеса) 5. (J) Джайв
6. (F) Лисенко Альберт (Харків) 
7. (G) Савицька Ольга (Житомир) 
8. (H) Сенченко Юрій (Київ) 
9. (I) Слободян Сергій (Чорноморськ) 
10. (J) Чолан Марьян (Хмельницький) 
11. (K) Штельмах Віталій (Верхньодніпровськ) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbPdJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 928Рогоза ВадимБардон Алинаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 55
2 496Дікенштейн КостянтинКозак Дар'яxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 54
3 891Стружак ВалерiйУранова Катеринаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxx 53
4 170Ільченко ДанилоБабкова Софія.xxxx.xxxxxx.xx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxx.xxx.xx 48
5 973Ярославцев МаксимСальник Вдадиславаxxxxxxxxxxxxxx.xxx.xx.xx.x.xx.xxxxxxxxxxxxxxxx.xx.xxxxx 47
6- 7 236Близнюк ІлляРуденко Стефаніяxxxxxx.x.xxxx.xxxxxxx.xxxxxxxx.xxxx.xxx.x.xxxxxxxx.xxxx 46
6- 7 16Федак СергійВакарчук Катеринаxxx..x.xxxx.xxxxxxxxxx.xxx.xxxxxxxxxxxxx.xxx.xx.xxxxxxx 46
8 306Задирака ОлександрЧервінська-Івашура Оленаxxxxxxxxx.xxx.x.xxxxxx.x..x.xxxxx.xxxxxxxxxx.xx.xxxxxxx 45
9- 10 115Бальковський ВладиславОхендовська Ксеніяxxx...xxxx.xxxxxx.xxx.xxxx...xxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxx. 44
9- 10 263Смільський АртурПіган Соломіяxxxxxxx.xxxxxxxxxx..xxxxxxxxxx.x.xxxx..x.xxxxxxx.xx..xx 44
11 946Рожков РусланКлимишин Софіяx.xxxxx.xx.xxxxxxx.xxxx.xx..xxxxxx.x.xxx.xxxx.xx.xx.xxx 42
12 671Яковенко БогданГаєва Зінаїда.xxxxxxxxxxxxx.xxxx..xxxxxxxxx..xxx.xxx.x...xxxxxx.x..x 41
Пари, не вибранi для участi в наступному турi 
13 206Матвієнко СергійБеседа Владиславаxx.xxxxxxxxxxxxx..x..xxx..xx.xx...xxxxxxxx..xx.xxxxxx.. 39
14 62Синельниченко ДанилоБєлінська Улянаx..x......x..xx..xxx.xx.x.xxx.x.xx.x.x.x.x..x.xxx...x.. 26
15 14Тащук ЮрійГаврищук Юлія....xx.x..........xx.x..xxx...x.x.......x..x......x.x.x 16
16 123Осіїк БогданЗахарко Уляна......x........x.x..x.....xx...x......x.xxx.....x..x.x. 14

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 F

 

Примiтка:Пара 496 дiсквалiфiкована у танцi(ях) Pd

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbPdJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 928Рогоза ВадимБардон Алинаx.xxxxx.xxxx.xxxxx.xxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxx.xxxx.xx.xxx 47
2 496Дікенштейн КостянтинКозак Дар'яxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx-----------xxxxxxxxxxx 44
3 891Стружак ВалерiйУранова Катерина.xxx.xxxxxx.xxx..xxxxx.xxxxxxxxxx..xx.x.xxxx..xxx.xxxxx 42
4 170Ільченко ДанилоБабкова Софія..xxxxx...xxxxxxxx.xxx.xx.xxx...xxxx.xxx..xx.xx.xxx...x 36
5 236Близнюк ІлляРуденко Стефаніяxx..xx.x...x....x.x..xx.xx.x.x.xxx....x.x.xxx...xx.x..x 26
6- 7 306Задирака ОлександрЧервінська-Івашура Олена.x..x..x.xx.x.....x.x..xx.x..x.x..x.x...xx.x.xxx.x.xxx. 25
6- 7 115Бальковський ВладиславОхендовська Ксеніяxxx....x.x.xxx.x..x...x...xx.xx..x...x..xx..xxx.x..x..x 25
Пари, не вибранi для участi в наступному турi 
8 16Федак СергійВакарчук Катерина.xxx....xx..xxxxx.xxx..x.x......x.xxxx.x.....x.......x. 23
9 973Ярославцев МаксимСальник Вдадиславаx.....xxx..x...x...x..x...x...xx.x...x...xx.x...x.xxxx. 21
10 946Рожков РусланКлимишин Софіяx...x.x...x...x..x...xx..x..x.x........x...xx..x..x.... 16
11 263Смільський АртурПіган Соломія...x.x..x.......xx..........x.....xxx.xx.......x.x..x.. 14

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSbChRbPdJВсього
1 928Рогоза ВадимБардон Алина2.02.02.02.02.010.0
2 496Дікенштейн КостянтинКозак Дар'я1.01.01.07.01.011.0
3 891Стружак ВалерiйУранова Катерина4.04.03.01.03.015.0
4 170Ільченко ДанилоБабкова Софія3.03.04.03.05.018.0
5 115Бальковський ВладиславОхендовська Ксенія6.07.06.04.04.027.0
6 236Близнюк ІлляРуденко Стефанія7.05.05.05.56.028.5
7 306Задирака ОлександрЧервінська-Івашура Олена5.06.07.05.57.030.5

 

Примiтка:Пара 496 дiсквалiфiкована у танцi(ях) Pd

 

 

Танок: /Sb/ Самба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
496422111311216------1.0
92824134226214-6-----2.0
17057342317662---6(15)---3.0
89163427653337---6(18)---4.0
30671755564543----8--5.0
11515576745475----7--6.0
23636663472756-----9-7.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
496612311211216------1.0
92815114212313-7-----2.0
17044343337452---9---3.0
89153425654236---6---4.0
23636662475747-----8(36)-5.0
30672757563665-----8(38)-6.0
11527576746574-----7-7.0

 

Танок: /Rb/ Румба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
496411311212117------1.0
92835224213434--7----2.0
89153413452125--6----3.0
17064352337553---6---4.0
23626545566646----6--5.0
11517666745372-----8-6.0
30672777674767------117.0

 

Танок: /Pd/ Пасодобль

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
89163422452223--7(16)----1.0
92826235235335--7(18)----2.0
17054343317542---8---3.0
11515576743466----6--4.0
23637754566757-----7(34)11(62)5.5
30672667674674-----7(34)11(62)5.5
49677777777777------117.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
496412211212116------1.0
92836134234334--7----2.0
89153413442127--6----3.0
11514645753546----8--4.0
17067352317753----7--5.0
23625567576472----6--6.0
30672776665665-----8-7.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Page generated by programm "Tournament" v.11.5
©1996-2016 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Licence: Щучинский Владимир * (067) 1-590-590