14 березня 2021 р. | Одеса |
Категорiя: Програма: | Ювенали 2 Школа / р.н. ( рокiв)/ Загальний залiк | Всього пар: клубiв: мiст: | 12 (?-12) 8 2 |
Мiсце | №№ | Партнер | Партнерка | Мiсто (Країна) | Клуб | Тренер | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Final | ||||||||
1 | 247 | Цимбалюк Захар | Віхорь Анна | Одеса | Феміда | Кривенко Анна Кузьмінський Георгій | ||
2 | 3 | Рубанов Станіслав | Швець Василіса | Чорноморськ | Лазурит | Кузьмiнський Олександр | ||
2 | 4 | Сокол Арсеній | Трачкова Віолета | Чорноморськ | Лазурит | Кузьмiнський Олександр | ||
2 | 51 | Власов Тимофій | Сергєєва Лілія | Одеса | Престиж | Афтєній Ольга Ватанська Валерія | ||
2 | 133 | Медюк Валерій | Флоря Ксенія | Одеса | Лілія | Федотова Лілія | ||
2 | 146 | Галітовський Данііл | Магденко Аріна | Одеса | Маестро | Капустинський Дмитро | ||
2 | 167 | Загарнюк Валентин | Мартинова Евеліна | Одеса | Мега Данс | Кравчук Сергій | ||
2 | 169 | Заморухов Лев | Грудьєва Кароліна | Одеса | Мега Данс | Кравчук Сергій | ||
2 | 190 | Подручний Микита | Топова Таїсія | Одеса | Слава | Стародубська Олена | ||
2 | 238 | Гончарук Данііл | Нечитайло Амалія | Одеса | Феміда | Артамонов Денис Кривенко Анна | ||
3 | 56 | Оводов Олександр | Кравчук Таїсія | Одеса | Престиж | Афтєній Ольга Ватанська Валерія | ||
3 | 204 | Васютинський Данііл | Мусикевич Аліна | Одеса | Фантазія | Мочаліна Юлія |
Головний суддя: | Базела Дмитро (Київ) |
Технічний суддя: | Загоруйко Олексій (Чернігів) |
Суддi, обслуговуючи тур: | Танцювальна програма туру: |
1. (A) Бевзюк - Силла Олексій (Одеса) | 1. (SW) Медленный вальс |
2. (B) Дяченко Євген (Одеса) | 2. (Ch) Ча-ча-ча |
3. (C) Горбань Данило (Благовiщенське) | 3. (J) Джайв |
4. (D) Макаров Олексій (Одеса) | |
5. (E) Мочаліна Юлія (Одеса) | |
6. (F) Радіонов Валерій (Одеса) | |
7. (G) Степанов Євген (Одеса) |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | Ch | J | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 247 | Цимбалюк Захар | Віхорь Анна | 1.1 | 1.4 | 1.4 | 1.3 |
2 | 190 | Подручний Микита | Топова Таїсія | 1.7 | 1.0 | 2.7 | 1.8 |
2 | 167 | Загарнюк Валентин | Мартинова Евеліна | 2.0 | 1.7 | 2.0 | 1.9 |
2 | 146 | Галітовський Данііл | Магденко Аріна | 1.7 | 2.0 | 2.0 | 1.9 |
2 | 238 | Гончарук Данііл | Нечитайло Амалія | 1.7 | 2.0 | 2.3 | 2.0 |
2 | 133 | Медюк Валерій | Флоря Ксенія | 1.9 | 2.1 | 2.1 | 2.0 |
2 | 169 | Заморухов Лев | Грудьєва Кароліна | 2.1 | 1.9 | 2.3 | 2.1 |
2 | 3 | Рубанов Станіслав | Швець Василіса | 2.3 | 2.4 | 1.7 | 2.1 |
2 | 4 | Сокол Арсеній | Трачкова Віолета | 2.1 | 2.0 | 2.3 | 2.1 |
2 | 51 | Власов Тимофій | Сергєєва Лілія | 2.1 | 2.4 | 2.3 | 2.3 |
3 | 204 | Васютинський Данііл | Мусикевич Аліна | 2.6 | 2.0 | 2.6 | 2.4 |
3 | 56 | Оводов Олександр | Кравчук Таїсія | 2.1 | 2.4 | 2.6 | 2.4 |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | Ch | J | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFG | ABCDEFG | ABCDEFG | |||||
1 | 247 | Цимбалюк Захар | Віхорь Анна | 1112111 | 1112311 | 2121121 | 1.3 |
2 | 190 | Подручний Микита | Топова Таїсія | 2222211 | 1111111 | 3233332 | 1.8 |
2 | 167 | Загарнюк Валентин | Мартинова Евеліна | 2221322 | 2212311 | 2222312 | 1.9 |
2 | 146 | Галітовський Данііл | Магденко Аріна | 2221131 | 2222312 | 2322122 | 1.9 |
2 | 238 | Гончарук Данііл | Нечитайло Амалія | 3311121 | 2312321 | 2312332 | 2.0 |
2 | 133 | Медюк Валерій | Флоря Ксенія | 2222311 | 2313312 | 1323312 | 2.0 |
2 | 169 | Заморухов Лев | Грудьєва Кароліна | 2322321 | 2222221 | 2322322 | 2.1 |
2 | 3 | Рубанов Станіслав | Швець Василіса | 2323321 | 2323322 | 1211322 | 2.1 |
2 | 4 | Сокол Арсеній | Трачкова Віолета | 2222331 | 1222322 | 2223322 | 2.1 |
2 | 51 | Власов Тимофій | Сергєєва Лілія | 2222322 | 2323322 | 2322322 | 2.3 |
3 | 204 | Васютинський Данііл | Мусикевич Аліна | 3323232 | 2222222 | 2333232 | 2.4 |
3 | 56 | Оводов Олександр | Кравчук Таїсія | 2222322 | 3223322 | 3322332 | 2.4 |
Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Шулаков Антон