14 березня 2021 р. | Одеса |
Категорiя: Програма: | Ювенали 2Н / р.н. ( рокiв)/ Загальний залiк | Всього пар: клубiв: мiст: | 15 (?-15) 10 3 |
Мiсце | №№ | Партнер | Партнерка | Мiсто (Країна) | Клуб | Тренер | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Final | ||||||||
1 | 28 | Петров Глєб | Левицька Марія | Одеса | Тан-Го | Товмасян Арарат Карлюченко Руслана | ||
2 | 168 | Зайченко Дмитро | Гросу Крістіна | Одеса | Мега Данс | Кравчук Сергій | ||
3 | 178 | Романюк Кирило | Зуб Ксенія | Одеса | Мега Данс | Кравчук Сергій | ||
4 | 299 | Рєпка Даніель | Руденко Марта | Миколаїв | Олімпія | Коваль Микола Коваль Ірина | ||
5 | 132 | Коробов Марко | Гажук Кіра | Одеса | Лілія | Федотов Сергій | ||
6 | 59 | Сафронов Владислав | Куба Евеліна | Одеса | Престиж | Афтєній Ольга Ватанська Валерія | ||
1/2 Final | ||||||||
7- 8 | 197 | Гуледза Вадим | Мінза Юлія | Одеса | Ф`южн | Степанов Євген | ||
7- 8 | 222 | Ширяєв Артем | Прокопенко Даріна | Одеса | Фантазія | Мочаліна Юлія | ||
9 | 196 | Александров Назар | Тімофєєва Ірина | Одеса | Ф`южн | Степанов Євген | ||
10 | 2 | Баклан Марк | Нестеренко Юлія | Чорноморськ | Лазурит | Кузьмiнський Олександр | ||
11 | 53 | Кондратов Олексій | Виварець Олена | Одеса | Престиж | Афтєній Ольга Ватанська Валерія | ||
1/4 Final | ||||||||
12- 14 | 8 | Терентьєв Михайло | Лисенко Аліна | Чорноморськ | Лазурит | Кузьмiнський Олександр | ||
12- 14 | 71 | Соколов Роман | Ізмайлова Мілана | Одеса | Данс-Хісторі | Радіонов Валерій | ||
12- 14 | 146 | Галітовський Данііл | Магденко Аріна | Одеса | Маестро | Капустинський Дмитро | ||
15 | 167 | Загарнюк Валентин | Мартинова Евеліна | Одеса | Мега Данс | Кравчук Сергій |
Головний суддя: | Базела Дмитро (Київ) |
Технічний суддя: | Загоруйко Олексій (Чернігів) |
Суддi, обслуговуючи тур: | Танцювальна програма туру: |
1. (A) Банковська Світлана (Южноукраїнськ) | 1. (SW) Медленный вальс |
2. (B) Ватанська Валерія (Одеса) | 2. (Q) Квикстеп |
3. (C) Гаврилюк Катерина (Львів) | 3. (Ch) Ча-ча-ча |
4. (D) Горбань Данило (Благовiщенське) | 4. (J) Джайв |
5. (E) Дяченко Євген (Одеса) | |
6. (F) Капустинський Дмитро (Одеса) | |
7. (G) Карлюченко Руслана (Одеса) | |
8. (H) Крижановський Юрій (Миколаїв) | |
9. (I) Мочаліна Юлія (Одеса) | |
10. (J) Радіонов Валерій (Одеса) | |
11. (K) Федотова Лілія (Одеса) |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | Q | Ch | J | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | |||||
1 | 132 | Коробов Марко | Гажук Кіра | xxxxxxxxxxx | xxxxxxxxxxx | xxxxxxxxxxx | x.xxxxxx.xx | 42 |
2- 3 | 28 | Петров Глєб | Левицька Марія | xxxxxxxxxxx | xxxxxxxxxxx | xx..xxxxxxx | xxx.xxxxxxx | 41 |
2- 3 | 168 | Зайченко Дмитро | Гросу Крістіна | x.xxxxxxxxx | xxxxxxxxxxx | xxxxxx.xx.x | xxxxxxxxxxx | 41 |
4 | 299 | Рєпка Даніель | Руденко Марта | xxx.xxxxxxx | xx.xxxxxx.x | xxxxxxxx.xx | xxxxxxxxxxx | 40 |
5 | 178 | Романюк Кирило | Зуб Ксенія | xxxxxxxxx.x | xx.xxx.xxxx | .xx.xxxxxxx | xxxxxxxxxxx | 39 |
6 | 197 | Гуледза Вадим | Мінза Юлія | x..xx.xxxxx | x.xxxxxx.xx | xxxxxxxx.xx | xxxxxxxxxxx | 38 |
7 | 222 | Ширяєв Артем | Прокопенко Даріна | xxxxxxxxxxx | xxxxxx.xx.x | x.xxxxxxxxx | x.xxxx..x.x | 37 |
8- 9 | 53 | Кондратов Олексій | Виварець Олена | xxxxxxxx.xx | xxx.xxxx.xx | xxxx.xxx.xx | .xxxxx.x.xx | 36 |
8- 9 | 59 | Сафронов Владислав | Куба Евеліна | xxxxxxxxx.x | xx.xxxxxxxx | xx.x..xxxxx | xx.xxxxx.x. | 36 |
10 | 2 | Баклан Марк | Нестеренко Юлія | .xxx.xxxxxx | ..xxxxxxxxx | ..xx.xxxx.x | xxx.xxxxx.x | 34 |
11 | 196 | Александров Назар | Тімофєєва Ірина | x.xxx.x.xx. | .xxx..xxx.. | xxxxxxxxxx. | xxxx.xxxxxx | 33 |
Пари, не вибранi для участi в наступному турi | ||||||||
12- 14 | 8 | Терентьєв Михайло | Лисенко Аліна | .xxx.xx...x | xxxx..x.xxx | .xxxx.xxx.x | ..xxx.xxx.x | 29 |
12- 14 | 146 | Галітовський Данііл | Магденко Аріна | xx.xxx.xxx. | xxx.xxx.xx. | x.x.xx..xx. | xx...xxxxx. | 29 |
12- 14 | 71 | Соколов Роман | Ізмайлова Мілана | .xx..x.x.xx | ..x.xx.x.xx | xx.xxxx.xxx | xxxxx.x.xx. | 29 |
15 | 167 | Загарнюк Валентин | Мартинова Евеліна | xx..x...xx. | xxxx..x.xx. | xxxxx...xx. | .x.x....xxx | 24 |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | Q | Ch | J | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | ABCDEFGHIJK | |||||
1 | 178 | Романюк Кирило | Зуб Ксенія | xxxxxx.xxxx | x..xxxxxx.x | xxxxxxxxx.x | xxx.xxxxxxx | 38 |
2 | 28 | Петров Глєб | Левицька Марія | xxxx.xxxxxx | xx.x..x.xxx | xxxxxxxxxxx | .xxxxxx.xxx | 37 |
3 | 299 | Рєпка Даніель | Руденко Марта | .xxxxxxxxxx | .xx.xxxxxxx | x.xxx.x.xxx | x.xxxxx.xxx | 36 |
4 | 168 | Зайченко Дмитро | Гросу Крістіна | x..xxxxx..x | xxxxxxxxx.x | xx.xxxxx.xx | x..x.xx...x | 31 |
5 | 132 | Коробов Марко | Гажук Кіра | x...xxx.xxx | x...xx...xx | x.x.xx.x.xx | xx...x.x.xx | 25 |
6 | 59 | Сафронов Владислав | Куба Евеліна | xxx.x.xx.x. | xxxxx.xx.x. | xx........x | xx.x...x... | 22 |
Пари, не вибранi для участi в наступному турi | ||||||||
7- 8 | 197 | Гуледза Вадим | Мінза Юлія | ..xx.x.x..x | ...x....x.. | ...x..x.xx. | ..xxxx.xxx. | 18 |
7- 8 | 222 | Ширяєв Артем | Прокопенко Даріна | .x.xx...x.. | xxxx.x..x.x | .......xx.. | ...xx.x.x.x | 18 |
9 | 196 | Александров Назар | Тімофєєва Ірина | .........x. | .........x. | .xx.xxx.xx. | .xx.x.xx.x. | 15 |
10 | 2 | Баклан Марк | Нестеренко Юлія | x.....x.x.. | ..x.xxxx.x. | .....x..... | x.x.....x.. | 13 |
11 | 53 | Кондратов Олексій | Виварець Олена | .xx........ | .xx....x... | .xxx...x... | .x.....x... | 11 |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | Q | Ch | J | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 28 | Петров Глєб | Левицька Марія | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 5.0 |
2 | 168 | Зайченко Дмитро | Гросу Крістіна | 2.0 | 1.0 | 2.0 | 5.0 | 10.0 |
3 | 178 | Романюк Кирило | Зуб Ксенія | 4.0 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 13.0 |
4 | 299 | Рєпка Даніель | Руденко Марта | 3.0 | 5.0 | 4.0 | 2.0 | 14.0 |
5 | 132 | Коробов Марко | Гажук Кіра | 5.0 | 4.0 | 5.0 | 4.0 | 18.0 |
6 | 59 | Сафронов Владислав | Куба Евеліна | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 24.0 |
Танок: /SW/ Медленный вальс
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
28 | 12123336113 | - | 6 | - | - | - | - | 1.0 |
168 | 33441111245 | - | - | 7 | - | - | - | 2.0 |
299 | 25336454422 | - | - | - | 8 | - | - | 3.0 |
178 | 46515223364 | - | - | - | 7 | - | - | 4.0 |
132 | 54262565631 | - | - | - | - | 8 | - | 5.0 |
59 | 61654642556 | - | - | - | - | 7 | - | 6.0 |
Танок: /Q / Квикстеп
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
168 | 22224111264 | - | 8 | - | - | - | - | 1.0 |
28 | 13152526112 | - | 7 | - | - | - | - | 2.0 |
178 | 36313252443 | - | - | 7(17) | 9 | - | - | 3.0 |
132 | 54531335331 | - | - | 7(17) | 8 | - | - | 4.0 |
299 | 65446463625 | - | - | - | - | 7(27) | - | 5.0 |
59 | 41665644556 | - | - | - | - | 7(28) | - | 6.0 |
Танок: /Ch/ Ча-ча-ча
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
28 | 22121114111 | 7 | - | - | - | - | - | 1.0 |
168 | 13335323345 | - | - | 8 | - | - | - | 2.0 |
178 | 34614232264 | - | - | 6 | - | - | - | 3.0 |
299 | 46242456422 | - | - | - | 8 | - | - | 4.0 |
132 | 55453545633 | - | - | - | - | 10 | - | 5.0 |
59 | 61566661556 | - | - | - | - | - | 11 | 6.0 |
Танок: /J / Джайв
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHIJK | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
28 | 22111322111 | 6 | - | - | - | - | - | 1.0 |
299 | 16222216323 | - | 7 | - | - | - | - | 2.0 |
178 | 43354133264 | - | - | 6 | - | - | - | 3.0 |
132 | 55433444432 | - | - | - | 9 | - | - | 4.0 |
168 | 34545555555 | - | - | - | - | 11 | - | 5.0 |
59 | 61666661646 | - | - | - | - | - | 11 | 6.0 |
Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Шулаков Антон