Golden Gate 2021

20-21 березня 2021 р.Pochayna Event Hall

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (1 вiддiлення) / 21.03.21 9:05 /

 

Категорiя:
Програма:
Соло Ювенали 1+2 Школа / р.н. ( рокiв)/
Загальний залiк
Всього пар:
клубiв:
мiст:
68 (?-68)
27
12
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
113 Зінченко МаріяКиївПарфенон-ДенсБородій Ліна
114 Костенко УлянаКиївПарфенон-ДенсКрупко Тетяна
Парфенюк Євген
129 Чорна ТаісіяКиївРеверансАнжелика Глушко
152 Жук Дар'яКиївGolden DanceСтрук Оксана
Скуратiвський Дмитро
160 Лінійчук АнастасіяКиївЛіонКовальов Станіслав
1177 Хітущенко АлісаКиївЛіонКоваленко Михайло
1245 Петренко АннаКропивницькийПро Данс СтудіоДонцова Єлизавета
1246 Шевченко ОлександраКропивницькийПро Данс Студіо 
1261 Качан ПолінаКиївАматор-Спорт-ДансМихалевич Станіслав
Марченко Яна
1262 Степанченко ЯрославаКиївАматор-Спорт-ДансМихалевич Станіслав
Марченко Яна
1316 Седун ВікторияКиївСсбт Dance EnergyКлименко Марина
Клименко Олег
1319 Приходько ЄлизаветаКиївСсбт Dance EnergyКлименко Марина
Клименко Олег
1493 Бринська СоломіяКиївФаворитСтадніков Володимир
1519 Нікітченко КарінаЖитомирСальваЛуженецька Олена
Луженецький Андрій
1556 Борсук КрістінаКиївАврораТракалюк Тетяна
Чубар Діана
210 Бублик АнтонінаКиївПарфенон-ДенсБородій Ліна
215 Сагіль МаріяКиївПарфенон-ДенсБородій Ліна
216 Шаровська ВладаКиївПарфенон-ДенсКрупко Тетяна
Парфенюк Євген
218 Аксьонова АгафіяКиївПарфенон-ДенсКрупко Тетяна
Парфенюк Євген
228 Марчук Дар'яКиївРеверансГлушко Анжеліка
246 Шамрай СофіяКиївDancehallБабич Анастасія
Злиденко Вероніка
269 Божок УлянаКиївCrystalПоворознюк Ілона
Пастернак Дмитро
290 Вознюк ТетянаКиївСлавутич-СтарСоветченко Свiтлана
292 Золотарева АнастасіяКиївСлавутич-СтарСоветченко Свiтлана
293 Ільчишена ЗорянаКиївСлавутич-СтарСоветченко Свiтлана
294 Закревська ВарвараКиївСлавутич-СтарСоветченко Свiтлана
2107 Корчинська МіланаКиївDance MaximumІгнатенко Наталія
2158 Кіневич АннаІрпіньАдажіоСалямон Віталій
2159 Лелюк ВарвараІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
2176 Сагайдак СніжанаКиївЛіонКоваленко Михайло
2178 Трубіцька ВарвараКиївЛіонКоваленко Михайло
2179 Шеремет ПолінаКиївЛіонКоваленко Михайло
2180 Ліхачова УльянаКиївЛіонКоваленко Михайло
2224 Ванденко ОльгаБлаговiщенськеIndiGoГорбань Ольга
Горбань Данило
2225 Волощук ЄлизаветаБлаговiщенськеIndiGoГорбань Ольга
Горбань Данило
2226 Книшук ЄлизаветаБлаговiщенськеIndiGoГорбань Данило
Горбань Ольга
2251 Рябоконь АлінаВасильківОнлі ВанБайрамов Надір
Будилко Олена
2259 Храбан ЄвгеніяКиївАматор-Спорт-ДансМихалевич Станіслав
Марченко Яна
2263 Храброва ЗлатаКиївАматор-Спорт-ДансМихалевич Станіслав. Марченко Яна
2264 Макаровська ЕвелінаКиївАматор-Спорт-ДансМихалевич Станіслав
Марченко Яна
2294 Калиновська АннаКиївДанс-АртЧерниш Артем
2295 Страфун ОльгаКиївДанс-АртЧерниш Артем
2304 Грищенко ВалеріяКиївTeam DanceВдадіміров Юрій
2305 Зозуля КаролінаКиївTeam DanceВдадіміров Юрій
2312Багдасарян Едгар КиївСсбт Dance EnergyКлименко Марина
Клименко Олег
2313 Гриненко АнастасіяКиївСсбт Dance EnergyКлименко Марина
Клименко Олег
2314 Данилова ЄваКиївСсбт Dance EnergyКлименко Марина
Клименко Олег
2315 Окопна ОксанаКиївСсбт Dance EnergyКлименко Марина
Клименко Олег
2317 Федоренко ПолінаКиївСсбт Dance EnergyКлименко Марина
Клименко Олег
2318 Юрик ЄвангелінаКиївСсбт Dance EnergyКлименко Марина
Клименко Олег
2320 Кравченко МаріяКиївСсбт Dance EnergyКлименко Марина
Клименко Олег
2354 Смольянінова ЄлизаветаЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
2406 Яременко ВікторіяМиронівкаЛеді ЮКравченко Юлія
2441 Давидова ВарвараСумиМаестроКрючков Дмитро
Мешкова Євгенія
2447 Платоненко АнастасіяСлавутичСлавутич-СтарКириєнко Дмитро
Красківська Юлія
2462 Степура АнастасіяБілогородкаAstor Dance SchoolЧуприна Денис
Висоцька Вероніка
2463 Андронатій ЄвгеніяКиївЕстет-КиївВисоцька Вероніка. Чуприна Денис
2468 Гусєва АнастасіяЖитомирКристалКравчук Юлія
Нагорський Павло
2469 Бессараб КаринаЖитомирКристалКравчук Юлія
Нагорський Павло
2491 Ахматова АнастасіяКиївФаворитСтадніков Володимир
2496 Чернасова Дар'яКиївФаворитСтадніков Володимир
2508 Шевченко АняБiла ЦеркваVivatТимощук Вадим
2518 Кузнєцова КатеринаЖитомирСальваЛуженецька Олена
Луженецький Андрій
2520 Чеботарьова МаргаритаЖитомирСальваЛуженецька Олена
Луженецький Андрій
2568 Ву АліссаКиївАврораТракалюк Тетяна
Іллєнко Володимир
2597 Косточко РенатаКиївСсбт Dance EnergyКлименко Марина
Клименко Олег
3310 Клименко МеланіяКиївСсбт Dance EnergyКлименко Марина
Клименко Олег
3407 Коновалова АнастасіяМиронівкаЛеді ЮКравченко Юлія
Головний суддя:Базела Дмитро (Київ)
Технічний суддя:Загоруйко Олексій (Чернігів)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Галактіонов Олексій (Київ) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Горбань Данило (Благовiщенське) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Дьомін Володимир (Ірпінь) 3. (J) Джайв
4. (D) Ковальов Станіслав (Київ) 
5. (E) Кравченко Юлія (Миронівка) 
6. (F) Луженецький Андрій (Житомир) 
7. (G) Піскарьова Оксана (Чернівці) 
8. (H) Чуприна Денис (Білогородка) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWChJВсього
1 519 Нікітченко Каріна1.11.31.31.2
1 29 Чорна Таісія1.51.31.31.3
1 245 Петренко Анна1.41.31.61.4
1 14 Костенко Уляна1.51.51.61.5
1 493 Бринська Соломія1.41.61.51.5
1 177 Хітущенко Аліса1.81.31.61.5
1 13 Зінченко Марія1.11.52.31.6
1 261 Качан Поліна1.51.61.61.6
1 262 Степанченко Ярослава1.11.81.91.6
1 246 Шевченко Олександра1.41.61.91.6
1 60 Лінійчук Анастасія1.61.41.91.6
1 316 Седун Віктория1.61.41.91.6
1 319 Приходько Єлизавета1.81.61.51.6
1 556 Борсук Крістіна1.61.81.51.6
1 52 Жук Дар'я1.81.51.61.6
2 10 Бублик Антоніна1.41.62.11.7
2 295 Страфун Ольга1.52.01.61.7
2 294 Калиновська Анна1.51.91.81.7
2 179 Шеремет Поліна1.51.61.91.7
2 28 Марчук Дар'я1.41.91.81.7
2 313 Гриненко Анастасія1.52.01.61.7
2 159 Лелюк Варвара1.41.91.91.7
2 305 Зозуля Кароліна1.31.92.01.7
2 462 Степура Анастасія1.32.11.61.7
2 16 Шаровська Влада1.91.61.81.8
2 520 Чеботарьова Маргарита2.01.51.81.8
2 259 Храбан Євгенія2.01.61.61.8
2 15 Сагіль Марія1.12.02.31.8
2 224 Ванденко Ольга1.91.61.81.8
2 264 Макаровська Евеліна1.91.81.91.8
2 180 Ліхачова Ульяна1.81.52.11.8
2 93 Ільчишена Зоряна1.61.62.01.8
2 90 Вознюк Тетяна1.81.81.81.8
2 92 Золотарева Анастасія1.81.62.11.8
2 318 Юрик Євангеліна2.01.52.01.8
2 320 Кравченко Марія1.41.52.61.8
2 496 Чернасова Дар'я1.42.02.01.8
2 354 Смольянінова Єлизавета1.51.82.11.8
2 251 Рябоконь Аліна2.02.11.41.8
2 463 Андронатій Євгенія1.51.92.01.8
2 469 Бессараб Карина1.81.81.91.8
2 225 Волощук Єлизавета1.91.92.01.9
2 107 Корчинська Мілана1.91.82.11.9
2 263 Храброва Злата2.31.61.91.9
2 315 Окопна Оксана2.01.62.11.9
2 568 Ву Алісса2.11.91.61.9
2 158 Кіневич Анна2.01.62.01.9
2 18 Аксьонова Агафія1.92.02.12.0
2 447 Платоненко Анастасія1.82.12.12.0
2 176 Сагайдак Сніжана1.91.82.32.0
2 314 Данилова Єва2.11.82.12.0
2 491 Ахматова Анастасія1.92.02.32.0
2 518 Кузнєцова Катерина1.61.92.62.0
2 312Багдасарян Едгар 1.82.02.12.0
2 468 Гусєва Анастасія1.52.51.92.0
2 508 Шевченко Аня2.01.82.32.0
2 69 Божок Уляна1.52.02.42.0
2 304 Грищенко Валерія1.82.52.12.1
2 94 Закревська Варвара2.12.02.52.2
2 178 Трубіцька Варвара2.02.61.92.2
2 317 Федоренко Поліна2.42.12.02.2
2 597 Косточко Рената2.31.92.42.2
2 46 Шамрай Софія2.02.12.42.2
2 226 Книшук Єлизавета2.12.32.12.2
2 441 Давидова Варвара2.52.32.12.3
2 406 Яременко Вікторія1.92.32.82.3
3 407 Коновалова Анастасія2.02.52.82.4
3 310 Клименко Меланія2.02.62.52.4
МiсцеПараПартнерПартнеркаSWChJ Всього
ABCDEFGHABCDEFGHABCDEFGH
1 519 Нікітченко Каріна111121112111211111111122 1.2
1 29 Чорна Таісія111311221111112211111131 1.3
1 245 Петренко Анна211112121111121222111132 1.4
1 14 Костенко Уляна213111122121112221211231 1.5
1 493 Бринська Соломія111312112111222211112132 1.5
1 177 Хітущенко Аліса211321221121112131112221 1.5
1 13 Зінченко Марія111111212112112232213232 1.6
1 261 Качан Поліна113112121121222221212221 1.6
1 262 Степанченко Ярослава111111121133112221331122 1.6
1 246 Шевченко Олександра211121212112221221322212 1.6
1 60 Лінійчук Анастасія121132211121122121211233 1.6
1 316 Седун Віктория211122221131112121223122 1.6
1 319 Приходько Єлизавета222112221121222221221121 1.6
1 556 Борсук Крістіна112131312121123231111131 1.6
1 52 Жук Дар'я221122222111212221212221 1.6
2 10 Бублик Антоніна112111312121123121232232 1.7
2 295 Страфун Ольга112121222132123211131222 1.7
2 294 Калиновська Анна222111212121313221311132 1.7
2 179 Шеремет Поліна211311211111223211133132 1.7
2 28 Марчук Дар'я112112211123321211233112 1.7
2 313 Гриненко Анастасія212111222122222321221131 1.7
2 159 Лелюк Варвара211121213121222221221232 1.7
2 305 Зозуля Кароліна111112212221222222312231 1.7
2 462 Степура Анастасія111112213313123121122221 1.7
2 16 Шаровська Влада212312221121213221222131 1.8
2 520 Чеботарьова Маргарита313221221112113221211133 1.8
2 259 Храбан Євгенія223221221111213321311221 1.8
2 15 Сагіль Марія111111212123122331232232 1.8
2 224 Ванденко Ольга212122322121122221221231 1.8
2 264 Макаровська Евеліна212321221113321221222231 1.8
2 180 Ліхачова Ульяна212321211111312221322232 1.8
2 93 Ільчишена Зоряна212121311113113222222222 1.8
2 90 Вознюк Тетяна213211222122222131211222 1.8
2 92 Золотарева Анастасія122221311113122222232222 1.8
2 318 Юрик Євангеліна322212221122113122322131 1.8
2 320 Кравченко Марія211122112121211232333232 1.8
2 496 Чернасова Дар'я111311123112322221132232 1.8
2 354 Смольянінова Єлизавета213111122132221122332212 1.8
2 251 Рябоконь Аліна313122222333121212111131 1.8
2 463 Андронатій Євгенія311121212121223233131131 1.8
2 469 Бессараб Карина212121322112223121212232 1.8
2 225 Волощук Єлизавета121322221223113221232321 1.9
2 107 Корчинська Мілана212321222123112221322232 1.9
2 263 Храброва Злата213322322211222132211222 1.9
2 315 Окопна Оксана212332121123112223231231 1.9
2 568 Ву Алісса312321232122223121222121 1.9
2 158 Кіневич Анна211332221123112232213122 1.9
2 18 Аксьонова Агафія212322213112223232221133 2.0
2 447 Платоненко Анастасія212122222232222222222232 2.0
2 176 Сагайдак Сніжана222311221123113221322332 2.0
2 314 Данилова Єва232312221122123232222231 2.0
2 491 Ахматова Анастасія212232211223322122331232 2.0
2 518 Кузнєцова Катерина322111212322112233333123 2.0
2 312Багдасарян Едгар 212122222222222221232232 2.0
2 468 Гусєва Анастасія212112211313333321131232 2.0
2 508 Шевченко Аня312132222221213131322232 2.0
2 69 Божок Уляна212112122232122223231332 2.0
2 304 Грищенко Валерія212212223313323221232232 2.1
2 94 Закревська Варвара223322211122323222133333 2.2
2 178 Трубіцька Варвара313222213323333112131232 2.2
2 317 Федоренко Поліна322232322132322231231231 2.2
2 597 Косточко Рената222222332222123132331232 2.2
2 46 Шамрай Софія112332223113133231223233 2.2
2 226 Книшук Єлизавета213222323123332131321232 2.2
2 441 Давидова Варвара323222333222223222222232 2.3
2 406 Яременко Вікторія312322113133223132332333 2.3
3 407 Коновалова Анастасія213322213233223232332333 2.4
3 310 Клименко Меланія123123223333223233322322 2.4

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Шулаков Антон