Golden Gate 2021

20-21 березня 2021 р.Pochayna Event Hall

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (2 вiддiлення) / 21.03.21 10:35 /

 

Категорiя:
Програма:
Соло Ювенали 1+2Н / р.н. ( рокiв)/
Загальний залiк
Всього пар:
клубiв:
мiст:
41 (?-41)
15
8
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
163 Левченко ЄлизаветаКиївCrystalПоворознюк Ілона
Пастернак Дмитро
2417 Венгровська АннаЖитомирДанс ЛайфСавицька Ольга Бафталовська Ірина
361 Трегуб Мар'янаКиївCrystalПоворознюк Ілона
Пастернак Дмитро
4221 Калиста ПолінаДніпроГармоніяМартишенко Олена
5416 Сидорін ВеронікаМиронівкаЛеді ЮКравченко Юлія
6419 Жуковська АрінаЖитомирДанс ЛайфСавицька Ольга Бафталовська Ірина
1/2 Final
7492 Нікуліна НікаКиївФаворитСтадніков Володимир
8125 Прилипко ДіанаКиївРенесансКонстантінова Наталія
Рогут Юлія
9254 Григор'євих МаріяВасильківОнлі ВанБайрамов Надір
Будилко Олена
10- 11267 Заболотна МартаКиївАматор-Спорт-ДансМихалевич Станіслав
Марченко Яна
10- 11403 Новаторова ДіанаЖитомирДанс ЛайфСавицька Ольга Бафталовська Ірина
12493 Бринська СоломіяКиївФаворитСтадніков Володимир
13337 Бурячинська АннаКиївСсбт Dance EnergyКлименко Марина
Клименко Олег
1/4 Final
14258 Межибовська ХристинаКиївАматор-Спорт-ДансМихалевич Станіслав
Марченко Яна
15461 Погорєлова ОлександраБілогородкаAstor Dance SchoolЧуприна Денис
Висоцька Вероніка
16260 Сисова Дар'яКиївАматор-Спорт-ДансМихалевич Станіслав
Марченко Яна
17251 Рябоконь АлінаВасильківОнлі ВанБайрамов Надір
Будилко Олена
18- 19168 Горбатюк ВікторіяІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
18- 19559 Топурія КаринаМиронівкаЛеді ЮКравченко Юлія
20261 Качан ПолінаКиївАматор-Спорт-ДансМихалевич Станіслав
Марченко Яна
21120 Лисенко ЄлизаветаКиївРенесансКонстантінова Наталія
22- 23169 Мішутіна ВасилинаІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
22- 23170 Штоквиш СофіяІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
24339 Островська АннаКиївСсбт Dance EnergyКлименко Марина
Клименко Олег
1/8 Final
25265 Гобрей ПолінаКиївАматор-Спорт-ДансМихалевич Станіслав
Марченко Яна
26462 Степура АнастасіяБілогородкаAstor Dance SchoolЧуприна Денис
Висоцька Вероніка
27340 Українцева Дар'яКиївСсбт Dance EnergyКлименко Марина
Клименко Олег
28338Зазека Гордій КиївСсбт Dance EnergyКлименко Марина
Клименко Олег
29259 Храбан ЄвгеніяКиївАматор-Спорт-ДансМихалевич Станіслав
Марченко Яна
30225 Волощук ЄлизаветаБлаговiщенськеIndiGoГорбань Ольга
Горбань Данило
31474 Максименко БогданаКиївСсбт Dance EnergyКлименко Марина
Клименко Олег
32414 Пахолюк ЄваМиронівкаЛеді ЮКравченко Юлія
33- 3460 Лінійчук АнастасіяКиївЛіонКовальов Станіслав
33- 34185 Перевертайло ОлександраКиївЛіонКоваленко Михайло
35- 3793 Ільчишена ЗорянаКиївСлавутич-СтарСоветченко Свiтлана
35- 37336 Бровкіна АнастасіяКиївСсбт Dance EnergyКлименко Марина
Клименко Олег
35- 37413 Кочерга ЕвелінаМиронівкаЛеді ЮКравченко Юлія
38- 39264 Макаровська ЕвелінаКиївАматор-Спорт-ДансМихалевич Станіслав
Марченко Яна
38- 39318 Юрик ЄвангелінаКиївСсбт Dance EnergyКлименко Марина
Клименко Олег
40224 Ванденко ОльгаБлаговiщенськеIndiGoГорбань Ольга
Горбань Данило
41233 Табала АрінаКиївShmudanceМоскальчук Микита
Москальчук Софія
Головний суддя:Базела Дмитро (Київ)
Технічний суддя:Загоруйко Олексій (Чернігів)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/8 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Байрамов Надір (Васильків) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Галактіонов Олексій (Київ) 2. (Q) Квикстеп
3. (C) Горбань Данило (Благовiщенське) 3. (Ch) Ча-ча-ча
4. (D) Дьомін Володимир (Ірпінь) 4. (J) Джайв
5. (E) Ковальов Станіслав (Київ) 
6. (F) Кравченко Юлія (Миронівка) 
7. (G) Красківська Юлія (Славутич) 
8. (H) Луженецький Андрій (Житомир) 
9. (I) Михалевич Станіслав (Київ) 
10. (J) Піскарьова Оксана (Чернівці) 
11. (K) Чуприна Денис (Білогородка) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWQ ChJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 492 Нікуліна Нікаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. 43
2 63 Левченко Єлизавета.xxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 42
3 125 Прилипко Діанаxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxx.xxx 41
4- 5 221 Калиста Полінаxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxx.xxxxx. 40
4- 5 267 Заболотна Мартаxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxx.xxxxxx.xxxx 40
6- 7 416 Сидорін Веронікаxxxxxxxxxxxxx.xxxxx.xxxxxxxxxx.x.xxxxxxxx.xx 39
6- 7 403 Новаторова Діанаxxx..xxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxx. 39
8- 9 493 Бринська Соломіяxx.xx.x..xxxxxxxxxxxxxx..xxxxxxxxxxxxxxxxxxx 38
8- 9 417 Венгровська Аннаxxx.xxx.xxxxxxxxxxxxxx..xxxxxxxxx.xxxxxx.xxx 38
10 61 Трегуб Мар'янаxx.xxxx..x.xxxxxxxxxxxxxxxxxxx.x.x.xxxxxxxx. 36
11- 12 251 Рябоконь Алінаx.xxxxxxxx.x.x.xxx.xx.x.x.xxx.xxxxxxxxxxxxxx 35
11- 12 419 Жуковська Арінаxxxxxxx..xxxxxx.xxx.xx..x..xxxxxxxxxxxx.xxxx 35
13- 15 254 Григор'євих Маріяx.xxxxxxx.xxxxxxxxxxxxx..xxx..xx.xx.x..xxxxx 34
13- 15 461 Погорєлова Олександраxxxxxxxx.xxxx..xxxx.xxxx.xxxxxxxxxx..xx..x.x 34
13- 15 260 Сисова Дар'яx....xxxx..xxxxxxx.xx.xxxxxxx.xxxxxxxxxxxxx. 34
16 120 Лисенко Єлизаветаx..xx.xxx.xx..xx.xx..xxxxxxxxxxxxxx.xxxxx.xx 33
17 258 Межибовська Христина.....xxxxxxx.xxxxxxxx..xxx...xxx.xxx.xxxxxxx 31
18 169 Мішутіна Василина..xxxxx.xxxxxxx..xxx.xxx..xx.xx.x.xxxx...xxx 30
19- 21 168 Горбатюк Вікторія.xxxx.x.xx..xxxxx.xxx..xxx...xxxx.xxx...xxxx 29
19- 21 337 Бурячинська Анна.xx.xx.xxx.x.x..x.x..xxxxxxxxxxxxx.x..xxx..x 29
19- 21 559 Топурія Карина..xxxx.x.xx..xxxx.xxxxx..xxxx..xx...xxxxx.xx 29
22 170 Штоквиш Софія.xxx..xxxxx.xxxx.x.xxx..xxx.x.x...xxx..xxx.. 27
23- 24 339 Островська Аннаxx..xx.xxx.....xx.x.x.....xx.x.xxxxxxxx.x.xx 25
23- 24 261 Качан Полінаxxx....xxxxx...xxxxxxxx...x.x.x.x.x.x..x.xx. 25
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
25 265 Гобрей Полінаx....x..x.x...x.x..x..xxxxxxx.x..x.xxxxx.xxx 24
26 462 Степура Анастасіяx..x...xxxxxxx.....xxxx.xxxxx..xx......x...x 22
27 340 Українцева Дар'яxx.xx.xx...xx..x...x.xx..x...xxxxxx..x...x.. 21
28 338Зазека Гордій x......x.xxx..x...x.xxxx.x...x.x.xx....x...x 18
29 259 Храбан Євгеніяx.x.....x.xxxxx..x.x...xx....xx....x...x.x.. 17
30 225 Волощук Єлизавета..xx..x.xx..xxx..xx...xxx....x.....xx....... 16
31 474 Максименко Богданаxxx.x.......x..x.....xxxx..x.x..x.......x.x. 15
32 414 Пахолюк Єва.x.x.x..x.x.....x......x...x.....xxx.xx.x... 14
33- 34 185 Перевертайло Олександра.xx.x...................x.x.xxx..x...xxxx... 13
33- 34 60 Лінійчук Анастасія.xx.x.x...x.xx.x....xx....x..........x.....x 13
35- 37 93 Ільчишена Зоряна...x.xxxx.....x..x..........x...x......x...x 11
35- 37 336 Бровкіна Анастасіяxx.xxx.x..........xx...x........x..........x 11
35- 37 413 Кочерга Евеліна.....x..........xx.....x.xxx....x.....x.x..x 11
38- 39 318 Юрик Євангеліна............................x....x..xxx.xxx. 8
38- 39 264 Макаровська Евеліна...x...xx........x.x...x......x..........x.. 8
40 224 Ванденко Ольга.xx....x....xx..........x..........x........ 7
41 233 Табала Аріна........x................................... 1

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWQ ChJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 61 Трегуб Мар'янаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxx.xxx 42
2- 3 63 Левченко Єлизавета.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxx.xx.xxxxxxxx 40
2- 3 221 Калиста Полінаxxxx..xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxx.xx 40
4 417 Венгровська Анна..xxxxx.xxx.xxxxxxxxx.xxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxx 38
5 419 Жуковська Арінаxxxxxxxxxxx..xxxxx.xxxxxxxx.x.xx..xxxxxxxxxx 37
6 416 Сидорін Веронікаx.xxxxxx.x.xxxxxxxx..x.xx.xxxxx.xxxxxxxxx..x 34
7 492 Нікуліна Ніка..xxx.xxxx.xxxx..xx.x.xx.xxxx.x.xxxxxxxxxxxx 33
8 267 Заболотна Мартаx.......x.xxxx.x.x.xx.xxxxx...xxx..x.xxxxxx. 25
9- 10 125 Прилипко Діана.xx.xxx....x....xx...x.x.xxxxx.x.xx.x..xxxxx 24
9- 10 493 Бринська Соломіяxxxx...x..x.xxxx.xx.xxx..x..x..x.x..x..xx.xx 24
11 403 Новаторова Діанаxxx.xxx..x.x.x..x.x.x...x..x.x.xx..x.xx.x..x 22
12- 13 254 Григор'євих Маріяx..x.xx.x.xxx.xxx.xx.xx.xx....x.xx.......x.. 21
12- 13 337 Бурячинська Аннаxxxxxxxx.x...x..x..x..x.xx.xxx.x.x.x........ 21
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
14 258 Межибовська Христинаx.x.....xx...x.....xx..xxxx.x.xxx.xx.x...xx. 20
15 461 Погорєлова Олександра.x..xx.x.xx.x..xx.x..x.....x.x..x.....x.x.xx 18
16 260 Сисова Дар'я......x.x..x.....x.x..x.xx.xx.xxx..x..xx.x.. 17
17 251 Рябоконь Алінаx...x...x..x...x...x..xx..x...x.xxx.xx...x.. 16
18- 19 168 Горбатюк Вікторія.x.xx....x..x.xx....x..x..........x.x....... 11
18- 19 559 Топурія Карина.....x.x..x.....x.x..x.....x.x..x.....x....x 11
20 261 Качан Поліна.......xx.x.......xx.x.......xx..........x.. 9
21 120 Лисенко Єлизавета...........x.....x..........x....xxx...xx... 8
22- 23 169 Мішутіна Василина.x........x.x.x......x....x................. 6
22- 23 170 Штоквиш Софія.x.x..........x.....x...............xx...... 6
24 339 Островська Аннаx....x.x.....................x............x. 5

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWQ ChJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1- 2 63 Левченко Єлизаветаx..xxxxxxxxxxx.xxxxxxxx.xxx.xxxxxxxxxxxxxxxx 39
1- 2 417 Венгровська Анна.xxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxx.xxxxxxxxx.xxxxxx.xxx 39
3 61 Трегуб Мар'янаxx.xxxx.xxxxxx.xxx.xxxxxx.xx..xxxxxx.xxxxxxx 36
4 221 Калиста Поліна.xxxxx.x.xx.xxx.x.x.xx.x.xx.xx.xx.xxxx.xx..x 29
5 419 Жуковська Аріна.xx.x.x.xxxxxxxx.xx.xx.xx..xx..xx.x..xx...x. 26
6 416 Сидорін Веронікаx...xx.x..x...xxx.x..xx..x.x....x...xxxxx..x 20
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
7 492 Нікуліна Нікаxxxx.xx.........xx.xx.x.xxxxx.x....x.....x.. 19
8 125 Прилипко Діана......x..x....x..x.....x.x..xx...xxxx.xx..x. 15
9 254 Григор'євих Маріяx.x.....x..x.x.....x..x.x.....x..x.......x.. 11
10- 11 267 Заболотна Марта..x....xx..........x...x.....xx..x......xx.. 10
10- 11 403 Новаторова Діанаxx.....x...x......x.......xx.x...x......x... 10
12 493 Бринська Соломія...x........x.xx.......x.......x....x.....xx 9
13 337 Бурячинська Анна...........x................................ 1

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWQChJВсього
1 63 Левченко Єлизавета1.01.02.01.05.0
2 417 Венгровська Анна4.02.01.02.09.0
3 61 Трегуб Мар'яна2.03.04.03.012.0
4 221 Калиста Поліна6.05.03.04.018.0
5 416 Сидорін Вероніка3.04.06.06.019.0
6 419 Жуковська Аріна5.06.05.05.021.0

 

Танок: /SW/ Медленный вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
6321451342212-7----1.0
6112263136134--8---2.0
41636612261663--6---3.0
41764134414345---9--4.0
41945345625426---6--5.0
22153526553551----10-6.0

 

Танок: /Q / Квикстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
63113311312136-----1.0
41733143512325--8---2.0
6142264356141---8--3.0
41626612264664---6--4.0
22154526643552----9(35)-5.0
41965455425436----9(37)-6.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
41721122412326-8----1.0
6313311344232--9---2.0
22132535531611--7---3.0
6154263266153---6(15)--4.0
41945454625445---6(22)--5.0
41666646153564----6-6.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
6322515342221-7----1.0
41713141511334--8---2.0
6131253156142--7---3.0
22144424433613---10--4.0
41965362624456----7-5.0
41656636265565----6-6.0

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Шулаков Антон