Golden Gate 2021

20-21 березня 2021 р.Pochayna Event Hall

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

1 день (2 вiддiлення) / 20.03.21 11:05 /

 

Категорiя:
Програма:
Соло Ювенали 1+2Е / р.н. ( рокiв)/
Загальний залiк
Всього пар:
клубiв:
мiст:
13 (?-13)
10
7
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
1373 Кузьменко ЄваЧернігівНікаЗагоруйко Олексій
2220 Репенко АнгелінаДніпроГармоніяМартишенко Олена
3431 Шепітько АнгелінаПолтаваЛіон-ДенсШик Олег
432 Міркула НінаКиївDancehallБабич Анастасія
Злиденко Вероніка
5221 Калиста ПолінаДніпроГармоніяМартишенко Олена
663 Левченко ЄлизаветаКиївCrystalПоворознюк Ілона
Пастернак Дмитро
1/2 Final
7280 Арустамян ВеронікаКиївАматор-Спорт-ДансКеба Мирослав
Кеба Алла
Тіщенко Олексій
Тіщенко Марія
Торошанко Катерина
Торошанко Олександр
8376 Іванова АлісаМиколаївФрістайлКрижановський Юрій Крижановська Тетяна
9223 Гай Устін'яДніпроГармоніяМартишенко Олена
10388 Вовченко КаміллаБiла ЦеркваVivatТимощук Вадим
11127 Галака ЯрославаКиївРенесансКонстантінова Наталія Та Рогут Юлія
12123 Носач КатеринаКиївецьРенесансКонстантинова Наталя
Курлянд Аркадій
13439 Завора АннаПолтаваЛіон-ДенсШик Олег
Головний суддя:Базела Дмитро (Київ)
Технічний суддя:Загоруйко Олексій (Чернігів)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Ігнатенко Наталія (Київ) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Бабич Анастасія (Київ) 2. (T) Танго
3. (C) Горбань Данило (Благовiщенське) 3. (Q) Квикстеп
4. (D) Горшкова Ганна (Київ) 4. (Sb) Самба
5. (E) Корабльов Владислав (Київ) 5. (Ch) Ча-ча-ча
6. (F) Кравченко Юлія (Миронівка) 6. (J) Джайв
7. (G) Савченко Євген (Костянтинівка) 
8. (H) Тіщенко Марія (Київ) 
9. (I) Тимощук Вадим (Бiла Церква) 
10. (J) Хлян Максим (Львів) 
11. (K) Чуприна Денис (Білогородка) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWT Q SbChJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 220 Репенко Ангеліна.x.xxx...xxxx.xxxxx.xxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx..xxxxxxxxx 56
2 32 Міркула Ніна.x.xx.xxxxxxxx.xxx.xxxxx.x.xxxxxxxxxxxxx..xxxxx..xx..xxxxxxxxx.xx. 51
3 373 Кузьменко Єваx.x..xxx...xx..xxxx.x.xx.xxxxxxx.xx.x.xxxxxxxx..xxx..x.xxx..xxxxxx 45
4- 5 221 Калиста Поліна.xx.x..xx.xxxxxxx.xxxxx.x.x..x..xx.xxx..xx.xx.x.x.xxx.xx.x.x.xxxxx 43
4- 5 431 Шепітько Ангелінаx.x.x.x..xxx.xx.xxx..xx.xx.xx.xxxxxxxxxx.x.x..xxxxx.xx..xxxxxx.... 43
6 63 Левченко Єлизаветаxx...xxx....xxx.x..x.x.x..xxx.xxx.x.xxxxx..x.x.xxx.x..x.x.xxx....x 36
Пари, не вибранi для участi в наступному турi 
7 280 Арустамян Веронікаxxxx.xxx.xx.xxx...x.x..x.x...x.x..xx..x.x.x..x.x...x.x.xx.x...xxxx 34
8 376 Іванова Алісаxx.xxxxxxxx....x.xxx......x..x...x......x.x.x.xxx..x.xxx..xx..x... 30
9 223 Гай Устін'яx.x........x.xx.....xxx.xxx...x.x....x......x..x.xxx..xx....x...x. 23
10 388 Вовченко Камілла..xx.x..x......x.x.x....x..xx.x....x...x.x....x.....x....x...x.... 18
11 127 Галака Ярослава........xx.........x...xx................xx.........x...x......... 9
12 123 Носач Катерина...xx...x....................................x......x.........xx.x 8
13 439 Завора Анна.................................................................. 0

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWTQSbChJВсього
1 373 Кузьменко Єва2.01.01.02.03.02.011.0
2 220 Репенко Ангеліна3.02.02.03.01.01.012.0
3 431 Шепітько Ангеліна1.03.04.01.02.03.014.0
4 32 Міркула Ніна4.06.06.04.05.04.029.0
5 221 Калиста Поліна5.05.05.05.04.05.029.0
6 63 Левченко Єлизавета6.04.03.06.06.06.031.0

 

Танок: /SW/ Медленный вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
43146212626222-7----1.0
37312446132131-6----2.0
22053321361613--8---3.0
3221635215364--6---4.0
22135163543446---7--5.0
6364554454555----10-6.0

 

Танок: /T / Танго

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
37312125141233-7----1.0
22064231232511-6----2.0
43146414515146---7(19)--3.0
6353542464622---7(21)--4.0
22125363653354---6--5.0
3231656326465----7-6.0

 

Танок: /Q / Квикстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
37312126122363-7----1.0
22065231431612--7---2.0
6344552344421---9--3.0
43156413515234---7--4.0
22133364653155---6--5.0
3221645266546----7-6.0

 

Танок: /Sb/ Самба

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
43153211225141-7----1.0
37321435313232--9---2.0
22014123431314--8---3.0
3242646144563---7--4.0
22136564552455----9-5.0
6365352666626-----116.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
22015123431311-6----1.0
43153311316152--8---2.0
37322446223234--7---3.0
22134264152446---8--4.0
3241535545563----10-5.0
6366652664625-----116.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 6
22032234431412--8---1.0
37314346123251--7---2.0
43153111515165--6---3.0
3221425254543---8--4.0
22165562342324---7--5.0
6346653666636-----116.0

 

Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)

ПараSWT Q SbChJ Всього11-21-31-41-51-6Мiсце
Розподiлення з 4 по 5 мiсце
2215.05.05.05.04.05.0 29.0---1(4.0)--5
324.06.06.04.05.04.0 29.0---3(12.0)--4

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Шулаков Антон