Golden Gate 2021

20-21 березня 2021 р.Pochayna Event Hall

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (1 вiддiлення) / 21.03.21 9:05 /

 

Категорiя:
Програма:
Ювенали 1 Дебют / р.н. ( рокiв)/
Загальний залiк
Всього пар:
клубiв:
мiст:
16 (?-16)
12
6
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Золотий фiнал
121Мурзін ПавлоЛіпатова КіраКиївРеверансГлушко Анжеліка
122Ковецький ІгорТокарчук АннаКиївРеверансГлушко Анжеліка
1300Суханов ТимофійДобровольська АнгелінаКиївДанс-АртЧерниш Артем
Черниш Катерина
1363Слободян СтепанМаленко ЄвгеніяЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
273Чеченьов НікітаДоля АннаКиївЛіонПеліновська Ольга
2149Богушев ДаніілКороль АнастасіяІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
2268Скорбач МакарТюльченко ЗоринаКиївАматор-Спорт-ДансМихалевич Станіслав
Марченко Яна
2286Яковлєв АндрійМихайленко КатеринаКиївДанс-Арт-Домінанта 
2302Якутович МихайлоРоманюк ВікторіяКиївДанс-АртЧерниш Артем
Черниш Катерина
2321Безуглов РостиславКравченко МаріяКиївСсбт Dance EnergyКлименко Марина
Клименко Олег
2355Люлява БорисСмольянінова ЄлизаветаЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
2451Бондаренко РоманПетренко АнастасіяСлавутичСлавутич-СтарКириєнко Дмитро
Красківська Юлія
2453Васніцький БогданМазна МаріяКиївЕстет-КиївВисоцька Вероніка. Чуприна Денис
3182Прохненко СимеонСобко АврораКиївЛіонКоваленко Михайло
3412Кобрінь НікітаЛитвин ЗлатаМиронівкаЛеді ЮКравченко Юлія
3464Гончаренко ОлексійКалініченко МаріяБілогородкаAstor Dance SchoolЧуприна Денис
Висоцька Вероніка
Головний суддя:Базела Дмитро (Київ)
Технічний суддя:Загоруйко Олексій (Чернігів)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Золотий фiнал

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Байрамов Надір (Васильків) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Галактіонов Олексій (Київ) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Горбань Данило (Благовiщенське) 
4. (D) Ковальов Станіслав (Київ) 
5. (E) Кравчук Юлія (Житомир) 
6. (F) Михалевич Станіслав (Київ) 
7. (G) Піскарьова Оксана (Чернівці) 
8. (H) Тимощук Вадим (Бiла Церква) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWChВсього
1 363Слободян СтепанМаленко Євгенія1.01.41.2
1 21Мурзін ПавлоЛіпатова Кіра1.41.01.2
1 300Суханов ТимофійДобровольська Ангеліна1.51.41.4
1 22Ковецький ІгорТокарчук Анна1.61.61.6
2 453Васніцький БогданМазна Марія2.01.61.8
2 355Люлява БорисСмольянінова Єлизавета1.62.01.8
2 286Яковлєв АндрійМихайленко Катерина2.31.51.9
2 321Безуглов РостиславКравченко Марія2.02.02.0
2 451Бондаренко РоманПетренко Анастасія2.12.12.1
2 302Якутович МихайлоРоманюк Вікторія2.31.92.1
2 268Скорбач МакарТюльченко Зорина2.31.92.1
2 149Богушев ДаніілКороль Анастасія2.42.32.3
2 73Чеченьов НікітаДоля Анна2.02.62.3
3 464Гончаренко ОлексійКалініченко Марія2.62.52.6
3 412Кобрінь НікітаЛитвин Злата2.62.62.6
3 182Прохненко СимеонСобко Аврора2.63.02.8
МiсцеПараПартнерПартнеркаSWChВсього
ABCDEFGHABCDEFGH
1 363Слободян СтепанМаленко Євгенія1111111121221111 1.2
1 21Мурзін ПавлоЛіпатова Кіра1111123111111111 1.2
1 300Суханов ТимофійДобровольська Ангеліна1121123121111131 1.4
1 22Ковецький ІгорТокарчук Анна2121122211122132 1.6
2 453Васніцький БогданМазна Марія2221223221132121 1.8
2 355Люлява БорисСмольянінова Єлизавета2213211122232311 1.8
2 286Яковлєв АндрійМихайленко Катерина2333222111122221 1.9
2 321Безуглов РостиславКравченко Марія2222113322221322 2.0
2 451Бондаренко РоманПетренко Анастасія2232123212231233 2.1
2 302Якутович МихайлоРоманюк Вікторія1323223211222232 2.1
2 268Скорбач МакарТюльченко Зорина2322213322121133 2.1
2 149Богушев ДаніілКороль Анастасія3323123223222232 2.3
2 73Чеченьов НікітаДоля Анна2222123233223233 2.3
3 464Гончаренко ОлексійКалініченко Марія2323323332322332 2.6
3 412Кобрінь НікітаЛитвин Злата3223233323232333 2.6
3 182Прохненко СимеонСобко Аврора2332233333333333 2.8

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Шулаков Антон