Golden Gate 2021

20-21 березня 2021 р.Pochayna Event Hall

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (2 вiддiлення) / 21.03.21 10:35 /

 

Категорiя:
Програма:
Ювенали 1 Школа / р.н. ( рокiв)/
Загальний залiк
Всього пар:
клубiв:
мiст:
22 (?-22)
14
7
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
164Биканов МаксимБиканова МаргаритаКиївCrystalПоворознюк Ілона
Пастернак Дмитро
1165Ігумнов РоманКравчук МаріяІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
1363Слободян СтепанМаленко ЄвгеніяЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
1450Левцов ГерманБельченко МирославаСлавутичСлавутич-СтарКириєнко Дмитро
Красківська Юлія
230Денисенко АнтонГригорчук ПолінаКиївРеверансГлушко Анжеліка
231Назаренко МихайлоКарпенко КарінаКиївРеверансГлушко Анжеліка
2106Копилов ГлібІйісой Екін ЛікіяКиївDance MaximumІгнатенко Наталія
Ігнатенко Микита
2166Кошовець ОлександрШутка МирославаІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
2167Лизенко ДмитроБрюханова КарінаІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
2231Токаренко ЗахарСлободянюк ВеронікаБлаговiщенськеIndiGoГорбань Ольга
Горбань Данило
2286Яковлєв АндрійМихайленко КатеринаКиївДанс-Арт-Домінанта 
2298Михайленко ЄвгенійПисаренко ДіанаКиївДанс-АртЧерниш Артем
Мельник Максим
2300Суханов ТимофійДобровольська АнгелінаКиївДанс-АртЧерниш Артем
Черниш Катерина
2307Крачек НазарХвостенко КіраКиївTeam DanceВдадіміров Юрій
2311Багдасарян ЕдгарПриходько ЄлизаветаКиївСсбт Dance EnergyКлименко Марина
Клименко Олег
2355Люлява БорисСмольянінова ЄлизаветаЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
2370Штокол АрсенійДорош Дар`яЧернігівНікаЗагоруйко Олексій
2451Бондаренко РоманПетренко АнастасіяСлавутичСлавутич-СтарКириєнко Дмитро
Красківська Юлія
2453Васніцький БогданМазна МаріяКиївЕстет-КиївВисоцька Вероніка. Чуприна Денис
2460Щуров МаксимПогорєлова ОлександраБілогородкаAstor Dance SchoolЧуприна Денис
Висоцька Вероніка
3514Григулець АртемСапон АнжелікаЧернігівНікаЗагоруйко Олексій
3517Швидкий ІлляГубар ОлесяЧернігівНікаЗагоруйко Олексій
Головний суддя:Базела Дмитро (Київ)
Технічний суддя:Загоруйко Олексій (Чернігів)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Байрамов Надір (Васильків) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Горбань Данило (Благовiщенське) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Дьомін Володимир (Ірпінь) 3. (J) Джайв
4. (D) Ковальов Станіслав (Київ) 
5. (E) Корабльов Владислав (Київ) 
6. (F) Кравченко Юлія (Миронівка) 
7. (G) Михалевич Станіслав (Київ) 
8. (H) Піскарьова Оксана (Чернівці) 
9. (I) Порохова Софія (Київ) 
10. (J) Чуприна Денис (Білогородка) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWChJВсього
1 450Левцов ГерманБельченко Мирослава1.51.31.41.4
1 165Ігумнов РоманКравчук Марія1.31.71.31.4
1 363Слободян СтепанМаленко Євгенія1.31.71.41.5
1 64Биканов МаксимБиканова Маргарита1.11.32.11.5
2 30Денисенко АнтонГригорчук Поліна1.71.41.91.7
2 31Назаренко МихайлоКарпенко Каріна1.61.51.91.7
2 298Михайленко ЄвгенійПисаренко Діана1.71.81.71.7
2 231Токаренко ЗахарСлободянюк Вероніка2.11.41.51.7
2 166Кошовець ОлександрШутка Мирослава1.41.62.11.7
2 453Васніцький БогданМазна Марія1.81.71.61.7
2 106Копилов ГлібІйісой Екін Лікія1.51.42.31.7
2 451Бондаренко РоманПетренко Анастасія1.81.71.91.8
2 307Крачек НазарХвостенко Кіра1.81.71.81.8
2 167Лизенко ДмитроБрюханова Каріна1.91.61.91.8
2 460Щуров МаксимПогорєлова Олександра1.71.82.31.9
2 300Суханов ТимофійДобровольська Ангеліна1.81.72.42.0
2 355Люлява БорисСмольянінова Єлизавета2.02.02.42.1
2 286Яковлєв АндрійМихайленко Катерина2.21.62.82.2
2 370Штокол АрсенійДорош Дар`я2.02.12.42.2
2 311Багдасарян ЕдгарПриходько Єлизавета2.31.92.52.2
3 514Григулець АртемСапон Анжеліка2.22.42.92.5
3 517Швидкий ІлляГубар Олеся2.72.42.82.6
МiсцеПараПартнерПартнеркаSWChJ Всього
ABCDEFGHIJABCDEFGHIJABCDEFGHIJ
1 450Левцов ГерманБельченко Мирослава121211132121111113112112111212 1.4
1 165Ігумнов РоманКравчук Марія211112112122121112232111113111 1.4
1 363Слободян СтепанМаленко Євгенія211111212121132311211211111123 1.5
1 64Биканов МаксимБиканова Маргарита111111121111111213111223322213 1.5
2 30Денисенко АнтонГригорчук Поліна212211231211211123113223111312 1.7
2 31Назаренко МихайлоКарпенко Каріна222111132122111113122122122322 1.7
2 298Михайленко ЄвгенійПисаренко Діана222321121111221223221112222312 1.7
2 231Токаренко ЗахарСлободянюк Вероніка313312133121121112122122112211 1.7
2 166Кошовець ОлександрШутка Мирослава111121131221111222221133231322 1.7
2 453Васніцький БогданМазна Марія222121232122212122212121212311 1.7
2 106Копилов ГлібІйісой Екін Лікія211211131211121123112223222323 1.7
2 451Бондаренко РоманПетренко Анастасія212212132221211123222123112313 1.8
2 307Крачек НазарХвостенко Кіра222122221212212213122221222212 1.8
2 167Лизенко ДмитроБрюханова Каріна212313222121111222222223112312 1.8
2 460Щуров МаксимПогорєлова Олександра122221222122212123212233322231 1.9
2 300Суханов ТимофійДобровольська Ангеліна222122222122212122212233322331 2.0
2 355Люлява БорисСмольянінова Єлизавета322222212222232121232323332132 2.1
2 286Яковлєв АндрійМихайленко Катерина223222222311122222123333232333 2.2
2 370Штокол АрсенійДорош Дар`я323212113222222232223223213332 2.2
2 311Багдасарян ЕдгарПриходько Єлизавета223222232321232122222323331323 2.2
3 514Григулець АртемСапон Анжеліка323321132232222233323333233333 2.5
3 517Швидкий ІлляГубар Олеся322333233332322232233233333233 2.6

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Шулаков Антон