Golden Gate 2021

20-21 березня 2021 р.Pochayna Event Hall

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

2 день (3 вiддiлення) / 21.03.21 12:10 /

 

Категорiя:
Програма:
Ювенали 2 Школа / р.н. ( рокiв)/
Загальний залiк
Всього пар:
клубiв:
мiст:
19 (?-19)
12
6
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
1104Охріменко ФедірШамкіна ЄваКиївDance MaximumІгнатенко Наталія
Ігнатенко Іван
1135Миронюк МаркНіколаєць СофіяІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
1171Воєца АндрійЛитовченко АннаІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
1363Слободян СтепанМаленко ЄвгеніяЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
248Безкоровайний АртемПетренко ВеронікаКиївGolden DanceСтрук Оксана
Скуратiвський Дмитро
268Биканов БогданБожок УлянаКиївCrystalПоворознюк Ілона
Пастернак Дмитро
2181Ліхачов АндрійТюріна ВалеріяКиївЛіонКоваленко Михайло
2301Шамич ІлляКравченко ПолінаКиївДанс-АртЧерниш Артем
Черниш Катерина
2308Кримець КостянтинЖеребило МаргаритаКиївTeam DanceВдадіміров Юрій
2309Товстиженко МакарЖеребило ХристинаКиївTeam DanceВдадіміров Юрій
2355Люлява БорисСмольянінова ЄлизаветаЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
2370Штокол АрсенійДорош Дар`яЧернігівНікаЗагоруйко Олексій
2435Соколов МаксимЛещенко КсеніяКиївЕстет-КиївВисоцька Вероніка. Чуприна Денис
2443Хальоса ДмітрійЛугова АннаСумиМаестроКрючков Дмитро
Мешкова Євгенія
2452Бриль ЕльдарПлатоненко АнастасіяСлавутичСлавутич-СтарКириєнко Дмитро
Красківська Юлія
2470Костомаров РоманМихайленко ВікторіяСумиМаестроКрючков Дмитро
Мешкова Євгенія
2490Ліхолєтов ОлексійВолкова ВеронікаСумиМаестроКрючков Дмитро
Мешкова Євгенія
2507Сапоненко ІванШевченко АнгелінаЧернігівНікаЗагоруйко Олексій
3160Уксусов КостянтинЛелюк ВарвараІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
Головний суддя:Базела Дмитро (Київ)
Технічний суддя:Загоруйко Олексій (Чернігів)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Горбань Данило (Благовiщенське) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Козак Володимир (Львів) 2. (Ch) Ча-ча-ча
3. (C) Корабльов Владислав (Київ) 3. (J) Джайв
4. (D) Кравчук Юлія (Житомир) 
5. (E) Михалевич Станіслав (Київ) 
6. (F) Піскарьова Оксана (Чернівці) 
7. (G) Федотов Максим (Київ) 
8. (H) Чуприна Денис (Білогородка) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWChJВсього
1 135Миронюк МаркНіколаєць Софія1.01.11.41.2
1 363Слободян СтепанМаленко Євгенія1.11.31.41.3
1 171Воєца АндрійЛитовченко Анна1.11.31.91.4
1 104Охріменко ФедірШамкіна Єва1.61.51.81.6
2 48Безкоровайний АртемПетренко Вероніка1.51.61.91.7
2 301Шамич ІлляКравченко Поліна1.31.92.31.8
2 181Ліхачов АндрійТюріна Валерія1.91.61.91.8
2 308Кримець КостянтинЖеребило Маргарита1.41.92.31.8
2 435Соколов МаксимЛещенко Ксенія1.81.42.31.8
2 452Бриль ЕльдарПлатоненко Анастасія2.11.81.91.9
2 507Сапоненко ІванШевченко Ангеліна1.61.42.61.9
2 443Хальоса ДмітрійЛугова Анна2.11.92.12.0
2 490Ліхолєтов ОлексійВолкова Вероніка1.91.82.52.0
2 68Биканов БогданБожок Уляна1.42.02.82.0
2 355Люлява БорисСмольянінова Єлизавета2.01.62.62.1
2 309Товстиженко МакарЖеребило Христина2.02.02.42.1
2 370Штокол АрсенійДорош Дар`я2.12.32.02.1
2 470Костомаров РоманМихайленко Вікторія2.02.02.82.3
3 160Уксусов КостянтинЛелюк Варвара1.92.82.52.4
МiсцеПараПартнерПартнеркаSWChJ Всього
ABCDEFGHABCDEFGHABCDEFGH
1 135Миронюк МаркНіколаєць Софія111111112111111113111211 1.2
1 363Слободян СтепанМаленко Євгенія112111111111211222112111 1.3
1 171Воєца АндрійЛитовченко Анна111112111111121211131323 1.4
1 104Охріменко ФедірШамкіна Єва212212121111322113122221 1.6
2 48Безкоровайний АртемПетренко Вероніка111222212111222222221312 1.7
2 301Шамич ІлляКравченко Поліна111113111212331223133222 1.8
2 181Ліхачов АндрійТюріна Валерія122223212221121222222311 1.8
2 308Кримець КостянтинЖеребило Маргарита122211112122222232233212 1.8
2 435Соколов МаксимЛещенко Ксенія122123211121122123123331 1.8
2 452Бриль ЕльдарПлатоненко Анастасія222313221122231221222312 1.9
2 507Сапоненко ІванШевченко Ангеліна121213121112131132333313 1.9
2 443Хальоса ДмітрійЛугова Анна222223222222221222213322 2.0
2 490Ліхолєтов ОлексійВолкова Вероніка212213221112232221333323 2.0
2 68Биканов БогданБожок Уляна111113121323132133233323 2.0
2 355Люлява БорисСмольянінова Єлизавета222221232212112232333232 2.1
2 309Товстиженко МакарЖеребило Христина222222222123132221333322 2.1
2 370Штокол АрсенійДорош Дар`я222322222322322221223321 2.1
2 470Костомаров РоманМихайленко Вікторія122313222213232133332323 2.3
3 160Уксусов КостянтинЛелюк Варвара231123123223333323132333 2.4

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Шулаков Антон