Golden Gate 2021

20-21 березня 2021 р.Pochayna Event Hall

ВИТЯГ IЗ ПРОТОКОЛУ ЗМАГАННЯ

1 день (2 вiддiлення) / 20.03.21 11:05 /

 

Категорiя:
Програма:
Ювенали 2Н / р.н. ( рокiв)/
Загальний залiк
Всього пар:
клубiв:
мiст:
29 (?-29)
18
10
Мiсце№№ПартнерПартнеркаМiсто (Країна)КлубТренер
Final
1100Сухоруков МихайлоКопилова СофіяКиївDance MaximumІгнатенко Наталія
Ігнатенко Іван
25Крупко ГлібВасікович АннаКиївПарфенон-ДенсПарфенюк Євген
Бородій Ліна
3360Мусензовий ІванМоцок СофіяЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
4397Задорожній РоманСидорін ВеронікаМиронівкаЛеді ЮКравченко Юлія
5222Гураль ІлляПортунова ЕлінаКиївРеверансКравчук Сергій
Кравчук Оксана
Федчишина Анастасія
63Шепотько БогданЗелінська ІваннаКиївПарфенон-ДенсПарфенюк Євген
7434Томилець ЮрійКоваль МаргаритаКиївРеверансКравчук Сергій
Кравчук Оксана
Федчишина Анастасія
1/2 Final
8356Івончак МаксимФонарюк АріанаЧернівціКарнавалПіскарьов Андрій
9115Чопик ВладиславТемна БогданаКиївTwistТкачик Марина
10- 11116Ягодкін МаксимБогданенко НікольКиївTwistТкачик Марина
10- 11426Цьопич ДмитроРоманчук АннаЖитомирДанс ЛайфСавицька Ольга Бафталовська Ірина
12135Миронюк МаркНіколаєць СофіяІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
13366Ткачов ВладиславНестерова КаролінаКостянтинівкаСучасні РитмиСавченко Євген
Швидченко Василь
1/4 Final
14- 16136Скакун ВікторШульга ЕміліяІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
14- 16137Шемегон МиколаКалашнікова КсеніяІрпіньАдажіоСалямон Віталій
14- 16193Васильківський ОлексійСкачек ВалеріяДніпроГармоніяГловацька Свiтлана
17105Каран НазарВітренко ЯрославаКиївDance MaximumІгнатенко Наталія
Ігнатенко Іван
18- 19113Сьомик АртемБугра ЕміліяКиївAcademy DanceПідченко Віталій
Парфенова Катерина
18- 19372Кулабухов ДмитроІльїна ВладиславаЧернігівНікаЗагоруйко Олексій
20428Савчено МихайлоКушпіль ОлександраЗнам’янкаФурор ДансВустілка Аліна
21- 22133Волошин ІлляТарангул АмєліяІрпіньАдажіоСалямон Віталій Та Катерина
21- 22436Березний ВадимГловацька ВарвараКиївЮрісБерезня Ірина
Сенченко Антон
2399Шаповалов ДанилоКучерява МаринаКиївDance MaximumІгнатенко Наталія
Ігнатенко Микита
24398Совершенний ІгорСамусенко СофіяМиронівкаЛеді ЮКравченко Юлія
1/8 Final
25435Соколов МаксимЛещенко КсеніяКиївЕстет-КиївВисоцька Вероніка. Чуприна Денис
26371Болдирев ДмитрійДяченко ПолінаЧернігівНікаЗагоруйко Олексій
27- 28126Штоюнда ДавидПолищук ХристинаКиївРенесансКонстантінова Наталія
Рогут Юлія
27- 28253Кулівник РоманГригор'євих МаріяВасильківОнлі ВанБайрамов Надір
Будилко Олена
2933Куліш АртурСурмило ВалеріяКиївDancehallБабич Анастасія
Злиденко Вероніка
Головний суддя:Базела Дмитро (Київ)
Технічний суддя:Загоруйко Олексій (Чернігів)

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/8 Final

Суддi, обслуговуючи тур:Танцювальна програма туру:
1. (A) Ігнатенко Наталія (Київ) 1. (SW) Медленный вальс
2. (B) Горбань Данило (Благовiщенське) 2. (Q) Квикстеп
3. (C) Корабльов Владислав (Київ) 3. (Ch) Ча-ча-ча
4. (D) Кравченко Юлія (Миронівка) 4. (J) Джайв
5. (E) Крижановський Юрій (Миколаїв) 
6. (F) Курлянд Аркадій (Київ) 
7. (G) Піскарьова Оксана (Чернівці) 
8. (H) Савченко Євген (Костянтинівка) 
9. (I) Тимощук Вадим (Бiла Церква) 
10. (J) Торошанко Катерина (Київ) 
11. (K) Чуприна Денис (Білогородка) 

 

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWQ ChJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 356Івончак МаксимФонарюк Аріанаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 44
2- 3 360Мусензовий ІванМоцок Софіяxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxx 43
2- 3 397Задорожній РоманСидорін Веронікаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxx 43
4- 8 100Сухоруков МихайлоКопилова Софіяxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxx 42
4- 8 436Березний ВадимГловацька Варвараxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxx 42
4- 8 366Ткачов ВладиславНестерова Каролінаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxx.xxxxxxxxxxxxx 42
4- 8 5Крупко ГлібВасікович Аннаxxxxxxxxxxx.xxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 42
4- 8 3Шепотько БогданЗелінська Іваннаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxx 42
9 133Волошин ІлляТарангул Амєліяxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxx.xxxxxxxxx 41
10 116Ягодкін МаксимБогданенко Нікольxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxx.x.xx.xxxxxxxxxxxxx 40
11- 13 137Шемегон МиколаКалашнікова Ксеніяxx.xxxxxxxxxxxxxx.xxx.xxxxxxxxxxxx..xxxxxxxx 39
11- 13 428Савчено МихайлоКушпіль Олександра.xxxxxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx..xxxx. 39
11- 13 193Васильківський ОлексійСкачек Валеріяxxxxxxxx.xxxxx.xxxxx.x.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. 39
14- 16 372Кулабухов ДмитроІльїна Владиславаxxxx.xxxxxxxxxx.xxxxxx..xxx.xxxxxxxxxxxxx.xx 38
14- 16 222Гураль ІлляПортунова Еліна.xxxxxxxx..xxxxxxxx.xxx.xxx.xxxxxxxxxxxxxxxx 38
14- 16 426Цьопич ДмитроРоманчук Аннаxxxxx.xxxxxxxxxxx..xx.xxxxxxx.xxxxxxxxx.xxxx 38
17- 18 135Миронюк МаркНіколаєць Софіяxxxxxxx..xxxxx..xxxxxxxxx.xx.xx.xxxxxxxxxxxx 37
17- 18 99Шаповалов ДанилоКучерява Маринаx.x.xxxxx.xxxxxx.xxxxxx.xxxxxxxx.xxxxx.xxxxx 37
19- 20 136Скакун ВікторШульга Еміліяxxx.x.xxxx.x..xx.xxxx.xxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxx 36
19- 20 434Томилець ЮрійКоваль Маргаритаxxx.x.xxxx..xx.xxxxxxx.xxxxxxxxxxxxx.x.xxxxx 36
21 113Сьомик АртемБугра Еміліяxxxxxx.xxxxxxxxxxx.xxxxxxx.xxx.xx.xx.xxx..x. 35
22 115Чопик ВладиславТемна Богданаxxxxxxx..xx.x.xxxxx...xxx.xxxxxxx.xx.xxxxxxx 34
23- 24 105Каран НазарВітренко Ярославаx.x..xxxxxxx.xxxxxxxxxxxxx.x.xxx.x.xx.x..... 30
23- 24 398Совершенний ІгорСамусенко Софіяx.xx.x.xx.xx.xxxxxxx.xx..xxxx.x.x.x.xxx.xx.x 30
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
25 435Соколов МаксимЛещенко Ксеніяxxxxx.xxxxxxxxx.x..xxx.xxx.x...xxx..x.xx...x 29
26 371Болдирев ДмитрійДяченко Поліна.x..xxx.x..xxxxx.xxxxxxx.x.x..xx.xx..x.x.x.x 27
27- 28 126Штоюнда ДавидПолищук Христинаx.xxxx...xx....xx....xxxxxxxxx...xx.xxx.x..x 25
27- 28 253Кулівник РоманГригор'євих Марія...x.xx...xx..x.xx...xxx...x.xx.xxxxx.xxxxxx 25
29 33Куліш АртурСурмило Валерія.x.x...xxxx.xx..x.x.xx..xxxxx.x.x..x..x..xx. 23

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/4 Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWQ ChJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 5Крупко ГлібВасікович Аннаxxxxx.xx.xxxxxx.xxxxx.xxxxxxx.xxxxx.xxxxxxxx 38
2 100Сухоруков МихайлоКопилова Софіяx.xx.xxxxxxxxxxxxx.x..xxxxx.xxx..xxxxxxxxxx. 35
3 360Мусензовий ІванМоцок Софіяxxxxxxx.xx.xxxxx.x.xx.xxxxx.xxxx.xxxxx.x.xx. 34
4 397Задорожній РоманСидорін Веронікаx..xxxx.xxxx.xx.xx.xxxx..x.xxxxxxx..xxxxxxxx 33
5 222Гураль ІлляПортунова Еліна.xxxxxxxxx..xxx.xxxxx...xx.x...xx..xxxx.xxxx 30
6- 7 3Шепотько БогданЗелінська Іваннаxx.xxx.xxxxxx.x.xxx.x.xx.x.x.xxxxxx..xx....x 29
6- 7 434Томилець ЮрійКоваль Маргаритаxxx..xxxxxxxxx.x.xxxxx.xx...xxx..xxx.x...xx. 29
8 366Ткачов ВладиславНестерова Каролінаxx....xxx..xx.xx..xxxxxxxx...x.xx.x.x.x.xx.. 25
9 135Миронюк МаркНіколаєць Софія...xxxxxxx....x..xxxxx..x.x.xxxxx..x.x...xx. 24
10 426Цьопич ДмитроРоманчук Анна..xxx...x......xx....x.x.x.x.xx.x.xxxxxxxxxx 23
11 356Івончак МаксимФонарюк Аріана..x...xxxxx....x.x.xxx..xxx.x.xx.......x.xxx 21
12- 13 116Ягодкін МаксимБогданенко Ніколь.xxxx.....x.x.x.xxx..x.x...xxx....x.x.xx...x 20
12- 13 115Чопик ВладиславТемна Богдана..x..xxx..x...xxx....x...x.x.x..x.x.x.xxxx.x 20
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
14- 16 137Шемегон МиколаКалашнікова Ксеніяxx.x.x...xx..x....x...xx..xx....xx.x..xxx..x 19
14- 16 193Васильківський ОлексійСкачек Валерія......x......x.x.xxx.xxxx.x.xx...xxx.x.x...x 19
14- 16 136Скакун ВікторШульга Емілія.xx.x..xxx...x.x.xxxxxx........x.x.x.x....x. 19
17 105Каран НазарВітренко Ярославаx.xxx..x.x.x...xx....xx.x.x....x.x...x..x... 17
18- 19 372Кулабухов ДмитроІльїна Владиславаxx..xx..x..xxxx.x..x.....x....x.x...x.x..... 16
18- 19 113Сьомик АртемБугра Еміліяxxxx......xxx.........xxx.xx...x..xx....x... 16
20 428Савчено МихайлоКушпіль Олександра......x...x.x..x..x.x.....x.x.xxx..x...x..xx 15
21- 22 436Березний ВадимГловацька Варвара.x...x......x.x.x.x.x..xxx........x.x...x.x. 14
21- 22 133Волошин ІлляТарангул Амєлія....xx.x..xx...xx.........xxx.x.......xxx... 14
23 99Шаповалов ДанилоКучерява Маринаx..........x.x........x...xxx....x.xx....... 10
24 398Совершенний ІгорСамусенко Софія.............x.......x.....x.x..xx.......x.x 8

 

ПIДСУМКИ КОЛА: 1/2 Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWQ ChJ Всього
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
1 100Сухоруков МихайлоКопилова Софіяxxxx.xx.xx.xxxx.xxxxxxxxxxxx.xxxxxxxxxx.xxxx 38
2 5Крупко ГлібВасікович Аннаxxxxxxxxxxxxxx.xxx.x.xxxxxxxxxx..xxx..xxxx.. 35
3 360Мусензовий ІванМоцок Софіяx.xxx.xxxxxx.xxxxxxxxxx.xx..x..xxx.x...x..xx 30
4 3Шепотько БогданЗелінська Іваннаxx.x...x.x.xx.xx.x..x.xxx.xx.xxx.xxxxxx..xx. 27
5 222Гураль ІлляПортунова Еліна.xx.xxxxx...xxxxx.xx....xx.xx.x.x..x.xx..x.x 25
6- 7 397Задорожній РоманСидорін Вероніка...xxxx.xxx...xxx..xxx...x....xxx...x..x.xxx 22
6- 7 434Томилець ЮрійКоваль Маргаритаxxx.....x..xxx....xxx..xx.x.x.xx..xx.x.xxx.. 22
Пари, не вибранi для участi в наступному турi
8 356Івончак МаксимФонарюк Аріана..xx..xxxxx..xx..x..xxx.....x.xx....x..x.xxx 21
9 115Чопик ВладиславТемна Богдана.x..xx....x.......x..x.x.xxxxx..xxx.xxx.x... 19
10- 11 426Цьопич ДмитроРоманчук Аннаx..x..........xx.......x..xxxx...xxxxxx.x.xx 18
10- 11 116Ягодкін МаксимБогданенко Нікольx....xx....xx...x.x...x....x.x..xxx.x.xxx..x 18
12 135Миронюк МаркНіколаєць Софія....xx.x.xxx...xxx.xx...x.x....xx....x....x. 17
13 366Ткачов ВладиславНестерова Кароліна.xx.x..x..x.xx...xx..xxx.x...x.........xx... 16

 

ПIДСУМКИ КОЛА: Final

МiсцеПараПартнерПартнеркаSWQChJВсього
1 100Сухоруков МихайлоКопилова Софія1.01.01.01.04.0
2 5Крупко ГлібВасікович Анна2.03.03.02.010.0
3 360Мусензовий ІванМоцок Софія3.02.02.03.010.0
4 397Задорожній РоманСидорін Вероніка7.05.04.04.020.0
5 222Гураль ІлляПортунова Еліна5.04.06.05.020.0
6 3Шепотько БогданЗелінська Іванна4.06.05.06.021.0
7 434Томилець ЮрійКоваль Маргарита6.07.07.07.027.0

 

Танок: /SW/ Медленный вальс

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
10015527131422-6-----1.0
522331446265--6----2.0
36046472715131---7---3.0
334763272717---6(15)---4.0
22253145323576---6(16)---5.0
43461254554644---6(19)---6.0
39777616667353-----8-7.0

 

Танок: /Q / Квикстеп

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
10016566131223--7----1.0
36045353515111--6(10)----2.0
522631253664--6(13)----3.0
22253124426576---6(16)8--4.0
39777412747352---6(16)7--5.0
334747372737---6(19)---6.0
43461275664445----7--7.0

 

Танок: /Ch/ Ча-ча-ча

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
10014466131122-6(8)-----1.0
36025525716211-6(9)-----2.0
533331222554--8----3.0
39747613457343---7---4.0
352744373737---6---5.0
22276157544675----6--6.0
43461272665466-----10-7.0

 

Танок: /J / Джайв

ПараСуддiСкейтингМiсце
ABCDEFGHIJK11 - 21 - 31 - 41 - 51 - 61 - 7
10014535122422-6-----1.0
533362243254--7----2.0
36046423716311--6(11)----3.0
39727716357133--6(13)----4.0
22255147534645----9--5.0
372654461766-----9-6.0
43461271675577-----7-7.0

 

Розрахунок мiсць фiналу (параграф 10)

ПараSWQ ChJ Всього11-21-31-41-51-61-7Мiсце
Розподiлення з 2 по 3 мiсце
3603.02.02.03.0 10.0-2(4.0)-----3
52.03.03.02.0 10.0-2(4.0)-----2
Розподiлення з 4 по 5 мiсце
3977.05.04.04.0 20.0---2(8.0)---4
2225.04.06.05.0 20.0---1(4.0)---5

 

Сводна таблиця по всiм танцям фiналу (параграф 11)

ПараSWQ ChJ 11-21-31-41-51-61-7Мiсце
ABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJKABCDEFGHIJK
Визначення 2 мiсця
36046472715131453535151112552571621146423716311--23---- 
522331446265226312536643333122255433362243254--27----2

 


<< Повернутися до списку категорiй / клубiв.


Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Шулаков Антон