20-21 березня 2021 р. | Pochayna Event Hall |
Категорiя: Програма: | Ювенали 2Е / р.н. ( рокiв)/ Європейська | Всього пар: клубiв: мiст: | 13 (?-13) 11 7 |
Мiсце | №№ | Партнер | Партнерка | Мiсто (Країна) | Клуб | Тренер | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Final | ||||||||
1 | 502 | Горбань Арсен | Горбань Єлизавета | Київ | Альта | Балла Олексій | ||
2 | 192 | Солодун Михайло | Вайнер Аміра | Дніпро | Гармонія | Гловацька Свiтлана | ||
3 | 241 | Гур'єв Тимофій | Лопата Єва | Кропивницький | Про Данс Студіо | Спінул Олена Балашова Оксана | ||
4 | 567 | Маршалюк Дмитро | Віщук Діана | Чернівці | Карнавал | Піскарьов Андрій | ||
5 | 284 | Гордієнко Артем | Гриша Анастасія | Київ | Данс-Арт-Домінанта | |||
6 | 227 | Бурбан Артем | Дзюбенко Софія | Благовiщенське | IndiGo | Горбань Ольга Горбань Данило | ||
1/2 Final | ||||||||
7 | 100 | Сухоруков Михайло | Копилова Софія | Київ | Dance Maximum | Ігнатенко Наталія Ігнатенко Іван | ||
8 | 222 | Гураль Ілля | Портунова Еліна | Київ | Реверанс | Кравчук Сергій Кравчук Оксана Федчишина Анастасія | ||
9 | 297 | Валєєв Владислав | Коврига Вероніка | Київ | Данс-Арт | Черниш Артем Черниш Катерина | ||
10 | 229 | Лихенко Ростислав | Іванова Ольга | Благовiщенське | IndiGo | Горбань Данило Горбань Ольга | ||
11 | 424 | Леліченко Єгор | Зінкевич Поліна | Житомир | Данс Лайф | Савицька Ольга | ||
12- 13 | 148 | Падун Леонтій | Сєрікова Аріна | Ірпінь | Адажіо | Салямон Віталій Салямон-Міхєєва Катерина | ||
12- 13 | 423 | Весельський Денис | Сорока Злата | Житомир | Данс Лайф | Савицька Ольга |
Головний суддя: | Базела Дмитро (Київ) |
Технічний суддя: | Загоруйко Олексій (Чернігів) |
Суддi, обслуговуючи тур: | Танцювальна програма туру: |
1. (A) Глушко Анжеліка (Київ) | 1. (SW) Медленный вальс |
2. (B) Горбань Ольга (Благовiщенське) | 2. (T) Танго |
3. (C) Ковальов Станіслав (Київ) | 3. (Q) Квикстеп |
4. (D) Козак Володимир (Львів) | |
5. (E) Красківська Юлія (Славутич) | |
6. (F) Крючков Дмитро (Суми) | |
7. (G) Луженецький Андрій (Житомир) | |
8. (H) Піскарьова Оксана (Чернівці) | |
9. (I) Порохова Софія (Київ) |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | T | Q | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHI | ABCDEFGHI | ABCDEFGHI | |||||
1 | 502 | Горбань Арсен | Горбань Єлизавета | .xxxxxxxx | xx..xxxxx | .xxxxxxxx | 23 |
2 | 192 | Солодун Михайло | Вайнер Аміра | xxx...xxx | xxxxxx..x | xxxxxxxxx | 22 |
3 | 241 | Гур'єв Тимофій | Лопата Єва | xxxxxx.xx | xxxx..x.x | xxx.xx.xx | 21 |
4- 5 | 567 | Маршалюк Дмитро | Віщук Діана | ..x.x.xxx | ..x.xxxxx | x.x.x.xxx | 17 |
4- 5 | 284 | Гордієнко Артем | Гриша Анастасія | ..xxxx.x. | x..xxxx.. | x.xxxxxx. | 17 |
6 | 227 | Бурбан Артем | Дзюбенко Софія | xx.xxx..x | xx.....xx | xx..x.xxx | 16 |
Пари, не вибранi для участi в наступному турi | |||||||
7 | 100 | Сухоруков Михайло | Копилова Софія | ..x.xxxx. | ..xx.x.xx | ...x.x... | 12 |
8 | 222 | Гураль Ілля | Портунова Еліна | xx.x..... | xxx...... | xxx..x... | 10 |
9 | 297 | Валєєв Владислав | Коврига Вероніка | ...x.xx.. | ...x.x.x. | ........x | 7 |
10 | 229 | Лихенко Ростислав | Іванова Ольга | .x....x.. | .x....x.. | .x....x.. | 6 |
11 | 424 | Леліченко Єгор | Зінкевич Поліна | x.......x | ...x...x. | ...x..... | 5 |
12- 13 | 148 | Падун Леонтій | Сєрікова Аріна | ......... | ..x.x.... | ...x..... | 3 |
12- 13 | 423 | Весельський Денис | Сорока Злата | x........ | ....x.x.. | ......... | 3 |
Мiсце | Пара | Партнер | Партнерка | SW | T | Q | Всього |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 502 | Горбань Арсен | Горбань Єлизавета | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 3.0 |
2 | 192 | Солодун Михайло | Вайнер Аміра | 3.0 | 2.0 | 2.0 | 7.0 |
3 | 241 | Гур'єв Тимофій | Лопата Єва | 2.0 | 3.0 | 3.0 | 8.0 |
4 | 567 | Маршалюк Дмитро | Віщук Діана | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 12.0 |
5 | 284 | Гордієнко Артем | Гриша Анастасія | 6.0 | 5.0 | 5.0 | 16.0 |
6 | 227 | Бурбан Артем | Дзюбенко Софія | 5.0 | 6.0 | 6.0 | 17.0 |
Танок: /SW/ Медленный вальс
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHI | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
502 | 133311221 | - | 6 | - | - | - | - | 1.0 |
241 | 241123652 | - | 5 | - | - | - | - | 2.0 |
192 | 324452433 | - | - | 5 | - | - | - | 3.0 |
567 | 555534114 | - | - | - | 5(13) | - | - | 4.0 |
227 | 612646345 | - | - | - | 5(14) | - | - | 5.0 |
284 | 466265566 | - | - | - | - | - | 9 | 6.0 |
Танок: /T / Танго
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHI | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
502 | 132112533 | - | 5(7) | - | - | - | - | 1.0 |
192 | 321243322 | - | 5(9) | - | - | - | - | 2.0 |
241 | 243331651 | - | - | 6 | - | - | - | 3.0 |
567 | 554526115 | - | - | - | - | 8 | - | 4.0 |
284 | 465454466 | - | - | - | - | 6 | - | 5.0 |
227 | 616665244 | - | - | - | - | 5 | - | 6.0 |
Танок: /Q / Квикстеп
Пара | Суддi | Скейтинг | Мiсце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABCDEFGHI | 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||
502 | 232311231 | - | 6 | - | - | - | - | 1.0 |
192 | 121243523 | - | 5 | - | - | - | - | 2.0 |
241 | 443432662 | - | - | - | 7 | - | - | 3.0 |
567 | 354525114 | - | - | - | 6 | - | - | 4.0 |
284 | 665154356 | - | - | - | - | 6 | - | 5.0 |
227 | 516666445 | - | - | - | - | 5 | - | 6.0 |
Сторiнка сгенерована програмою "Турнiр" в.11.7
©1996-2017 Вадим Погорелов * (067)261-34-56 * E-mail: vdstudio@mksat.net * Лiцензiя: Шулаков Антон